Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101629 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #720 : 15 Ağustos 2008 - 00:26:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ÜNLÜ ROCKÇI TEOMAN’A, MÜZİK ŞİRKETİNDEN “ÖZEL ALTIN CD” VERİLDİ!...

Dün akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda senfoni orkestrası ile verdiği "Paramparça Senfoni" konseri öncesinde Teoman'a Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem tarafından TEOMAN–AVRUPA MÜZİK işbirliğinin 5. yılını doldurması nedeniyle Teoman'ın en sevdiği albüm olan "En güzel Hikâyem" albümünün özel olarak hazırlatılan altın CD plaketi verildi.

Cengiz Erdem: "Bu özel gece de aynı özelliği yansıtan bir plaket vermek istedik. Teoman ile 5 yıldır birlikte çalışıyoruz ve çok güzel işlere imza attık.10'uncu- 15'inci yıllarda da çok daha güzel projelere imza atacağız." Dedi.

Link: http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=45568

ESKİ bir TEOMAN RESMİ:

« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2008 - 09:11:34 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

« Yanıtla #720 : 15 Ağustos 2008 - 00:26:04 »

« Yanıtla #721 : 16 Ağustos 2008 - 11:00:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #722 : 16 Ağustos 2008 - 15:04:03 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
ikinizede teşekkür eski resmi süper yaa :D :D

« Yanıtla #723 : 16 Ağustos 2008 - 17:19:49 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
teoman--sebnem ferah----mevsim sonbahara taktım bu araa
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

« Yanıtla #724 : 16 Ağustos 2008 - 17:30:07 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Teomanın o siyah beyaz resmi, Eminemin ~ Hi My Names klibinde siyah beyaz karelerde(kapıda el sallarken ki) anına benziyor..
:)

« Yanıtla #725 : 16 Ağustos 2008 - 17:38:20 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Teomanın o siyah beyaz resmi, Eminemin ~ Hi My Names klibinde siyah beyaz karelerde(kapıda el sallarken ki) anına benziyor..
:)

ahahaaaa:) harbiden len vedat  nerden aklına geldi:p
teo  tam bi inek!(okulda  aşırı çalışkan olup ta tam bi mal olan tipler vardır ya) gibi görünüo bence
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #726 : 16 Ağustos 2008 - 18:00:36 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
teoman--sebnem ferah----mevsim sonbahara taktım bu araa

o şebnem değil metro =)

« Yanıtla #727 : 16 Ağustos 2008 - 18:49:52 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
teoman bu adam şarap gibi yaa  yıllandıkça yaslandıkça yakışıklılaşıyo karizmatikleşiyo. giyimi çok cool.yaşam tarzını da seviyorum.çok özgür kimseyi takmıyor.şarkılarına da dicek söz yok süper.en iyi erkek rock vokal bence
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #728 : 16 Ağustos 2008 - 22:58:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
teoman bu adam şarap gibi yaa  yıllandıkça yaslandıkça yakışıklılaşıyo karizmatikleşiyo. giyimi çok cool.yaşam tarzını da seviyorum.çok özgür kimseyi takmıyor.şarkılarına da dicek söz yok süper.en iyi erkek rock vokal bence
Yaşam tarzının hangi yönünü seviyrosun mesela??
A)Sürekli alkollü gezmesini mi?
B)Agresif haraketlerini mi?
C)Sahneye elinde içki ve sigara ile çıkıp gençleri olumsuz etkilemesini mi?
D)Diğer

« Yanıtla #729 : 16 Ağustos 2008 - 23:45:06 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Yaşam tarzının hangi yönünü seviyrosun mesela??
D)Diğer
ben saydığın hepsini seviyorum mesela.. yakışıyo herkes gizlice kafayı çekiyo teoman açık açık eminim tüm rockçılar bi teo kadar içiyodur mesela özde çok içiyo ama teoman kendini belli ediyo
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #730 : 17 Ağustos 2008 - 10:27:06 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
ben saydığın hepsini seviyorum mesela.. yakışıyo herkes gizlice kafayı çekiyo teoman açık açık eminim tüm rockçılar bi teo kadar içiyodur mesela özde çok içiyo ama teoman kendini belli ediyo
aynen ben de senin gibi düşünüyorum
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2008 - 10:33:43 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #731 : 17 Ağustos 2008 - 12:09:16 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!

