Gönderen Konu: Tekinİzm(ir)  (Okunma sayısı 26051 defa)

Ynt: Tekinİzm(ir)
« Yanıtla #345 : 08 Eylül 2006 - 22:53:27 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
sanırım saat  neim yok ozman alsancağa gelen  birilerini arasın yaf ben on bir gibi meloshuda alıp gelicem alsancağa araşırız orda , başkada bişi yok sanırım toplanınca gideriz artık biyerlere ööle önceden belirlemiş olmayalım ... neyse sabah ola hayrola :höö: :D
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #345 : 08 Eylül 2006 - 22:53:27 »

« Yanıtla #346 : 08 Eylül 2006 - 23:03:09 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
şimdi...
pyro yani ben,özdry,dooms,melosh,satriani,tanu,erkan mıyız yani...yaw izmirli tekiniztler bakınız taaa ukraynalardan koşup geldim.tanu nerden kalktı geliyo...yok mu başkaları daa yaw,kalabalık olaydık biraz..gerçi şu an gelcek olanların hepsinle tanısmayı istediğimden yine de mutluyum
saat 11 de mi şimdi geliceksizin meloslan siz..ben de uyuyum o zaman sabah biraz

« Yanıtla #347 : 08 Eylül 2006 - 23:04:25 »

mehhmet

• Ziyaretçi
tanu ile telde konuştum saat00,00 bincekmiş şimdi saatin gelmesini bekliyomuş

« Yanıtla #348 : 08 Eylül 2006 - 23:07:59 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
dur ben de arayım tanuyu binmeden de plan yapalım ..gelen beni arasın alsancaga sabah o zman...numaram varmıydı hepinizde...

« Yanıtla #349 : 08 Eylül 2006 - 23:15:40 »

mehhmet

• Ziyaretçi
dur ben de arayım tanuyu binmeden de plan yapalım ..gelen beni arasın alsancaga sabah o zman...numaram varmıydı hepinizde...
herkeze verdim ben numarani  :D :D :D

« Yanıtla #350 : 08 Eylül 2006 - 23:35:52 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
şimdi...
pyro yani ben,özdry,dooms,melosh,satriani,tanu,erkan mıyız yani...yaw izmirli tekiniztler bakınız taaa ukraynalardan koşup geldim.tanu nerden kalktı geliyo...yok mu başkaları daa yaw,kalabalık olaydık biraz..gerçi şu an gelcek olanların hepsinle tanısmayı istediğimden yine de mutluyum
saat 11 de mi şimdi geliceksizin meloslan siz..ben de uyuyum o zaman sabah biraz

valla kardeşim az önce msnde de sööledim gibi bnm bildiim  izmirli iki arkadaş daha var ama onlarada ulaşamıorum  maalesef, ama  gecen gün eskteyken mehmet diodu bisürü izmirli var sitede die( la mehmet afişe etsene  bildiin izmirli tekinistlerin nicklerini bizde bilelim yaf) :D

buarada evet pyro kardeşim on bir gibi gelebilriz biz erkanla tanu daha erken gelirler sanırım siz buluşursunuz bizde katılırız size  zaten doomla deryada çok erken elemezler sanırım doom taa menemenden gelicek, onbir uygun sanırım yaaa gelen katılır işte yaf :))
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #351 : 08 Eylül 2006 - 23:53:56 »

mehhmet

• Ziyaretçi
abi şimdi sen arastirsan toplu msj at ama saat gec oldu sabah görurler buluşmayi kacirmiş olurlar :D :D :D
ben gelemesemde vekilim polarim orda :D :D :D
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2006 - 01:07:39 Gönderen: mehhmet »

« Yanıtla #352 : 09 Eylül 2006 - 01:42:59 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
son durumu verip yatayım ben artık...
tanu 00:00 otobusunbe binmiş.demekki 9 gibi alsancakta olur..ben alsancaktayım zaten 9 da kalkıp onu karsılarım artık...melosh ve sato 11 de gelecek..derya ve dooms 12 falan anca gelir herhal..erkan hakkında bi bilgim yok..
neyse bakalım yarın neler olucak..
gelen varsa bi şekilde arasın bizi bi yerden numaramızı bulup..siteden mehhmete ulasın ..o altın rehber-sarı sayfalar gibi herkes var onda  :))

