Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101562 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #900 : 06 Eylül 2009 - 03:16:09 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Ne kadar mantıklıyım bilmiyorum ama bence Teoman'ın yakında çıkaracağı "Söz- Müzik Teoman 2" albümünde Özlem Tekin de olacak. Teoman'ın klasikleşmiş şarkılarını başka sanatçıların söylediği bu konseptin ilk albümünde Özlem yoktu ve bana kalırsa 2. albümde ufak bir şey söyleyecektir. Zira daha önce Papatya'da Teoman'a vokal yapmıştı. Araları eskisi gibiyse 2. albümde Özlem olur umarım:D

Böyle bi düet olur mu olmaz mı bilmiyorum ama ... olması halinde bence seçecekleri şarkı önemli...
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2009 - 03:16:57 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

Özlem Tekin

« Yanıtla #900 : 06 Eylül 2009 - 03:16:09 »

« Yanıtla #901 : 06 Eylül 2009 - 17:35:50 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
Bu arada "Söz-Müzik Teoman 2" albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı kesinleşmiş. Niye Özlem yok?  :cries::hhıh: UI :4 .öö. :cries:
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #902 : 06 Eylül 2009 - 17:37:34 »

furkiii

• Ziyaretçi
Bu arada "Söz-Müzik Teoman 2" albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı kesinleşmiş. Niye Özlem yok?  :cries::hhıh: UI :4 .öö. :cries:

nerde kesinleşmiş,haberi nereden aldın..?

« Yanıtla #903 : 06 Eylül 2009 - 17:44:23 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu arada "Söz-Müzik Teoman 2" albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı kesinleşmiş. Niye Özlem yok?  :cries::hhıh: UI :4 .öö. :cries:

Doğruysa Ferhat Göçer varken Özlem'in olmaması olmaz. Lütfen olsun!

Düzenleme:

Kanyak bu mu: http://www.yorumla.net/muzik-haberleri-muhabbetleri/502404-teoman-soz-muzik-teoman-2-yeni-album-2008-geliyor.html

"“Söz-Müzik: Teoman 2” albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı ise kesinleşmiş durumda." ??????????
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2009 - 17:47:28 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #904 : 06 Eylül 2009 - 17:49:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Doğruysa Ferhat Göçer varken Özlem'in olmaması olmaz. Lütfen olsun!

Düzenleme:

Kanyak bu mu: http://www.yorumla.net/muzik-haberleri-muhabbetleri/502404-teoman-soz-muzik-teoman-2-yeni-album-2008-geliyor.html

"“Söz-Müzik: Teoman 2” albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı ise kesinleşmiş durumda." ??????????

Bu kaynak tam 1 yıl öncesine ait yakın bir tarihe kadar albümle ilgili hiç bir açıklama yapılmadı...Yani Özlem'in albümde yer alıp almaması bir kenara albümün çıkıp çıkmayacağı bile henüz belli değil    hı:

« Yanıtla #905 : 06 Eylül 2009 - 17:50:22 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
nerde kesinleşmiş,haberi nereden aldın..?
http://muzik.ekolay.net/yeni/Haber.asp?PID=47&HID=9&haberid=546571
Bu url'de konuyla ilgili bir haber var.
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #906 : 06 Eylül 2009 - 17:52:50 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
http://muzik.ekolay.net/yeni/Haber.asp?PID=47&HID=9&haberid=546571
Bu url'de konuyla ilgili bir haber var.

Benimkiyle aynı haber ve denildiği gibi son albümden bile önce yazılmış o yazı... Müziği bıraktığını belirtmemiş miydi hem Teoman? Önceki sayfalarda böyle bi şey okuduğumu hatırlıyorum.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2009 - 17:53:25 Gönderen: Super Sonic »

« Yanıtla #907 : 07 Eylül 2009 - 00:04:53 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Benimkiyle aynı haber ve denildiği gibi son albümden bile önce yazılmış o yazı... Müziği bıraktığını belirtmemiş miydi hem Teoman? Önceki sayfalarda böyle bi şey okuduğumu hatırlıyorum.

