Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41226 defa)

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #285 : 24 Kasım 2006 - 22:52:30 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
  • http://rock.zebani.net
evet maalesef o büyük destekler icraata gelince yok oldu...ÖZZ'ümüz bir ama sözümüz pek bir olamadı... umarım  ÖZLEM TEKİN ORMANINDA bir kaç fidanınızın olması için verilen  bu son şans iyi değerlendirilir.....

bedri abi bişe  derste olur cunku asıl özculerın sozu de bir özüde destek ler gelır  ve proje bıter

Özlem Tekin

« Yanıtla #285 : 24 Kasım 2006 - 22:52:30 »

« Yanıtla #286 : 24 Kasım 2006 - 23:14:35 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
işte son gün kim neler yaptı,çoğumuz hiç bişi
bu mudur?yeni geldim proje ne alemdedir tam olarak bilimiorum ama olmuştur umarım
yoksa bu hepimizin ayıbıdır,koca site toplanıp bi işi beceremedik die kimin ağzı warır demeye
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #287 : 25 Kasım 2006 - 01:26:23 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
arkadaşlar lütfen artık önceki sayfaları okuma alışkanlığını edinelim... son gün değişti farkına varalım...

arkadaşlar,belirlediğimiz süre ve de bu süreye eklediğimiz extra 2 günlük süreyi bugün geride bıraktık...
desteğini esirgemeyen,bu projede maddi yönden öte manevi olarak yanımızda  tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz...
projeye başlarken gördüğümüz,hissettiğimiz heyecanı ne yazık ki proje yürürlülüğe geçtiğinde bulamadık..biliyorsunuz bağışta bulunan herkesten beni bilgilendirmelerini rica etmiştim..benim notlarıma göre şu ana kadar ben de dahil sadece 24 TEKİNİST iz projeye maddi anlamda katkısı bulunan...inanın bu durum benim için hem üzücü hem de utanç verici  bi şey oldu..kocaman bir aileyiz dediğim tekinizm den gördüğümüz bu kadarcık destek açıkcası kafamı karıştırdı...çünkü asla 20-30 kişinin  bir "...İZM"  oluşturabileceğini  sanmıyorum..
kimseyi kızdırmak da istemiyorum,bu projeye kimsenin zorla katılacağı bir proje değildi..olmayacak da..bize sadece gönüllüler lazım..beni üzen ve de kıran ,bu kadar çok oldugumuzu düşünürken,sadece 24 isim görmem bu kampanyada..
bugün temaya utanç içinde gittim inanın..gerek ben gerekse hasan temayla öyle bi konustuk ki başlangıçta,siteden aldıgımız destege güvenerek....biz tekinistiz,biz şöyleyiz biz böyleyiz diye...bugün bekledim adam desin diye " bumudur  yani? " diye bişey..dese yeridir çünkü..

neyse dediğim gibi bugün yine  TEMA vakfındaydım..şimdiye dek toplanan rakamı ögrenip işi sonuca vardırmak için gitmiştim..çünkü projeyi tamamen üstleniyorum artık..toplanan rakam ne olursa olsun gereken rakamı ben kendim tamamlayıp atacagız bu projenin imzasını..
tema görevlisi bana bi rakam verdi ama bendeki rakamdan az bi rakamdı söylediği..iiyiki ben tutmuşum bağışların hesabını..dedim bendeki rakam budur,sizdekinden şu kadar fazla..
ahmet bey  topladığı rakamların internet ortamından görebildikleri oldugunu,en sağlıklı rakamı aralığın ilk haftası bankadan alacakları kasım ayına ait dökümanlardan ayırarak söyleyebileceklerini söyledi..yani kasım sonuna kadar da yatrsak hesaplayabilirsiniz o zaman dedim..evet dedi ahmet bey..
proje 29 kasım a kadar uzadı arkadaşlar..aslında ben sıkıldım, bir an önce sonuçlansın istiyordum..ancak proje benim için başarısız bi konumda şu an..işin maddi boyutunda değilim..katılan kişi sayısındayım artık...29 kasıma kadar bu güzel projeye katılmak isteyenler katılabilir,böylece özlem tekine "TEKİNİSTLERİN BİR HEDİYESİ " diyebileceğimiz bir projeye imza atmış oluruz..yok bu rakamda klırsak yada 3-5 artarak 30 kusur kişilik  bir sayıya ulaşabilirsek TEKİNİSTler kelimesini kullanabileceğimizi sanmıyorum..sadece özlem tekinin bir grup hayranı diyebilicez bu durumda..çünkü tekrar ediyorum 30kusur kişi bir "..İZM " oluşturamaz benim gözümde..
proje asla yarıda kalmıyacak,dediğim gibi bu proje benle başladı,ben sonuçlandıracağım..dilerdim ki 100 lere özlem tekin hayranının  1ytl de olsa denizde bir damlası olsaydı d ben de gögsümü gere gere herkese TEKİNİSTlerin bir ormanı var diyebilseydim..ne yazık ki şu an tekinist kelimesi bile çok fazla anlam taşımıyor benim için...
PROJE SÜRESİNCE DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER,BU SÖZLERLE CANINI SIKTIKLARIM OLDUYSA ÖZÜR DİLERİM...SADECE HİSLERİMİ PAYLAŞTIM..

Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #288 : 25 Kasım 2006 - 02:01:51 »

Çevrimdışı nihaL

• Deneyimli Üye
  • Hiç gelme gideceksen...
şu an yazılanları okudum ve şok içindeyim 24 kişinin olması çok küçük hatta mini bi sayı. 7000 10000 üyesi olan şu sitede ya 100 kişidemi görmedi bu projeyi. saolsunlar projeyi uzatıolar çarşambaydı en son ama 29 una kadar uzadı. lütfen arkadaşlar biraz sağduyulu olun. neden burda olduğunuzu düşünün bence.

« Yanıtla #289 : 25 Kasım 2006 - 11:29:44 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
  • herkes karşı bu gidişime
yaaa bnm gönderebileceğim miktar çok küçük ama yinede göndermek istiyorumm daa 18 yaşındn küçük olduğum için olmuoo :cry1:
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #290 : 25 Kasım 2006 - 11:36:44 »

Çevrimdışı aka_abyss

• Üye
  • **
  • http://rock.zebani.net
ya onemli olan zaten buyugun den kucugune herkez 3 -5 bişi versın ve 30 kişiyle bu olay olmasın butun site katılsın oyusden manevıyat daha onemli

« Yanıtla #291 : 25 Kasım 2006 - 11:46:45 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
yaaa bnm gönderebileceğim miktar çok küçük ama yinede göndermek istiyorumm daa 18 yaşındn küçük olduğum için olmuoo :cry1:

Teşkkürler... Miktarın küçük olması önemli deil arkadaşlar...

18 yaşını bitirmemiş kimse bağış yapamaz. Yine zihinsel özürlü kimseler bağış yapamazlar. Reşit ve mümeyyiz olmayan kişiler kanuni temsilcilerinin (veli veya vasinin) izni ile dahi bağış yapamazlar...

Bunu belirtmek durumundayız...
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2006 - 13:04:08 Gönderen: DooMsDaY »
      ▌▐

« Yanıtla #292 : 25 Kasım 2006 - 13:51:28 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
sonuçta 18 yaş üstü bir tanıdığınız sizin yerinize sizin için yapabilir bu işi..bağış onun adınla olmuş sizin adınızla olmuş farketmez sanırım sizler için de..bu projedeki tek isim ve ortak paydamız "özlem tekin"...

« Yanıtla #293 : 25 Kasım 2006 - 14:05:18 »

furkiii

• Ziyaretçi
sonuçta 18 yaş üstü bir tanıdığınız sizin yerinize sizin için yapabilir bu işi..bağış onun adınla olmuş sizin adınızla olmuş farketmez sanırım sizler için de..bu projedeki tek isim ve ortak paydamız "özlem tekin"...

evet bnm durumum da böle oldu..bi an 18imden küçük olduğumu unuttum içimden görevlilerin üstüne yürümek geldi ama..=))nese sonuçta önemli olan bence bu projeye ne şekilde olursa olsun ufak da olsa bi katkımızın olması..

« Yanıtla #294 : 25 Kasım 2006 - 18:37:42 »

Çevrimdışı armina

• Deneyimli Üye
  • !!!(((alpalpalp)))!!!
18yaşından küçük olmak bahane değil ki..
bende 18yaşından küçüğüm projeyi anneme anlattım
o da destekledi ve hiç zamanı olmamasına,sağlık sorunları
olmasına rağmen ısrarlarım üzerine bankaya gitti!!!
hiç olmadı abiniz,ablanız ya da reşit bir arkadaşınızdan da
yardım istiyebilirsiniz! önemli olan destek olmayı,projeye katılmayı
gerçekten istemek!!! hatta istemekle kalmayıp projeye katılmak!
I'm with you...

« Yanıtla #295 : 25 Kasım 2006 - 19:45:48 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
eee ben 18 yaşın altındayım hiç bişey olmadı kendim yaptım bağışımı bankadan

18 yaş dalgasının burda bi alakasının olduğunu bilmiyodum

kadın hiç sormadı bile

« Yanıtla #296 : 25 Kasım 2006 - 19:54:10 »

Çevrimdışı davul

• Yepyeni Üye
  • *
bende gittiğimde bankaya hiç bi sorun çıkmadı sanırım 18 yaşında olmak o kadar önemli deil
hatta okul elbiseleriyle gittim :76 :alkıs:
İLLEDE ÖZLEM BAŞKA YOLU YOK BUNUN!!!!

« Yanıtla #297 : 25 Kasım 2006 - 20:06:21 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Teşekkürler arkadaşlar... Bazı kuralcı gişe memurları işte... Anladınız siz
      ▌▐

« Yanıtla #298 : 25 Kasım 2006 - 23:17:06 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
yani bi denemek lazım  demek...belki ılımlı bi banka memuruna denk gelirsiniz   :)))

« Yanıtla #299 : 25 Kasım 2006 - 23:24:52 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
18-38-48 yılmayalım..... ormanımıza fidanlar ekleyelim.... yola devammmmm
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....