Gönderen Konu: Tekinİzm(ir)  (Okunma sayısı 25924 defa)

Ynt: Tekinİzm(ir)
« Yanıtla #330 : 07 Eylül 2006 - 23:45:34 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
tanu sen sabah geliceksin sanırım ozman buluşma saatinide ona göre net bişekilde belirleyelimde yarın gündüz fln girenler görsün ben başlıına yazarım konunun parantez içinde, bnm ( bizim yani melosh la) için saat önemli deil size hangi saat uygunsa o saatte yapalım buardaa  doom ve ozdry dan bi haber yok yaf neiş gelmiceklermi yoksa  :s   kesin gelenler yazsınlar başlıa, ayrıca pyro kardeşimdende bi ses çıkmıo  :s
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #330 : 07 Eylül 2006 - 23:45:34 »

« Yanıtla #331 : 08 Eylül 2006 - 00:08:01 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw gene biz bize buluşuoz satriani he  :D :D :D bi meloshda katılcak  :alkıs: nese bakalım sabaha orda olucam bileti yarın alcam bakem artık kaçta biniom kaçta ordayım msjla haber veriirim ben erkana.senin tel yok bende yaw  :cry1:  bu arada kandilin mübarek olsun  :happy: :happy:

memet la senin poları satacam kontor alcam o parayla  :alkıs: :alkıs: :alkıs: ıslatıp satcam valla ıslak olunca daha ağır olur daha çok para alırım  :D :D

« Yanıtla #332 : 08 Eylül 2006 - 11:01:40 »

erkan8

• Ziyaretçi
len benim  polar vardiya noldu la erkan izmire getircektin benim yerime  polarim katiliyo ehuehuehu len benim yerime onu islayin birde eliniz deymişken yıkayin :D :D :D: :D :D

hımm tammam janem ıstersen utuleyıp katlayımm :dill :dill :dill  :çiçeeK:

tanu sen sabah geliceksin sanırım ozman buluşma saatinide ona göre net bişekilde belirleyelimde yarın gündüz fln girenler görsün ben başlıına yazarım konunun parantez içinde, bnm ( bizim yani melosh la) için saat önemli deil size hangi saat uygunsa o saatte yapalım buardaa  doom ve ozdry dan bi haber yok yaf neiş gelmiceklermi yoksa  :s   kesin gelenler yazsınlar başlıa, ayrıca pyro kardeşimdende bi ses çıkmıo  :s

bız tanu'yla saabahın erken saatınde baslatıoruz bulusmayı..ben ararrım bırazdan doom'u gelecekmı dıe..

« Yanıtla #333 : 08 Eylül 2006 - 17:17:56 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bız tanu'yla saabahın erken saatınde baslatıoruz bulusmayı..ben ararrım bırazdan doom'u gelecekmı dıe..

Kardeşim bizde (özdry ve ben) gelicez... Mesajını gördüm ve görür görmez nalet sarjım bitti hehe cevap yazamadım elimizin altında kocaaaaa bi forum var dedim sonra kendi kendime :dill

Kısaca biz gelmek istiyoruz ama yer ve zaman konusunda bi bilgimiz yok hehe
      ▌▐

« Yanıtla #334 : 08 Eylül 2006 - 17:57:35 »

cansu

• Ziyaretçi
henüz elime geçen bilgilere göre pyrox da buluşmaya gelcek izmire. . . bi ben yokum :ühüh

« Yanıtla #335 : 08 Eylül 2006 - 18:09:26 »

erkan8

• Ziyaretçi
Kardeşim bizde (özdry ve ben) gelicez... Mesajını gördüm ve görür görmez nalet sarjım bitti hehe cevap yazamadım elimizin altında kocaaaaa bi forum var dedim sonra kendi kendime :dill

Kısaca biz gelmek istiyoruz ama yer ve zaman konusunda bi bilgimiz yok hehe

doom ben sabah tanu'yu karsılayacam bornovada sonra alsancaga gelecezz tanu gelır gelmes senı ararım..1 yerde bulusuruz.saat belırlemedık..yerde alsancak olarak belırledık artık toplanınca yaparız 1 pllan.. tey tey tey tey

henüz elime geçen bilgilere göre pyrox da buluşmaya gelcek izmire. . . bi ben yokum :ühüh

efet pyrox da gelecektı ama ne oldu sonra bılemıorum onada ulasamadık gıttı.. :höö:

« Yanıtla #336 : 08 Eylül 2006 - 18:17:51 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
ben 12:00 arabasıyla geliyorum.biletimi aldım.11 numara efe turla geliom.zimit firması  :alkıs: :alkıs: 7-8 saat sürse sabah 7-8 gibi orda olurum snrm.ben otobüsçüye sorarım kaç saat sürüo ona göre msj atarım erkan sana  :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #337 : 08 Eylül 2006 - 18:40:41 »

erkan8

• Ziyaretçi
ben 12:00 arabasıyla geliyorum.biletimi aldım.11 numara efe turla geliom.zimit firması  :alkıs: :alkıs: 7-8 saat sürse sabah 7-8 gibi orda olurum snrm.ben otobüsçüye sorarım kaç saat sürüo ona göre msj atarım erkan sana  :alkıs: :alkıs:

abı bak servısı varmı dıe sor saat oemlı degıl cunku otogar sehır den uzak..sen genede bana haber ver eger servısle gelırsen sana ınecegın yerı soyleyecem.. :dill :şok:

« Yanıtla #338 : 08 Eylül 2006 - 18:50:09 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
hee servis umarım vardır valla ozmn.ben sorarım 11 gibi terminale gider msj atarım sana.telim gece açık olcak zaten.efe turda serbest.temsa diamond marka arabaları var onların  :D her neyse tmm hemen sölerim sana...