Bende aynı soruyu sorcaktım ..

Çok çelişkili ifadeler var ... :S
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #908 : 07 Eylül 2009 - 13:57:49 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Söz-Müzik:Teoman 2 Albümünde Özlem olcak gibi çünkü 1.sinde olmadığı için 2.sinde olcak demişti bunuda konuşmuştuk bu başlıkta olcağı konusunda.Olmasada pek bişey farketmez

« Yanıtla #909 : 07 Eylül 2009 - 14:32:52 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Söz-Müzik:Teoman 2 Albümünde Özlem olcak gibi çünkü 1.sinde olmadığı için 2.sinde olcak demişti bunuda konuşmuştuk bu başlıkta olcağı konusunda.Olmasada pek bişey farketmez

Özlem'in müziğine susamış benim gibi kişiler için oldukça çok şey fark ettirir. Çıkacak gibi durmuyo albüm ama... (Teoman'ın albüm yani)
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009 - 14:34:18 Gönderen: Super Sonic »

« Yanıtla #910 : 07 Eylül 2009 - 14:56:43 »

furkiii

• Ziyaretçi
daha önce bazı şarkı ve albümleri üzerinde durmuştum ama teoman hakkında iki kelam etmek istiyorum..:p önceleri nefret derecesinde sevmezdim kendisini,biraz da ön yargım vardı kabul ediyorum..=) açıkçası dinledikçe bazı fikirlerim değişti en azından müziği adına ki tabii önemli olan da bu..yine de ben açıkçası öyle hiçbir şeyi takmayan,dünya umrunda olmayan gibi sanılan imajına inanmıyorum..tam aksine her yaptığını gayet düşünerek ve planlı bir şekilde yaptığına inanıyorum..burda kastettiğim yalnızca müzik değil,gazetecilerle diyaloglarından alkollü görüntülerine kadar pek çoğu dahil söylediğime..kesinlikle popülerlik kaygısı taşıdığını da düşünüyorum,zaten eskiden sevmememin başlıca nedeni buydu ve hâlâ buna inanıyorum,yoksa gençlere örnek olmalı,vs. gibi konuları umursamıyorum,kimseye örnek olmak zorunda değil..yine de bu dünya umrumda değil imajını çok iyi kabul ettirdi,pek çok hayranının onu bu şekilde gördüğüne ve bu durumun da oldukça hoşlarına gittiğine eminim..

müzikal yönden bakınca bazı albümleri gözümde daha öne çıksa da her albümünde mutlaka birkaç tane sevdiğim şarkısı var teoman'ın..açıkçası ülkemizin en iyi söz yazarlarından biri teoman..özellikle de ilişkiler üzerine çok önemli değerlendirmeleri var ya da empati yeteneği çok yüksek..en beğendiğim albümü "en güzel hikâyem" olmakla birlikte "o" albümü de çok önemli bir çalışmadır..en güzel hikâyem albümündeki soundunu sürdürebilse gözümde muhtemelen daha önemli bir yere sahip olacaktı..kendisi bence yerli rock adı altında sayabileceğimiz çalışmalar içinde en iyilerden biri..

17 ve gönülçelen albümleri bana kalırsa birkaç şarkısı dışında hiç de hoş olmayan albümler..son albümünde de başta bazı şarkılar hoşuma gitmiş olsa da şimdi dinleyebileceğim 2-3 şarkı kaldı yine..bir diğer olmayan noktası ise; canlı performansı,gözlemleyebildiğim kadarıyla düşüşte..mesela "güzel bir gün" performanslarında gırtlağını kullanmasını önceden çok beğenirken;daha yeni performanslarında beni oldukça rahatsız ediyor..daha alçak tempodaki şarkılarda iyi evet..

