Gönderen Konu: Cenotaph  (Okunma sayısı 2107 defa)

Ynt: Cenotaph
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2007 - 16:58:11 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
yurt dışında  tanınan kaç grubumuz varki( yirmi senedir piyasada olupta tek biralbümü ile hafiften ses getirebilen  pentegramdan sora:)))
ok öyleyse ben bir tane söyleyeyim ''Almora''
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2007 - 16:58:11 »

« Yanıtla #16 : 16 Aralık 2007 - 17:09:37 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ok öyleyse ben bir tane söyleyeyim ''Almora''

ahahahaha:)))) yapmayın gözünüzü seveyim yaa almora malmora nedirki  .. öncelikle yaptıkları tarzın dünyada ne durumda olduunu ve o müzii yapan grupları  ele alın sorada almoraya bi bakın derim:)
onbeş onaltılık bebelerin yerli malı yurdun malı felsefesiyle  yaptıkları müziin kalitesine bakmadan( bence son derece kötüler) ben almora dinliom süper grup harika marika deipte isminin hakettiinden fazla zikredilmesiyle  sözüm ona başarılı olduu düşünülen bir grup almora:)

cenotaph öncelikle undergraund bi tarz yapıo zaten.. o yüzden  bangır bangır heryerde duyulacak bi grup deil..grindcore yapan bi gruptan milyonlar falan satması beklenilemez..az ama öz dinleyicisi vardır  buda o gruba yeter zaten:)tüm bunlara  rağmen yurt dışındaki biçok fetivale türkiyeden ilk çağrılan gruptur cenotaph...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #17 : 16 Aralık 2007 - 17:13:51 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
almora derken ağırlık olarak japonya diye belirteyim mademse
yurt dışında bir çok uluslararası ödülleri var sonuçta zevk meselesi arkadaşım tamam
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/