Gönderen Konu: İstanbul Buluşmaları  (Okunma sayısı 8767 defa)

Ynt: 30-Aralık-2006 İSTANBUL Buluşması
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2007 - 20:36:21 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
yani aynen öle olmuş ayrıca bide klip varmışş kesin o nasıl dır kimbilir bide bişi daha mrtmurat pınarın resmini çizmiş gördüm bende ve çok güzell çzmişş bende istiorummm duyurulurrr pınar yardım et :dill :D :D
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2007 - 20:36:21 »

« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2007 - 20:49:38 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
  • http://rock.zebani.net
öööööfffffff   bea uzun zamndır böyle eglenmemıstım super oldu ya :D:D he unutmadan derya sevdım kedıyı

« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2007 - 21:15:31 »

Çevrimdışı mrt_presly

• Aktif Üye
  • warsa yoksa ÖZGÜRLÜK..\\m//
yani aynen öle olmuş ayrıca bide klip varmışş kesin o nasıl dır kimbilir bide bişi daha mrtmurat pınarın resmini çizmiş gördüm bende ve çok güzell çzmişş bende istiorummm duyurulurrr pınar yardım et :dill :D :D

walla boşuna pınardan yardım isteme arkadaşım resim olayına ara verdim duyurulur :D :D

ayrıca süper eğlendik bedrilerde..hepiniz e teşekkürler arkadaşlar özellikle evsahibimiz bedriye :çiçek: :çiçek: :alkıs: :alkıs:
Bu hayat benim
Benimse eğer
Kimse karışmazsa yaşamaya değer...

BUGÜN GÜNLERDEN İSYANNNNNNNNNNNN........\m/ \m/ \m/

« Yanıtla #18 : 03 Ocak 2007 - 21:26:55 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
walla boşuna pınardan yardım isteme arkadaşım resim olayına ara verdim duyurulur :D :D

ayrıca süper eğlendik bedrilerde..hepiniz e teşekkürler arkadaşlar özellikle evsahibimiz bedriye :çiçek: :çiçek: :alkıs: :alkıs:

yani ben istiincemi ara verdinnn :nanik: ağlarım bakkk
tamam tamam çizmee....

« Yanıtla #19 : 03 Ocak 2007 - 21:40:18 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
cizme abi çizme içi gidiyor  :D :D blof yapıyor bizans oyunları bunlar  :D :D :76 :56 :dill

« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2007 - 21:58:42 »

cansu

• Ziyaretçi
bikere buluşma harikaydı gelenlere teşekür ediyorum gelmeyenlere bişi demiyorum iyiki gelmemişsiniz  :D 

neyse biz bedri abilere gittik. . önce geçmiş buluşmalarımızın videosunu izledik. . sonra duygusal anlar yaşadık geçmişe dair tam ağlıcaktımki hoşçakal çalmaya başladı banyoya koştum kustum  :D neyse detaylara girmeyelim. .

sonra napalım napalım diye düşünürken işte o kıyafetler çıktı ortaya. .  bedri abi korsan. . . murat abi çingene. . . pınar assolist. . .semih boynuz yemiş bi drakula ben ise manukyan oluverdim . . . musti ne oldu diye sormayın o hiç bişe olamadı  :D . . .

valla ortam o kadar sıcaktı kii fıkralar. . bilmeceler. . adeta bayram yeriydi  :D  gelmeyenler düşünsün  :dill   

çook eğlendik çoook  :alkıs:
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2007 - 23:06:54 Gönderen: cansu »

« Yanıtla #21 : 03 Ocak 2007 - 22:01:14 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
cizme abi çizme içi gidiyor  :D :D blof yapıyor bizans oyunları bunlar  :D :D :76 :56 :dill

hiçtebilene çizmek istemiyosa zorlayamam cnmm :nanik:

« Yanıtla #22 : 03 Ocak 2007 - 23:01:23 »

