Anket

Yeni albüme kaç puan veriyorsun?

5/5
21 (48.8%)
4/5
17 (39.5%)
3/5
5 (11.6%)
2/5
0 (0%)
1/5
0 (0%)
0/5
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 43

Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013  (Okunma sayısı 108883 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013
« Yanıtla #990 : 20 Şubat 2013 - 15:53:39 »

Çevrimdışı Numbie

• Üye
  • **
albüm de 1inde çıkmaz diye düşünüyorum. çıkış parçasının klibi geç yayınlanırsa tanınması da geç olacaktır düşüncesiyle albümü daha sonraki tarihe atarlar gibi.

Özlem Tekin

« Yanıtla #990 : 20 Şubat 2013 - 15:53:39 »

« Yanıtla #991 : 20 Şubat 2013 - 16:11:03 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
heycanim bitti yahuu :s

« Yanıtla #992 : 20 Şubat 2013 - 16:24:56 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Vay be, denildiği günde yayınlanmayan video klip yüzünden tüm heyecanı ve şevki kırılan tekinistler. Ne kadar kolaymış dinleyici kaybetmek. :D Şimdi Özlem'le yaptığım empati tavan yaptı.

Öz ne demiş, sabır iyi bir şey.

« Yanıtla #993 : 20 Şubat 2013 - 16:42:25 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Yakında diyip gecistiriyolar klibin cıkması 1 haftayı bulur bilemedin 2 hafta :) albümün cıkması da 1 mart deniliyodu onu da bi 2 hafta sonra diyelim martın ortasına dogru cıkar heralde iyi beklemeler bize sabır iyi bisey :D
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #994 : 20 Şubat 2013 - 17:42:46 »

barbun

• Ziyaretçi
Yahu Aylin Aslım bile albümü tamamladı Özlemden sonra üzerine klibinide çekip yayınladı biz hala amatör bi müzik grubuna destek olkurcasına  işi ağırdan alıyoruz kafa buluyor bizimle müZikle bu kadar olmaz ..Sanki ne çekti de montajı bölümü vs beğenmiyor çok mu rağbet görecek hayır gelin güvey olduk ha.

« Yanıtla #995 : 20 Şubat 2013 - 18:21:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

İmre Haydaroğlu @imrehaydaroglu
bugun özlem tekin video klip kurgusundayiz

« Yanıtla #996 : 20 Şubat 2013 - 18:29:47 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
Yahu Aylin Aslım bile albümü tamamladı Özlemden sonra üzerine klibinide çekip yayınladı biz hala amatör bi müzik grubuna destek olkurcasına  işi ağırdan alıyoruz kafa buluyor bizimle müZikle bu kadar olmaz ..Sanki ne çekti de montajı bölümü vs beğenmiyor çok mu rağbet görecek hayır gelin güvey olduk ha.
ne zaman isterse o zaman çıkarır pardon da size mi soracak , ne zaman içine sinerse o zaman yayınlar klibi de. Bundan sonra hiç haber vermeyelim o zaman klip çıkınca albüm çıkınca görürsünüz bu kadar dert olmaz kimseye!!

« Yanıtla #997 : 20 Şubat 2013 - 18:40:39 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ya zaten klip cekileli ne kada zaman oldu cok degil bence eee soyle bisi var ki her iste illa aksilik olur bi de isiyapanlar  oyalanir cok normal sarkmasi... 
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #998 : 20 Şubat 2013 - 18:41:29 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ne zaman isterse o zaman çıkarır pardon da size mi soracak , ne zaman içine sinerse o zaman yayınlar klibi de. Bundan sonra hiç haber vermeyelim o zaman klip çıkınca albüm çıkınca görürsünüz bu kadar dert olmaz kimseye!!

Yeni bir tarih var mıdır peki kafalarda?

Bence de bu gecikme işini çok abartmamak lazım. Hep oluyor bu tür aksaklıklar zaten. Bunu Özlem'in profesyonelliği ile bağdaştırmak yanlış.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #999 : 20 Şubat 2013 - 18:45:46 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bu tür gecikmelerin suçunu Özlem'e bulmayalım, zira Özlem bu albüm için çok çok heyecanlı ve titiz. Mükemmel olmasını istiyor her şeyin doğal olarak. Bu bir emek. Sarkmalar olacaktır.

Ha illa birileri suçlanacaksa, Burak Demirsaran suçlanabilir. Klip şu an zaman çıkacak, albüm de şu zaman diyen kendisi. Twitterı da bu kadar saçma şekilde kullanan müzik yapımcısı görmedim.Erol Köse'ye laf yetiştiriyor durmadan. :D

« Yanıtla #1000 : 20 Şubat 2013 - 18:46:08 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem'lik bir durum yok biliyoruz ama bu işi kim organize ediyorsa sorun orda bence.Tutamayacakla rı sözü vermesinler. Burak Demirsaran twitter dan 20 şubat diye duyurdu,sonuç ortada...Çelik çomak oynamıyorlar albüm yapıyorlar. Onca insan bekliyor ne kadar zamandır...

« Yanıtla #1001 : 20 Şubat 2013 - 18:48:04 »

barbun

• Ziyaretçi

Sert yapmana gerek yok bay modacı..Sadece fikir beyan ediyorum ve nerdeyse sonradan kayda girmiş kişilerin albumleri ya da klipleri çıkacak fakat Özlem in hala yok ki bunda hata twitter da menajeri olacak Burak denen kişinin tarih verme hatası var o zaman tarih vermeyecek maximum rock ta bile 20 23 diye geçilmesi twitter da burakdemirsaran ın boş ağızlıgı!

« Yanıtla #1002 : 20 Şubat 2013 - 19:02:19 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Niye bu gerginlik, anlayamadım ki ?

Özlem de "20sine yetiştirmeye çalışıyoruz" benzeri birşeyler söylemişti. Olur böyle aksaklıklar. Şöyle ya da böyle 1 hafta içinde çıkacak o klip. Senkronize sorunu var belki, belki bir sahne çok gereksizdi, belki içine sinmedi ?

Eğer eksik/sorunlu bir şekilde gelseydi klip, her sahnesini didik didik edecek olan siz, "Burası niye böyle, montajı çok amatör, azıcık daha uğraşsalarmış keşke" vb. şeyler demeyecek misiniz, diyeceksiniz biliyorum.

Sakin olun azıcık, birazcık da sabırlı.

« Yanıtla #1003 : 20 Şubat 2013 - 19:36:36 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
barbun nickli arkadas..kim oldugunu adını falan bilmiyorum ama tarzına dikkat et istersen...sen özlem kim bilmiyoken biz burdaydık..bay modacı falan ...senle bu laubaliliğe girecek bir samimiyetimiz yok!! dikkat et biraz!!

« Yanıtla #1004 : 20 Şubat 2013 - 19:56:51 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
kırmayın bırbırinizi,herkes geriliyo beklerken..

beklentiler üzüyo işte,neyse pazartesiye çıkmış olsa bari klip bu hafta bitti zaten
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı