Anket

Pamela Spence'in en beğendiğiniz klibi hangisi?

Ayrılamayız Biz
0 (0%)
Şuna Da Bak
0 (0%)
İstanbul
4 (16.7%)
Aşk Sevgiden Beter
17 (70.8%)
Kısık Ateşte
0 (0%)
Artık Bi Şeyler Yapmak Lazım
1 (4.2%)
Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece
1 (4.2%)
Aşk Yoruyor
1 (4.2%)
Veda Busesi
0 (0%)
Say What You Want
0 (0%)
Benim Farkım
0 (0%)
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: Pamela Spence  (Okunma sayısı 72247 defa)

Ynt: Pamela
« Yanıtla #600 : 01 Şubat 2009 - 19:39:00 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Pamela, Nişantaşı'nda mağaza açtı

Şarkıcı Pamela ve Ufuk Spence, Nişantaşı'nda 'Uff!' adında bir butik açtı.
Pamela ve Ufuk Spence, 4 ay süren bir ön hazırlığın ardından Nişantaşı Rumeli caddesinde “UFF!” adında bir butik açtılar.

Annesinin kendisi için tasarlayıp ürettiği kostüm ve aksesuarları yıllardır konserlerinde ve özel yaşamında değerlendiren Pamela, beğenilen bu giyim anlayışını “UFF!” markası ile satışa sundu.
“UFF!” mağazasında; bayan ve erkek giyimin yanısıra; ayakkabı, şapka , takı gibi ürünler bulunuyor.

Bu arada Ufuk Spence kim?

Annesi (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #600 : 01 Şubat 2009 - 19:39:00 »

« Yanıtla #601 : 01 Şubat 2009 - 20:14:52 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

Annesi (:

:D Adı Ufuk olunca sevgilisi falan sandım.Neyse, mağaza da açtığına göre artık albüm falan biraz zor gelir, bence.
schhh..

« Yanıtla #602 : 04 Şubat 2009 - 23:19:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Pamela Giripin'le muhteşem bir düet yapmış bunlada kalmayıp klip bile çekmiş :D

http://www.youtube.com/watch?v=L8rzxvw5NMQ&feature=related

« Yanıtla #603 : 04 Şubat 2009 - 23:29:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Pamela Giripin'le muhteşem bir düet yapmış bunlada kalmayıp klip bile çekmiş :D

http://www.youtube.com/watch?v=L8rzxvw5NMQ&feature=related

Gripin in tek güzel parçası buydu (Pamela sağolsun) ona da berbat bi klip çekmişler aferin (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #604 : 04 Şubat 2009 - 23:55:52 »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
yaw klip sanki rahatsiz edici olmus sarkiyi anlayamiyo insan  :höö: :höö: .klbk. .klbk. hı:
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2009 - 23:56:42 Gönderen: hebelehobolo »
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

« Yanıtla #605 : 15 Şubat 2009 - 17:58:40 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Ünlü isimler ilk aşklarını anlattı:
Pamela - Şarkıcı

Aldığı “P” harfi kolye hâlâ durur

İlkokulu yurtdışında okudum. Beş kişilik bir gruptuk ve tek kız bendim. Bir süre sonra içlerinden Brian'a aşık oldum. Komik ve zeki bir çocuktu. Çok da yakışıklıydı. İlkokul 3. sınıftan 5. sınıfa kadar bu aşkı hep içimde sakladım. 5. sınıfın sonunda yaz tatiline girmiştik. Bir gün Brian aniden bize geldi. Beni dışarıya çağırıp kapının önünde kızara bozara yıllardır benden hoşlandığını ve artık itiraf etmek zorunda hissettiğini söyledi. O an bayılacağımı zannettim. “Sen benim tanıdığım en güzel, komik, eğlenceli ve zeki insansın. Senden başka hiçbir şey düşünemiyorum” demişti. İlk öpücük önce yanaktandı. Sonra çabucak dudağa kondu. Onu düşündükçe yanaklarım ateş gibi oluyordu. Doğum günlerinde birbirimize hep özel hediyeler alırdık. Bana “P” harfinden altın bir kolye almıştı. Hâlâ durur. Aşkımız babasının aniden başka bir ülkeye tayini çıkınca bitti. Bir süre hep mektuplaştık ama bir şekilde izimizi kaybettik. 5 sene önce internette buldum onu. Bir iki kez yazıştık ama bir daha karşılaşmadık.

diğer ünlüler için :
http://haber.mynet.com/detay/populer-kultur/Unlu-isimler-ilk-asklarini-anlatti/15Subat2009/O1234686565124
schhh..