şimdi bir albüm yapsa yine dinlerim,belki bir daha "en güzel hikâyem" albümü gibi bir çalışma yapmayacak ama yine de eminim içinde en azından 2-3 tane çok seveceğim şarkı olacaktır yapacağı herhangi bir albümde..belki de asıl önemli konu da bu zaten..

ayrıca ikinci bir söz müzik teoman albümü çıkaracağını düşünmüyorum..benim gözümde irem ve nil'in performansları haricinde boş bir albüm,bence teoman'ın da içine sinmemiştir hem çıkan iş hem de satış açısından,zira insanlık hâlleri'nin dahi fazla satmadığına inandığımdan o albümün çok düşük bir satış rakamında kaldığını sanıyorum..
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009 - 15:18:14 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #911 : 09 Eylül 2009 - 08:13:37 »

furkiii

• Ziyaretçi
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında uzun zamandır beklenen ve senaryosu hazırlanma aşamasında olan "İstenmeyen Tüyler" hakkında konuşan Teoman, acele etmediğini ve mevcut senaryoyu sürekli değiştirdiğini belirtti. Sabırla davrandıktan sonra daha tutarlı bir iş çıkaracağını düşündüğü için uygun zamanı beklediğini ekledi. Bunun dışında bir roman uyarlaması çekmek istediğini söyleyen Teoman kesin bir bilgi vermedi. Şarkıcı yakın zamanda Orhan Gencebay için çıkarılmak istenen bir tribüte albümde yer almak istediğini söyledi.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/1563

« Yanıtla #912 : 09 Eylül 2009 - 10:09:03 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında uzun zamandır beklenen ve senaryosu hazırlanma aşamasında olan "İstenmeyen Tüyler" hakkında konuşan Teoman, acele etmediğini ve mevcut senaryoyu sürekli değiştirdiğini belirtti. Sabırla davrandıktan sonra daha tutarlı bir iş çıkaracağını düşündüğü için uygun zamanı beklediğini ekledi. Bunun dışında bir roman uyarlaması çekmek istediğini söyleyen Teoman kesin bir bilgi vermedi. Şarkıcı yakın zamanda Orhan Gencebay için çıkarılmak istenen bir tribüte albümde yer almak istediğini söyledi.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/1563

Şu sinema işini bıraksa başka şeyler yapsa.İnsan bu kadar başarısız olduğu bişeyde niye bu kadar ısrarcı olur anlamak zor.Tamam seviyosun eyvallah da sende izleyici olarak kal be başarısız olmaktan iyidir.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #913 : 13 Eylül 2009 - 17:54:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

TEOMAN AYDA 3 BİN TL İLE GEÇİNİYORMUŞ!!

Teoman 'maaşlı şarkıcı' oldu,ona maaş veren 'patron' da menajeri Funda Sanlıman'dan başkası değil. Bu düzenlemenin sebebi ise Teoman'ın parayla arasının pek hoş olmaması.

Her röportajında "Paraya önem vermiyorum, değerini bilmiyorum" diyen şarkıcı; servetini 1996'dan bu yana birlikte çalıştığı Sanlıman'a emanet etmiş. Sanlıman da, Teoman'ın parasını ustaca idare ediyor.

Genellikle gayrimenkule yatırım yapan Funda Sanlıman, şarkıcıya son olarak Nişantaşı'nda daire ve Karaköy Fransız Geçidi'nde dükkan almış. Sanlıman, ünlü rock'çının rutin ödemelerini ve faturalarını da takip ediyor. Teoman da 3 bin TL'lik maaşını gece gezmeleri, kitap, CD ve kıyafet alışverişi gibi harcamalar için kullanıyor. 

SADECE 3 BİN TL İLE GEÇİNMEK TEOMAN İÇİN BİR HAYLİ ZOR OLSA GEREK .devil.

« Yanıtla #914 : 13 Eylül 2009 - 18:27:38 »