Anket

Yeni albüme kaç puan veriyorsun?

5/5
21 (48.8%)
4/5
17 (39.5%)
3/5
5 (11.6%)
2/5
0 (0%)
1/5
0 (0%)
0/5
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 43

Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013  (Okunma sayısı 108901 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013
« Yanıtla #1815 : 23 Nisan 2013 - 11:52:43 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
herkes düşüncesini söylemekte özgür neden bu faşizm neden bu bastırma çalışmaları???

Faşizm mi? Bence derhal sözlük anlamını incelemen elzemdir.

Diğer taraftan bana yöneltilmiş bir soru vardı. Neden kesin değilse söylüyormuşum. Ben de cevap hakkımı kullandım. Yoksa neden böyle konuşuyorsun, asarım keserim havası mı var cevapta, ben mi göremiyorum? İsterse lanet etsin, bana ne. Ayrıca o durumu "düşünce" belirtme olayı olarak görmüyorum. Direkt soru sormuş işte, cevabını da almış.

Özlem Tekin

« Yanıtla #1815 : 23 Nisan 2013 - 11:52:43 »

« Yanıtla #1816 : 23 Nisan 2013 - 11:59:40 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
faşizm illaki asarım keserim gibi anlamlar içermek zorunda değil düşünce faşizmi bu!! bir toplulukta insanları bastırma çalışmaları da faşizm bana göre.. sözlük anlamını gayet iyi biliyorum bakmama gerek yok yani.. (sen çocuksun sus faşizmin daniskası)

« Yanıtla #1817 : 23 Nisan 2013 - 12:02:58 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Yok yok sen bak Leyla. Kabul ediyorum, benim dominant bir karakterim var her alanda lakin ben kimseye konuştuğu için ket vurmuyorum. Bak ne güzel düşüncelerini söylüyorsun, bir şey diyor muyum?

Anlamadın galiba, ortada bir soru var "neden söylüyorsun" diyor, cevabını verdim. Sus, konuşma mı demişim ben? Dediğim şey, bu tür bir çıkışın çocukça olduğu.

« Yanıtla #1818 : 23 Nisan 2013 - 12:11:03 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Sus konuşma demiyorsun ama sorulan sorulara da "çıkıntı olma hevesi" diyip laf vurmaya çalışıyorsun.
Acaba sorulara bir fobi mi var sitece? Herkes asabice karşılıyor soru ve eleştirileri.
Biri de eleştiri veya sorulara düzgünce karşılık versin veya laf sokmaya çalışmadan açıklasın.

« Yanıtla #1819 : 23 Nisan 2013 - 12:13:53 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Laf sokmak dolaylı yoldan olur bana göre Emre, ben direkt söylüyorum işte, bu sadece bana uyguladığın bir şey değil, "çıkıntı olma hevesi", sendeki genel bir tavır. Herkes olayı merak ederken ve heyecanlanırken birisi çıkıp "madem bilmiyorsun ne diye ötüyorsun" tarzı yaklaşınca gelecek cevaba da hazır olmalı diye düşünüyorum.

« Yanıtla #1820 : 23 Nisan 2013 - 12:20:24 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Hepimiz aynı mı olalım? Sende böyle bi soru geleceğini düşün o zaman. Direkt hakaret tavrı takınalım o zaman. Sonra da gelelim devamlı üye kazanmaya çalışalım. Böyle giderse o devamlı üyelerde kaçacak buradan. Çünkü kendince burayı kendi çöplüğü sanan bi kaç kişi artık o kadar itici ve kırıcı cevaplar veriyorki kendimizi Özlem Tekin'i değilde sizi takip ediyomuşuz gibi hissediyoruz. Bunu sana söylemiyorum. Genel.

« Yanıtla #1821 : 23 Nisan 2013 - 12:25:51 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
"Çıkıntı olma hevesi" de hakaret olarak algıladın ya, şimdi şunu da söylüyorum muhtemelen hakaret olarak algılayacaksın ama şu durumu yaşına veriyorum. Ha yok gerçekten kırıldıysan da özür dilerim. Kesinlikle hakaret amacı yok, senin hakkındaki saf düşüncem. Sen çıkıntı bir insansın bana göre. Ben de herhalde "bilmem neyimdir" senin gözünde. Ben bunu hakaret olarak görmüyorum.

Ortamda bizim borumuz öter gibi bir felsefe göremiyorum ben kimsede. Herkes takılıyor, herkesin çeşitli kaynakları var, bilgiler veriyorum. Ben şahsen bu durumdan memnunum. Birileri haber verir, birileri takip eden, değişkenler hep olacaktır. Bu sefer ben haber verdim, siz takip ediyorsunuz. Yarın da siz haber verirsiniz, biz takip ederiz. Durumu da memnuniyetle karşılarım.

« Yanıtla #1822 : 23 Nisan 2013 - 12:32:16 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ben sanal ortamdan sadece yazılarını okuduğum kişiler hakkında kafamda öyle saf düşünce uyandırmam. O yüzden kırıldığım falan da yok. Söylemek istediğim eleştiri ve sorulara karşı iyice fobik davranışlar sergilememiz. Beni kısa sürede böyle çözümlemen de senin mükemmel zekanın bir kanıtı olabilir ancak.

