Gönderen Konu: Serbest Bölge  (Okunma sayısı 16631 defa)

Ynt: Serbest Bölge
« Yanıtla #75 : 03 Mayıs 2013 - 11:09:56 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Bugün işe giderken, (İTÜ- Maslak) kampüs çevresine konuşlanmış Castin Bibır fanlarını görrdüm, hem de aileriyle birlikte. Sabahın 8inde hem de. Kimisi bağırıyor, kimisi ağlıyor. Öğlenleyin dışarı bir çıktık, sabahki 100 kişi kadar olan kalabalık olmuş 1000.

Valla acınası. :D
puhahahahahaha ne olduysa 2002 den sonra olmaya başladı.. Yeni nesil yetiştirilirken beyinden mahrum bırakılıyor.. Türkiye'nin geleceği içler acısı bir hal almaya başladı.. Acilen birşeyler yapılmalı tedbirler alınmalı.. Bu ergen gerilerini tespit edip karantinaya almak gerek, aksi halde geleceğimiz tehlike altında olacak.. Sokaklarda salak saçma insanlar boy göstermeye başlayacak.. Gerçi şimdide boy gösteriyorlar.. Bu castin bibır hayranlarını yetiştiren aile fertlerinin gelmişini geçmişini, ötesini berisini, ilerisini gerisini, gece gündüz her gün birisini..........   

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 03 Mayıs 2013 - 11:09:56 »

« Yanıtla #76 : 03 Mayıs 2013 - 14:52:07 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Bu castin bibır hayranlarını yetiştiren aile fertlerinin gelmişini geçmişini, ötesini berisini, ilerisini gerisini, gece gündüz her gün birisini..........   

hahahahaha müdür süpersir :D ben de de günyüzü görmemiş cümleler var ama bu süper :D
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #77 : 15 Mayıs 2013 - 09:56:37 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Yar ön patilerin nerde?
Ya benide götür yada gitme.
Bilirsin sensiz ben soluk alamıyorum ki ölürüm hasretinle.. :))   şarkı saçmalatmaca..
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2013 - 23:53:00 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #78 : 16 Mayıs 2013 - 00:18:30 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Uyku tuşum olsun isterdim.  Her istediğinde uyuyabilenlere imreniyorum.
Neden çok kolay yumuşuyorum ben! Elimde olabilse.. tanrım!
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2013 - 00:21:51 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #79 : 24 Mayıs 2013 - 14:42:32 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Yarın Angara da çok büyük bir eylem olacağı söyleniyor.. Öpüşme eylemi ney lağ :)) Eylem metroda gerçekleçecek ama hangi semtte artık Kızılay dan başlar Abidinpaşa'ya kadar gider.. Gökçek, Kurtuluş'un orada siper alır öpüşenlere tazikli su ve biber gazı ile müdahale ettirir :)) Tüfekçioğlu'nun kapılarına kilit vurdurur :)) Aslında şimdiden Angara ya hareket etmek lazım sonra Gazi'ye ordan Kızılay'a :)) eylem yapma havasına vardım birden :)))     

« Yanıtla #80 : 30 Mayıs 2013 - 12:45:27 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Müsait olanlar varsa bu akşam lütfen Gezi Parkına gelin. Ben orada olacağım. Bu olayı protesto etmek bir görevdir.

« Yanıtla #81 : 30 Mayıs 2013 - 15:56:52 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Müsait olanlar varsa bu akşam lütfen Gezi Parkına gelin. Ben orada olacağım. Bu olayı protesto etmek bir görevdir.
Keşke gelme şansım olsaydı. İstanbul'daki arkadaşlar destek vereceklerdir umarım.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #82 : 30 Mayıs 2013 - 16:48:14 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
'Büyük bulanım'
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #83 : 30 Mayıs 2013 - 18:20:31 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Yarın Angara da çok büyük bir eylem olacağı söyleniyor.. Öpüşme eylemi ney lağ :)) Eylem metroda gerçekleçecek ama hangi semtte artık Kızılay dan başlar Abidinpaşa'ya kadar gider.. Gökçek, Kurtuluş'un orada siper alır öpüşenlere tazikli su ve biber gazı ile müdahale ettirir :)) Tüfekçioğlu'nun kapılarına kilit vurdurur :)) Aslında şimdiden Angara ya hareket etmek lazım sonra Gazi'ye ordan Kızılay'a :)) eylem yapma havasına vardım birden :)))     

Hahahaha Tüfekçioğlu'na varana kadar hepsi aynen gerçekleşti ,helal :D
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #84 : 30 Mayıs 2013 - 20:55:16 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me

Ben oradayım, buluşalım PM'den. evden çıkmadıysan hala.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #85 : 30 Mayıs 2013 - 22:40:22 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Ooo evden çıktım ve döndüm bile. İnanılmaz başım ağrıdı, ağrıdan gözümden yaş geldi. Duramadım, uykusuzdum dün geceden dolayı.

« Yanıtla #86 : 10 Haziran 2013 - 19:00:24 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
http://www.architab.net/index.php?route=product/product&product_id=105

Özlem'in bezermiş olan tişört var ya hep giydiği onun aynısını bu sitede satıyorlar 20 TL :) ama site pek tanınmış değil güvenilir bulamadım
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #87 : 10 Haziran 2013 - 20:47:04 »

Çevrimdışı comalies

• Deneyimli Üye
http://www.architab.net/index.php?route=product/product&product_id=105

Özlem'in bezermiş olan tişört var ya hep giydiği onun aynısını bu sitede satıyorlar 20 TL :) ama site pek tanınmış değil güvenilir bulamadım

Özleminki daha güzel sanki. :) Bana dandik geldi baskısı falan.
people are crazy and times are strange
i'm locked in tight, i'm out of range
i used to care, but things have changed

« Yanıtla #88 : 11 Haziran 2013 - 02:03:21 »

ARGo_

• Ziyaretçi
atış serbest :) kimsenin yaşamına gasp etmediğin sürece sorun yoktur. ama senin yaşamına gasp edildiği zaman sorun büyüktür.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2013 - 02:07:04 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #89 : 12 Haziran 2013 - 22:01:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ders calısmama konusundaki direnişimi geziparkındakiler bile  vermemiştir...dersler azımı burnumu çok pisss daatıyo..bide alttan ders olursa eve gelme şeyleri... Siz bu msjı okurken ben ölmüş olacağım yeter artık   .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm.  :cry2: :cry2:   çalışmıcam çok sıkıcıııııııııııııııııııı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)