Gönderen Konu: Özlem Tekin Kral Tv'de  (Okunma sayısı 24578 defa)

Ynt: Özlem Tekin Kral Tv'de
« Yanıtla #285 : 05 Şubat 2014 - 11:40:43 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Leyla forumu okumuyor musun? Törene gelmediğini yazmıştım ya!! =)
bu bölümde baya kaçırmışım sori :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #285 : 05 Şubat 2014 - 11:40:43 »

« Yanıtla #286 : 05 Şubat 2014 - 21:58:08 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Aynı yıl en iyi çıkış kategorisinde aday olamayan Şebnem Ferah en iyi klip ödülünü almıştı "Vazgeçtim Dünyadan" ile;
http://www.youtube.com/watch?v=ZbVHTNcylcM

« Yanıtla #287 : 08 Şubat 2014 - 16:09:55 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
2002 Yılı En İyi Rock Müzik Sanatçı - Kral TV Video Müzik Ödülleri
http://www.youtube.com/watch?v=XYmzPfFwuY8&list=UUcJdjq8rZAjuYP6NE3IoDSg&feature=c4-overview

« Yanıtla #288 : 08 Şubat 2014 - 20:45:38 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Eğer halkın oyları vesaire ile değil de popülerlik ile verilseydi 1999'da da 2002'de de Özlem ödülü alırmış. Hele ki Dağları Deldim 2.Şahlanış gibi bir şey.Popüler bütün müzik listelerine girmiş bi şarkıydı çok iyi hatırlıyorum ki hala çalınması da bunu kanıtlar nitelikte.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #289 : 28 Şubat 2014 - 02:00:52 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşen şaibeli ödül tartışmasının ardından "Dobra Dobra´ya konuk olan Yeşim Salkım yalnızca Hilal Cebeci ve Cansever´in ödül alması için ricada bulunduğunu açıklamıştı.
Programın konuğu olan Seren Serengil´in "sana da haksızlık yapıldı mı? sorusuna verdiği cevap Cansever´e verilen ödülün gerçek sahibinin Seren Serengil olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi.
Seren Serengil kendisine sorulan soruyu şöyle cevapladı: "Kaseti satmadığı halde özel ilişkilerinden dolayı haksız yere ödüller verildi. "Bir gecenin Hatırına" 170 bin satmıştı. O dönem en çok söylenen şarkıydı. Cansever benim kategorimdeydi. Yeşim Salkım´ın ödülü o alsın diye rica ettiğini bilmiyordum. Şimdi öğrendim. Yayına bağlanırsa Yeşim Salkım´ı öldürürüm"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ünlü yapımcı Erol Köse, Kral TV'nin zamanında ödül törenlerinde yaptığı şikelere ufak bir dokunuş yapmış. Daha önce de Mehmet'in Gezegeni programına konuk olan Ayşe Özyılmazel, Mehmet Akbay'a şike yapılıp yapılmadığını sormuştu. Verilen cevaba hiç şaşırmadım. '' 3-4 yıl öncesine kadar gönderilen smslere göre ödül verilmediği '' açıkça söylendi. Şahsen ben hiçbir zaman Kral TV'nin dağıttığı ödüllerin geçerliliğine ve kalitesine inanmadım.
Yeşim Salkım, Hakan Uzan'la evli olduğu dönemdeki şike olaylarını daha önce Star Gazetesi'ne açıklamıştı. Ödülü Hilal Cebeci'ye verdirdiğini söylemişti. Uzanlar dönemindeki Kral TV, öylesine rahat bir biçimde ödülleri istediği kişilere dağıttı ki Yeşim Salkım, '' Bana sürekli soruluyordu kime versek diye '' sözünü sarfetti. Sonrası hepimizin bildiği gibi kazanmasına kesin gözüyle bakılan sanatçılara '' Sen 4-5 oyla kaybettin '' denilmesi.
Bahsettiğim şike olaylarına bir örnek ise, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı dalında ödülü Arto'nun kazanmasına karşın ödülün '' Gitarcı '' lakaplı sanatçıya verilmesi. Daha sonra büyük bir pişkinlikle '' Sen 5 oyla kaybettin. '' açıklaması yapıldı Arto'ya.

bır ulkede herşey mı şaıbeli olur yaaaaa :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/ 99da sebnem aldı yanında oturan sertapta aldı..peker müziğin itibarıyla özlem aldı sonra onlardan ayrılınca hiç kazanamadı..yeşim salkım daha çok eleştirmiş kralı..haklıdır çünkü UZANLARIN geliniydi içte yaşananları bilir..bızım gıbı gerı kalmıs ozentı ulkelerde halk oylaması dıye bısey yoktur..halkımızın buyuk bolumu zten zar zor gecım saglıyor..kaldıkı telefonla yarısan sanatcılara oy verecek konusmaya kıyamıyor bu mıllet fatura gelecek dıye..ozlem bana ne sebnem bana ne..halk oylaması formalıteden ıbarettı
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2014 - 02:08:32 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)