Gönderen Konu: antalya buluşmasııı  (Okunma sayısı 5836 defa)

Ynt: antalya buluşmasııı
« Yanıtla #15 : 30 Ağustos 2006 - 21:48:53 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
şimdi antalyada kaç tekinist var başım döndü o zmana şimdi sayıyorum antalyada buluşma olursa gelecekler gelirim v.s yazsın sayıyorum ben 1.
:)))

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 30 Ağustos 2006 - 21:48:53 »

« Yanıtla #16 : 30 Ağustos 2006 - 21:52:39 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ayıp ettin crayz 2 ben! ya harbiden antalyada konseri olsa öz'ün herkes o gün delirio ama sonra ortada tekinist olmuyo nerde antalyadki tekinistler????? yaw bide mehmet 2 tane il temsilcisi var demiş burdayız abi hatta ben sitede tek tek herkesin profiline  bakıorum antalyadan olan varmı die ve bu aralar crayz ile görüşemedik yaw utandım antalyanın temsilcileri burda arkadaşlar  :yeehu
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2006 - 21:55:16 Gönderen: wiksha »

« Yanıtla #17 : 31 Ağustos 2006 - 06:24:11 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ayıp ettin crayz 2 ben! ya harbiden antalyada konseri olsa öz'ün herkes o gün delirio ama sonra ortada tekinist olmuyo nerde antalyadki tekinistler????? yaw bide mehmet 2 tane il temsilcisi var demiş burdayız abi hatta ben sitede tek tek herkesin profiline  bakıorum antalyadan olan varmı die ve bu aralar crayz ile görüşemedik yaw utandım antalyanın temsilcileri burda arkadaşlar  :yeehu
kiz sen ayip ettin bakem antalya buluşmasi diye sadece antalyalilar mi gelecek insan tum herkezi davet ediyoruz der :nanik: :nanik: :ıslık: :ıslık:
neyse antalya siz toplaninda bize yeter :D :D :D
not konsernerde yaw ne zaman ben hic öyle bişi duymadim :höö: :höö: :höö:

« Yanıtla #18 : 31 Ağustos 2006 - 09:34:07 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
mehhmet sende gelicekmisin?
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #19 : 31 Ağustos 2006 - 13:18:59 »

mehhmet

• Ziyaretçi
mehhmet sende gelicekmisin?
valla tarihe bakmaklazim ama gelemem kiyinede tarihi bakalim :D :D :D

« Yanıtla #20 : 31 Ağustos 2006 - 17:04:12 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ya tabikide bütün tekinistleri görmek isteriz ama antalyadan ses çımıyor ben onun için antalya diye bas bas bağrıyorum!!! sadece antalyalılar olurmuymuş hiç?? ben bunu kastetmedim yaw!!!  :s sanırım crayz not şuna karşılıktı ; konser günü herkes öz die delirio sonra ortada  hiç bişi yok! evet bu böyle oluyor konser zamanı gerçek bi fan gibi davranıp öz için delirenleri ben hiç göremiyorum daha sonra ortada! haksız mıyım yaw????  :ı-ı:  :huh:  tekrar söylüyorum sadece antalyalı tekinistler diye birşey demiyorum herkesi görmek ne güzel olur fakat bu kayıp kişileride görmeyi çok istiorum...... :alkıs:

« Yanıtla #21 : 31 Ağustos 2006 - 18:38:22 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
wiskha destek iki temsilci var inanın ikimizde çalışıyoruz konserler dolu dolu kulisler ama şurda sayımda 3-4 kişiyiz hayret bişi. anlamadım gitti neyse herkez davetli ama önce sıcaklar bir geçsin galiba bugün 32 derece öyele duydum dışarı çıkılmıyor  bile ama tabikide buluşma olacak ve unutulmayacak olacak

« Yanıtla #22 : 31 Ağustos 2006 - 18:53:20 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
memet yaw bizde gidelim güzel olur yaa.akdeniz akşamlarııı bir başkaaa oluyorrr  hehe :D :D  ben gelebilirim valla.gelmişkende orda arkilerimi akrabalarımı ziyaret ederim  :D :D :D  tarhi ekimde olursa ama  :cry1: ekim ortalarında anca gelebilirim.uygun olursa gelirim artık  :ı-ı:

« Yanıtla #23 : 31 Ağustos 2006 - 19:05:54 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ben okullar başlamadan hallederiz diye düşünmüştüm ama siz bilirsiniz kimler gelio bi görelim kime ne zaman uygun olur öle kararlaştıralım ama piyasada 2,3 bilemedin taş çatlayıp 5 kişi çıkarsa biraz zor! kimler gelio görelim ona göre tarih koyarız  :OK

« Yanıtla #24 : 31 Ağustos 2006 - 19:47:52 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
eylülde olursa gelemem ben  :cry1: çünkü baya bi program dolu.ama olmadı eylülde buluşursunuz ekimde belki gene bi buluşma olur  :D :D ben sadece kendim için dedim.önemli olan sizin kararınız  :23:
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2006 - 19:49:32 Gönderen: tanu_ozz »

« Yanıtla #25 : 31 Ağustos 2006 - 22:20:22 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
yok mu arttıran yaw?? halimize bak tekinist olayı bu kadar fakir mi yaaa  :huh: vallah konserlerinde gördüğüm tekinistlerin resmini vercem hatta bu başlığı bırakıp kayıp tekinistler diye yeni bi başlık açıcam   :ı-ı:   :huh:

« Yanıtla #26 : 01 Eylül 2006 - 07:42:49 »

mehhmet

• Ziyaretçi
memet yaw bizde gidelim güzel olur yaa.akdeniz akşamlarııı bir başkaaa oluyorrr  hehe :D :D  ben gelebilirim valla.gelmişkende orda arkilerimi akrabalarımı ziyaret ederim  :D :D :D  tarhi ekimde olursa ama  :cry1: ekim ortalarında anca gelebilirim.uygun olursa gelirim artık  :ı-ı:
harbiden akdeniz aksamlari bir baska oluyor diye boşuna dememişler :D :D :D :D

« Yanıtla #27 : 01 Eylül 2006 - 12:14:54 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
ben alanyada olucam ....hep msn giremem...haberiniz olsun..sakın bensiz buluşma yapmayın
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #28 : 01 Eylül 2006 - 12:16:21 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
ben alanyada olucam ....hep msn giremem...haberiniz olsun..sakın bensiz buluşma yapmayın

buluşma olursa sana mail atarız  :dill :dill

« Yanıtla #29 : 01 Eylül 2006 - 12:19:19 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
zaten buluşma olursa herkeze tarihi ve yeri bildiricez merak etmeyin merved0@mynet.com'dan size ulaşırız ...veyada sorularınız cart curtan siz ulaşın  :king
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2006 - 12:19:53 Gönderen: crayz »