Gönderen Konu: Özlem'in Müziği Bırakması  (Okunma sayısı 1706 defa)

Özlem'in Müziği Bırakması
« : 30 Nisan 2017 - 13:32:28 »

Çevrimdışı eliifbora

• Yepyeni Üye
  • *
Özlem twitter biyografisine "Former Turkish Rockstar" yazmış. Uzun süredir konser de yok. Twitterdan hashtag falan yapıp bu işe bir el atsak ?

Özlem Tekin

Özlem'in Müziği Bırakması
« : 30 Nisan 2017 - 13:32:28 »

Ynt: Özlem'in Müziği Bırakması
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2017 - 23:37:43 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Hiçbir işe yaramaz.. ayrıca her ne kadar bıraktım dese de bırakamaz çünkü siyaset ve müzik kolay kurtulabilinecek şeyler değil,hastalık.. geri döner ama 2 ama 5 yıl sonra.. ayrıca Özlem de sevmez öyle şeyleri  biz istiyoruz diye bisey yapmaz kendi iserse bırakır isterse döner
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2017 - 23:39:21 Gönderen: ShiverVol2 »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2017 - 16:12:35 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Özlem'i severim. Hala da öyle lakin kabul edilmeli, miladı doldu. Kendisinin artık müzikle ilgili ya da herhangi bir noktaya gelmekle alakalı hırsı olduğunu sanmıyorum. Taş gibi Kargalar albümünü çıkardı, hiçbir şekilde arkasında durmadı albümün.

Medya desteği, yapımcı, prodüksiyon desteği falan elbet önemli ama taşın altına biraz elini koymalı. Biz "sadık" dinleyicileri olarak yapabileceğimizi yaparken kendisi Bodrum'da domates ekip, etraftaki börtü böceği sevmek istiyorsa kendi bileceği iş. Ortalığı oldukça boş bıraktı. Müzikte kesinlikle kendisinin bir imzası olduğunu düşünüyorum lakin o imza silinme noktasında ve bu tamamen kendi hatası.

Özlem gibi bir karakterin kendi istekleri doğrultusunda yaşadığının farkındayım. Bundan sonra albüm çalışması, konser olursa tamamen katkıda bulunacağım. Yapmıyorsa da, hayatının şu noktasından sonra mutlu olmasını dilerim. Türk müziğine kattıkları için de teşekkür ederim.

« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2017 - 23:18:40 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Genel anlamda rock müzik sektöründe bir çöküş var aslında. Benim de kendisinden bir beklentim kalmadı. Ha olursa, sürprizleri severim, der, desteklerim.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2017 - 06:05:24 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Piyasadan yavaş yavaş silindi gitti artık tanınmıyo unutuldu bile..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2017 - 13:15:03 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Belki bu saatten sonra bir albüm çıkartması beklenmez. Ama illa müzik kariyerine devam edecek değil. Oyunculuk olarak dizilerde ya da reality showlarla ekranlarda gözükebilir. Tabi ki teklif gelipte kabul ettiği zaman. Güzel projelerde görmek nasip olur inşallah Özlem Tekin'i.. Zaten saçma sapan birçok program var. Onların yerine Özzün programı olsun. Reality showlardan kastım doğaüstü hadiseleri konu alan programlar sunabilir. Mesela UFO programları falan filan. :) Teknoloji haberleri sunar mı acaba misal, merhaba ben Özlem Tekin teknolojinin dibine vuran programima hoşgeldiniz bu düğme neydi yahu.. puhaaha yok normal müzik programı sunsun.. :) icerigide arabesk olsun :)
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2017 - 16:32:12 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2017 - 20:53:56 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bence yapacaksa müzik yapsın, yoksa domates hasadına devam etsin.

« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2017 - 22:46:43 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ben kendisini müzikle alakalı projelerde her türlü desteklerim. Zaten 109876543210 albümüyle tam anlamıyla "hayranı" oldum diyebilirim. Ondan sonra geriye dönük olarak Rock'n Dark with Özlem Tekin dahil bütün albümlerini orijinal olarak edindim ve hatta eski sevgilimden 109876543210'ın konserlerde dağıtılan tişörtünü bile aldım. Müzikle alakalı her türlü projesini kesinlikle dibine kadar destekledim. Bu desteklemenin içinde albümden ikişer tane almaktan konserine gitmeme, konserde "fotoğraf çekinebilir miyiz?" soruma kibarca "s*ktir git" cevabı almama rağmen kendisi sevmeye devam etmeme, İstanbul'da yapılan imza günü için buradaki bir arkadaştan rica edip Ankara'daki Aykut için imzalı bir albüm göndermesini istemeye kadar birçok hayranlık etkinliği gösterilebilir. Bence Kargalar sonrasında (ki Kargalar bile çıkmasını beklemediğim bir albümdü) konser DVD'si şeklinde bir veda albümü yaparak veda etmeliydi. Ama o muhtar azası olmayı seçti. Üstelik ben en çok takipçisi olan Facebook sayfasında editör haklarını aldıktan sonra öğrendim ki o sayfadaki paylaşımları "kendisi yapıyormuş" hissinin uyanmasından nefret ediyormuş. O derece eski çalışmalarına, müziğe ve sanatsal faaliyetlere soğuk bakıyor. Tıpkı sanata değer vermeyen, hatta sanattan anlamayan bir muhtar azası gibi! Ben de sayfada paylaşım yapma isteğimi kaybettim elbette. Tüm bunları kendisinin karakteriyle harmanlayınca görüyorum ki yaptığı işin değerinin bilinmemesinde en büyük sorumlulardan biri kesinlikle kendisidir. İşi benim için öyle bir noktaya getirdi ki, hiç sevmediğim ve Özlem Tekin'i kendisine karşı her platformda savunduğum Şebnem Ferah'tan yeni bir albüm bekler oldum. Çünkü Şebnem Ferah yaptığı işe saygı duyan, dolayısıyla saygı duyduran bir isim. Evet, sadık hayranlarız ama sadakatin de bir sonu var. Şimdiye kadar yaptığı bütün müzikal çalışmalar başarılıydı ama üzülerek söylüyorum ki kıymet bilmez, huysuz ve yer yer saygısız denilebilecek bir kişiliği var. Ben de emeklilik hayatının kendisine hayırlı olmasını diliyor ama eski bir seveni olarak "hayranlık hakkımı" kendisine helal etmiyorum.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2017 - 10:01:48 »

