Gönderen Konu: Melek İrdem  (Okunma sayısı 1236 defa)

Melek İrdem
« : 07 Mayıs 2010 - 20:28:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
MELEK İRDEM

08.11.1983 yılı Üsküdar doğumludur.Solo çalışmalarının yanı sıra, halen Kukla grubu ile birlikte sahne çalışmaları yapmaktadır. Vokal ve bas gitar haricinde: kastanyet,shaker,tumba,bongo,tef v.s. gibi birçok el perkisyonları da çalmaktadır. Müzik hayatına 1997 yılında, klasik gitarla başlamış, sonrasında bas gitara geçmiştir. Müzik öğrenimini geliştirmek üzere Müjdat Gezen Sanat Merkezinde bir dönem eğitim görmüş, ayrıca özel olarak Sebnem Paker’den şan dersleri almıştır. Çesitli müzik merkezlerinde gitar ve solfej dersleri vermiştir. 2009 Teoman Kumbaracıbaşı "Acayip Ademler" Marshall planı albümünün baslarını çalmıştır.Şu günlerde, çıkan albüm için düzenlenen konserlerde performans sergilemektedir. Solo albümünün çalışmalarına gitar ve aranjelerde Selim Işık, davulda Sedat Özbek ile devam etmektedir.Kayıt ve mastering işlemleri biten “Panik Atak” isimli albümünün ilk klip videosu; “Kaos” şarkısına çekilmiştir. Albüm şarkı listesini oluşturan parçalardan “Kaos” ve “Kukla” da söz ve müzikler kendisine aittir. Ülkemizin Rock müzik piyasasındaki,özellikle kadın vokal eksikliğini , basist kimliğiyle sentezleyip oluşturduğu albümünde; alternatif rock tarzının yanısıra otantik ezgilere de yer vererek,genel takipçisi olan genç müzik severlerin haricinde, daha büyük bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

Sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen ,Selim Işık aranjörlüğünde hazırlık aşaması biten ilk albümü ; “Panik Atak” ,Seyhan Müzik etiketiyle piyasada,
Teoman Topçu yönetiminde çekilen ilk klip çalışması “Kaos” ise çok yakında ekranlarda olacak.Yeni yılda, taptaze bir nefesle rock müzik piyasasını ilk albümüyle tanıştıracak olan sanatçı,albüm yayımının ardından tv.programları ve konserlerle tüm sevenleriyle birlikte olacaktır.

http://www.melekirdem.com/

Video: http://www.dreamtv.com.tr/videolar/522

Özlem Tekin

Melek İrdem
« : 07 Mayıs 2010 - 20:28:32 »

Ynt: Melek İrdem
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2010 - 20:33:02 »

« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2010 - 20:34:55 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şarkı Şebnem şarkıları gibi?
Bana mı öyle geliyo bilmiyorum ama bana onu anımsattı ?,
Söyleyiş tarzı belkide

Bence uzaktan yakından ilgisi yok =)

« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2010 - 13:14:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Woow..!

Selim Işık'la çalışması bile kalite bi'şeyler oldugunu belli ediyor ama henüz dinlemedim,zira Selim Işık'ın kendi tarzında bişeyler yaptıysa eğer bayağı sert bişeyler yaptıgının habercisidir
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2010 - 02:39:05 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Woow..!

Selim Işık'la çalışması bile kalite bi'şeyler oldugunu belli ediyor ama henüz dinlemedim,zira Selim Işık'ın kendi tarzında bişeyler yaptıysa eğer bayağı sert bişeyler yaptıgının habercisidir
kesinlikle Selim ışık işin içindeyse ... sağlam altyapı sağlam sound söz konusudur.. ama melek irdem bana itici geldi ya neden bilmem ama :D

« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2010 - 12:19:43 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
bass gitar vay be :) sağ ol tanıttıgın için
:)))

« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2010 - 21:13:49 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şarkının girişi mükemmel müzik çok sağlam ama sözler pek uymamış sanki, ya da bana öyle geldi :D

« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2010 - 21:48:51 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Şarkının girişi mükemmel müzik çok sağlam ama sözler pek uymamış sanki, ya da bana öyle geldi :D

Selim Işık'a ait olduğu belli öyle değil mi :) giriş mükemmel o yüzden. Düzenleme harika. Ama sözler olmamış gerçekten.
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2010 - 21:49:24 Gönderen: DiviNeSouL »

« Yanıtla #8 : 15 Mayıs 2010 - 08:35:06 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Selim Işık'a ait olduğu belli öyle değil mi :) giriş mükemmel o yüzden. Düzenleme harika. Ama sözler olmamış gerçekten.
kesinlikle selim ışık farkı belli oluyor :))