Gönderen Konu: Haluk Levent  (Okunma sayısı 20165 defa)

Haluk Levent
« Yanıtla #45 : 18 Haziran 2005 - 22:41:23 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
sanrırm bi ara 70 bin dolardı ama şimdi kaç oldu bilemem..
................... ................... .............

Özlem Tekin

Haluk Levent
« Yanıtla #45 : 18 Haziran 2005 - 22:41:23 »

Haluk Levent
« Yanıtla #46 : 20 Haziran 2005 - 11:12:47 »

Çevrimdışı aly

• Yepyeni Üye
  • *
kimse inkar etmesin bu işi en iyi yapan odur. ve şimdiki sanatcılar içinde en dürüstü o.
o gelecekte adından söz ettirecek bir isim ve unutmayın ki tarihe şahitlik ediyosunuz!
rock erkek haluk levent
rock kadın özlem tekin
başkası yalan

Haluk Levent
« Yanıtla #47 : 20 Haziran 2005 - 13:53:56 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
en iyi yapan o'dur diyemesem de...

el-insaf arkadaşlar ya...

birimiz   "bence bu işi bırakmalı artık" der; diğerimiz de "piyasaya borcu war; piyasa yapar" dersek...

Haluk LEVENT türkiye de ROCK ANITLARINDAN birisi olacak bir insan; o geldiğinde kim wardı onun gibi???

Kaldı ki Son ALBÜMÜNÜ bir dinleyin derim size...

YIKICI değil YAPICI eleştiri yapın lütfen;
Birisi kalkıp "ÖZLEM BU İŞİ BIRKAMALI; AMA BORCU WAR BIRAKMAZ!" dese???

Haluk LEVENT bu arkadaşlar BORU DEĞİL....

Saygılar

Haluk Levent
« Yanıtla #48 : 20 Haziran 2005 - 18:02:36 »

Çevrimdışı aly

• Yepyeni Üye
  • *
dostum anlatamadıklarımı tam anlamıyla anlatmışsın saol...

Haluk Levent
« Yanıtla #49 : 20 Haziran 2005 - 20:56:49 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
direk olarak Haluk LEVENT'e ÖZEL değil;

TÜM SANATÇILAR için geçerlidir...

Haluk Levent
« Yanıtla #50 : 20 Haziran 2005 - 21:21:51 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Ben zaten haluk levent'i sevmiyorum demedim ki;

Haluk LEVENT türkiye de ROCK ANITLARINDAN demişsin bencede öyle sadece ben bırakması gerektiğini , fikrimi söyledim.Bir zamanlar çok iyi yaptığı bu işi bence artık yapamıyor.tabiki kesinlikle yeri tartışılmaz bundan şüphem yok...

haa özlem için biri öyle derse de diyebilir bu bir görüştür saygı duyarım....ama öne sürdüğü bu tezin nedenini belirtmesi iyi olur sevgili yöneticim :D
      ▌▐

Haluk Levent
« Yanıtla #51 : 20 Haziran 2005 - 21:45:29 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
yok anladım demek istediğini; bende zaten haluk levent'e özel olmadığını; tüm sanatçılar açısından daa yapıcı eleştiriler yapmamız gerektiğini sawundum sadece....

ama bıraksın diosun; yahu dinledin mi son albümünü?

buram buram hard rock la harmanlanmış türküler walla; süper :) neyse...

sewgili kullanıcılar; son albümü dinleyen war mı benden başka?

Haluk Levent
« Yanıtla #52 : 20 Haziran 2005 - 21:53:18 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
ben bi kaç şarkısını dinledim
çemberimde gül oya
bide klip çektiği sarkı o çok güssel işte
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

Haluk Levent
« Yanıtla #53 : 20 Haziran 2005 - 23:23:57 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
olay şu kardeşim bu sadece bizim düşüncemiz tabikide dinleyenlere saygımız var yani ama bıraksın olmaz tabikide  nereye kadar giderse gerçirock  sanaçıları hiçbizaman unutulamaz o bi gerçek ..
................... ................... .............

