Gönderen Konu: Öz Fan Topluluğu Yapılandırma ve Etkinlikleri (Özlem Tekin'e Açık Mektup)  (Okunma sayısı 2330 defa)

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Şimdi öncelikle bu başlığı açma nedenime geleyim.

İlk olarak özellikle 2000 ortalarından sonra rock ve alternatif müzik yapan gruplar veya sanatçılar üniversite şenlikleri dışında büyük topluluklara konser vermekten, bar ortamlarına düşmüşlerdir. Bu belki de kaçınılmaz son idi. Artık bu durumu kabullenmek gerekiyor. Keza Özlem de maalesef artık bunu yapmakta.

Şimdi yukarıda yazdığım gerçeğin yanı sıra daha da kötü olan bir gerçek var ki, sene 2010 ve Özlem 6. albümünü çıkarıyor ve Sony müziğin fazlaca yapılan medya desteğine rağmen* elle tutulur konserler gerçekleşmedi. Şimdi bunda suç aslında karşılıklı. Bu belki de şahsi olarak Özlem okusa ve onu sinirlendirse bile söylemem gerekiyor.

Özlem 2010 senesi ve albümüyle beraber tamamen yanlış bir yol izledi. Hem menajerlik olarak (ki eski kocası bakıyordu bu işlere) hem de Özlem'in tavrı sebebiyle. Şurası da bir kesinlik ki Özlem müzik dünyasına küskündü de. Lakin Bana Bi'şey Olmaz, tamamiyle bir hataydı. Zannediyorum Özlem'e sorsan o da kabul edecektir. Belki de aynen Laubali albümü gibi bu albümden de pişmandır. Ki ben kesinlikle öyle olduğuna eminim. Neyse olan oldu tabiki. Ne menajerlik tam anlamıyla işledi, ne de grubuyla olan kimya.

Özlem'in de tanımıyla "rüya ekip" tam bir kabustu elbette. Ben aralarında zerre kimya görmedim hiçbir şekilde. Kabul ediyorum, müzisyenler harikaydı ve Özlem belki de alternatif birkaç konserle bu adamlarla çalışabilirdi ama bu ancak sahne performansıyla sınırlı kalmalıydı. Zira, bu adamlar sakin, müzik adamı. Özlem'in hem karakterine hem de çalışma felsefesine ters adamlar. Bu adamların önünde çalacağı kitle de müziği yiyip yutmuş adamlar olmalıdır. Bu adamlarla elbette az fiyata bi üniversite konserine gidemezsin. Zira, Özlem 2010-2012 döneminde konser verememesin en önemli nedeni, Cem'in işgüzarlığından çok, grubun bu durumuydu. Ee haklı olarak elbette 10 tl biletli konsere bu adamlarla çıkamazdın. Burada yanlış anlaşılma olmasın, Özlem figüran, asıl iş bu adamlarda demek istemiyorum. Zira yapılan iş gerçekten güzel olabilirdi, bir kimya olduğuna inanabilseydim. Bu adamlar eğer performans yapamayacaklarsa sadece stüdyo müzisyenleriydi. Özlem, kendi grubuyla değil de, onlarla yola devam etmek istedi. Ki en büyük hatası da buydu.

Gelin kabul edelim, Bana Bi'şey Olmaz Özlem'in en berbat albümüdür. Ben kendimi en sıkı Özlem fanlarından biri olarak tanımlarım. Bu albümü hiçbir şekilde dinlemiyorum, dinleyemiyorum. Albümün kötü olmasının arkasında basit ve klişe bir yorumum yok. Nacizane bir müzisyen görüşümle diyebilirim ki, albümün davulları berbat, gitar düzenlemeleri inanılmaz suni ve soloları yarıda kesilmiş hissi veriyordu. Şarkı sözleri aşk, meşk üzerine kurulmuş, Özlem'in çizgisinden uzak. 5 yıllık bir aranın Özlem'i tekrar piyasaya sokmak adına yapılan, tamamen piyasa bir albümdü. Ve evet, aynen de öyle oldu. Özlem tekrar hatırlandı. 10987... albümü kendi kemik kitlesinde en üst sıralarda yer alsa da genel olarak müzik piyasasında hiçbir şeydi. Özlem'in bu tür bir dönüşte ne kadar payı vardır bilemem lakin ben asıl suçun Cem'de olduğunu biliyorum. Şarkı düzenlemelerini bir popçuya yaptırmak, eski şarkıları cover halinde albüme sokmak...vs. Neyse, anladığım kadarıyla Özlem bunların zaten farkında ve kendi içinde pişman olduğunu da düşünüyorum.