« Yanıtla #1823 : 23 Nisan 2013 - 13:29:48 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kişisel tartışmalara özelden devam edelim lütfen.
Başlık yine amacından sapmış.

« Yanıtla #1824 : 23 Nisan 2013 - 13:47:55 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Ben sanal ortamdan sadece yazılarını okuduğum kişiler hakkında kafamda öyle saf düşünce uyandırmam. O yüzden kırıldığım falan da yok. Söylemek istediğim eleştiri ve sorulara karşı iyice fobik davranışlar sergilememiz. Beni kısa sürede böyle çözümlemen de senin mükemmel zekanın bir kanıtı olabilir ancak.

Kısa bir süre dediğin hımm bakalım hemen hemen bi 4-5 yıl. Çok kısaymış. Ve evet, zeka olarak çok iyiyimdir. Senin karakterini analiz etmek için über zeka gerekmiyor. Gözlemlediğim kadarıyla şu sitede kaç kişiye sorarsam yarısı da benim gibi düşünmüyorsa ben bu siteye girmem bir daha. İnsanın sinirini bozuyorsunuz ben ne kadar ılımlı davranmaya çalışsam da. Hepimiz bu site için uğraşıyoruz, elimizde haber varsa paylaşmak istiyoruz, heyecanlanalım istiyorum. Beyfendileri memnun edemiyoruz. Nedir bu memnuniyetsizlik, nedir bu her habere bi cevabım var demecilik.

Söyleyin bana sizi memnun etmek için ne yapmak gerekiyor? O kadar memnun değilseniz varlığımdan birkaç kişi özel mesajla cybera mesaj atsın, serox burayı kendi çöplüğü sanıyor desin, inanın bana seve seve banlar. Herkes rahat bir nefes alır. Bir haber veriyorum ve başlık kişiselliğe bürünüyor, ama benim de katkım var ama hepinizin de. Suçluyum, niye cevap veriyorum ki.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2013 - 13:50:36 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #1825 : 23 Nisan 2013 - 14:15:11 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Çoğu yeni habere Twitter search kısmına özlem tekin yazarak yazılan twitlere bakarak ulaşabilirsiniz arkadaşlar böylece kimseye yüklenmeye gerek kalmaz.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1826 : 23 Nisan 2013 - 14:51:52 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
"teytey klavyene sağlık :) "Gerilime gerek yok seviyoz Öz'ü" diyerek araya giricektim tıstım biraz :)

İmza kampanyası başlatalım,Özlem Tekin kalksın gelsin foruma üye olsun :D kendi yazsın kendi çizsin :D
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #1827 : 23 Nisan 2013 - 21:22:57 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Kısa bir süre dediğin hımm bakalım hemen hemen bi 4-5 yıl. Çok kısaymış. Ve evet, zeka olarak çok iyiyimdir. Senin karakterini analiz etmek için über zeka gerekmiyor. Gözlemlediğim kadarıyla şu sitede kaç kişiye sorarsam yarısı da benim gibi düşünmüyorsa ben bu siteye girmem bir daha. İnsanın sinirini bozuyorsunuz ben ne kadar ılımlı davranmaya çalışsam da. Hepimiz bu site için uğraşıyoruz, elimizde haber varsa paylaşmak istiyoruz, heyecanlanalım istiyorum. Beyfendileri memnun edemiyoruz. Nedir bu memnuniyetsizlik, nedir bu her habere bi cevabım var demecilik.

Söyleyin bana sizi memnun etmek için ne yapmak gerekiyor? O kadar memnun değilseniz varlığımdan birkaç kişi özel mesajla cybera mesaj atsın, serox burayı kendi çöplüğü sanıyor desin, inanın bana seve seve banlar. Herkes rahat bir nefes alır. Bir haber veriyorum ve başlık kişiselliğe bürünüyor, ama benim de katkım var ama hepinizin de. Suçluyum, niye cevap veriyorum ki.

Yahu sen daha sana yapılan eleştirilere olumlu bakamazken nasıl ılımlı olduğunu söylüyorsun? Napalım kapı kapı dolaşıp hangimizi daha çok seviyolar onu mu ölçelim? Bu neyin kritiği. Senin en iyi yaptığın şey laf salatası yapmak anlaşılan bu.

« Yanıtla #1828 : 23 Nisan 2013 - 21:54:36 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Burak Demirsaran ile görüştüm arkadaşlar, şenliklerle görüşmeler devam ediyormuş. Tabi bu neyin devam etmesi anlamadım, zira birçok üni programı netleştirmek üzere.

Benim haberini verdiğim, kulağıma gelen Muğla Üni şenliklerinde Özlem'in çıkacağı idi, hem biriyle yazıştım, hem de oradaki arkadaşımı aradım, evet onaylandı dediler. Burak abi, daha 1 saat önce konuştum, tarih olumsuzluğu sebebiyle iptal edilmiş. Bu durum için üzgünüm. İstanbul için ayarlamaları olumlu gidiyormuş, fazla bir şey söylemedi. Lakin tatmin olacakmışız.

Göreceğiz.

« Yanıtla #1829 : 23 Nisan 2013 - 22:05:42 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Sercan sadece şenlikler ve belediye konserleri mi olacakmış hiç bar konseri yok mu onu da sorabilirsen müsait olduğunda çok iyi olur.