Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41225 defa)

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #150 : 13 Kasım 2006 - 15:40:18 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
> süper olcak süper...bende radyolara el atcam bgnden itibaren..ablam dj ve çalışmadığı radyo kalmadı..hadi hayırlısı ...sitemizin adının geçeceği bi seslendirme düşünüorum radyolarda yayınlancak..
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 13 Kasım 2006 - 15:40:18 »

« Yanıtla #151 : 14 Kasım 2006 - 00:51:45 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
Arkadaşlar,kampanya basın bülteni hazırdır...   :alkıs:

"Evrende, binlerce yıldır varlığını sürdüren yaşam organizmasının en son halkasıyız.                                 
Bir ürünün son sürümü misali teknoloji ve standartlar açısından bir öncekinden çok daha gelişmiş ve öndeyiz. Fakat ne yazık ki gelişmişliğimize ters orantıda bazı değerleri de hızla yitiriyoruz. Bugün internet sayesinde dünyanın öbür ucundaki biriyle yakınlaşırken çevremizdeki hatta yanımızdaki insanlara ne kadar yabancılaştığımızın farkında bile değiliz. En büyük kayıplarımızdan biri de duyarlılık, kendimiz dışında neredeyse her şeye karşı duyarsızlaşmışız, bazen kendimize bile.
Bu duyarsızlıktan da nasibini en çok dünyamız alıyor, bir virüs gibi sadece tüketmeye programlanmışız sanki. Oysa bu dünyaya karşı bir borcumuz var, artık farkına varmamız gereken bir borcumuz....

Bizim bir kişiye daha borcumuz var; ÖZLEM TEKİN'e...
Bizim için; Özlem Tekin bir saplantıdır. Anlaşılması çok kolay olmayan bir takıntıdır. Anladığını sandığın anda seni öyle bir şaşırtarak asla gerçekten tamamını tanıyamadığını gördüğün bir muammadır. İçindeki şımarık çocuğu yaşatırken, dişiliğinden korkmayacak kadar kendine güvenen bir KADINdır. Hayatı yaşanması gerektiği kadar yaşayan, ciddiye alınması gerektiği kadar ciddiye alan; olmazı gördüğü  yerde olduğu kadarıyla bile mutlu olmak için cesaret gösteren; müziğini ruhunun sözleriyle dile getiren, umudu yüksek tutan, küskünlüğü arkasında bırakan, geçmişinden korkmayan, geleceğine emin adımlarla koşan; yaptığı her şeyin arkasında olan...                                                                   
"Hayat aslında bize gösterildiği gibi olmayabilir. Hayatı kalıplarının dışına taşımaya çalışmak bazılarını rahatsız  edebilir ama insanların içlerindeki sese kulak vererek daha mutlu olacaklarına inanıyorum " diyerek mesajını ileten mükemmel bir insandır..

Ve biz tüm TEKİNİSTler;
Bu mesajı aldığımız, algıladığımız için Öz'ü çok seviyoruz ve korkmuyoruz; biz buyuz böyleyiz diyoruz. Özlem sayesinde tanıştık kendimizle gerçek bizle ve yanlışlarımız en büyük hazinemiz oldu. Artık yol yakınken yanlış yolu başından anlayıp terk edebiliyoruz; gitmeyi de öğrendik sırası geldiğinde, bahardan önce dönmemeyi de; kırılmanın çok kolay olduğunu, hayatın beklemediğini, kalkıp yatağımızı bozma vaktinin geldiğini, arkana bakmanın zaman kaybettirdiğini. Rüyamızda aşkı bulduk, uyandığımızda gördüğümüz kanlı duvarları temizlemek için güç bulduk içimizde. Kanayan yaralarımız derinken de ayakta kalabildik, bütün yollar ona çıkarken de kaçabildik bir şehirden.
Maskelerimiz yok bizim;
Sözümüz bir,ÖZZümüz bir BİZim
Özlem Tekin müzikteki başarısını oyunculuğuyla da perçinlerken, biz hayranları da boş durmuyoruz. Bir sanatçıya hayran olmanın sadece o sanatçının albümlerini almak, konserlerine gitmek, resimlerini toplamak olmadığını düşünüyoruz. Sadece müzik olmadığını biliyoruz dinlediğimizin,o müziği oluşturan sözlerde bir hayat görüşü bir felsefe algılıyoruz .
Biz Özlem Tekin hayranlarının bir kampanyası var artık; " Özlem Tekin Ormanı "..
Özlem Tekin hayran sitelerinden birinde  ortaya çıkan, Tema Vakfıyla olan görüşmelerimiz neticesinde şekillenen; Tekirdağ Malkara - Keşan arasındaki bölgede oluşturulacak 2000 fidanı hedeflediğimiz bir orman projesi. Bu proje bir web sitesi kampanyasından çıkıp, şu anda tüm Özlem Tekin hayranlarına ulaşmıştır.
15 - 22 Kasım tarihleri arasında startını vereceğimiz kampanyayı çok kısa bir sürede gerçekleştireceğimizi umuyoruz. Bu bizim için Özlem Tekin'i sevmemizin bir bedeli, hayatımıza kattıkları için küçük bir teşekkür olacak.Bunu yaparken Türkiye ve Dünya için çok önemli bir misyonu gerçekleştirmiş olacağız. 2000 fidandan oluşan bir ormana sevdiğimiz sanatçının adını verebilme mutluluğu ve  dünyanın kanayan yaralarından birine küçük de olsa bir pansuman yapabilecek olmanın gururunu taşıyacağız. Çünkü ormanlar, yalnızca ağaç ve ağaççıkların bulunduğu geniş alanlar değildir. Bugünün anlayışıyla orman; çok sayıda bitki ve hayvan topluluklarından oluşan bir yaşam birliği, hatta büyük bir canlı organizmadır. Türkiye yüzölçümünün  % 26’sını orman sayılan alanlar kaplamaktadır. Bu önemli zenginliğin gelecek kuşaklara aktarılabilmesi; Milli Park, Tabiatı Koruma Alanı, Tabiat Parkı gibi koruma alanlarının sayısının artırılmasıyla mümkündür.
Şu anda korunan alanlar Türkiye ormanlarının yalnızca % 2’sini oluşturmaktadır.