Gelelim, suçun diğer tarafına. Evet, 2010-12 yılları arasında konser olmadı. Diğer büyük suç da bizlere ait maalesef. Özlem'in her ne kadar kemik bir kitlesi olsa da, sadık olsa da maalesef etkin bir kitle değil. Oturup, internet dünyasının en uzun soluklu fan sitesi biziz diye gururlanmanın anlamı yok. Evet öyle olabiliriz lakin etkinlik açısından durum sıfır. 6. albüm çıktığında Özlem, grup üyeleri, menajerlik arasında geçen konuşmalar bir sanatçı için, Özlem'in bizzat şahsı için bence gurur kırıcı konuşmalardı. Bir konser alanını acaba doldurabilir miyiz diye hesap yapıyordu Özlem. Her ne kadar albüm satışları olarak 6. albüm beklentileri karşılasa da, Özlem ve grup üyeleri parayı albümden değil, konserlerden kazanma peşindeydi. Bu bildiğin onlar için ekmek parası. Ben nasıl sabahtan akşama kadar laboratuarda araştırma yaparak para kazanıyorsam, Özlem de böyle kazanıyor. Bu, bu kadar basit. Lakin bu kadın, konser alanını doldurma endişesi duyuyor. Albüm lansmanı yapılamadı ki bunun için büyük mekanlar düşünülüyordu. Buna ek olarak, güzel bir turne de düşünülüyordu. Bazılarımız sanıyor ki Özlem keyfinden konser vermemekte. Hayır, Özlem bazılarının ve bazılarımızın boşvermişliği yüzünden konser verememekte.

Bu site günlük olarak da, total olarak büyük hitler alan bir site ve hayran sitelerinden üye sayısı ve ziyaretçi bazından rock müzisyenleri içinde en kalıcı olan sitelerden biri. Lakin büyük bir organizasyon eksikliği var.

Şimdi amaç şudur:

Bilindiği üzere Özlem, 7. albümünü çıkaracak çok çok yakın bir zamanda. Bu albüm Özlem'in kariyerini bırak, muhtemelen Türk rock müziğindeki en sert albümlerden biri olacak. Tam bir grup çalışması. O yüzden yine söylemek gerekir. Bu albümden medya desteği beklenmemeli. O şarkıların ve kliplerin Kral Tv'de yayınlanacağını pek sanmıyorum. Elbette bir şekilde klipler dönecektir.

10987... dönemini hatırlayanlar olacaktır. Medya desteği sıfırdı. Klipler yasaklandı. Dream Tv ile Özlem alenen anlaşmazlığa bile düştü. Bu albüm Türkiye normlarında bu kadar sertken umarım başına daha kötü bir şey gelmez diye düşünüyorum. Burada iş biraz bizlere de düşmektedir.

Lakin bu işi yanlış anlamamak gerekir. Kimse bence gidip de youtube, twitter gibi sosyal platformlarda Özlem'i savunmak adına kavga etmemeli, laf sokma girişimlerinde bulunmamalı. Zira bu faydadan çok zarar verir. Benim demek istediğim, bulunduğumuz şehirlerde konser organizasyonlarında birebir rol almak. Çoğumuz üniversite öğrencisiyiz, etrafımızda Barlar var konser veren. Özellikle Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Eskişehir...ve diğer alternatif şehirlerdeki üniversite şenlikleri oluşumları. Artık Özlem, kişisel bir manajerlik hizmeti almakta. Yani bu durumda bir nevi eğer böyle bir etkinlik varsa birebir Özlem'le iletişime geçilecek gibi olacaktır.

Bu çok zahmet gerektirmeyen bir iş. Bir televizyon programı düzenleniyor, bir gün öncesinden haberimiz oluyordu. Artık böyle şeyler olmasın. Çoğumuz facebook, twitter kullanıyor. Hatta bazılarınız facebookta fan sayfaları da yönetiyor. Bunları daha organize şekilde yapmanız Özlem'in ilerideki kariyeri için daha iyi olabilir. Bunları küçük şeyler olarak görmeyelim. Bir şarkıcının kariyerini kendi yaptıklarından çok, onu dinleyenler şekillendirir.