Çevrimdışı eliifbora

• Yepyeni Üye
  • *
Öz hepimizin bildiği gibi öyle medyayı sallayacak falan biri değil. Evet canı ne isterse yapar ama belli bir plan çerçevesinde. Benim böyle bir post açmamdaki amaç aslında bu durumdan haberi olmayanları haberdar etmekti. Biliyorum ki biz iki tweet attık diye samimiyetsiz popçular gibi "ay canlarım" deyip dönmeyecek. Amaç reklam değil çünkü, öyle olsa basına duyururdu.
Çok fazla yüklendiğinizi gördüm. Ama biraz haksızlık ediyorsunuz gibi geldi.
Albümün arkasında durmamak değil bir yandan da olay. Tek Başına'yı çıkardıktan sonra kendi deyimiyle "memur gibi" program program gezip reklam yapmayı reddeden ve Amerika'ya giden birinden bahsediyoruz. Herkes gibi davranmasını beklemiyorum ben kendi adıma
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2017 - 10:05:08 Gönderen: eliifbora »

« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2017 - 00:35:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Çok uzun yıllardır forumdayım, Özlem'in daha iyi yerlerde olması için canla başla uğraştık hepimiz, Hyper Sonic kadar sert olamasamda birçok bağlamda katılıyorum kendisine. Özlem hiçbir zaman kendi değerinin farkında olmadı, birileri övünce utandı ve dalgaya aldı. Mütevazilik iyi ancak belli bir yerde ağırlığını koyması gerekiyordu artık!
Çok sağlam bir ses ve kariyer nasıl harcanır yıllar içinde hepimiz şahit olduk, Maçolar gibi dandirik diziler mi dersin, Hiperaktif gibi tuhaf programlar mı dersin hepsine katlandık. Biz Özlem'i sağlam tutmaya çalıştıkça o kendini hep aşağı çekecek işlerle haşır neşir oldu.
Peki bizleri hiç mi mutlu etmedi? 109876543210 ve Kargalar gibi albümlerle gönlümüzü fazlasıyla almış olsa da son albüm sonrası beklenen konserler gerçekleşmedi. Bana Bi'şey olmaz'da yaptığı gibi Kargalar biter bitmez film setine koşması maalesef ki müziğe önem vermediğini düşündürdü hepimize..!!
Herşeye rağmen halen onu dizi fragmanında bile duysak bir heyecan kaplıyor bizi, belki bundan sonra bir albüm alamayacağız ondan ancak proje albümlerde görebiliriz diye umut ediyorum. Şebnem örneği vermek hoşuma gitmiyor ama günümüzde artık Şebnem'de kimsenin umrunda değil, ağzıyla kuş tutsa yeni işleri dinlenmez artık. Ama daha önceki işleri ve duruşu onu "Şebnem Ferah kalitedir, işini iyi yapar" durumuna getirmişti. Bu sebeple konserleri halen dolup taşar.
Kim bilir belki Özlem bizi yine yanıltır ve sağlam bir albüm çıkarıp jübilesini yapar ve biz onun yine yanında oluruz.  :)

« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2017 - 21:39:53 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Yapacaksa da kesinlikle elektronik bi albüm daha yapmalı. Rock müzik toplum nezdinde zaten o parlak devrini yaşamayıp başka bi alt türe evrildi hali hazırda. Ciddiye alınmak gibi bi gaye söz konusuysa elektronik müzikle o beklenen çıkışı tekrar yakalayabilir.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2017 - 17:52:51 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
17 sene oldu bu siteyi acali, yazilanlarin bazilarina katilmamak mumkun degil...

« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2017 - 05:27:53 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
geri dönecektir..
..

« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2023 - 23:45:41 »

Çevrimdışı Princeofthedark

• Yepyeni Üye
  • *
Bence sıkıldı hayatindan yakında müziğe donicek kesin ve net tekrar harbiyede konserler vericek onbinlerce hayranı gelip gene izleyecek bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi vokal şebnem ferahin içinden geçer ona yakın bile bir isim yok kişi yok şahıs yok