Gönderen Konu: Serbest Bölge  (Okunma sayısı 16666 defa)

Ynt: Serbest Bölge
« Yanıtla #60 : 23 Nisan 2013 - 11:50:05 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Yaz geliyo anlaşıldı,hanım kızlarımız yazlık bahar bakımına başlamışlar.Lan o ne makyaj öyle ya,Elm Sokağı'na kabus olur yemin ediyorum.
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 23 Nisan 2013 - 11:50:05 »

« Yanıtla #61 : 23 Nisan 2013 - 14:31:33 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Belki de mutluyumdur ama bunu nasıl hissedeceğimi bilmiyorumdur olamaz mı?
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #62 : 23 Nisan 2013 - 16:42:02 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Özlem yüzünden Trendy dergisini aldım da, şöyle bir içeriğine bakayım dedim. Genelde 9-18 yaş arasına hitap eden bir dergi lakin okurken gelecek için çok endişelendim. Biraz sert kaçabilir ama yeni nesil inanılmaz aptal olabilir. Dinledikleri, beğendikleri şeyleri görünce ağlayacaktım. Dergide Özlem'in olması o kadar irrite edici ki. :D

« Yanıtla #63 : 23 Nisan 2013 - 16:46:01 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Özlem yüzünden Trendy dergisini aldım da, şöyle bir içeriğine bakayım dedim. Genelde 9-18 yaş arasına hitap eden bir dergi lakin okurken gelecek için çok endişelendim. Biraz sert kaçabilir ama yeni nesil inanılmaz aptal olabilir. Dinledikleri, beğendikleri şeyleri görünce ağlayacaktım. Dergide Özlem'in olması o kadar irrite edici ki. :D

olsun,Özlemi tanısınlar bilsinler..geçmişte yaptıklarına göz atarlar belki,sırf bu yüzden hadise düeti

istiyorum,hadiseyi sevdiğimden değil la.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2013 - 16:46:36 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #64 : 23 Nisan 2013 - 18:15:56 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Güne özel çocukluklar yaptım. Mazeretlere sığındım, üşendim, erteledim falan filan.. Ne, pişman mıyım? Niye olayım? =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #65 : 24 Nisan 2013 - 22:34:24 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Her Türk erkeğinin aklında bir Anna Kournikova yatar.. Yalan mı :))

« Yanıtla #66 : 24 Nisan 2013 - 22:47:54 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Becks biralarının içimi daha kolay gibi sanki.

« Yanıtla #67 : 27 Nisan 2013 - 21:11:59 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
 19 Nisan'da bütün vizelerim bitmişti. Aklıma bir haftalığına İzmir'e gitme fikri geldi. Hep gelir. 20 Nisan'a bilet aldım ve artık İzmir'deydim. Bir de ne göreyim? Oha. O da ne?
 20-28 Nisan arası 18.İzmir Kitap Fuar'ı var. Kendimi bildim bileli kaçırmadığım o fuar benim şansıma İzmir'e geldiğim gün başlıyor. İzmir'den çok fuara sevindim. Fakat beni görmek isteyenler evde bulamadıkları için onlar açısından böyle bişey söz konusu değil.
 Bolu'da arttırdığım tüm paraları fuarda yedim. Üstüne birde imza günlerini kaçırmamaya çalıştım. Aksi gibi bütün sevdiğim yazarlarında imza günleri bugün yani 27 Nisan'dı.
 Bugün sabah saat 10'da evden çıktım. Çünkü 12'de Ataol Behramoğlu'nun imzası var. Ona yetiştim.
 Bir sonraki imza ise saat 13'te Buket Uzuner. Buket Hanım gördüğüm en tatlı insanlardan biriydi. Sanki yıllarıdır tanıdığımmış gibi sohbet ettik falan.
 Buket Uzuner'den sonra bir kaç saatlik boşluğum vardı. O sıra da normal standları bırakıp eski kitap standlarına attım kendimi. Her biri en az 60 senelik çoğu siyasi (tam benlik) bir çok kitap. Kendimi kaptırdım ve planladığım süreden fazlasını burada geçirdim.
 Ordan çıkıp Banu Avar'ın paneline gittim. Bir saat sonra panel bitti ve imza başladı. Biraz bekledikten sonra Banu Avar'la da tanışmış ve öpüşmüş oldum. Büyük bi şanstı bu benim için.
 Banu Avar'dan sonra Can Dündar vardı sırada. Onun için baya sıra beklemem gerekti ama aynı sıcaklığı ondan da görünce hiç pişman olmadım ve imzalattığım kitaplarla birlikte hepsiyle teker teker fotoğrafta çekinmiş olmanın sevinciyle evin yolunu tuttum.
 Sabah 10da başlayan maceram akşam 6da bitmişti. Bugünün macerası buydu.
 Ek olarak 23 Nisan'da Soner Yalçın paneli  ve imza günü vardı. Onda da çok mutlu ayrılmıştım.
 24 Nisan'da ise Ayşe Kulin vardı. Çok tatlı ve güzel bir kadın. Ama kitabıma yazdığı notu hala okumuş değilim. Bi çirkin yazısı :))

« Yanıtla #68 : 27 Nisan 2013 - 23:37:02 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
filografi sanatına niyet aldım umarım en kısa zamanda başlamam dileğiyle
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #69 : 28 Nisan 2013 - 19:19:13 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Pazar sürprizi olarak Kanyon'daki Can Gox konserine gidecek olmam  a.n.

« Yanıtla #70 : 28 Nisan 2013 - 20:11:58 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Mario eyince aklıma "Erdal Bakgal" geliyo artık :D
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.

« Yanıtla #71 : 29 Nisan 2013 - 00:36:58 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Vakit Anonymous vakti...

DOOMSDAY bir an önce dön dostum....
SİNEM' sende...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #72 : 29 Nisan 2013 - 15:00:02 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
http://www.youtube.com/watch?v=hU4o6_b-Eoo

nolar bi izleyin..zırhınıza geçerim

serpil????????????????????
http://www.youtube.com/watch?v=HymuHaJN-Rk
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2013 - 15:04:48 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #73 : 29 Nisan 2013 - 16:47:50 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
ABD'ye mi giricekmiş o kız anlamadım,Allah akıl fikir versin ya :D ayrıca "zırhına geçmek" diye de bi deyim kazandırdı Türkçe'ye,tebrik ediyoruz kızımızı :D

« Yanıtla #74 : 03 Mayıs 2013 - 01:42:15 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Bugün işe giderken, (İTÜ- Maslak) kampüs çevresine konuşlanmış Castin Bibır fanlarını görrdüm, hem de aileriyle birlikte. Sabahın 8inde hem de. Kimisi bağırıyor, kimisi ağlıyor. Öğlenleyin dışarı bir çıktık, sabahki 100 kişi kadar olan kalabalık olmuş 1000.

Valla acınası. :D