Sözlerimde biraz sert olmuş olabilirim. Lakin dürüst olmak gerekiyordu. Söylenmesi gerekiyordu. 7. albüm yolda, çok az zamanı kaldı. Herkesin çok beğeneceğinden eminim. Tam konserlik bir albüm oldu. O yüzden bol bol konser, bol bol düzgün organizasyon diliyorum.

.bye.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013 - 19:13:39 Gönderen: SeRoX.v2 »

Özlem Tekin

Ynt: Öz Fan Topluluğu Yapılandırma ve Etkinlikleri
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2013 - 10:35:57 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Kesinlikle katılıyorum (6. albümün berbat olarak adlandırılması dışında, o şahsi bir görüş zaten anladığım kadarıyla). Bazılarımız Özlem'i savunmak adına sosyal medyada "çocuk" gibi davranıyor. Böyle tartışmalar ne Özlem'e ne de onu dinleyen ve değerini zaten bilen kitleye bir fayda sağlamaz. Özlem dinleyen kişiler zaten bellidir ve seviyorlarsa seviyorlardır yani bu tartışmalar gereksiz. İlla Özlem'e destek olacağız diyorsanız, Serox'un dediği gibi şenlik vb. olaylarda gösterelim kendimizi. Ben ayrıca yönettiğim sayfada da az çok bilgilendirmeler falan yapıyorum, elimden gelen anca bu. Albümü alın, sahip çıkın, 5-6 kişiye önerin. Olay bu :)

« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2013 - 11:07:05 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Özlemin de boyle bir yazıyı okuduğunda kesinlikle kizacagini düşünüyorum bir önceki albümün lansmanı yanlış yapılmış olabilir doğru ama ders alınır olur biter ozlem çok profesyonel bir sanatçı her zaman izleyici bulur istese her mekanı doldurur belki album icine sinmedigi için uğraşmadı o kadar zaten sen anla ve daha sonra da dayanamam ile ivme kazandı hemen simdi biz dinleyiciyiz album alalım bize uygun olan konserlere de gidelim her platformda da özlemin sonuna kadar ardında duralım tamam ama bu kadar yok hepimiz bir menajere dönüşelim yok organizasyon yapalım filan bunlar boş isler koskoca ozlem tekin bu Türkiye'nin ilk rock müzisyenlerinden birçoğunuz doğduğunda sarki söylüyordu bizim facedeki fan sayfalarmizdaki reklama yaşadığımız sehirlerdeki kıytırik barlarla yapacağımız konuşmalara düşmez ha gecen sefer memnun olmadıysa bu kez profesyonel bir menajerlik alır çıkar rockn dark gibi bir turneye olur biter ve ozlem bunları kendi hesaplayabilir simdi yeni album oncesi geçmişteki yanlışlıkları cilalayip çıkarmaya gerek yok yanlış kavramı da göreceli zaten bence ozlem yaptigi her albümden çok memnun o istemediği bir sey yapmaz zaten bak kadin hard rock album hazırlıyor kimde var bu cesaret biz dinleyiciyiz haddimizi asmayalım kimsenin kariyeriyle ilgili konuşmayalım bak gecen sefer soyle olduğu için olmamıştı hadi bı el atalım filan çok yanlış koskoca ozlem tekin bu ne haddimize  bı yanlışlık varsa ozlem kendi düzeltir zaten altını çiziyorum profesyonel o
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013 - 11:09:03 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2013 - 16:14:05 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Özlemin de boyle bir yazıyı okuduğunda kesinlikle kizacagini düşünüyorum bir önceki albümün lansmanı yanlış yapılmış olabilir doğru ama ders alınır olur biter ozlem çok profesyonel bir sanatçı her zaman izleyici bulur istese her mekanı doldurur belki album icine sinmedigi için uğraşmadı o kadar zaten sen anla ve daha sonra da dayanamam ile ivme kazandı hemen simdi biz dinleyiciyiz album alalım bize uygun olan konserlere de gidelim her platformda da özlemin sonuna kadar ardında duralım tamam ama bu kadar yok hepimiz bir menajere dönüşelim yok organizasyon yapalım filan bunlar boş isler koskoca ozlem tekin bu Türkiye'nin ilk rock müzisyenlerinden birçoğunuz doğduğunda sarki söylüyordu bizim facedeki fan sayfalarmizdaki reklama yaşadığımız sehirlerdeki kıytırik barlarla yapacağımız konuşmalara düşmez ha gecen sefer memnun olmadıysa bu kez profesyonel bir menajerlik alır çıkar rockn dark gibi bir turneye olur biter ve ozlem bunları kendi hesaplayabilir simdi yeni album oncesi geçmişteki yanlışlıkları cilalayip çıkarmaya gerek yok yanlış kavramı da göreceli zaten bence ozlem yaptigi her albümden çok memnun o istemediği bir sey yapmaz zaten bak kadin hard rock album hazırlıyor kimde var bu cesaret biz dinleyiciyiz haddimizi asmayalım kimsenin kariyeriyle ilgili konuşmayalım bak gecen sefer soyle olduğu için olmamıştı hadi bı el atalım filan çok yanlış koskoca ozlem tekin bu ne haddimize  bı yanlışlık varsa ozlem kendi düzeltir zaten altını çiziyorum profesyonel o
çok doğru özlem nerdeyse 20 yıldır bu piyasanın içinde böyle yardım kampanyalarına ihtiyacı yok biz zaten bu 20 yıllık süreçte onu destekliyoruz ve takip ediyoruz sadakatle..

« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2013 - 16:56:30 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Özlemin de boyle bir yazıyı okuduğunda kesinlikle kizacagini düşünüyorum bir önceki albümün lansmanı yanlış yapılmış olabilir doğru ama ders alınır olur biter ozlem çok profesyonel bir sanatçı her zaman izleyici bulur istese her mekanı doldurur belki album icine sinmedigi için uğraşmadı o kadar zaten sen anla ve daha sonra da dayanamam ile ivme kazandı hemen simdi biz dinleyiciyiz album alalım bize uygun olan konserlere de gidelim her platformda da özlemin sonuna kadar ardında duralım tamam ama bu kadar yok hepimiz bir menajere dönüşelim yok organizasyon yapalım filan bunlar boş isler koskoca ozlem tekin bu Türkiye'nin ilk rock müzisyenlerinden birçoğunuz doğduğunda sarki söylüyordu bizim facedeki fan sayfalarmizdaki reklama yaşadığımız sehirlerdeki kıytırik barlarla yapacağımız konuşmalara düşmez ha gecen sefer memnun olmadıysa bu kez profesyonel bir menajerlik alır çıkar rockn dark gibi bir turneye olur biter ve ozlem bunları kendi hesaplayabilir simdi yeni album oncesi geçmişteki yanlışlıkları cilalayip çıkarmaya gerek yok yanlış kavramı da göreceli zaten bence ozlem yaptigi her albümden çok memnun o istemediği bir sey yapmaz zaten bak kadin hard rock album hazırlıyor kimde var bu cesaret biz dinleyiciyiz haddimizi asmayalım kimsenin kariyeriyle ilgili konuşmayalım bak gecen sefer soyle olduğu için olmamıştı hadi bı el atalım filan çok yanlış koskoca ozlem tekin bu ne haddimize  bı yanlışlık varsa ozlem kendi düzeltir zaten altını çiziyorum profesyonel o

Üzgünüm ama içine ağır bir şekilde pollyana kaçmış. Maalesef o işler dediğin gibi değil.

Müzik piyasası öyle bir hal aldı ki, kişi isterse 50 yıl içinde olsun, kendisinden profesyonellik aksın hiçbir şey farketmez. Artık bilgisayar çağındayız. Sosyal ortamlar çoğaldı, artık fan toplulukları sitelerden çok twitter, facebook gibi yerlerden yönlendiriliyor.

Birçok sanatçının veya grubun inanılmaz organize toplulukları var. Konserlerde bulunan, programlara giden ve hatta bunları organize eden topluluklar. Bir sanatçının konser vermesi bu gibi isteklere bağlıdır. Siz belki dışarıdan görmüyorsunuz lakin, bir bar sahibi için o kişinin artık ne kadar albüm sattığı da önemli değil. O çevredeki fan yoğunluğu baz alınıyor. Ben şahsen, Uludağ Üni Resimli Bar için organizasyon işleri de yaptım. İşlerin ne kadar farklı işlediğini de gördüm. Bar sahibi menajerlere telefon açıp, gelsin demiyor. Bulunduğu çevrede analiz yapılıyor. Gelirse en az %60 doluluk sağlayabilir mi...vs, bunları düşünüyorlar. Ve küçük bir ekip var. Bu ekipler, sözlükler olsun, twitter, facebook olsun o sanatçı ile ilgili nabız ölçüyor. Daha sonra mekana çıkarılıyor. Aynı şekilde tüm üniversitelerin üniversite şenlik komitesi vardır. Bunlara gidip sanatçılar başvurmaz. Yönetim öneriler alıp, menajerlikle bağlantı kurur.

