Gönderen Konu: Özlem'e sarılabilen ve öpebilenler neler hissetti?  (Okunma sayısı 16163 defa)

Özlem'e sarılabilen ve öpebilenler neler hissetti?
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2005 - 18:04:34 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
ya bu ne ya,,,, kapatın bu başlığı kardeşim... kanıma dokunuyor!!! özüm er veya g :twisted:  :twisted:  :twisted:  :(  :( eç gözlerime bakınca seni ne kadar çok sevdğimi anlıycaksın
!!!!!!!!!!!   ama bir gün ogün gelicek ya kesin gelicek!!!!  son arzum olsa bile yine gelicek!!!! :!:  :!:  :!:
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2005 - 18:04:34 »

« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2005 - 18:15:34 »

trt46

• Ziyaretçi
gün gelecek trt46 özleme telsiz mikrofon takacak ama uzun sürecek bu işlem tadını çıkarta çıkarta ağır ağır .. sonra kameranın vizöründen o güzel gözlerine zoom un en alasını yapıp çaktırmadan geçecek kayda. sonra konuşturacak onu .dudakları konuşacak gözleri akacak ekrana... evet yapacağım bunu ogün gelecek

« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2005 - 11:11:29 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
ben 2002 antalya migros imza gününde doya doıya sarıldım konuştum sıraya iki kere girdim 36'lık pozumu bitirdiim... peki nooldu? hiç sormayın, "süperzeka" fotocu sayesinde(!) fotoların hepsi yandı!!!

bu arada özle fotograf cektirmiş olanlar göndersenize kıskanalım1az..:)
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #18 : 07 Haziran 2005 - 11:52:50 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
fotoğrafçıyı öldürmedin mi hala,madem öldürmedin dükkanını filan yağmalasaydın.
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #19 : 07 Haziran 2005 - 12:37:33 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
ne değişecekti??
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #20 : 07 Haziran 2005 - 14:25:24 »

Çevrimdışı deepscream

• Emekli Mod
Ztn adamların dediği şu: Eğer fotolar yanarsa anca yanan filmin ücretini verilir ama tabi haberleri yok çekilen resimlerin ne kadar özel ve değerli olduğundan.

« Yanıtla #21 : 08 Haziran 2005 - 13:43:13 »

Çevrimdışı wernoa

• Yepyeni Üye
  • *
  • psychopath
> tekem49 dehşet anlar yaşamışın yerinde olmak isterdiiim.. :twisted:  :lol:
bir kadeh şarap, bir nefes duman, bir sıcak gülüş bana yeter..

« Yanıtla #22 : 08 Haziran 2005 - 16:08:46 »

Çevrimdışı tekem49

• Yepyeni Üye
  • *
Evet benim için gerçekten mükemmel bir andı.

Alıntı yapılan: ahmetguven
tekem 49 harbi çok müthiş bir an ya.Kendimi düşünüyorumda o anda olduğum yere yığılır kalırdım beni dekimse kaldıramazdı oradan.

Bende ona benzer bir an yaşadım zaten. Yaklaşık 2 saat kadar arkadaşlarımla bir bankta oturduk olaydan sonra ama ben hiç bişey düşünemiyordum, ağzımın suyu akıyordu adeta  :)
Nefret çıldırınca aşk bir aciz kalırki Sorma!<br />Tersi olsa bir tek mevsim kalır o da Sonbahar!

« Yanıtla #23 : 08 Haziran 2005 - 16:27:55 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
Eğer o anı bir arkadaşın filan fotoğraflama fırsatı bulsaydı ne dehşet olurdu ya
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #24 : 08 Haziran 2005 - 19:39:45 »

Çevrimdışı cansu_IVERSON

• Aktif Üye
daha öle bir fırsat elime geçmedi geçse süper olurdu sanırım hayali bile güselll... :)
varsa yoksa ÖZGÜRLÜK!!

« Yanıtla #25 : 08 Haziran 2005 - 22:20:15 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
valla ilk başta kalptren gidecektim ama sonra kendime geldim yavaş yavaş...
................... ................... .............

Ynt: Özlem'e sarılabilen ve öpebilenler neler hissetti?
« Yanıtla #26 : 01 Temmuz 2005 - 13:40:23 »

cansu

• Ziyaretçi
yaw ben konserinde falan degilde hani sil bastan dizisi wardi ya iste onun bi sahne çekimi wardi hani çantasini kaptiriyodu yolda sürükleniyodu iste o bölüm tam bizim okulun biraz asagisinda çekiliyomus ama haberim yok bi arkadas ögleden sonra okula geldi o görmüs disarda söyledi bana ben dururmuyum bahçeye firladim ama görünmüyo dursun abi ye yalvariyorum abi nolur çikim disari, bes dakka ya lütfen yok adam izin wermiyo kaçabilsem kaççam ama okul habisaneden farksiz dört bi yani tas beton ama nasil olmusum ben agliyorum sinirden ya sonra gittim edebiyat ögretmenimizin yanina söyledim kadin anliyo derdimi ama disari ögrenci çikarmak yasak napsin sonra dediki basa gelen çekilir çikardi beni disari çabuk ol 5 dakka müsade burda bekliyorum dedi ben bi kosmusum özün üzerine atladim resmen agliyorum bi yandan bisiler söylemek istiyorum yok olmuyo sanki bi dügüm war bogazimda tüm set bize bakiyo sonra özlem biraz geri çekildi yüzüme bakti tamam aglama dedi sonra bi daha sarildi.öptü çok güzeldi agzimdan seni çok seviyorum gibi bi kaç kelime döküldügünü hatirliyorum.. öz sen okuldan mi kaçtin dedi onun gibi bisi dedim güldü bende sirf su sarilma için sinifta kalmaya raziyim çok tesekür ederim dedim güldü son kez sarildik...öptüm sonra hadi okuluna dön dedi... bende gözüm arkada gittim okula.............. offf offff

« Yanıtla #27 : 01 Temmuz 2005 - 16:38:27 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Susun Uleeeeeeeeeeennnn. Şimdi Depresyona Gireceğim. Benden Başka Herkesin "Öz"le Bi Anısı War. Şimdi Ağlayacaaaaaaam.
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #28 : 01 Temmuz 2005 - 18:49:59 »

cansu

• Ziyaretçi
Susun Uleeeeeeeeeeennnn. Şimdi Depresyona Gireceğim. Benden Başka Herkesin "Öz"le Bi Anısı War. Şimdi Ağlayacaaaaaaam.
   ya freedevil biliyomusun o gün ve o günden sonraki bi hafta sakinligi üzerimden atamadim hatta yüzümü bi daha yikamama karari almistim (öz öptü ya ) ama baktim olcak gibi degil :undecided: sonra yikadim bi hafta sonra falan dermisim :lol:

« Yanıtla #29 : 01 Temmuz 2005 - 23:43:54 »

Çevrimdışı ultrAhmet

• Aktif Üye
okulada gitmedin sonra 32 gün devamsızlığın oldu. :D
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAYLI yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!