Gönderen Konu: Özlem Tekin ile bir saat geçirme şansınız olsa.kendinizi nasıl ifade ederdiniz.  (Okunma sayısı 2726 defa)

ARGo77

• Ziyaretçi
Her halde ilk 5 dkda bana kıl kapmaya başlardı,sonraki 15 dk kendi kendine,mırıldanmaya başlardı.sonraki yarım saatte şu zaman niye geçmiyor acaba diye,saatine bakıp sağını solunu kontrol etmeye başlardı..ve sonraki 45 dk ya geldiğinde,bulunduğu mekan itibari ilen,etrafındaki zarar verici objeleri gözleri ile kestirirdi..ve 50dkda acaba,kafansına sandalye ile vursam..ölürmü ki acaba diye düşünürdü..ve 55 dk en iyisi gırtlaklayayım kesin çözüm olarak düşünürdü..60dk ertesi gün aynı saatte tekrar buluşalım.. puhahahahah çok mu oldu gerçi ben onu ifade etmiş gibi oldum...:)

öyle bir şansım olsa,sayısal v.b. şans oyunları oynardım..şaka şaka herhalde,beyin kitlenirdi..dilim tutulurdu konuşamazdım..ifade etmek gerekirse.. artık,bir gün önceden haberim filan olursa şayet..geceden provasını yapıp..o şekilde karşına çıkardım..olmadı,bi büyük sek içip..yanına gitme vede konuşma cesareti toplardım..buda olmadı..arkadaşı gönderirdim yerime..neerden tanıyacak ki beni..filan daha neler Şebnem Ferahta bana kahve ısmarlayacam diye söz vermişti ama...gitti,senfoni ile içiyor kahvesini...:)

Özlem Tekin

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
 kendimi 1 saatte ifade edemem...onun için hiiiiççç ööyle bi çabaya girmem...
ben sözle  anlatılmam ,yaşamak gerek :D

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
kendimden bişeyler bulduğum şarkılarını söylerim....
onun dışında ekstra bişey yapmama gerek yok...
anlaşılması zor biri değilimdir hiç...
zaten o anlar hemen beni :D
bıcır bıcır bişey falan der heralde :D :D :D
Tesadüflerle başlar her şey.

Çevrimdışı hyuceol33

• Deneyimli Üye
  • asabiyimmmmmmmmmmmmm
1 saat boyunca sarılırdım....
no job no school no money

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
gözlerim anlatırdıııı
göz göze bakmak bile yeterdi yaaaa :hug:
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı hadenax

• Yepyeni Üye
  • *
  • kime sorsan gösterir...
saçlarına dokunurdum.... yüzüyle burnunun arasında öperdim.... dokunurdum yüzüne... ve hiç konuşmam.... susmak çok şey anlatır o anda..
ve kucaklardım kemiklerinden ses gelirdi.. ve o ses bu siteden  duyulurdu... okadar sıkı kucaklardım yani....

« Son Düzenleme: 15 Nisan 2007 - 09:43:25 Gönderen: furkiii »
hadi özlediğim insan..
ÖZLEMimle kal..
hem özle 
hem özlen
ÖZLEMimle ,, seninle  kal.

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
türkçenin özet olarak kişi biyogrofisini anlatacak en iyi cümleler eşiğinde
yaşadığımız hayatın önünde en iyi göründüğümüz fiziksek görününümüz ile
içtenliği göstermek , onun en belirgin özelliği ile denk düşmeye çalışmak. hepsi bu
SANAT SANAT İÇİNDİR.

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
konuşarak ifade ederdim.onunla ne kadar çok ortak noktamız olduğunu söylerdim
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
düşer bayılırım bişey konuşamamkii
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı puppetcursed

• Üye
  • **
paso gülerim dayanamam kahkayı basarım :D dayanamaz o da güler :D sorular sorarım yada o elbet bana sorar :D güzel güzel sohbetler ederiz ben yine sırırtırım neden bukadar güldüğüm sorar herkes gibi başlarım anlatmaya .D

Çevrimdışı orcun

• Yepyeni Üye
  • *
 :çiçek:  hayatımın en güsel 1 saati olurdı heralde......doğaçlama yapardım büyük ihtimal...........

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
En çok Özlem'le birlikte onun eski kliplerini ve videolarını izlemek isterdim...O anki düşüncelerini bilmek isterdim :)

Çevrimdışı haykoist_guray

• Üye
  • **
heyecandan ifade edemezdim heralde:d

ARGo_

• Ziyaretçi
seni seviyore..:D aslında o değilde Özlem Tekin'in benimle bir saat geçirme şansı olsaydı kendini nasıl ifade ederdi..Yüksekten mi uçtum ne..:D yok artık daha neler..Neyse hangi ara açmışsam bu konu başlığını unutmuşum...:)
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2009 - 23:14:12 Gönderen: ARGo_ »