Bunların dışında biz fanların pek karışamayacağı şey varsa, o da eğer albüm yeni çıkmışsa ve tanıtım turnesi varsa o tamamen menarjerliğin ve plak şirketinin sorumluluğunda. Mekanın dolup dolmaması pek önemsenmez.

Açıkçası Özlem'in kızıp kızmamasını umursamıyorum. Bu bir nevi açık mektup idi Özlem adına. Ha bazı noktalar kişisel görüş bildirebilir. Bunda sakınca yok. Lakin dediklerimin çoğu, kişisel görüşlerim bile ne Özlem'in ne de yakın çevresinin inkar etmeyeceği şeylerdir. Tüm bunları Özlem'i düşünerek yaptım. Yukarıdaki yazıda sadece 6. albümü örnek vermiş olabilirim, ancak hatalar ve pişmanlıklar sadece bu mu? Hayır. Daha fazlasına girmek istemiyorum.

Şunu da eklemek zorundayım. Özlem, hiçbir zaman birilerini memnun etmek için girişimlerde bulunmadı. Bunu inanılmaz takdir ediyorum, belki de bunun için onu çok seviyorum. Lakin ben kendi penceremden eleştirebilme hakkımı da kullanmak istiyorum. Hepsi bu.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013 - 17:02:37 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2013 - 17:03:53 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
çok doğru özlem nerdeyse 20 yıldır bu piyasanın içinde böyle yardım kampanyalarına ihtiyacı yok biz zaten bu 20 yıllık süreçte onu destekliyoruz ve takip ediyoruz sadakatle..

Yardım kampayası mı? :D Tüm yazdıklarımı tekrar okuyun lütfen. Olayı dramatize etmeyin. Kimin ne haddine Özlem'e yardım kampanyası düzenlemek.

« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2013 - 17:22:20 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Üslubumuza dikkat edelim icine polyanna kaçmış diye başlayan bir yazıyı nasil ciddiye alıp okuyacağız ergen muhabbeti mı yapıyoruz burda birbirimizi tanımıyoruz bile kim bize birbirimize boyle hitap etme hakkı verebilir belki de çok iyimserim evet bar organizasyonu filan da yapmıyorum bilemem ama hala özlemin sizin bahsettiginiz seylere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum bu da benim kişisel fikrim kariyer planlaması hakkında da konuşamam konuştuğum da oldu daha önce ama hata bence bildigini yapar ozlem o yüzden hayranım ben de.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013 - 17:23:11 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2013 - 18:09:49 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
güzel başlık

şöyle ki; facebookta 20 küsür şarkıcı ismi ve üniversitemize kim gelsin oylayın anacım tarzı anketlere

çok denk geldim,atıyorum belediyede çalışsaydım ve düzenlenen konser olsaydı,gidip kendim ve

yakın çevremle birlikte özlem tekin'i getirtin derdim...yada üniversitede okuyanlar içinde geçerli

bu durum,serox'un demek istediği bu,özlemde zamanında buna benzer sözler söylemişti zaten

''siz gidip söyliceksiniz özlem tekin'i getirin diye,bizde gelip konser vericez'' tarzında konuşmuştu
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2013 - 18:18:12 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Evet Halil bahsettiğim basit olarak, sadece bu. Bazılarımız bunu yardım kampanyası halinde düşünmüş. Gerçekten çok ilginç. Ben organize eksikliğimizden dem vuruyorum. Bu düzeltilmesi gereken bir nokta.

