Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101598 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #555 : 28 Kasım 2007 - 00:21:39 »

Çevrimdışı kaygusuz

• Deneyimli Üye
  • sahte düşlerle oyalamayın!'^+%&/()=?_
yeni albümünde birbirinden ünlü sanatçılarla birlikte düet albümü çıkacak teomanın özellikle hayko ile olan düetini merakla bekliyorum.

Özlem Tekin

« Yanıtla #555 : 28 Kasım 2007 - 00:21:39 »

« Yanıtla #556 : 07 Aralık 2007 - 11:31:31 »

Çevrimdışı kaygusuz

• Deneyimli Üye
Rock müziğin sevilen sesi Teoman, yeni albümünde Sezen Aksu'dan İzel'e kadar pek çok ünlü sanatçıyla düet yaptı. Teoman daha önce albümlerinde seslendirdiği 'Paramparça', 'Senden Önce Senden Sonra' gibi hit olmuş şarkılarını Sezen Aksu, İzel, Candan Erçetin, Yalın, Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin ile birlikte seslendirdi. Hiçbir ücret almadan albüme destek olan sanatçılar seslendirecekleri şarkıyı da kendileri seçti. Albümün 15 Aralık'ta satışa sunulması planlanıyor.

« Yanıtla #557 : 07 Aralık 2007 - 11:33:28 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özlem yok mu yaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #558 : 07 Aralık 2007 - 11:36:44 »

Çevrimdışı kaygusuz

• Deneyimli Üye
özlem malesef yokmuş. :sorry:

« Yanıtla #559 : 07 Aralık 2007 - 13:14:00 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
naıl yani özlem yokmuş yaaa  izel var candan erçetin var özlem yok haa bu teoman da iyice saçmaladı artık papatya şarkısına özlem o muhteşem vokali yapmasaydı daha çok uğraşırdı o ilk çıktığı günlerde neyse belki de özlem katılmak istememiştir bu projeye  ama üzüldüm çünkü bugünlerde özlemi düetler dışında hiçbir yerde izleme şansımız yok

« Yanıtla #560 : 07 Aralık 2007 - 13:16:59 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar bence eğer ki albümün stüdyo kayıtları 4 aralık'tan sonra başlamışsa özlem'in zaten katılma gibi bi şansı yok,bildiğiniz gibi her akşam "kim o"da oynamakta,üstelik bundan sonra sürekli şehir değiştirecek..4 aralık'tan önce de provalar çok yoğundu sonuçta,yoğun işleri nedeniyle de bu düet albümde yer almamış olabilir ama bu yalnızca tek bi yerde geçen haber,albüm çıkınca var mı yok mu tam olarak anlarız..

« Yanıtla #561 : 10 Aralık 2007 - 21:40:15 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
en son kameramanlarla çatışırken gördüm teomanı belliki canını yakmışlar ondanda öyle tavırlar çıkmış ortaya  çünkü bu hareketlerin sahibi biri değil
vamos bien

« Yanıtla #562 : 11 Aralık 2007 - 11:18:26 »

furkiii

• Ziyaretçi
en son kameramanlarla çatışırken gördüm teomanı belliki canını yakmışlar ondanda öyle tavırlar çıkmış ortaya  çünkü bu hareketlerin sahibi biri değil

evet en son gazetecilere yumruk atmış kendisi,canı yanmış olsa da bu kimseye birine yumruk atma hakkını vermez..orda çalışan gazeteciler zaten meraklı oldukları için değil hayat mücadelelerini sürdürmek için o görevi yapıyolar,tepki göstermekte haklı olabilir ama bu çok fazla geldi bana,kimsenin böyle bi hakkı yok..

bu arada 15 aralıkta çıkacağı belirtilen düet albümün çıkış tarihi muhtemelen biraz gecikebilir;ama teoman ortağı olduğu iddia edilen mekan balans'taki konserlerine devam etmekte..

« Yanıtla #563 : 15 Aralık 2007 - 21:31:43 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
furkicim canımcım teo oh iyi yapmışmı yazmışım  sakin biri canını sıkmışlarki bu noktaya kadar gelmiş demişim  :D :D :D
vamos bien

« Yanıtla #564 : 16 Aralık 2007 - 13:45:21 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
insan sarhosken ne yaptıgını bilmez bilmem biliyo musun? o yüzden saldırdı kameralara kişilikle ilgili değil
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #565 : 16 Aralık 2007 - 13:48:04 »

Çevrimdışı drown

• Cool
insan sarhosken ne yaptıgını bilmez bilmem biliyo musun? o yüzden saldırdı kameralara kişilikle ilgili değil

İçmesini bilmiyosa içmesin o zaman hiçbişi ona bir insana fiziksel zarar verme hakkını vermez
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #566 : 16 Aralık 2007 - 13:53:13 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me

İçmesini bilmiyosa içmesin o zaman hiçbişi ona bir insana fiziksel zarar verme hakkını vermez
bu onun sonucta özel hayatı kimsenin karısmasını istemez ve bu hakka sahiptir kendisi. o da tepkisini böyle gösteriyor demek insanlara...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #567 : 20 Aralık 2007 - 02:02:35 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
vaybe  çok  tartışılmış atomu  parçalıyabilirdiniz  çok  değişik  fikirler   emin olabilirsiniz  o  potansiyel var kişisel  tercihimi  alkol  etkisimi yapmalımıydı   güzel   teprikler :D :D cooL
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #568 : 20 Aralık 2007 - 10:58:08 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
konseri falan yok demi bu aralar
vamos bien

« Yanıtla #569 : 20 Aralık 2007 - 22:10:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
bir de bu haliyle konser mi verecek ilk baş ayılsın