« Yanıtla #353 : 09 Eylül 2006 - 20:38:44 »

mehhmet

• Ziyaretçi
gelen varsa bi şekilde arasın bizi bi yerden numaramızı bulup..siteden mehhmete ulasın ..o altın rehber-sarı sayfalar gibi herkes var onda  :))
guzel yorum abi dogru söze nedenir :D :D :D :D
buluştular izmir kalabalik bir buluşma yapti :D :D :D
pyro,tanu,erkan,sato ,melosh,dom,derya gelmiş ben sık sık aradim buluşmaya katıldım sayilir :D :D :D :
cok guzelmiş luna parka bile gitmişler  :dill :dill

« Yanıtla #354 : 09 Eylül 2006 - 22:06:57 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye

Erkan        ve       Kuzeni

height=150]http://img467.imageshack.us/img467/9356/zdrymy4.jpg[/img][/url][/center]
özdry

pyroxevil
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2006 - 12:05:43 Gönderen: pyroxevil »
      ▌▐

« Yanıtla #355 : 09 Eylül 2006 - 22:10:01 »

mehhmet

• Ziyaretçi
demin bedri le konuştum hastaymiş bir haftalik ukrnya gezisi ardindan izmir buluşmasi ağir gelmiş bunyesi zayif duşmuş hastaymiş burdan gecmiş olsun diyoruz abi kendine iyi bak lazimsin sen bize :D :D :D
benim polara neler yaptiniz yaw :D :D :D

« Yanıtla #356 : 09 Eylül 2006 - 22:21:01 »

mehhmet

• Ziyaretçi
melosh ne kadar utangac cikmiş yaw sessiz sakin formda hic öğle deyilaslında :D :D :D :D

« Yanıtla #357 : 09 Eylül 2006 - 22:29:51 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Arzın merkezine yolculuk yaptık ilk başta satrianinin engin mekan bilgisinden faydalanarak :dill Kokpit di yanılmıyosam mekan güzel tavsiye edilir diğer izmirlilere veya gelecek olanlara izmir sıcağından zor attık kendimizi kokpite :dill Neyse hararetimizi bişeyler içerek gidermeye çalıştık hehe sohbet güzeldi falla şen kahkahalar attık :D daha sonra çıktık izmir enternosyonel ( doru mu yazdım bilmiyom :dill ) fuarına gezintiye çıktık şöleee bi hehe bi fuar turu yapmışızki akıllara zarar :dill :D Fuardan ziyade Lunapark olayı güzeldi neyse ufodan yırttım radardan yırttım ama kamikazeden olmadı bi türlü :dill Bu saydıklarım Lunaparkdaki oyuncaklar oluyor :dill hehe

Sonuç olarak bayaa hemde bayaa eğlendik hehe çok güzeldi cidden dolu dolu bi buluşma daha geçirdim hehe

Sorma mel ya dış oldum :dill Beni çeken yok napıyım hehe
      ▌▐

« Yanıtla #358 : 09 Eylül 2006 - 23:11:43 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
obaaa supper fotolar bunlar arkadaşlaaarr.. :alkıs: bu buluşmaya bi alkış gerekir illa ki...
helal size....buluşun buluşun kaynaşın... :D
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #359 : 10 Eylül 2006 - 11:04:49 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
valla buluşma çok güzeldi.bende şimdi eve geldim.daha erken gelebilirdim ama şimdi bizimkiler bursada bilio beni sabhın köründe evde olsam kesin çakarlardı bişiler  :D :D

nerdeyse buluşmadaki herkesle görüşmüştüm.bi meloshum kalmıştı onlada tanıştım ya sevinçliyim  :hug: :hug: izmire bayadır gelmemiştim iyi oldu.hele bide 9 eylül izmirin kurtuluşu olunca daha bi güzel oldu.süper gösteriler vardı.ay yıldız akrobat team filan uçaklar süperdi.uçak sesine hastayım zaten benim için baya güzel oldu  :D :D uçaklar kalp bile yaptılar valla  :D neyse konak bornova alsancak filan hepsini gezdim.fuar zaten anlatılmaz yaşanırdı  :D ufo denen şey manyaktı yaw.onu videoda görürsünüz artık  :D :D radarda kısa sürdü ama oda çok güzeldi.neyse gezdik dolaştık valla.gecede 00:00 arabasına atladım geldim  :happy: :happy:

gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum bende  :alkıs: :alkıs: sizlerle olmaktan mutluyum.ondan devamlı geziomya  hehe hehe

bu arada geçmiş olsun pyroxevil yaa.umarım çabuk iyileşirsin...