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
serox'un 6.albüm ile ilgili yorumuna katılıyorum... kesinlikle albümü açıp dinleyesim gelmiyor... bende üzülüyorum bu duruma ama maalesef dinlemek istediğim Özlem Tekin şarkıları bunlar değil...
esas konuya gelirsek son 2 yılda bu kadar az konser olması çok rahatsız etti beni... tabi kii elimizden geleni yaparız... ama ben şu tv programlarına katılamamıza çok gıcık oluyorum.. hep en son biz duyuyoruz ki biz fan sitesiyiz...  çekim saatlerinin uymaması haricinde ( çalışıyoruz sonuçta 09.00/18.00 arası ) tüm çekimlere katılabiliriz... ama çekim oluyor biz tweet atandan görüyoruz programı...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Evet Derya işte bunun için en azından gönüllü olanlarımız varsa Özlem'in menajeri ile birlikte hareket etmesi gerekiyor. Eğer gerçekten bir fan sitesi isek, olan olaylara, konserlere yorum yapmaktan çok bunlarla ilgilenen ve organize eden birilerine de ihtiyacımız var.

Eminim bu konu Özlem'in kulağına gitse Özlem de destekleyecektir. Konu konser de olsa, bir televizyon programı da olsa menajerle günler öncesinden iletişim kurularak haberleşebilir. Ki tabi burada profesyonel bir manejerden bahsediyorum. Yeni menajeri tam olarak tanımıyorum. Umarım açık bir telefonu ve e-mail adresi vardır. Böylelikle devamlı iletişimde kalabiliriz.

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bencede çok mantıklı bir düşünce ,artık günümüzde 7'den 70'e herkes sosyal medyayı çok etkin kullanıyor.Basit bir örnek vereyim; benimde facebook'ta karınca kararınca fan sayfam var,beğeni sayısı az olduğu halde bazen organizatörler tarafından konser hatta turne teklifleri geliyor. Hatta geçen yıl Bedri'ye iletmiştim gelen bir mesajı. Ki herkes birden yeni çıkacak albümü etkin bir biçimde tanıtırsa gerçekten faydalı olacağı düşüncesindeyim...

Konserlere gelince; evet son yıllarda rock müzik adına yapılan konser ve turneler epey azaldı. Küçük bar konserlerinin etkinliğide tartışılır ki zaten 100-200 kişiyle olacak gibi değil. Bunun için elimizden pek birşey gelmez ama sosyal medya yardımıyla açılan anket vb. durumlara destek vererek durumu birazda olsa kolaylaştırabiliriz.

Bu duruma Özlem beceremedi bari biz yapalım gözüyle bakmamak lazım,herkes payına düşüne yapmalı. Bence işe facebook'taki 200 bin küsür beğenisi olan sayfayla başlanmalı.Yeni menajerin bilgileri anasayfaya eklenecekti,Bedri ilgileniyor.Ayrıca yeni albümle beraber anasayfadaki birkaç ufak değişiklik iyi olacaktır.

DipNot: Evet "Bana Bi'Şey Olmaz" harika değildi ama berbat demek hakaret olur bence.  :D

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
"siz çağırdınızda gelmedikmi demişti" :) destek verme taraftarıyım albümün çıkmasını bekliyorum umarım heryere gelir
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

Çevrimdışı drown

• Cool
Şu iki sayfayı okuyup zıvanadan çıkmamak elde değil sanırım :) Konuyla alakasız olan mesajlar temizlenecektir, söyleyecekleri olanlardan devam edelim.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Şimdiye kadar özlemle 2 televizyon programına katıldım,başka şehirlerdeki konserlerine gittim önlerden izledim :) Eşe dosta Özlem Tekin de dinletiyorum hala ve hala,okulumun şenlik organizasyonu sayfalarında özlemin adından muhakkak bahsediyorum...

Ben üzerime düşeni şimdiye kadar yapmışım,yapıyorum,yapacağım da galiba ama Özlem Tekin de biraz daha sağlam adımlar atarsa bu onun yararına. Misal,popüler olabilecek şarkıların kliplerinin daha çok döndürülmesi,daha adam gibi yerlerde konser verilmesi (Ankara'ya geldi ve en ucubik barda sahne aldı,şikayet eden tonla adam vardı,Jolly Joker varken üstelik).Ha artık adım atmalık bir durum kalmış mı kalmamış neticede o Özlem Tekin,efsane olarak anılmaya başladı bile.

Bi de abi şu kadından acınası bi durumdaymış gibi bahsetmesek olur mu ? Sözüm herkese. Yok paraya ihtiyacı var da albeni de oynadı falan filan. Abi bu kadın Dizi çekiyo,film çekiyo,reklamlarda oynuyo,konser veriyo,reklam jingle ı seslendiriyo,bodrumda ekonomik şartlarda yaşıyo Özlem Tekinin mi parası biticek allasen ??
İzin verilen 400 karakter