Gönderen Konu: Özlem'e sarılabilen ve öpebilenler neler hissetti?  (Okunma sayısı 16164 defa)

Özlem'e sarılabilen ve öpebilenler neler hissetti?
« : 01 Haziran 2005 - 14:35:39 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
Başlığı açan kişi olarak önce ben başlayayım;

O an, hayıtımda unutamayacağım anlar listesinde en tepedeki yerini aldı.Konya'da Selçuk Üniversitesi 2. bahar şenlikleri, konserden sonra gittim korumaların arasından da olsa onu öpmeyi ve ona sarılmayı başardım.O an kendimi evrenin bambaşka bir yerinde hissettim sanki.Ayakların yerden kesilmiş havaya doğru yükseliyordum.

Ondan sonra iki-üç hafta kendime gelemedim zaten.Yemeden içmeden kesildim.Yeni yeni kendimi toparlamaya başladım.

Şimdi sıra sizlerde,
buyrun,

yaklaşık 2 yıl sonra gelen edit: özlemi öpüp ona sarılmanızı asla tavsiye etmem, 1-2 ay hayattan kopuk parazit şeklinde yaşarsınız.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2007 - 04:41:07 Gönderen: ahmetguven »
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

Özlem Tekin

« : 01 Haziran 2005 - 14:35:39 »

« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2005 - 16:42:42 »

Çevrimdışı deepscream

• Emekli Mod
ABi abartma, insan öptün sen ben gibi yüce bi varlık diil.

Ben Parkorman konserinden önce gittim yanına sarıldık, foto çektirdik, güzeldi, bzn resme bakıp VAY BE HARBİDEN KOLUMU OMZUNA ATMIŞIM fln diyorum ama ertesi gün kendime geldim, iyi geldim ;)

« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2005 - 18:36:58 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
o da
güzel
ama ben fotoğraf çekinemedim malesef

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2005 - 03:11:07 »

Çevrimdışı ultrAhmet

• Aktif Üye
ben saklıkent konserinde elini tuttum ah o korumalar yokmu araya girdi işin tarafı elini ben sıkmadım çekmeye çalıştım ama öz tutuyordu cins korumalarda bana müdahale ediyordu.
bide sahnede iskoç eteğini tuttum şu klipte giydiği varya...
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAYLI yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!

« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2005 - 03:44:27 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
bana boğaziçinde öpücük yolladı uehueeeheeh arabaya binerken... güney meydan dasırtıma atladı puahahahahaha heycandan konuşamıyodum açılayım diye hatta sırtımdan tutup iyi bi sarstıda omzuma elini atıp yürüdü :)

daa ne diim

« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2005 - 03:50:47 »

Çevrimdışı ultrAhmet

• Aktif Üye
oda iyi ya ÖZ yapar
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAYLI yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!

« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2005 - 18:10:28 »

Çevrimdışı deepscream

• Emekli Mod
Ben boğaziçi'nde kulise girince suratımı eliyle kavradı mwhaha!
Bi de Parkorman'da karavanda adıma şarkı da söyledi albümü imzalarken "Efelerin efesi diye" :D ve ben çıkarken öpücük yolladı (kendimi dışarda bekleyen arkadaşların üstüne attım resmen)

(not: kendinizden başka hayranların olmadığı konserler o kadar güzel ve o kadar iğrenç ki. Öz'le daha çok ilgileniyorsunuz ama konser bütünlüğü berbat geçiyo)

bi de son olarak YeniMelek'de en sonda elini sıktım sahnede :twisted:

biraz sidik yarıştırır gidi oldu ama neyse artık, idare edin :P ....

« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2005 - 22:09:05 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
aloo kaybetmeyin kendinizi noluyor yaww tamam bende ilk başta heycanlandım ama sonradan normalleşiyor herşey çükü o bunu sağlıyor ben dedim kalpten gidiecem uğur die yanındayken oda döndü bana ne diyon olum sen diyor:)) be şaşırdın sora gi gide açıldım sonra hiç bişey hissetmedim....
................... ................... .............

« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2005 - 03:22:34 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Alıntı yapılan: black_moon
aloo kaybetmeyin kendinizi noluyor yaww

8O  black forumda genel olarak takındığın bu külhan beyi herkese ders verir kaba dayı tavrın yeni üyeleri mesaj yazmaya korkutmakla biirlikte beni de rahatsız ediyor.