evet aynen bnde hepsini seviyorum.herkesin gizli yaptığını o gizlemeden açık açık yapıyo.sanki içmeyen rockçı mı var
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #732 : 21 Ağustos 2008 - 23:57:33 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
tekin ali kardeşim teomanı örnek alacak olan insan evladı eğerki 
 üstteki şıklardan birini yada hepsini seçiosa sorun teoda deil o gerzek insan evladındadır:)
neden gitar çalma yeteneini  söz beste vs  yapabilme yeteneini almıo...
ayrıca bu gerzek insan evladının anası babası olacak insan evlatları çocuktan daha  çok suçlu  oluolar bence...
çocuklarının ilgili olduu kişi yada konu hakkında onu bilgilendirmiolar  doğru seçimleri yapabilmesinde yardımcı olmuolar ama kalkıp utanmadan teo  kötü örnek  oluo evladıma diebiliolar.. yok yaaa  ! lan senin çocuk olmamış..
 teo kalkıpta sana senin evlat olmamış yapamamışssın  ne beceriksiz adamsın  diomu ..

sanki teoman  uyanıpta şunu düşünüo ..'' lan bu gün naapsamda  gençleri zıvanadan çıkartsam acaba'' bööle bişi olabilrmi hiç yaa :)) bence adamın umrunda  bile deil onu örnek alan yada almayan bi gençlik:))

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #733 : 22 Ağustos 2008 - 00:07:02 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
sanki teoman  uyanıpta şunu düşünüo ..'' lan bu gün naapsamda  gençleri zıvanadan çıkartsam acaba'' bööle bişi olabilrmi hiç yaa :)) bence adamın umrunda  bile deil onu örnek alan yada almayan bi gençlik:))

bir yere kadar doğru, düşündüğü söylenemez dogrudan. ama marketing olgusu var bu dönemde abi. sen kendini nasıl kılıflarsan, o kadarsındır bu piyasada. hele  turk popunun içinden sıyrılamamıs,bir gıdım ileriye gidememiş turkce sozlu rock muzık furyasında  yer alan isimsen adının yer etmesi,prim yapman için bu tür ayaklara  girmenin ne denli gerekli oldugunuda bilirsin. iş sadece teoda,aılede onda bunda  değil. siyasi ve toplumsal değişimle ilgili hepsi. insanlar artık sürekli bir  absurd ve  aykırı şeyler arıyor, bunlar hoşuna gidiyor hem eleştiriyor  hem seviyor hem de  onlarınki gibi olmaya çalışıyorlar. dış ülkede  portishead solıstı beth cıkar sıgarasıyla  birlikte  şarkısını söyler, herkes cool kadın abi bir tek ona yakısıyor der. biz de  ise buyutulur, magazınle şunla bunla, bak kotu örnek oluyormuş falan filan. poposunu hangı acıyla  daha guzel gosterebılırım dıye ıkına ıkına duran o şarkıcı kılıgındakı ınsanların klıplerıde neyın nesı oluyor ya bu ulkede?tum bunların  getirisi şarkıcılara goturusu yonunu kaybetmış genclığe.

bir de  cok agır olabilir ama  cogunlukla gece fantezılerını, ilişkilerini hikayemsi turde anlatan bir adamın şarkı sözü yazarlıgı ne kadar derin analiz edilmelidir ve buna gerek var mıdır bilmiyorum.

« Yanıtla #734 : 22 Ağustos 2008 - 00:17:30 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
tekin ali kardeşim teomanı örnek alacak olan insan evladı eğerki 
 üstteki şıklardan birini yada hepsini seçiosa sorun teoda deil o gerzek insan evladındadır:)
neden gitar çalma yeteneini  söz beste vs  yapabilme yeteneini almıo...
ayrıca bu gerzek insan evladının anası babası olacak insan evlatları çocuktan daha  çok suçlu  oluolar bence...
çocuklarının ilgili olduu kişi yada konu hakkında onu bilgilendirmiolar  doğru seçimleri yapabilmesinde yardımcı olmuolar ama kalkıp utanmadan teo  kötü örnek  oluo evladıma diebiliolar.. yok yaaa  ! lan senin çocuk olmamış..
 teo kalkıpta sana senin evlat olmamış yapamamışssın  ne beceriksiz adamsın  diomu ..

Ben zaten gençlere kötü örnek oluyor demedim bi arkadaş yaşam tarzını seviyorum demişte ona yaşam tarzının neyini seviyorsun mesela dedim...Teomanın bu konularda ne kadar umursamaz olduğunu hepimiz biliyoruz zaten :)