« Yanıtla #339 : 08 Eylül 2006 - 18:52:28 »

erkan8

• Ziyaretçi
hee servis umarım vardır valla ozmn.ben sorarım 11 gibi terminale gider msj atarım sana.telim gece açık olcak zaten.efe turda serbest.temsa diamond marka arabaları var onların  :D her neyse tmm hemen sölerim sana...

bu arada pyrox dan haber varmı gelecem dedı ses cıkmadı.bulusma guu super etkınlık var burda be program lıstesını aldım sabah saat 10.00 da baslıor super olacak yanı.bu arada foto mak.yada kamera getırın bend eyok cunku.. :dill :şok:

« Yanıtla #340 : 08 Eylül 2006 - 19:03:20 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
bu arada pyrox dan haber varmı gelecem dedı ses cıkmadı.bulusma guu super etkınlık var burda be program lıstesını aldım sabah saat 10.00 da baslıor super olacak yanı.bu arada foto mak.yada kamera getırın bend eyok cunku.. :dill :şok:

erkan cansu dio gelcek die.herhalde sabah orda olur.ilk uçakla gelir o istanbuldan.snrm yarın türkiyeye dönecek o.döner dönmez atlar gelir

« Yanıtla #341 : 08 Eylül 2006 - 19:04:11 »

erkan8

• Ziyaretçi

sende gelsene uzak degılse sana..sefınırız vallaa.. tey tey tey tey

erkan cansu dio gelcek die.herhalde sabah orda olur.ilk uçakla gelir o istanbuldan.snrm yarın türkiyeye dönecek o.döner dönmez atlar gelir

tamam onuda beklrız.. o zmann. :dill

« Yanıtla #342 : 08 Eylül 2006 - 20:52:10 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
doom ben sabah tanu'yu karsılayacam bornovada sonra alsancaga gelecezz tanu gelır gelmes senı ararım..1 yerde bulusuruz.saat belırlemedık..yerde alsancak olarak belırledık artık toplanınca yaparız 1 pllan.. tey tey tey tey

Tamam kardeşim yalnız şöyle bi sorun var ben menemende oturuyorum hehe Onun için saatler öncesinden :dill haber vermeniz gerekiyo :D Bi de şu var ben uykuyu çok severim :dill amaa sizin için gerekirse uyumam beaaa :dill :D
      ▌▐

« Yanıtla #343 : 08 Eylül 2006 - 21:00:10 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ben gelemiyorumiş yerindeki bir terslik yuzunden ama pyro su an izmirde ben konuştum  hepinizin cebini verdim size ulasacak bir otelde kaliyosu an :D
:D :D :D
otel görevlilerin vay haline ben yokum ama polarim orda ben gibi sahip cikin ona cikmasanizda bişey olmaz dandikti zati :D :D :D

« Yanıtla #344 : 08 Eylül 2006 - 22:12:59 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ben gelemiyorumiş yerindeki bir terslik yuzunden ama pyro su an izmirde ben konuştum  hepinizin cebini verdim size ulasacak bir otelde kaliyosu an :D
:D :D :D
otel görevlilerin vay haline ben yokum ama polarim orda ben gibi sahip cikin ona cikmasanizda bişey olmaz dandikti zati :D :D :D

evet arkadaslar sabah sat 12 de kievdeydim.öglen 3 de istanbul havaalnında..hemen iç hatlara kayıp 4buçuk uçaanlan izmire geldim..şu an bi otele yerlestim yarını bekliyoryum..yalnızlığımın tadını çıkararak..çünkü korkunç bi hafta geçirdim ukraynada bizim kırolarla..yarın anlatırım olanları..
cebimi açmıyorum çünkü istanbuldaki herkes beni hala kievde sanıyoı..artı sokaga çıkmıyorum burda çok tanıdık var ve görünmek istemiyorum kimseye haber vermedim izmirdeyimdiye..anlıcagınız yine tuhaf biseylerin içindeyim herzamanki gibi..ve çok hoşuma gidiyo bu saçmalık hayatımdaki.
deryayla ve melosla konustum..yarın için bi saat söylemiyosunuz hala..ne yapılcak ne edilcek karambol gibi..ben sabah kaklkıp açarım cebimi ararım birinizi artık..zaten çankayada bi oteldeyim..(kendi şehrimde otelde kalıyorum ya,pes bana..tüm arkadaslar akrabaitarikat burdaykene hem de)hemen zıplarım sabah alsancağa nerde buluscaksak..fuara gitme fikri canımı sıktı..anacık babacıktır şimdi ora..ama gideriz artık napalım..
neyse bi saat dicek çıkcakmı acaba bu gece  siteye giren yok mukine izmirden..