Haluk Levent
« Yanıtla #54 : 20 Haziran 2005 - 23:50:53 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Ya Tabi Haluk Levent'e Saygımız Sonsuz. Ama Bencede Bırakmalı. Tamam Türkiyede Rock'ın Önemli İsimlerinden Birisi Bu İnkar Edilemez. Kaç Yıllık Emeği Var. Ama Yaptığı Müzik Artık Hoşuma Gitmiyor. Eskisi Gibi Değil.
Müşteri Daima Haklıdır :P

Haluk Levent
« Yanıtla #55 : 21 Haziran 2005 - 00:02:42 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Alıntı yapılan: aly
ve bunu da ekliim onun  web sitesinde 11.000 üye var
bunu başaranı henüz göremedim

sanırım bahsettiğin official site adresi kliplere albümlere yazılan bir site

bu sitenin adresi bir klipte çıksın, yada özlem tekin 5 dakika bu siteye girsin emin ol bir kaç bin kişi bir günde üye olur

kaldıki bizim sitemiz en son ekim 2004 te sıfırlandı yani 9 ayda 1800 üyeye ulaştık, bence bu imalı söz pek uygun olmamış, biz bugünlere kolay gelmedik.

Haluk Levent i sevmenize saygı duyuyorum, ama bu tarz savunmayın.

Bende son videosunda gayet başarılı buldum,

Saygılar

Haluk Levent
« Yanıtla #56 : 21 Haziran 2005 - 11:14:55 »

Çevrimdışı aly

• Yepyeni Üye
  • *
hayır bilemedin dostum. haluk levent 1 senedir girmiyo kanala . yaw herşeyi boşverin bu haluk un müziğini bırakmasını istemenizin nedeni ne ben hala bunu anlamadım. neden olarak bu işi eskisi gibi yapmıyo diyosunuz ama bi baktığımda bende ozlem tekinin eskisi gibi yapamadığını görüyorum yaw arkadaşlar zaten kimse eskisi gibi olamaz şu pkk olayına gelince adam bişnlerce kez açıkladı anlamıyo insanlar onu sevmeyen bir kaç medya grubunun yaptığı şeyler bunlar o yurtdışında verdiği konserde ikinci şarkısından sonra pkk yanlıları apo bayrakları çıkarmış ve slogan atmaya başlamışlar haluk levent üçüncü şarkısını solemeden konseri yarıda bırakmıştır. olay aynen boyle başka tür açıklaması yok. yaw bu adam ne yaptıysa yaranamadı. binlerce insanın hayatını kurtardı, lösemili bir hasta için 12 saat konser verdi bunu kendi için yapmadı reklam içinde yapmadı hem reklam için olsaydı orda en azından 1 kameraman bile olurdu ama yoktu.
bu adam sevenler ağlarmış, hani benim olacaktın, kaçış, bir gece vakti, gülendam, kağızman gibi eserler yarattı evet eser çünkü onlşar abide olacak şarkılardı, arkadaşlar teğet geçmeyin bunları hem değişen adam kaçışı, zor aşkı, dağlarmı yolllarımı yı yaptı son yıllarda lütfen görmezden gelmeyin ve bu adamın hakkını yemeyin ben haluk leventin akrabası felan da değilim ben bir rock severim saygılar...

Haluk Levent
« Yanıtla #57 : 21 Haziran 2005 - 13:11:15 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
ama web sitesine girmişliği var yane cyber ın anlatmak istediği bence özlem tekin de buraya gelse ve kliplerinde sitenin adı falan verilirse üye sayısında bi patlama olur demiş sanırım hepsi bu niye anlaya çalışmıyosun...yani haluk levent'in sitesinde 11.000 üyesi var diye böbürlenmene gerek yok
Neyse Haluk Levent'in müziği bırakması düşüncesi bana ait bu benim kendi şahsi düşüncem yaptığı müziği artık sevmiyorum olay bu...sevmek zorunda da deilim.
Haluk Levent'in rock müzik adına yaptıklarını ve diğer yardım konserlerini kimse yok sayamaz arkadaşım...

Haluk Levent Türkiye'nin rock müzik sayfasına altın harflerle kazındı büyük biri ama artık olmuyo  :( ...........Yine söylüyorum bu benim şahsi düşüncem.Foruma konu açılmış herkes düşüncesini söylesin diye değil mi benimki de bu... Anlatmaya çalıştığım bu

Saygılar...
      ▌▐

Haluk Levent
« Yanıtla #58 : 21 Haziran 2005 - 16:55:26 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
şahsi fikrine saygı duymakla beraber ISRARLA SON ALBÜMÜMÜ ALIP HARD ROCK ZİYAFETİNE DALMANI tawsiye ederim...

çünkü gerçekten çok sert olmuş bu sefer...

üye sayısına gelince... ööle ya da bööle 11bin üye boru değildir arkadaşlar tebrik etmek lazım...

biz de sıfır reklam ile 2000. üyeye dooru gidioruz; bizi de birileri tabrik etmeli :lol:

Haluk Levent
« Yanıtla #59 : 21 Haziran 2005 - 17:45:33 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
En kısa zaman dinleyeceğim o zaman söz önerileri değerlendirmek lazım :wink:
      ▌▐