Anket

5 yıl aradan sonra bu albüm beklentinizi karşıladı mı?

Evet,çok beğendim
23 (41.8%)
Hayır,beğenmedim
3 (5.5%)
Daha iyi bir albüm bekliyordum
29 (52.7%)

Toplam Oy Verenler: 54

Gönderen Konu: Albüm Beklentinizi Karşıladı mı ?  (Okunma sayısı 8549 defa)

Ynt: Albüm Beklentinizi Karşıladı mı ?
« Yanıtla #60 : 15 Ekim 2010 - 20:16:49 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İşte Satış listesi;

Linkten ayrıntılı bakabilirsiniz...

Bence albüm satışları hiçte kötü değil, hatta iyi bile denebilir

Mor ve Ötesi ile başa baş gitmiş satışlar, Hayko Cepkin, Ceza ve Feridun Düzağaç'tan fazla satmış

Klipleri saat başı dönen Gülşen'dende çok satmış :D

İlgimi çekense; listede Şebnem'in olmaması, hiç satmadı albüm galiba   :p

http://www.mu-yap.org/getdata.asp?PID=355

+ Bu rakamlar 30 HAZİRAN'a kadar baz alınmış,Nisan sonunda çıkmıştı albüm yanlış hatırlamıyorsam yani 2 ayda 22.000 satmış...Sonrasında satılan albümlerle 30.000 i bulmuştur  :D
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2010 - 20:22:33 Gönderen: tekin ali »

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 15 Ekim 2010 - 20:16:49 »

« Yanıtla #61 : 15 Ekim 2010 - 20:24:58 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
İlgimi çekense; listede Şebnem'in olmaması, hiç satmadı albüm galiba   

Oysa ki "download" listelerinde oldukça geniş yer kaplıyor.. :p

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #62 : 15 Ekim 2010 - 20:25:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Oysa ki "download" listelerinde oldukça geniş yer kaplıyor.. :p

Evet, Şebnem'i sadece download etmişler anlaşılan  hahaha

Düzenleme: 2009'da yer almış Şebnem, 55.000 dolum gerçekleştirmiş   =)
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2010 - 20:48:47 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #63 : 15 Ekim 2010 - 20:31:24 »

« Yanıtla #64 : 15 Ekim 2010 - 20:55:18 »

Çevrimdışı Birtanem_Sin

• Yepyeni Üye
  • *
Evet,çok beğendim

« Yanıtla #65 : 21 Kasım 2010 - 23:42:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dün gece albümü baştan sona tekrar dinledim;

Onca zaman sonra Kırıldım, Aşinayım Firara, Adımı Söyle tadında yeni bir şarkı duyma ihtiyacı doğdu bende nedense!!!  :mm: 

Keşke bu albümede elektronik altyapılı bir parça ekleyiverseymiş Özlem :D

« Yanıtla #66 : 22 Kasım 2010 - 11:16:40 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Begenmedim....
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #67 : 13 Aralık 2010 - 23:45:14 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ağır ritimli şarkıların diğer albümlere nazaran daha fazla olmasına rağmen en "dinamik" Özlem Tekin albümü (ya da Laubali'den bir sonraki). Bu anlamda güzel bir albüm. Ama ben bu albümü kesinlikle "tam bir albüm" olarak nitelendirmiyorum. Bundan sonra bir albüm çıkacak olursa şayet (ki crowling zamanında yılda bir albüm çıkartacağına dair anlaşma imzaladığını söylemişti diye hatırlıyorum) o zaman bu albüme "10987654321 ve o albüm arasındaki geçiş albümü" diyip içimi rahatlatabilirim. Ayrıca Özlem'in sesini en duru ve en temiz haliyle kullandığı, vokalini tam anlamıyla oturttuğu ve sesi en çok çıkan albümdür de. Bundan önceki tüm albümlerin sesi kısık. Stüdyo değişikliği bu anlamda da bize yaramış oldu.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #68 : 14 Aralık 2010 - 13:22:32 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Yılda bir albüm değil yalnız,1.5 yıl arayla 2 albüm sözleşmesi yapılmış.Bu bağlamda da yeni albüm Ekim '11e denk düşmekle beraber,bir güz albümü olacak.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #69 : 31 Ocak 2011 - 01:09:40 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bu beklentilerin karşılığına göre değişir. Özlem'den her zaman aynı düzlemde bir albüm bekleyemeyiz. Her albüm farklı fakat kaliteli aynı zamanda.

40 yaşına gelmiş birinden olgunluk albümü beklerdim, öyle oldu. Tam bir "müzisyenler topluluğu" albümü. Hiçbir şey de aşırıya kaçılmamış, kimse kendi enstrümanında artistlik yapmamış. Her şeyi dozunda bırakarak, Özlem; arkadaşlar 40 yaşındayım, böyle hissettim, böyle yaptım, demiştir. Bana kalırsa iyi de etmiştir.

Tüm bu söylediklerim bağlamında, albüm beklentilerimi karşılamıştır.

« Yanıtla #70 : 25 Şubat 2011 - 15:34:41 »

Çevrimdışı keremm88

• Aktif Üye
tek başıma ve öz albümlerinden çok çok çok daha iyi buldum.renkli,dinamik,canlı bir albüm.ama kime ne,109876543210 ve laubali albümleri kadar beğenmedim.gerçi albümün üzerinden daha 1 yıl bile geçmedi yani üzerinden biraz zaman geçtikten sonra, ilerleyen yıllarda bu görüşüm değişebilir ama şimdilik böyle düşünüyorum ama genel olarak albüm gayet güzel bir albüm bence

favorilerim sen anla,kimse bilmez,bana bişey olmaz,vur beni,yüzde seksen.tam özlem tekinden beklediğim tarzda çok güzel şarkılar.

geri kalan şarkılarda yine iyi, fena sayılmaz. ama sil baştan daha uzun olmalıydı.aslan yarimi de çok sevdiğimi söyleyemem onun yerine başka bir şarkı olsaydi daha iyi olurdu

« Yanıtla #71 : 04 Mart 2011 - 18:11:29 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
5 yıl aradan sonra gusel album ben begendım ama 5ncı album unutulmas :) cok sert albumdu  ınsallah sonrakı albumde sert gelrı ama albumde kımse bılmez parcasına klıp cekmıcektı onu cok haata yptı

« Yanıtla #72 : 08 Mart 2011 - 22:51:56 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
5 yıl olunca kendisini müzik adına özlediğimiz için
sabırsızlıklarımız için album "az"da olsa fena değildi..daha iyilerini gördüğümüz için önceki albumlerinde ..
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #73 : 21 Ağustos 2011 - 04:03:58 »

Çevrimdışı Galaxy

• Üye
  • **
  • bir teşekkürüm bile yok anlıyor musun?
özlemi çok sever takip ederim. sesi için aldım hevesle dinledim ve sonrasında da bir köşeye attım. umrum olmadı albüm. beklentilerimi falan karşılamadı. çok vasat bir albüm. kassam 4 tane sağlam parça çıkar gerisi vasat. geri sayım albümü nerde bu nerde? arada dağlar kadar fark var. vokal açısından da bir önceki bence daha iyi. heyecanlandırmadı beni. sabun köpüğü etkisi yaptı. bekledim acaba albüm gün geçtikçe dem'lenir mi diye. hayır tam tersi unuttum gitti. şimdi hiçbir şarkıya geri dönüp bakmıyorum bile (taş çatlasa bir iki tanesi hariç). ama bir önceki albüm katiyen böyle değil. değmez'ler a)şık'lar çığlıklar ahh ahhh :D bir felsefesi vardı o albümün. bu albüm gideceği yönü bilememiş bence. yorumlara bakıyorum da yok 40'lı yaşlar bilmem ne. özlem yaşsız bir kadın! bence 40 oldum ben haha ne kadar olgun bir kadınım ayağına yatarsa iş burada biter. olgun adam kadın dinlemek istedikten sonra yüzlerce var piyasada. özlemin enerjisi, hiperaktifliği, çılgınlığı onu O yapan. saçlarını yeşile boyamış mesela 40 yaşındaki kadın boyar mı? boyamaz. özlem boyar mı? boyar. o yüzden kimse 40 yaş edebiyatı yapmasın... olmamış. hepsi bu. olgunluk molgunluk değil! bengü'den mi şarkı almak olgunluk. ilk hiti daha önce söylenmiş bir parça olarak belirlemek mi olgunluk? bir dizide söyleniş parçayı albüme eklemek mi olgunluk. off valla içim şişti yazarken sizi de okurken yormak istemem. bu albümü sevmedim. felsefesi olmayan bir albüm. bütününde tüm şarkılar bir yöne hizmet etmiyor. biri kalk gidelim diyor ötekisi b.k yeme otur! özetle budur.

« Yanıtla #74 : 25 Ağustos 2011 - 00:53:57 »

Çevrimdışı Soldier

• Deneyimli Üye
Fena sayılmaz ama Çok daha iyi olabilirdi.
Yatağım Boş,Yüzde Seksen,Aslan Yarim,özellikle de sonuncusu, hiç olmasaymış daha iyi olurmuş.
5 yıl bekledikten sonra çıkan albüm Bu olmamalıydı.
Ammma, bu asla albümün kötü bir albüm olduğu anlamına gelmiyor.
Sadece Sen Anla ve Kimse Bilmez yeter diyorum.Her ikiside son yıllarda dinlediğim en iyi Şarkılar arasında.