Gönderen Konu: Mangayla Düet  (Okunma sayısı 5809 defa)

Ynt: Mangayla Düet
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2006 - 21:08:33 »

Çevrimdışı zeyna

• Aktif Üye
  • YAKIN OLMAK İÇİN UZAK DUR BENDEN..
ya ben görmedim ama manga ve özlem istemem ben yaa
...Beni sana çağıran her ne ise sustur....

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2006 - 21:08:33 »

« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2006 - 21:15:16 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bence özlemin müzikle ilgili yaptığı herşeyi istemeliyiss..çünkü (en azından benim için öle) onu şarkı sölerken sevdim ve şarkı sölerken daha çok seviyorum... keşke oyunculuk yerine müzikle daha çok ilgilense bu ara...biraz uzadı bu ayrılık... :cry1: :cry1:
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2006 - 22:19:23 »

Çevrimdışı punk_rocker_15

• Üye
  • **
aslında 2005 temmuzdaki konserde manga özlem tekin düeti(Bitti Rüya)fena değildi..Müzik adına kim birşeyler yapalım dese Özlem Tekin'in itiraz edeceğini zannetmiyorum.O her zaman farklı şeyler denemeye açık..
Yarınlar kadar yakın içimde fırtına
Bu dalgasız deniz durgun aldatır inanma
Yaslanıp gururumun kambur sırtına
Kendime rağmen durmam basar giderim

« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2006 - 23:50:35 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
bence özlemin müzikle ilgili yaptığı herşeyi istemeliyiss..çünkü (en azından benim için öle) onu şarkı sölerken sevdim ve şarkı sölerken daha çok seviyorum... keşke oyunculuk yerine müzikle daha çok ilgilense bu ara...biraz uzadı bu ayrılık... :cry1: :cry1:
takılmayın arkadaşlar.şimdi yeni oyuncak alınmış bi çocuk gibi özlem..oyunculukla eğleniyor..mutlu ediyo bu onu..ama dönüp dolaşıp müzik yapar yine..duramaz ki müzik yapmadan..bi zamanda böyle küsmüştü piyasaya ,bırakıyorum müziği amerikaya yerleşicem haberleri çıktı hep...sonra kapandı evine 2 haftada "tek başıma" albumunu yaptı çıkardı...
yok yok müziksiz yapamaz özlem,ben eminim..ee beklemek yine  bize düşecek o ayrı...

« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2006 - 23:55:17 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
işte o bekleme kısmı çok acı oluyo pyrox... keşke konser falan verse.. o da olmas.... yinede şükretmeyi bilmek lazım tek başıma döneminden öncekindan çok daha iyi her yerde görüyoruz ÖZ'ümüzü...yaf bende ne çok karışır oldum bu ara ÖZleme.. abartıyorum sanırım...  :dill :dill
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #20 : 03 Aralık 2006 - 10:11:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
baharda çıkacağı bi turne lafı var hep..konserler..=))düşüncesi bile müthiş..=))ama bahara hem daha var..hem de yani olur umarım bu..=))

« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2007 - 21:58:51 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye

MANGA GRUBUYLA SAHNEYE ÇIKAN ÖZLEM TEKİN, ŞEYTAN BOYNUZLU KOSTÜMÜ VE SAHNE PERFORMANSIYLA TAM NOT ALDI...

Most Production'ın düzenlediği 16. Açıkhava Konserleri kapsamında önceki gecce sahnede Özlem Tekin ile Manga grubu vardı. Konserin ilk bölümünde Manga, 'Kapkaç' adlı şarkısını barkovizyondan gösterilen ABD ve Bush görüntüleri eşliğinde seslendirdi. Grup daha sonra uzun kuyruklu elbisesiyle sahneye çıkan Özlem Tekin'le birlikte 'Bitti Rüya' adlı parçayı seslendirdi.

