Albümler > Bana Bi'şey Olmaz

Yatağım Boş

<< < (2/20) > >>

semabyzt:

--- Alıntı yapılan: FIRATESER - 30 Nisan 2010 - 10:19:45 ---yalnız albümdeki back vokaller daha iyi geldi bana. daha önceden biri daha yazmıştı sanki. klipteki vokaller ile albüm arasında fark var. nie ki?

--- Alıntı sonu ---

aslında klipteki vokallerle albümden dinlemek arasında büyük arasında fark olur tabi çünkü kliplerde televizyon ve internet ortamında tüm dengeler değişirmiş, ne de olsa internette kalitesiz formatta duyuyoruz şarkıları. Ben hangi albümü alsam tv'deki klipteki versiyonla albüm arasında çok fark oluyo. bi arkadaş anlatmıştı bana, televizyonlarda ses yayına gelirken kompress mi oluyomş ne öyle bişey dedi, öyle olduğu için sesin frekansları dengesizleşirmiş, orjinali gibi duyamazmışız, vokaller öne gelebiliyomuş veya geride kalabiliyomuş, bazı enstrumanlar bazen duyulmuyormuş bile. öyle bişeyler işte. sonuçte bilgisayar hoperlöründen dinlemekle ipod'dan dinlemek muhtemelen kalite olarak da farklı tabi. 

drown:

--- Alıntı yapılan: vegateryan - 30 Nisan 2010 - 10:03:26 ---ne korkuttu beni bu şarkı. albüm çıktıktan sonra hiç dinlemedim daha. Benim için albümün en kötüsü açık ara.

--- Alıntı sonu ---

+1 

Ben de hala pek hazzetmiyorum bundan dinlenir ama çok da yokluğu hissedilmezmiş olmasa.

w-lion:
bence harika şarkı... klibi özzü herşeyiyle....

tekin ali:
Biraz önce fix tv'deydi klip =)

Özellikle nakarat kısmını çok seviyorum bu şarkının.

ShiverVol2:
dinledikçe daha çok seviyo insan.. ilk duyduğımda vasat dedim..sonraları fena değil..sonraları güzel..şimdi süper...bu şarkının klibi çok dönmeli insanların kulağında yer edinmeli şarkı öyle hemen ilk dinleyişte herkes sevmez..klip dönsünki millet yavaş yavaş alışsın..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git