Gönderen Konu: [Sinema] Mavi Pansiyon  (Okunma sayısı 27974 defa)

Ynt: [Sinema] Mavi Pansiyon
« Yanıtla #15 : 11 Ekim 2010 - 22:02:37 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
istediğini yaptığı için zaten aslında eleştirilerimiz.. bari bi albüm tanıtım konseri ya bi tane ? bunu veremeyecek durumdaysan o albümü de yapmasaydın keşke..
İzin verilen 400 karakter

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 11 Ekim 2010 - 22:02:37 »

« Yanıtla #16 : 11 Ekim 2010 - 22:14:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Albüm konsersiz olmaz ama konser olamayacak diye veya konser geç olarcak diyede albüm yapılmaması daha kötü olurdu.
Sonuçta yeni şarkılar dinlemiş olduk.
Böyle düşününce çok iyimser yaklaşıyorum gibi oluyo ama böylede.
Belki bizim bilmediğimiz konser çalışmaları var?
Belki film konser için bir bir zemin hazırlayıcı (bunu pek sanmam ama :)

« Yanıtla #17 : 11 Ekim 2010 - 22:24:57 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
mavi pansiyon film başlığı neden gündemde diyorum...

şok oldum,yeni film sürpriz olacak bizlere, hayırlısı diyelim

konser olayıda radyolarda belirttiği gibi ''fiyatı yüksek'' durumda,çünkü arkasında çalan elemanlar

ülkemizin en iyileri,onlarda iyi para isticekler haliyle yoksa özlem istemezmi konser olsun vs vs.

kış sezonuna girdik zaten konserler azaldı,film çeksin tv de program yapsın koşulsuz kabulümdür.

''kaledeki yalnızlığı'' yakında izlesek bari.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #18 : 11 Ekim 2010 - 22:27:28 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
fadik sevin atasoydan hiç hazzetmem:S kadro kötü naim kırmızıgül dışında...

« Yanıtla #19 : 11 Ekim 2010 - 22:42:45 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
özlem bir sanatçı bizler gibi fanları olan bir sanatçı ne isterse onu yapamaz o yüzden, hepimiz mesleğimize karşı sorumluyuz ben yoruldum tatile çıkıyorum diye derse girmeyip öğrencilerimi bırakamam mesela özlem yıllardır aynı şeyi yapıyor hesapsız kitapsız sadece arkadaş ortamlarında gaza gelinerek yapılmış işler hiçbiri proje niteliğinde değil hiçbiri profesyonel değil .bir ekibi yok ,promosyon konusunda hiçbir fikri yok ,bunca yıldır bu piyasada olup bu kadar cahilce davranmasına inanamıyorum yaptığı film vizyona girmez,çektiği klip yayınlanmaz,sonra da bana bakın bir daha albüm yapmam haa diye tehdit eder biz bir avuç hayranını her fırsatta dünkü çocuklar medyayı tanır sistemi kavrar gemisini yürütür o yarı yolda kalır bu yıllardır böyle tamam dizilerini izledik, film çekti gittik,fhmye garip pozlar verdikten sonra hiperaktif diye bir saçmalıkta sevimli çocuk tarzına büründü sustuk laf edenleri konuşturmadık,elinizi vicdanınıza koyun şebnem ferah bunları yapsaydı eleştirmez miydik botoksu kiloları günlerce konuşuluyor burda kimse bırakın kadın istediğini yapar demiyor ee o zaman özlem tabu mu o da eleştirilecek hem de yabancılar tarafından değil biz gibi enn yakın fanları tarafından özlem ne istiyorsan onu yap ama lütfen artık albüm zamanı kral konserlerle geliyorum ortalığı dağıtıcaz filan gibi açıklamalar yapma seni tanıdığım halde inanıyor umutlanıyorum çünkü her gaza gelişinde bunu paylaşma bekle biliyorsun geçiyor bizi de yorma haa bu arada hep sen mi bizi tehdit edeceksin bir daha albüm yapmam haa diye bu da benden sana filmlerinle dizilerinle zerre kadar ilgilenmiyorum böyle devam eder müzisyen özlemi gömersen seninle de zerre kadar ilgilenmiycem haberin olsun hiiç umrunda olmadığımı biliyorum ama senin volvoxtan beri hayranın olarak söylemeye hakkım var diye düşündüm en azından rahatladım hadi sana iyi çekimler.

« Yanıtla #20 : 11 Ekim 2010 - 23:09:18 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Şaşkınlığı geçtim de, konserler ve yeni albüm hakkında ne düşündüğü konusunda merak içindeyim gerçekten şu an..

