Anket

Pamela Spence'in en beğendiğiniz klibi hangisi?

Ayrılamayız Biz
0 (0%)
Şuna Da Bak
0 (0%)
İstanbul
4 (16.7%)
Aşk Sevgiden Beter
17 (70.8%)
Kısık Ateşte
0 (0%)
Artık Bi Şeyler Yapmak Lazım
1 (4.2%)
Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece
1 (4.2%)
Aşk Yoruyor
1 (4.2%)
Veda Busesi
0 (0%)
Say What You Want
0 (0%)
Benim Farkım
0 (0%)
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: Pamela Spence  (Okunma sayısı 72241 defa)

Ynt: Pamela
« Yanıtla #645 : 08 Ağustos 2009 - 00:35:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Pamela-Özcan Deniz-Faruk bir arada söyledikleri bir şarkı varmış..Hatta klip bile çekilmiş..Özcan Deniz mi hahaha

Faruk değil Fuat..Üstte de zaten haber mevcut..
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #645 : 08 Ağustos 2009 - 00:35:09 »

« Yanıtla #646 : 08 Ağustos 2009 - 00:35:57 »

« Yanıtla #647 : 08 Ağustos 2009 - 00:49:00 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
O kim zaten tanımıyorum :D

Rapçi Fuat

Belki bu tanımana yardımcı olur :D

« Yanıtla #648 : 08 Ağustos 2009 - 00:56:46 »

« Yanıtla #649 : 08 Ağustos 2009 - 01:03:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Pasaj Müzik, "HER ŞEY DEĞİŞİR" isimli single için üç farklı müzik türünün başarılı yorumcularını bir araya getirdi. Popüler müziğin güçlü sesi Özcan Deniz, alternatif müziğin renkli ismi Pamela ve rap'in yükselen yıldızı Fuat, "Her Şey Değişir" isimli şarkıyı birlikte seslendirdi. 2 ay süren yoğun bir tempo sonucunda hazırlanan proje, titiz bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıktı.

Coca-Cola'nın dünya çapındaki müzik projeleri kapsamında desteklediği, Türkiye'nin en özgün trio'su tarafından seslendirilen, Türkiye'nin en pozitif sözlere sahip şarkısını içeren, büyük merak ve ilgi ile beklenen single, Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

"Her Şey Değişir" single'ının satışlarından elde edilecek gelir, Coca-Cola Türkiye'nin WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ile birlikte yürüttüğü "Bafa'ya Su, Ege'ye Bereket" projesine aktarılacak.

"Mutluluk artar paylaşınca" mesajını veren "Her Şey Değişir"de Özcan Deniz, Pamela ve Fuat'a Türkiye'nin en önemli vokalistlerinden oluşan kalabalık bir koro eşlik ediyor. Şarkının sözleri Uğur Çakır'a; bestesi Andrew Bloch, Ed Dunne, Cee-lo Green, Butch Walker'a; düzenlemesi ise Hakan Özer ile Ömer Ahunbay'a ait.

Tüm çalışmalar boyunca büyük bir uyum içinde olan Özcan Deniz, Pamela ve Fuat; tam anlamıyla "farklı" bir projede bir arada yer almanın heyecanını yaşıyorlar. Single'ın fotoğraf çekimlerinde de oldukça eğlenen üçlü, Merve Kırşan'ın stylingini yaptığı çekimlerde, ünlü fotoğrafçı Serkan Şedele'nin objektifinin karşısına geçti. 9 saat süren çekimler süresince birbirinden samimi pozlar veren üçlünün arasındaki uyum, çok içtenlikli, doğal ve samimi karelerin ortaya çıkmasını sağladı.

« Yanıtla #650 : 08 Ağustos 2009 - 02:06:37 »

« Yanıtla #651 : 08 Ağustos 2009 - 11:02:48 »

« Yanıtla #652 : 08 Ağustos 2009 - 12:02:15 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #653 : 08 Ağustos 2009 - 12:08:32 »

furkiii

• Ziyaretçi
amaç burada her ne kadar farklı renklerden bir parça yaratmaksa ve özcan deniz de her ne kadar değişim yaşıyorum sansa da o arabesk vokali ve tavırları yeterince kötü ve maalesef aslan payına da o sahip şarkıda..fuat'ı da zaten sevmem,söylediği yeri de sevmedim..pamela'nın söylediği kısım da öyle güzel değil aslında,idare eder..klipten de hoşlanmadım,kısacası hiç mi hiç beğenmedim..

« Yanıtla #654 : 08 Ağustos 2009 - 12:35:40 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
furkiii'ninde dediği gibi şarkı Özcan Deniz üzerinde yoğunlaşmış durumda..

'"Her Şey Değişir" single'ının satışlarından elde edilecek gelir, Coca-Cola Türkiye'nin WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ile birlikte yürüttüğü "Bafa'ya Su, Ege'ye Bereket" projesine aktarılacak.' denilmiş...

Amaç çok güzel ama şarkıyı bende beğenmedim..

« Yanıtla #655 : 08 Ağustos 2009 - 15:59:53 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
PAmelanın üzerinde yoğunlaşması lazımdır arabesk şarkı gibi olmuş

Soulmates never die   

« Yanıtla #656 : 23 Ağustos 2009 - 20:33:55 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Pamela Spence - İstanbul

Pamela'nın Aslı ve Göksel'le birlikte katılmış olduğu 32. Gün programından bir canlı performans:

http://www.youtube.com/watch?v=M44Ap4NL6RI&feature=related

« Yanıtla #657 : 29 Ağustos 2009 - 19:55:27 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
eğer dinlersen gibi bi albüm daha yapsa keşke

« Yanıtla #658 : 29 Ağustos 2009 - 19:57:49 »

Çevrimdışı drown

• Cool
eğer dinlersen gibi bi albüm daha yapsa keşke

Katılmamak elde değil (: "Şehir Rehberi" de iyi sayılabilir ama "Eğer Dinlersen" deki samimiyet söz konusu değil muhteşem parçalar barındırır bünyesinde benim en sevdiğim Türkçe albümlerden biridir aynı zamanda.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #659 : 01 Eylül 2009 - 15:56:17 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
hem sözler hem şarkıların müzikleri çok başarılıydı o albümde zamanının çok ileriindedi şuna da bak,tuhaf şey, eğer dinlersen gerçekten çok güzel şarkılar benimde kesinlikle en sevdiğim türkçe albümlerden biri