Gönderen Konu: ÖZümüzünde logosu olsun  (Okunma sayısı 9171 defa)

Ynt: ÖZümüzünde logosu olsun
« Yanıtla #120 : 07 Ağustos 2010 - 09:14:37 »

ARGo_

• Ziyaretçi
şimdi arkadaşım çocuksu filan demişsin logo tasarımıma..çocuksuyu göstercem ben sana.. çok yanlış düşünceler yansıtıyorsun.. logo siyah beyaz olmaz neden olmaz çünkü estetik durmaz..ne o öyle TRT'nin ilk yayına girmiş hali gibi siyah beyaz..:)

şimdi nedensiz sonuç arkadaşıma gelelim logom karışık değil senin monitöre bakış açın karışık sen yanlış idrak ediyorsun görüntüyü..kötüymüş..iyisinden sen kap gel birtane meyve satıyoruz ya..:)

Özlem Tekin

« Yanıtla #120 : 07 Ağustos 2010 - 09:14:37 »

« Yanıtla #121 : 07 Ağustos 2010 - 10:40:39 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
şimdi nedensiz sonuç arkadaşıma gelelim logom karışık değil senin monitöre bakış açın karışık sen yanlış idrak ediyorsun görüntüyü..kötüymüş..iyisinden sen kap gel birtane meyve satıyoruz ya..:)

tamam pasam asabiyete gerek yok..sonucta fikirlerimizi eleştirilerimizi sunuyoruz..ben begenmedim..basit durmus ..daha iyisini yapabilirsin!
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #122 : 07 Ağustos 2010 - 11:00:24 »

ARGo_

• Ziyaretçi
tamam zorla beğendirecek halim yok ya:) bende beğenmedim uğraşma gerek daha iyisi için..:)

« Yanıtla #123 : 07 Ağustos 2010 - 16:29:29 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
şimdi arkadaşım çocuksu filan demişsin logo tasarımıma..çocuksuyu göstercem ben sana.. çok yanlış düşünceler yansıtıyorsun.. logo siyah beyaz olmaz neden olmaz çünkü estetik durmaz..ne o öyle TRT'nin ilk yayına girmiş hali gibi siyah beyaz..:)

kırpık seni,hani kızmıcaktın eleştiriye açıktın,free free eleştirin beni diyen benmiyim :mm: :D

neyse devamını diliyoruz,bi ara tişört baskısı hazırlıyodu Bedri,aklıma o geliyo logoyu görünce.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #124 : 17 Ağustos 2010 - 18:22:14 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...

Eleştirilerinize açığım fazla ileri düzeye sıçramayım hendek deve muhabbetinde zarara uğrayan siz olabilirsiniz..:)beğenmek zorunda değilsiniz ben sadece özz adına bir şeyler yapma gayreti içersindeyim..veya yalnız karalıyomm..:)
çok kötü be :mm:
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #125 : 17 Ağustos 2010 - 20:05:00 »

ARGo_

• Ziyaretçi
doğrudur..