Kızmak ya da hayal kırıklığına uğramak gibi de bi uğraşım hiç olmadı Özlem konusunda nedense..
+
Tabii ki beklenti meselesi ben özlemin kendisine hayran olduğum için benim için pek sorun teşkil etmemekte:)

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #21 : 11 Ekim 2010 - 23:17:49 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
O zaman Özlem dinlemeyelim.
Bu kadın böyle.
Ben de böyle olması istemem ama yapçak bişey yok.
Film çektiğinde izlicez,reklam için bütün gün Tv başında olcaz,kliplerini izlemek için saçma sapan müzikler dinlicez,sırf müziğe küsmesin diye albümleri 5er 5er alcaz.
Bu böyle.
Ben böyle yapıyorum.
Böylede yapıcam.
Şebneminde botoksuydu oyuydu buyuydu beni ilgilendirmez.
Her konuya sokmayın şu kadını !

« Yanıtla #22 : 11 Ekim 2010 - 23:35:13 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
o zaman özlem dinlemeyelim mi çok komik istesek dinleyebiliyoruz da sanki bu kadar laf sırf onu dinleyemediğimiz için ediliyor zaten özlem kendini dinletmemek için elinden geleni yapıyor biz beşer beşer albüm alsak da şebnem meselesine gelince özleme de eleştiri yapılabileceğini bunun da çok doğal olduğunu anlatmak için ondan daha iyi bir örnek olduğunu sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010 - 23:37:03 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #23 : 11 Ekim 2010 - 23:42:11 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
şok haber !
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #24 : 12 Ekim 2010 - 11:31:22 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
özlem bir sanatçı bizler gibi fanları olan bir sanatçı ne isterse onu yapamaz o yüzden, hepimiz mesleğimize karşı sorumluyuz ben yoruldum tatile çıkıyorum diye derse girmeyip öğrencilerimi bırakamam mesela özlem yıllardır aynı şeyi yapıyor hesapsız kitapsız sadece arkadaş ortamlarında gaza gelinerek yapılmış işler hiçbiri proje niteliğinde değil hiçbiri profesyonel değil .bir ekibi yok ,promosyon konusunda hiçbir fikri yok ,bunca yıldır bu piyasada olup bu kadar cahilce davranmasına inanamıyorum yaptığı film vizyona girmez,çektiği klip yayınlanmaz,sonra da bana bakın bir daha albüm yapmam haa diye tehdit eder biz bir avuç hayranını her fırsatta dünkü çocuklar medyayı tanır sistemi kavrar gemisini yürütür o yarı yolda kalır bu yıllardır böyle tamam dizilerini izledik, film çekti gittik,fhmye garip pozlar verdikten sonra hiperaktif diye bir saçmalıkta sevimli çocuk tarzına büründü sustuk laf edenleri konuşturmadık,elinizi vicdanınıza koyun şebnem ferah bunları yapsaydı eleştirmez miydik botoksu kiloları günlerce konuşuluyor burda kimse bırakın kadın istediğini yapar demiyor ee o zaman özlem tabu mu o da eleştirilecek hem de yabancılar tarafından değil biz gibi enn yakın fanları tarafından özlem ne istiyorsan onu yap ama lütfen artık albüm zamanı kral konserlerle geliyorum ortalığı dağıtıcaz filan gibi açıklamalar yapma seni tanıdığım halde inanıyor umutlanıyorum çünkü her gaza gelişinde bunu paylaşma bekle biliyorsun geçiyor bizi de yorma haa bu arada hep sen mi bizi tehdit edeceksin bir daha albüm yapmam haa diye bu da benden sana filmlerinle dizilerinle zerre kadar ilgilenmiyorum böyle devam eder müzisyen özlemi gömersen seninle de zerre kadar ilgilenmiycem haberin olsun hiiç umrunda olmadığımı biliyorum ama senin volvoxtan beri hayranın olarak söylemeye hakkım var diye düşündüm en azından rahatladım hadi sana iyi çekimler.

her kelimene katılıyorum.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #25 : 12 Ekim 2010 - 11:57:17 »

Çevrimdışı saganak

• Yepyeni Üye
  • *

yüregine saglık...her sözün dosdogru cıkmıs..sustuk iyi niyetimizden,fandan öte biz oldugumuz için hep sustuk..tiyatro,sinema,dizi,sacma kanal programları derken....
Nerde underground dahi dediğin "109876543210" album konserlerinin % 1i?
Yepyeni album dedik: berbat foto cekimleri ..daha önce baskaları tarafından söylenmiş parcalar ..düzensiz bir içerik.. bir sırf cıksın die ugrastıgın bir album..
Artık hayal kırıklıgından ötesin..

« Yanıtla #26 : 12 Ekim 2010 - 14:36:58 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Fadik Sevin Atasoy,bugüne kadar hep,sanat filmlerinde yer almıştır ve gişe filmlerine kolay kolay yöneleceğini sanmam.Burdan yola çıkarak da,Mavi Pansiyon,Antalya'da yarışma şansını çoktan kaçırmış olsa da,yurtdışındaki festivallere gönderilecek gibi bir his doğdu içime.

Eğer,Özlem,böyle durmaksızın sinemada kendini gösterecekse,devam etsin bana kalırsa,ama albüm işi gibi,5 yılda bir albüm çıkaracaksa,hiç bulaşmasın.Şu an için,gidişatı istikrarlı sinema dünyasında.Ağırlıklı olarak ve aksatmadan bu sektörde boy gösterecekse de kabulümdür.

Bizler,sadece,Özlem'le içli-dışlı oldugumuz için,durumu kabullenemiyoruz ama,etrafınızdaki şöhretlilere bakacak olursanız eğer,bir çoğu sektör değiştirmiş kişiler bunlar,mankenleri bunların dışında tutsak bile,sayısız örnek var."Neden Özlem?" sorusuna,"diğerlerinden farklı,aklına eseni yapıyor da o yüzden Özlem" diyorsanız ve şimdi çıkıp da "lanet olsun,bizi ciddiye almıyor,başarılar o halde" diyorsanız,bu ikibaşlılığınızdan kaynaklanıyor demektir.Özlem,bizi son albüme kadar(!) ciddiye aldı mı hiç?Her ne kadar "albümümü alın,yoksa bir daa albüm yapmam" dese de,görün işte,şimdi başka bir sektörde 6 aydır.Burdan da Özlem'in albümünü yeterli sayıda alamadığımız ya da artık Özlem'in prodüktör şirketleri ve talep açısından değerlendirdiğimizde miadının dolduğunu gösteriyor.

Başka bir sektöre geçti diye isyanınızı gösterebilirsiniz,ama "Özlem benim için bitti" temalı sözlerini yansıtmanız,yine sizin ikibaşlılığınızdır.

Sinemayı çok severim ve sevdiğim birisi bu sektörde boy göstermeye başlıycaksa eğer-ki bir de başrolde-ben onu izlemekten de haz alırım.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #27 : 12 Ekim 2010 - 15:02:06 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
Fadik Sevin Atasoy,bugüne kadar hep,sanat filmlerinde yer almıştır ve gişe filmlerine kolay kolay yöneleceğini sanmam.Burdan yola çıkarak da,Mavi Pansiyon,Antalya'da yarışma şansını çoktan kaçırmış olsa da,yurtdışındaki festivallere gönderilecek gibi bir his doğdu içime.

Eğer,Özlem,böyle durmaksızın sinemada kendini gösterecekse,devam etsin bana kalırsa,ama albüm işi gibi,5 yılda bir albüm çıkaracaksa,hiç bulaşmasın.Şu an için,gidişatı istikrarlı sinema dünyasında.Ağırlıklı olarak ve aksatmadan bu sektörde boy gösterecekse de kabulümdür.

Bizler,sadece,Özlem'le içli-dışlı oldugumuz için,durumu kabullenemiyoruz ama,etrafınızdaki şöhretlilere bakacak olursanız eğer,bir çoğu sektör değiştirmiş kişiler bunlar,mankenleri bunların dışında tutsak bile,sayısız örnek var."Neden Özlem?" sorusuna,"diğerlerinden farklı,aklına eseni yapıyor da o yüzden Özlem" diyorsanız ve şimdi çıkıp da "lanet olsun,bizi ciddiye almıyor,başarılar o halde" diyorsanız,bu ikibaşlılığınızdan kaynaklanıyor demektir.Özlem,bizi son albüme kadar(!) ciddiye aldı mı hiç?Her ne kadar "albümümü alın,yoksa bir daa albüm yapmam" dese de,görün işte,şimdi başka bir sektörde 6 aydır.Burdan da Özlem'in albümünü yeterli sayıda alamadığımız ya da artık Özlem'in prodüktör şirketleri ve talep açısından değerlendirdiğimizde miadının dolduğunu gösteriyor.

Başka bir sektöre geçti diye isyanınızı gösterebilirsiniz,ama "Özlem benim için bitti" temalı sözlerini yansıtmanız,yine sizin ikibaşlılığınızdır.

Sinemayı çok severim ve sevdiğim birisi bu sektörde boy göstermeye başlıycaksa eğer-ki bir de başrolde-ben onu izlemekten de haz alırım.
aynen bende sana katılıyorum
ve özlem ne yaparsa yapsın bir fanı olarak her zaman desteklerim. bu haberi ilk duyduğumda şok geçirsemde sevindim yeniden flimde görmek güzel olcak
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #28 : 12 Ekim 2010 - 17:14:53 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
eleştiriyoruz diye biz ikibaşlı mı oluyoruz tuhaf... burada söz konusu olan eleştiri 'özlem oyunculuk yapmasın yeaa' değil sadece terazinin ölçüsünü iyi ayarlamalı, bu dönemi oyunculukla geçirecekse bizide boşuna ümitlendirmemeli veya ne bileyim o ve ekip arkadaşları da ' kışın başlar konserler..' şeklinde demeçler vermemeli,biz bilelim ki özlem bu kışı oyunculuk yaparak geçirecek. Ama yok EN İYİ ALBÜMÜM diyo konser vermiyo çelişkinin dik alası yani. Ve o 'rüya kadro'dan bahsediliyordu. Ekip iyi çaldığından biraz pahalıya patlıyor deniliyordu.O rüya ekip zaten var olmadan 'yalan ' olmuş durumda..
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #29 : 12 Ekim 2010 - 17:31:54 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Burakcım,
Genelleme yapma. Burası bir Özlem Tekin bir forumu ve buradaki üyeler Özlem Tekin hakkında düşündüklerini tartışıyor ise, bu özlem'e değer verdikleri içindir. Aksi halde zaten burada işleri olmaz.
Senin dediklerine gelince,
Ben özlem'in müzik sınırları içerisindeki farklılıklarını seviyorum. Bir müzisyen olarak 15 yıl önce TR'ye kazandırdıklarını, bir sürü ön yargıya rağmen Öz gibi bir albüm yaparak, bahar gibi bir klip çekerek, hem görüntüsünü hem de ''müzisyen'' olarak kendini geliştirmesini seviyorum. En önemlisi, cesaretini seviyorum.  Filmlerde oynaması, tiyatro'da iyi eleştiriler alması,O'nun için güzel başarı ve artı olabilir. Ama bunlar,müzisyenliğine ek olarak  gelmesi gereken artılar. Şu andaki durum tam tersi. Yapılan röportajlarda, albümden çok oyunculuk konuşuluyorsa, ''Türkiye'nin en iyi müzisyenleri'' olarak bahsedilen insanlarla albüm yapılıyor ama aradan aylar geçmesine rağmen konser verilemiyorsa, özlem bir daha albüm yapsın diye buradaki arkadaşlar 5'er 10'ar adet albüm alıp hala özlemi desteklemeye çalışıyorsa, bunun üzerine özlem her albümde olduğu gibi bu benim en iyi albümüm oldu, bol bol klip çekip, konser vericez diye demeçler verirken, özlem ile ilgili çıkan haberlerde konser haberleri ve albüm bilgileri yerine özlem'in köy hayatı ya da sinema filmleri konuşuluyorsa, artık büyük bir kesim özlemi müzisyen olarak değil oyuncu olarak görüyordur demektir. Aranızda bu durumlara sevinenler olabilir, benim gibi üzülenlerin olduğu gibi. Bir arkadaşın da dediği gibi, beklenti meselesi hepsi.
Ben özlem'i iyi bir müzisyen olarak tanıdım, bu nedenle yıllardır dinliyordum. Bundan sonra oyuncu olarak devam etmesi onun kararı. Artılarını, eksilerini kendisi yaşar.
Ama emin ol, buradaki herkesin ortak fikri özlem'in daha iyi yerlere gelebilmesi. Eleştirmek, yeri geldiği zamanlarda özleme kızmak, bir daha dinlemicem demek ikiyüzlülükten değil, özleme verdiğimiz değerden ve karşılığında hep karşımıza çıkan hayal kırıklıklarından kaynaklanıyor...

Sonuç olarak, yazdıklarım benim fikirlerim. Herkes farklı düşünebilir. Özlem'in her yaptığı işi beğenicem diye bir anlaşma yapmadım kimseyle. 15-16 yaşımda olabilir ama şu anda Özlem'i sevmenin böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden son albümü aylardır 1 kere olsun dinlemedim. Çünkü repertuarı hiç ama hiç beğenmedim 1-2 şarkı haricinde. Başarılı işlere imza atarsa, yine albümünü alır, yine konserine giderim elbet. Ama bu şekilde, bir daha özlem tekin'i sahnede görebileceğimi hiç sanmıyorum.

« Son Düzenleme: 12 Ekim 2010 - 17:42:07 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...