Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41225 defa)

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #270 : 24 Kasım 2006 - 19:36:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
umarım bugün iyi yol almışızdır..

Özlem Tekin

« Yanıtla #270 : 24 Kasım 2006 - 19:36:01 »

« Yanıtla #271 : 24 Kasım 2006 - 19:45:33 »

Çevrimdışı armina

• Deneyimli Üye
  • !!!(((alpalpalp)))!!!
bu kadar üyenin olduğu bir sitede istenilen sayıya ulaşılamıyor bu garip
bu proje sitedekilerle iş birliği içerisinde ilerletilme amacıyla başlatıldı
bir elin nesi var iki elin sesi var diyerek ne kadar kalabalık olursak
o kadar iyi olucaktı.. ama sayı çook az inanamıyorum yani şaka gibi
kaç kişi uğraşıyor meçhul?
arkadaşlar yapmayın ya hadi yardım edin istenilen sayıya ulaşsın ve proje
en kısa zamanda gerçekleşsin
uyanın artık harekete geçin hadi
daha zamanınız var;)
I'm with you...

« Yanıtla #272 : 24 Kasım 2006 - 19:46:43 »

furkiii

• Ziyaretçi
süre yine mi uzatıldı..

« Yanıtla #273 : 24 Kasım 2006 - 19:47:40 »

Çevrimdışı armina

• Deneyimli Üye
  • !!!(((alpalpalp)))!!!
bedri abi açıklamasını yapıcak ben karışmıyayım onun işine bekleyelim biraz;)
I'm with you...

« Yanıtla #274 : 24 Kasım 2006 - 19:50:28 »

Çevrimdışı özz_m88-tekinist

• Üye
  • **
  • Daha Ne Duruyorsun...
arkadaşlar tekinist olmakla değil bir şeyler yaparak gelir
hepimiz bir olmamız gerekir
değil türkiye dünyaya tekinizmi büyütmeliyizzz
bizler bunun i,çin burdayızz
Tekinist Olmak varsa Ölümüne olmak...!

« Yanıtla #275 : 24 Kasım 2006 - 19:54:54 »

Çevrimdışı özz_m88-tekinist

• Üye
  • **
  • Daha Ne Duruyorsun...
özlem bizden bir şeyler bekliyor
onu mahcup etmemeliyizzz
neolursunuz arkadaşlar sadece kendiniz değil çevrenizdeki arkadaşlarada duyurmak..
ilanlar asmak
Tekinist Olmak varsa Ölümüne olmak...!

« Yanıtla #276 : 24 Kasım 2006 - 20:08:49 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
arkadaşlar,belirlediğimiz süre ve de bu süreye eklediğimiz extra 2 günlük süreyi bugün geride bıraktık...
desteğini esirgemeyen,bu projede maddi yönden öte manevi olarak yanımızda  tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz...
projeye başlarken gördüğümüz,hissettiğimiz heyecanı ne yazık ki proje yürürlülüğe geçtiğinde bulamadık..biliyorsunuz bağışta bulunan herkesten beni bilgilendirmelerini rica etmiştim..benim notlarıma göre şu ana kadar ben de dahil sadece 24 TEKİNİST iz projeye maddi anlamda katkısı bulunan...inanın bu durum benim için hem üzücü hem de utanç verici  bi şey oldu..kocaman bir aileyiz dediğim tekinizm den gördüğümüz bu kadarcık destek açıkcası kafamı karıştırdı...çünkü asla 20-30 kişinin  bir "...İZM"  oluşturabileceğini  sanmıyorum..
kimseyi kızdırmak da istemiyorum,bu projeye kimsenin zorla katılacağı bir proje değildi..olmayacak da..bize sadece gönüllüler lazım..beni üzen ve de kıran ,bu kadar çok oldugumuzu düşünürken,sadece 24 isim görmem bu kampanyada..
bugün temaya utanç içinde gittim inanın..gerek ben gerekse hasan temayla öyle bi konustuk ki başlangıçta,siteden aldıgımız destege güvenerek....biz tekinistiz,biz şöyleyiz biz böyleyiz diye...bugün bekledim adam desin diye " bumudur  yani? " diye bişey..dese yeridir çünkü..