Biraz daha dikkatli olalım,

mesajları yerli lisanımızda yazarsan sevinirim yani türkçe olarak.. saygılarımla

anladın sen anladın :)

Bilip bilmeden yorum yapmayalım, ben black moona uyarı verdiysem verdiğim uyarıyı tartışmayın, kaldıki burada eğik yazdığım kısım ondan alıntıdır bilmeden bilmediğimiz konular hakkında yorum yapmayalım foruma katılım adına günde 10 larca gereksiz mesaj atmayalım, benimle ve modlarla tartışmaya girmeyelim.

ve tekrar ediyorum, mod lardan başka kimse yeni üye olan birine yeni başlık açan birine niye böyle başlık açtın yawaş ol seni aramıza alırırz uslu olursan gibi gereksiz saçma sapan cevaplar yazmasın

her mesaja cevap yazmak zorunda değilsiniz

kuralları beğenmeyen gider...

Saygılar

« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2005 - 03:44:37 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
1998 falandı  galiba..bi barda karşıma çıkıverdi....elinde bi rakı bardağı arkadaşlarıyla (ve ex-kocasıyla)eğleniyodu..ben de kendimi duvara vuruyodum ,için için özz özzz diye...ama ne konustum ne sarıldım ne de dokundum...ee,genctik tabii daha ,egomuz da daa yüksekti o vakitler....keşke sarılsaymısım  şöyle sıkıca bii...
:P

« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2005 - 10:56:55 »

Çevrimdışı tekem49

• Yepyeni Üye
  • *
İzmir furarında bir açıkhava konseri vermişti Özlem. Konserde eğlendik coştuk arkadaşlarla. Sonra ben Özlem konser alanını terk edene kadar bekliyecem diyerek, Özlem'i almak için bekleyen aracın yanına koştum. Baya kalabalık vardı orda. Bir süre geçtikten sonra Özlem gözüktü. Sempatik tavırlar içerisinde minübüsüne bir kaç kişi ile bindi. Araç geri geri bulunduğu yerden çıkmaya başladı. Kalabalıktan bayağı yavaş ilerliyordu araç. Özlem görebildiğim kadarıyla orta koltuklardan birine oturmuştu ve aracın perdeleri kapalıydı.Araç kalabalıktan ilerleyemiyordu. Ben de aklımdan şöyle geçiriyorsum; eğer perdeleri açarsa, Özlem'in olduğu cama Bir öpücük konduracaktım. Çok şanslıydım tam dibimdeki camın perdesi açıldı çok küçük bir an özlemle göz göze geldik ve ben aklımdan geceni yaptım. Gözlerimi kapattım ve cama yumuldum. 1-2 saniye sürdü ya da sürmedi gözlerimi açtım özlemde camın diğer tarafından tam dudaklarımın üstüne  yumulmuş öpüyordu. Göz göze geldik. Ben tam bir aptala dünüştüm o an.Camın ardından da olsa böyle bir şey yaşamak mükemmeldi. Çok etkilenmiştim. Neyseki arkadaşlarım benimle beraberdi. Benim eve gitmeme yardımcı oldular. Nirvanaya ulaşmıştım galiba :D
Nefret çıldırınca aşk bir aciz kalırki Sorma!<br />Tersi olsa bir tek mevsim kalır o da Sonbahar!

« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2005 - 21:46:59 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
forum bunun için dir cyber im kendini kaybetmek bazendse bulmak:)) nese konumuz neydi..
................... ................... .............

« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2005 - 23:07:37 »

trt46

• Ziyaretçi
gün gelecek trt46 özleme telsiz mikrofon takacak ama uzun sürecek bu işlem tadını çıkarta çıkarta ağır ağır .. sonra kameranın vizöründen o güzel gözlerine zoom un en alasını yapıp çaktırmadan geçecek kayda. sonra konuşturacak onu .dudakları konuşacak gözleri akacak ekrana... evet yapacağım bunu ogün gelecek

« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2005 - 12:50:35 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
tekem 49 harbi çok müthiş bir an ya.Kendimi düşünüyorumda o anda olduğum yere yığılır kalırdım beni dekimse kaldıramazdı oradan.

« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2005 - 18:04:06 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
ya bu ne ya,,,, kapatın bu başlığı kardeşim... kanıma dokunuyor!!! özüm er veya g :twisted:  :twisted:  :twisted:  :(  :( eç gözlerime bakınca seni ne kadar çok sevdğimi anlıycaksın
!!!!!!!!!!!   ama bir gün ogün gelicek ya kesin gelicek!!!!  son arzum olsa bile yine gelicek!!!! :!:  :!:  :!:
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...