ARGo77

• Ziyaretçi
gerçektenn güzell bir gün yaşamış olmalısınız fotoların karelerinden yansıtılan,imaj süper...:)ve hayvan sevginiz,karelerdeki kedinin simasındaki tebessümünden belli oluyor...ama,gönül isterdi ki Pınar'ıda boynuzlu bir zevahir çerçevesi altında bir fotograf karesinde görmek..çekene,nasip olmamış..artık bir daha ki buluşmada telafiyi karşılayacaklarını umut ediyorum..ewt boynuzz..ama,illa Pınar'a boynuz yakışmaz diyen arkadaşlarımız varsa artık eline çatal v.b. materyalda olabilir........

« Yanıtla #23 : 04 Ocak 2007 - 00:38:47 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
18 yaşından küçükler bakmasın fotolara  :dill  gençlerin bedensel, zihinsel gelişimi etkileyebilecek ve kötü örnek teşkil edebileceğk davranışlara yönlendirme falan filan siteyi kapatırlar ha rtük siteyi kapatır, kaldırın fotoları  :dill  hehe
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #24 : 04 Ocak 2007 - 00:43:12 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Adam akıllı buluşma yapabilen tek ilimiz zaten istanbul ne diyim arkadaşlar harika bir buluşma daha... Anlık görüntülerlede olsa ortamın sıcaklığını hissettirdiniz bana... Çok güzel bi buluşma olmuş gerçekten... Yalnız pınar eline bira hiç yakışmıyo söliim...
      ▌▐

« Yanıtla #25 : 04 Ocak 2007 - 00:46:46 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
Adam akıllı buluşma yapabilen tek ilimiz zaten istanbul ne diyim arkadaşlar harika bir buluşma daha... Anlık görüntülerlede olsa ortamın sıcaklığını hissettirdiniz bana... Çok güzel bi buluşma olmuş gerçekten... Yalnız pınar eline bira hiç yakışmıyo söliim...
evet bende yakıştırmıyorum kötü kalpli ceyar birayı iç dedi oda bedri :D
18 yaşından küçükler bakmasın fotolara  :dill  gençlerin bedensel, zihinsel gelişimi etkileyebilecek ve kötü örnek teşkil edebileceğk davranışlara yönlendirme falan filan siteyi kapatırlar ha rtük siteyi kapatır, kaldırın fotoları  :dill  hehe
tamam ahmet sakin ol bakma sen fotolara etkiliyo belliki psikolojini  hehe hehe
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2007 - 00:49:02 Gönderen: pınar »
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #26 : 04 Ocak 2007 - 00:49:16 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
evet bende yakıştırmıyorum kötü kalpli ceyar birayı iç dedi oda bedri :D

ben mi????elinden zor aldım hatta,bi de takıları aldın gittin di mi..kız bi kere de boş dön bi buluşmadan  :D :D
ev nasıl darmadığın anlatamam,leoyu bile zor buldum..gerry zaten şuurunu yitrdi evdeki ortamdan dolay,rehabilitasyonda şu an  :D :D

« Yanıtla #27 : 04 Ocak 2007 - 00:50:45 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
abi senin ev tekinist karargahı oldu artık, alış böyle şeylere  :dill
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #28 : 04 Ocak 2007 - 00:52:06 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
birasız prenses mi olur dimi ama :D :alkıs:

« Yanıtla #29 : 04 Ocak 2007 - 00:57:02 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ben doyamadım valla..ne zaman yapıyoruz yeniden...bu sefer daa hazırlıkl bi organizasyon olsun..evde imajınızı belirleyip ööle gelin..gerçi benim evde de yeteri kadar malzeme varmış ama...tiyatro sahne arkası gibi resmen...

bu arada biriniz göz farını unutmuş banyoda...kim unuttu,mustinin mi acaba
 :D :D :D
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2007 - 00:58:57 Gönderen: pyroxevil »