neyse dediğim gibi bugün yine  TEMA vakfındaydım..şimdiye dek toplanan rakamı ögrenip işi sonuca vardırmak için gitmiştim..çünkü projeyi tamamen üstleniyorum artık..toplanan rakam ne olursa olsun gereken rakamı ben kendim tamamlayıp atacagız bu projenin imzasını..
tema görevlisi bana bi rakam verdi ama bendeki rakamdan az bi rakamdı söylediği..iiyiki ben tutmuşum bağışların hesabını..dedim bendeki rakam budur,sizdekinden şu kadar fazla..
ahmet bey  topladığı rakamların internet ortamından görebildikleri oldugunu,en sağlıklı rakamı aralığın ilk haftası bankadan alacakları kasım ayına ait dökümanlardan ayırarak söyleyebileceklerini söyledi..yani kasım sonuna kadar da yatrsak hesaplayabilirsiniz o zaman dedim..evet dedi ahmet bey..
proje 29 kasım a kadar uzadı arkadaşlar..aslında ben sıkıldım, bir an önce sonuçlansın istiyordum..ancak proje benim için başarısız bi konumda şu an..işin maddi boyutunda değilim..katılan kişi sayısındayım artık...29 kasıma kadar bu güzel projeye katılmak isteyenler katılabilir,böylece özlem tekine "TEKİNİSTLERİN BİR HEDİYESİ " diyebileceğimiz bir projeye imza atmış oluruz..yok bu rakamda klırsak yada 3-5 artarak 30 kusur kişilik  bir sayıya ulaşabilirsek TEKİNİSTler kelimesini kullanabileceğimizi sanmıyorum..sadece özlem tekinin bir grup hayranı diyebilicez bu durumda..çünkü tekrar ediyorum 30kusur kişi bir "..İZM " oluşturamaz benim gözümde..
proje asla yarıda kalmıyacak,dediğim gibi bu proje benle başladı,ben sonuçlandıracağım..dilerdim ki 100 lere özlem tekin hayranının  1ytl de olsa denizde bir damlası olsaydı d ben de gögsümü gere gere herkese TEKİNİSTlerin bir ormanı var diyebilseydim..ne yazık ki şu an tekinist kelimesi bile çok fazla anlam taşımıyor benim için...
PROJE SÜRESİNCE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER,BU SÖZLERLE CANINI SIKTIKLARIM OLDUYSA ÖZÜR DİLERİM...SADECE HİSLERİMİ PAYLAŞTIM..

« Yanıtla #277 : 24 Kasım 2006 - 20:25:36 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
  • http://rock.zebani.net
bedri abi iii konusmussun arkadaslar ben fazla olmasada knt paramı verıcem bu iş normalde hasta var oluyo knt paranı ver ılac alalım dese knt paramı vermem ama özlem tekın için ve bedrı abı için knt paramı gozumu kırpmadan pzt sı verıcem

« Yanıtla #278 : 24 Kasım 2006 - 20:32:00 »

Çevrimdışı armina

• Deneyimli Üye
  • !!!(((alpalpalp)))!!!
bedri abi çok haklı.. bu projeye sitedeki üye sayısı ve projeye ilgi sayısına bakılarak başlandı
üyelere bakarsak şuana kadar sayımızın rekor kırması gerekirdi
üyeleri geçtim ilgiye bakarsak yine şuankinden fazla olması gerekirdi
umarım bu proje sadece bir kaç kişinin uğraşıyla son bulmaz!
I'm with you...

« Yanıtla #279 : 24 Kasım 2006 - 21:31:19 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Pyro seni çok iyi anlıyorum "Özlem Tekin" akımının temsili için konmuş Tekinizm ismine yakışmadı bu duyarsızlılığımız...
      ▌▐

« Yanıtla #280 : 24 Kasım 2006 - 21:33:46 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
Pyro seni çok iyi anlıyorum "Özlem Tekin" akımının temsili için konmuş Tekinizm ismine yakışmadı bu duyarsızlılığımız...
kendini genelleme dışı tut kardeşim sen üzerine düşeni yaptın...

« Yanıtla #281 : 24 Kasım 2006 - 21:40:33 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Öyle deil işte tutamıyorum kendimi neyse yaa populist konuşmaları sevmem demek istediğim; herkese Teşekkürler...
      ▌▐

« Yanıtla #282 : 24 Kasım 2006 - 22:29:46 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
Arkadaşlar neticede sizler "Süper, yapalım, edelim,.." dediniz ve projeyi başlattık. Kimsenin maddi anlamda destek vermek zorunluluğu yok elbette ama buraya "Ben de varım!" diye yazıp da sonra ortadan kaybolmak tek kelimeyle ayıp. Adı üstünde bağış, ne kadar istenirse o kadar verilir. 1 lira ya da 10 lira.. Aralarında manevi bir fark yoktur çünkü 1 kişinin verdiği güç parayla pulla ölçülemez.. Bakalım son şansımızı değerlendirebilecek miyiz???
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #283 : 24 Kasım 2006 - 22:33:09 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
buradaki  "son şans" kelimesi  ÖZLEM TEKİN ORMANINDA bir kaç fidanınız olabilmesi  için  kullanımış bir tabirdir...
ormanımızın şansa ihtiyacı yoktur..çünkü illaki olacaktır...  :))

« Yanıtla #284 : 24 Kasım 2006 - 22:45:09 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet maalesef o büyük destekler icraata gelince yok oldu...ÖZZ'ümüz bir ama sözümüz pek bir olamadı... umarım  ÖZLEM TEKİN ORMANINDA bir kaç fidanınızın olması için verilen  bu son şans iyi değerlendirilir.....
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....