Umarız bizim yaptığımız bir çok kişi için bir başlangıç olur. Biz " Özlem Tekin Ormanı " kuruyoruz, başkaları da kendi sevdiği sanatçıların adına böyle yararlı işler için harekete geçerler belki. Böylece Türkiye'yi yakın bir gelecekte çöl olma tehdidinden kurtararak,sevdiğimiz sanatçıların isimlerini de ölümsüzleştirip gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmış oluruz.

BEDRİ ŞENYIL

« Son Düzenleme: 14 Kasım 2006 - 23:57:13 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #152 : 14 Kasım 2006 - 01:25:29 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
müdiş
bu konuyu senden çalıcam we sınıfta kendi hazırladığım konuşma sunumu diye okuycam bedri haberin olsun
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #153 : 14 Kasım 2006 - 10:13:08 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
bedriyi tebrik ediyorum çok güzel bi fikir
üstümüze ne düşüyosa yapcağız bu konudaa
çok güzel bi olayy
tekrar tbrk :çiçek:
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #154 : 14 Kasım 2006 - 10:23:35 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
TEMA VAKFI Hesap Numarası

İŞ BANKASI-LEVENT ŞUBESİ
Hesap No: 822350

YARIN BAŞLIYORUZ ARKADASLAR..22 KASIM  SON TARİH.
Yapılan bağışın açıklama bölümüne "ÖZLEM TEKİN ORMANI" yazmayı-yazdırmayı unutmuyorsunuz...
ÖNEMLE BELİRTİLİR.

bağış miktarını bana mail atarsanız,tema vakfıyla karşılastırmam gerek toplanan rakamı,bir yanlışlığa mahal vermemek için.
pyroxevil@hotmail.com
bağışınızı yaptıktan sonra beni bilgilendirirseniz ssevinirim..
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2006 - 11:13:54 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #155 : 14 Kasım 2006 - 16:25:04 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
basın bültenini çok güzel yazmışın pyrox... süper olacak bu projeeee
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #156 : 14 Kasım 2006 - 16:35:12 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz

:çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek:
ve ve yarın start veriliyor...projemi zi gerçekleştirmeye çok az kaldı....

estirelim tekinizm rüzgarını

hatırlatmakta yarar var

TEMA VAKFI Hesap Numarası

İŞ BANKASI-LEVENT ŞUBESİ
Hesap No: 822350

yapılan  bağışın açıklama bölümüne "ÖZLEM TEKİN ORMANI" yazmayı-yazdırmayı unutmuyorsunuz...

:çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek:

WWW.ozlemtekin.BİZ
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #157 : 15 Kasım 2006 - 00:21:40 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
bu sabah ilk iş bankaya gidiyorum,ilk bağısı ben yaparım heralde,banka açılır açılmaz   :alkıs: :alkıs: :alkıs:
hayırlı ugurlu olsun ormanımız....  :çiçek:

« Yanıtla #158 : 15 Kasım 2006 - 00:31:05 »

Çevrimdışı alobar

• Üye
  • **
  • denedim de ögrendim ,aşk harika bişey
bu sabah ilk iş bankaya gidiyorum,ilk bağısı ben yaparım heralde,banka açılır açılmaz   :alkıs: :alkıs: :alkıs:
hayırlı ugurlu olsun ormanımız....  :çiçek:
ben de  yarın yatıracağım, artık ilk mi olurum 25.ci mi olurum bilmiyorum,  ..   :alkıs: :alkıs: :çiçek:
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2006 - 00:32:00 Gönderen: alobar »

« Yanıtla #159 : 15 Kasım 2006 - 08:49:10 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
ormana ilk adımın ilk günü....
hadi millet bankalara.... kuralımm şu ormanııııı
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #160 : 15 Kasım 2006 - 11:52:05 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
biz sabah alobar arkadasımızla beraber gidip yatırdık ...allah sonuna erdirsin bu projeyi hayırlısıylan  :))

« Yanıtla #161 : 15 Kasım 2006 - 13:26:59 »

Çevrimdışı karamyas

• Yepyeni Üye
  • *
Süper bir proje ve biz tekinistler olarak tam destek vereceğiz.Bu güzel projeye basının duyarsız kalacağını sanmıyorum ve Türkiyenin tek yürekte birleşip ormanımıza destek olacağını umuyorum.
karamyas

« Yanıtla #162 : 15 Kasım 2006 - 13:30:54 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
hazırladığım basın bültenini  fatih altaylı-hıncal uluç-mehmet barlas-pakize suda-aktüel dergisi-tempo dergisi ve yüksekses dergisine yolladım..bakalım ses getirecekmiyiz basında projemizle...

« Yanıtla #163 : 15 Kasım 2006 - 14:23:34 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
çok güzel ya umarım ilgilenirler we neler yapmak istediğimizi we yapabileceğimizi görürler
ellerine we yüreğine sağliık pyro
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #164 : 15 Kasım 2006 - 14:25:13 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
haydi maroton uyumaaaa ... ormanına sahip çık....

Bütün Tekinstleri Kampanyaya Katılmaya Çağırıyoruz...
SAFKAN TEKİNİZM...