« Yanıtla #606 : 15 Şubat 2009 - 20:29:52 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ünlü isimler ilk aşklarını anlattı:
Pamela - Şarkıcı

Aldığı “P” harfi kolye hâlâ durur

İlkokulu yurtdışında okudum. Beş kişilik bir gruptuk ve tek kız bendim. Bir süre sonra içlerinden Brian'a aşık oldum. Komik ve zeki bir çocuktu. Çok da yakışıklıydı. İlkokul 3. sınıftan 5. sınıfa kadar bu aşkı hep içimde sakladım. 5. sınıfın sonunda yaz tatiline girmiştik. Bir gün Brian aniden bize geldi. Beni dışarıya çağırıp kapının önünde kızara bozara yıllardır benden hoşlandığını ve artık itiraf etmek zorunda hissettiğini söyledi. O an bayılacağımı zannettim. “Sen benim tanıdığım en güzel, komik, eğlenceli ve zeki insansın. Senden başka hiçbir şey düşünemiyorum” demişti. İlk öpücük önce yanaktandı. Sonra çabucak dudağa kondu. Onu düşündükçe yanaklarım ateş gibi oluyordu. Doğum günlerinde birbirimize hep özel hediyeler alırdık. Bana “P” harfinden altın bir kolye almıştı. Hâlâ durur. Aşkımız babasının aniden başka bir ülkeye tayini çıkınca bitti. Bir süre hep mektuplaştık ama bir şekilde izimizi kaybettik. 5 sene önce internette buldum onu. Bir iki kez yazıştık ama bir daha karşılaşmadık.

diğer ünlüler için :
http://haber.mynet.com/detay/populer-kultur/Unlu-isimler-ilk-asklarini-anlatti/15Subat2009/O1234686565124

Vaaaaaaay çok güzel.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #607 : 13 Mart 2009 - 23:06:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Cem ile Pamela sevgili oldular

Cem Adrian'ın 'Anladım' adlı şarkının klibi, geçtiğimiz hafta Ankara'da çekildi.
İki sevgilinin hikayesinin anlatıldığı videoda, Adrian'a Pamela Spence eşlik etti.
Cem Adrian'ın 'Emir' adlı dördüncü albümündeki 'Anladım'da ilk kez düet yapan iki şarkıcının klibi; önümüzdeki günlerde TV kanallarında ve sanatçılara ait myspace sayfalarında izlenecek.

http://www.sabah.com.tr/2009/03/10/haber,2446DBB20BF444A18D36CDA46C218E6E.html

« Yanıtla #608 : 13 Mart 2009 - 23:16:14 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Klibi bu sabah izledim çok sade ama çok iyi olmuş iyi bi uyum yakalamışlar (:

« Yanıtla #609 : 14 Mart 2009 - 00:19:56 »

ARGo_

• Ziyaretçi
yıllanmış şarap gibi..:)ne kadar iyi muhafaza edersen, bir o kadar da tadına doyum olmaz..zamanın gölgesine yansıyan, muazzam bir ışık kütlesi ...:) şarap reklamı gibi oldu neyse...:)

klibi izlemek nasip olmadı daha..bi ara izlerim...

birde Şevket Çoruh'tan niye ayrılmış ki..

« Yanıtla #610 : 14 Mart 2009 - 02:04:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
hatıralar gelse de peşimden korkmam artık kaderin işinden..=)

pamela başlığını görünce kısık ateşte ve yaralı gönlüm iyi sardı,severim bu kızı..:D

kısık ateşte'den maja'ya söylemek için iyi malzeme çıkar..:p

yeni klip de dream tv'nin sitesine gelmiş taze taze..:D

http://dreamtv.com.tr/videolar/325
« Son Düzenleme: 14 Mart 2009 - 02:12:05 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #611 : 14 Mart 2009 - 18:42:45 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Anlamadım..:) evet, tam kıvamında bir klip olmuş..

« Yanıtla #612 : 14 Mart 2009 - 20:23:46 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
ayrılamayızz biizz !! :D süpeerr yaa .. hiç doyamadığım şarkılardan biri hala hala ve hala dinliyoruumm :S
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #613 : 01 Nisan 2009 - 23:05:26 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ya daha yeni tv de Pamelanın bir klibini gördüm taxi şöförlüğü yapıyo hani bilmiyorum biliyomusunuz taxiye işte binenlerden biri sanki Özlemmiş gibi geldi daha önceki yorumları okumadım belkide yazılmıştır ama bilen şarkının ismini söleyebilir mi ? :D ...

« Yanıtla #614 : 01 Nisan 2009 - 23:15:31 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ya daha yeni tv de Pamelanın bir klibini gördüm taxi şöförlüğü yapıyo hani bilmiyorum biliyomusunuz taxiye işte binenlerden biri sanki Özlemmiş gibi geldi daha önceki yorumları okumadım belkide yazılmıştır ama bilen şarkının ismini söleyebilir mi ? :D ...

Aşk Sevgiden Beter (: