Gönderen Konu: Mangayla Düet  (Okunma sayısı 5810 defa)

Mangayla Düet
« : 27 Kasım 2006 - 21:57:22 »

Çevrimdışı Athzai_Khaine

• Üye
  • **
Ya arkadaş dün bahsetti pazarı pazartesine bağlıyan gecenin 4ünde atvde özlemle manga açık hava konseri veriyolarmış, alala dedim nie benim haberim yok filan gören duyan bilgisi olan varmı? ayrıca daha şu migros reklamınıda göremedim üç gündür tv başındayım arıyom süreklide bi rast gelemedim birileri çekip konduruversin nete bari ya  :cry1:
Artık Ot gibi yaşıyorum, istiyen basar geçer, isteyen sarar içer ;)

Özlem Tekin

Mangayla Düet
« : 27 Kasım 2006 - 21:57:22 »

Ynt: Mangayla Düet
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2006 - 22:01:01 »

Çevrimdışı özz_m88-tekinist

• Üye
  • **
  • Daha Ne Duruyorsun...
valla bende bir arkadaşım söyledi ama canlı diğilmiş
öyle söyledi
üstelik özlemide fazla dşkkate almamışlar
,nefret ediyorum bu mangadan yaa
daha önce olmuş bir konser bu yaa
Tekinist Olmak varsa Ölümüne olmak...!

« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2006 - 22:25:30 »

furkiii

• Ziyaretçi
geçen sene açıkhavada olan konser bu..mangayla tek şarkı söledi özlem ya..mangayı yollayıp baya bi kaldı sahnede sonra..=))hatta bi sitede yazan bi yorum vardı bu konser hakkında hala aklımda..sahneye özlem çıkınca ne manga kaldı ne gökte yıldız..=))))

« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2006 - 23:34:41 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet arkadaşlar haber doğru.. tv rehberine baktım 04.00 özlem tekin -manga konseri diyor :cry1: ya nasıl görmedim neden bakmadım ki yayın akışına... offfff... eee bu saatede konmaz bu konser ama offff :cry1: :cry1: :cry1:
yok demi arkadaşlar bu konserin ÖZ'lü kısmını kaydeden :ühüh :ühüh
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2006 - 00:12:42 »

Çevrimdışı nihaL

• Deneyimli Üye
  • Hiç gelme gideceksen...
geçmiş tarihli bi konser mi? açık hava falan dediniz. geçen yıl harbiyede bi konser vermişlerdi manga ve özlem. o konserine gittim. çok eğlenceliydi. manga ve özlem tek şarkı söyledi ama performans süperdi. daha sonra manga gitti ve uzun süre özlemle dağıttık. konser bitimide gene manga ve özlem bir kadın çizeceksin şarkısıyla düet yaptılar. eğer bahsedilen konser buysa süperdi. :alkıs:
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2006 - 00:13:30 Gönderen: nihal »

« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2006 - 20:42:15 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
geçmiş tarihli bi konser mi? açık hava falan dediniz. geçen yıl harbiyede bi konser vermişlerdi manga ve özlem. o konserine gittim. çok eğlenceliydi. manga ve özlem tek şarkı söyledi ama performans süperdi. daha sonra manga gitti ve uzun süre özlemle dağıttık. konser bitimide gene manga ve özlem bir kadın çizeceksin şarkısıyla düet yaptılar. eğer bahsedilen konser buysa süperdi. :alkıs:
evet nihal konser bu ama biz izlemeyenler tarihi bir fırsatı kaçırdık... yok mu kaydı bu konserinnnn :cry1: :cry1:
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2006 - 20:58:20 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
atv sabahın o saatinde koyduysa konseri,demekki  gece yarısı -sabah arası yayınlanan ölü zaman dilimine ait  yayın akışında atv nin..ve genelde belli periyodlarda o bantları kullanırlar..takipte olalım ,kesin tekrar yayınlanır..içinizden biri haberdar olursa mutlaka bilgilendirsin,saat kuarar  uyanıp kaydederiz yani..kaçırmamak lazım o konseri...

« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2006 - 22:35:48 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
atv sabahın o saatinde koyduysa konseri,demekki  gece yarısı -sabah arası yayınlanan ölü zaman dilimine ait  yayın akışında atv nin..ve genelde belli periyodlarda o bantları kullanırlar..takipte olalım ,kesin tekrar yayınlanır..içinizden biri haberdar olursa mutlaka bilgilendirsin,saat kuarar  uyanıp kaydederiz yani..kaçırmamak lazım o konseri...
bugünkü yayın akışında da mor ve ötesi var..artık ben bakıyorum tv rehberine... takipteyim pyrox bulduğumdada kayıtta olursun inşallaa:)
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2006 - 22:48:33 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
sen bana bi şekilde haber ver..gecenin 3 ü sabahın 5 i deme sakın...mail-özel mesaj-cepten mesaj -duman işareti ..ne yolla olursa olsun..anında kayıt için hazır olurum  :))

« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2006 - 15:50:10 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
  • Onun için uyandım bugün...Belki bi gün O da sever
Valla benim arkadaşım sağolsun gece 3:30'da haber verdi,ben de izledim
Ama size nasıl haber verirdim onu bilmiyom :s
Çok güzeldi :alkıs:
either exist as you are or be as you look

« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2006 - 16:24:33 »

Çevrimdışı umur

• Deneyimli Üye
harbiden de özz reklamlarda göremiyoz abi konser o satte konur mu?ama özz içiçn dgr
YALI

« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2006 - 16:45:36 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Abi çok merak ettim şu mevzuyu yaa Başlık 10 dkda bi anasayfada... izlemem lazım kesinlikle tekrarı falan yokmudur bunun?
      ▌▐

« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2006 - 19:56:20 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
manga mı yamasın bole seyler ozlem yaa
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2006 - 20:03:56 »

furkiii

• Ziyaretçi
kötü bişey yapmadı ztn ya..=))bi şarkı sölemişlerdi..=)umarım izleme şansımız olur tekrar verirler de..=))

« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2006 - 20:32:45 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ben takip ediyorum ama umudum yok gibi... ah nasıl kaçırdıkkk bu konseri tvdee.. kayıtçımız, medyadaki gözüümüz Pyrox'umuz bile o saattee hazır olurdu haberimiz olsaydı
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....