'Rockçı sert olmalı'
İkinci bölümde sahneye çıkan Özlem Tekin ise ilginç kostümüyle dikkat çekti. Sahneye baştan aşağıya siyahlar içinde, kafasında şeytan boynuzuyla çıkan Tekin, sahne performansıyla etkileyiciydi. Ağırlıklı olarak yeni albümünden parçalar seslendiren Tekin, şarkılarına bir ağızdan eşlik eden sevenlerine, "Rock sert bir müziktir, rockçılar da böyle olmalı. Biz tarzımızın dışına çıkamayız" dedi.

atvde çıktı ve biz bi haberdirkk :cry1: :cry1:
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2007 - 22:07:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
teşekkür ediyoruz deryaya..=))belki bir gün yakalarız atv'de..çok umutsuz olmayalım sanki..=(

« Yanıtla #23 : 12 Ocak 2007 - 10:06:53 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
tv.den hayli uzak yasadığım su günlerde bunu yakalamam imkansızdı zaten...ama belki pyro yakalmıstır..??ondan kaçmaz..
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #24 : 12 Ocak 2007 - 21:06:29 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
tv.den hayli uzak yasadığım su günlerde bunu yakalamam imkansızdı zaten...ama belki pyro yakalmıstır..??ondan kaçmaz..
kaçmış kaçmışşş medyadaki gözümüz bile kaçırdı bunuu yapıcak bişi yokkk
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #25 : 12 Ocak 2007 - 21:54:15 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
kaçmış kaçmışşş medyadaki gözümüz bile kaçırdı bunuu yapıcak bişi yokkk

ee medyadaki göz de uyuyor arada...gerçi o saatler ( sabaha karşı 3-5 nöbetleri ) ayakta olduğum saatler ama aklıma atv yi açmak bile gelmez ki,nerden bileyim atv nin yayınlıyacağını..arada bakıyorum haftalık yayın akışına.uzun zamandır yok açıkhava konserleri yayın akışında...

« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2007 - 00:30:54 »

Çevrimdışı nihaL

• Deneyimli Üye
  • Hiç gelme gideceksen...
manga mı yamasın bole seyler ozlem yaa
ya ben görmedim ama manga ve özlem istemem ben yaa

"özlem ne sölersen sölesin" gibi bir laf sölemicem ama o performansı dinleseydiniz böyle konuşmazdınız. sesleri açısınsan birbirlerini tamamladılar sesler de tek bir karışma dahi yok ve kareografi harika. özlem o uzun kuyruklu elbisesiyle ağır ağır sahneye çıktığında tüm harbiye coştu resmen. böyle bir düeti izlemek, dinlemek için mangayı sevmenize gerek yok bence...

« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2007 - 01:07:27 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
özlem o uzun kuyruklu elbisesiyle ağır ağır sahneye çıktığında tüm harbiye coştu resmen. böyle bir düeti izlemek, dinlemek için mangayı sevmenize gerek yok bence...

allahım yarabbım yaa ııden ııye merak ettım olayı...pyro bulamıyormusun aga bunu?? :hı:
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #28 : 25 Ocak 2007 - 18:03:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
youtube'da da bişey bulamadım bu konserle ilgili..=(
nese atv'yi beklemeye devam o zaman sanırım..=))

« Yanıtla #29 : 25 Ocak 2007 - 19:03:33 »

cansu

• Ziyaretçi
ya o konser şöyleydi 9 da manga çıktı sahneye. . . sonra 9.30 da özlem geldi bitti rüya ya düet yaptılar özlemin show harika ötesiydi hatta. . . sonra 10,15 de özlem çıktı . . . süper bir konser izledik. . . 11,30 da manganın solisti geldi ve birlikte dağları deldim i söylediler. . .  hatta şarkı bittikten sonra  manganın solisti hemen içeri girdi. . . özlem in espiri şuydu : ' az önce burda bir yakışıklı vardı ne oldu kaçtımı ?: '  sonra manganın tüm üyeleri geldi selamladılar milleti ve konser 11,45 surlarında bitti  :cry1: