Gönderen Konu: Öz Fan Topluluğu Yapılandırma ve Etkinlikleri (Özlem Tekin'e Açık Mektup)  (Okunma sayısı 2331 defa)

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Şimdiye kadar özlemle 2 televizyon programına katıldım,başka şehirlerdeki konserlerine gittim önlerden izledim :) Eşe dosta Özlem Tekin de dinletiyorum hala ve hala,okulumun şenlik organizasyonu sayfalarında özlemin adından muhakkak bahsediyorum...

Ben üzerime düşeni şimdiye kadar yapmışım,yapıyorum,yapacağım da galiba ama Özlem Tekin de biraz daha sağlam adımlar atarsa bu onun yararına. Misal,popüler olabilecek şarkıların kliplerinin daha çok döndürülmesi,daha adam gibi yerlerde konser verilmesi (Ankara'ya geldi ve en ucubik barda sahne aldı,şikayet eden tonla adam vardı,Jolly Joker varken üstelik).Ha artık adım atmalık bir durum kalmış mı kalmamış neticede o Özlem Tekin,efsane olarak anılmaya başladı bile.

Bi de abi şu kadından acınası bi durumdaymış gibi bahsetmesek olur mu ? Sözüm herkese. Yok paraya ihtiyacı var da albeni de oynadı falan filan. Abi bu kadın Dizi çekiyo,film çekiyo,reklamlarda oynuyo,konser veriyo,reklam jingle ı seslendiriyo,bodrumda ekonomik şartlarda yaşıyo Özlem Tekinin mi parası biticek allasen ??
tamamen katılıyorum

Özlem Tekin

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Ben herkes için bi'şeyler yapıyorum.En etkili reklam aracının sosyal medya olduğunu biliyoruz hepimiz.Bu arada Melis Danişmend'in albüm lansmanı var yarın akşam Salon'da. :p
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Organizasyonlar öyle kolay kolay altından kalkılacak bi iş değil  bunun sponsoru var,maliyeti var,belli bi bütçeleme sistemi var.Hele ki bu organizasyon bar'da olacaksa cok zahmetli bi iş zaten bi öğrenci için ya da herhangi biri için dahası sözleşme falan da yapılıyo belli bi birikim olması gerekiyor.Ben daha önce çanakkale'de bi organizasyon ayarlamaya çalıştım bunları göze alarak uğraştım baya bi çaba sarfettim,fakat sonuç hayal kırıklığı her şey hazırdı sponsor yüzünden bi sonuca varamadık.Yalnız üniversite senlik konserleri düzenlenebilir aslında üniversite bu gibi organizasyonlarda destek oluyor en azından sponsorlar bulunmaya çalışılıyor.Fakat söyle bi şey de var sponsorlar yeterli olmadığı taktirde sorunlar yaşanabilir sanatçıya verilecek miktar yetmeyebilir.Bunun için biraz çok meşakatli  bi iş her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli tabi

Kısacası bu gibi organizasyonları da biraz menejer düşünmeli bize düsen tek şey; Üniversite,bar ve belediye konserleri için Özlem Tekin getirilmek isteniyorsa ilk önce anketler yapılmalı sosyal ortamlarda bu anketler yayınlanmalı talep sağlanmalı ki Özlem Tekin konserleri yapılsın.Daha sonra da talep sağlanınca topluca gidilip ne bilim belediyelere başvurulup konuşulabilinir.Aynı sekilde okuduğumuz üniversite'nin rektörlüğüne çıkılıp  böyle bi talebin olduğundan bahsedilinebilir,ilgili etkinlik ve aktivite kulüpleri vardır bunlarla iletişim kurulup birlikte Özlem Tekin'in üniversitede konser vermesi için gerekli çalışmalar yapılır.Dediğim gibi bunlar yapılabilir.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
arkadaşlar madem böle diyosunuz o zaman artık yaz konserlerinin bahar şenliklerinin sayfaları ankatleri oluyo bu şekil sayfalara anketlere saldırı düzenleyelim sosyal medyayı kullanalım birnevi siber saldırı
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Şöyle söyleyeyim, üniversitelerin özellikle forumlarında açılan anketleri doldurmak hiçbir şekilde o kişinin konsere geleceğinin garantisi değil. Garantisi olmasının ötesinde, zaten saçma bir şey. İnsanları heyecanlandırmak ya da ortamı canlı tutmak adına yapılan bir şey.

Ben üniversite şenlik kurulunda yer aldım 2 sene boyunca. Hatta şenlik sitesine direkt anket bile konuyor ama öylesine. Hiçbir etkisi yok sonuçların.

Olay tam olarak şöyle oluyor. Sanmayın ki aylar boyunca görüşmeler oluyor, ikna turları falan filan. Hayır, hemen hemen 2 ay öncesinde kurul toplanıyor, şenlik taslağı hazırlanıyor. Sonra zaten sponsor firmalar ilk önce size gelip telefon açıyorlar.

Atıyorum, Coca Cola diyor ki, bizim bu yıl ki kadromuz budur, Uludağ üniversitesi içinde uygun tarihimiz budur, kabul ediyorsnaız geliyoruz diyorlar. Böyle böyle sponsorlarla şenlik günleri doluyor. Bütçesi fazla olan üniversiteler ise ekstradan 1 ya da 2 grubu ya da şarkıcıyı kendi imkanlarıyla getirtiyor. O da, çıkan anket sonuçlarına göre değil. Kurul içerisindeki önerilere göre şekillenen bir şey. Benim kurulda olduğum sene Özlem'e teklif yapılmıştı, lakin parasını kurul kabul etmemişti. Lakin dediğim gibi çok az üniversitenin ekstra bütçesi oluyor bu iş için. Genelde tüm şenlik günleri sponsorlar tarafından kapılıyor. Umalım ki Özlem, bu sponsorlardan biriyle hareket etsin.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2013 - 08:56:01 Gönderen: SeRoX.v2 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Öyle de pek cok üniversite özlemin istedigi mevladan dolayı bütcesini astıgı icin anlasamıyolar cok fazla lstedigi miktar, fakat su da var ne kadar cok sponsor bulunursa o kadar iyi, is sponsor bulmakta bitiyor üniversitelerin bütçeleri belli  amaçları daha az masrafla daha uygun fiyata anlasmak.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!