Gönderen Konu: Alttaki Üyeye Soru Sor  (Okunma sayısı 18566 defa)

Ynt: Alttaki Üyeye Soru Sor
« Yanıtla #255 : 23 Haziran 2013 - 00:58:52 »

Çevrimdışı comalies

• Deneyimli Üye
Oasis-Go Let It Out sanırım.

Son zamanlarda beğenerek izlediğin bi diziyi söyler misin? Dizi kıtlığı çekiyorum, belki yararı olur. =ohbe=
people are crazy and times are strange
i'm locked in tight, i'm out of range
i used to care, but things have changed

Özlem Tekin

« Yanıtla #255 : 23 Haziran 2013 - 00:58:52 »

« Yanıtla #256 : 24 Haziran 2013 - 00:55:03 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Game of Thrones
Spartacus
The Walking Dead
Dexter
Person of Interest
Fringe
Supernatural
How I Met Your Mother
Breaking Bad
The Big Bang Theory

seç birini :)

şuan nerede olsan mutlu olurdun??

« Yanıtla #257 : 24 Haziran 2013 - 08:58:58 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Biraz felsefi bir cevap olacak ama gerçekten böyle düşünüyorum: İnsan, içinde mutlu olduğu sürece dışındaki mekânın en ufak bir önemi yok. İş yerimde gayet mutluyum şu an itibariyle.

"Tanrı, küçük çocukların erişkinliğe uzanan battaniyeleridir." ifadesine ne kadar katılıyorsun, açıklar mısın?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #258 : 24 Haziran 2013 - 17:18:11 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
"Tanrı, küçük çocukların erişkinliğe uzanan battaniyeleridir." nasıl bir beyin ürününün sözü ve mantığıdır anlamak için onunla aynu kafada olmak lazım ancak bu düşünceyi besleyenin gerçekten tanrıya çok ihtiyacı olduğu aşikar... Katılmak konusuna gelince  böyle bir düşünceyle sınanmak dahi istemiyorum...

İnternet senin için bir ihtiyaç mı? Sosyal medya dedikleri bu alemde seni en çok ne mutlu ediyor ?
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #259 : 24 Haziran 2013 - 18:29:08 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bir ihtiyaç değil fakat insan neye daha fazla zaman harcıyorsa bir zaman sonra ona bağlanıyor gibi.
Beni mutlu eden değilde tatmin eden şey gündemi ve insanların neler düşündüklerini anlatması.

Spor yapan varsa; Protein tozunun yararı nedir? Kilo yapar mı ?

Alternatif soru: YOK.

« Yanıtla #260 : 24 Haziran 2013 - 19:04:52 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Bir ihtiyaç değil fakat insan neye daha fazla zaman harcıyorsa bir zaman sonra ona bağlanıyor gibi.
Beni mutlu eden değilde tatmin eden şey gündemi ve insanların neler düşündüklerini anlatması.

Alternatif soru: YOK.
benim kuzenim kullanmaya başlamıştı..kilo yapıyomuş ama sonra spor ypmayı bırakınca o kaslar falan sarkıyomus..ömür boyyu düzenli spor yapman gerekiyomuş..dayım doktor kızıyodu kavga ediyolardı kullan kullanma diye :)

şu aralar kimin hangi özelliğini kıskanıyosun..şöyle güzel bi itiraf olsun
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013 - 19:07:21 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #261 : 24 Haziran 2013 - 19:31:13 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

cevap vermem gerekir! özellikle ''kilo aldırıcı'' protein tozu mevcut..gayette kilo yapıyor

şu aralar kimin hangi özelliğini kıskanıyosun..şöyle güzel bi itiraf olsun

bi arkadaşım var ve onun ''asil'' olma durumunu kıskanıyorum ama doğuştan mıdır bilmem

öyle olamayacağım kesin :D

soru:parfüm mutlaka olmalı mı yoksa ter kokmayayım yeter mi?
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013 - 20:30:56 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #262 : 24 Haziran 2013 - 20:39:32 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Ter kokmayayım yeter,çoğu parfümün kokusu beni hasta ediyo.

Evde tamir edebildiğin herhangi bir alet var mı ? Musluk,tesisat,elektrik ?
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #263 : 24 Haziran 2013 - 21:51:16 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...

Evde tamir edebildiğin herhangi bir alet var mı ? Musluk,tesisat,elektrik ?

Modüler mobilyada iyiyim. Tornavida, çekiç, çivi çok severim. Örnek verdiklerini tamir ettirmek için tamircilerle iyi diyalog kurabiliyorum sadece :cry2:

"12 Eylül'de, 28 Şubat'ta neredeydiniz?"

« Yanıtla #264 : 24 Haziran 2013 - 23:28:49 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
"12 Eylül'de, 28 Şubat'ta neredeydiniz?"

şu anda nasıl ki baskıcı ve özgürlüğü kısıtlayıcı iktidara şiddetsiz bir şekilde karşı duruyorsam o dediğin tarihlerde de baskıcı ve özgürlüğü kısıtlayıcı iktidara karşı üniversitelere isteyenin baş örtüsüyle girmesini destekliyodum(: ozaman tank sürdüler üzerime şimdi toma sürüyor i.neler((:

sence fenevbahçe forvet olarak hangisini transfer etmeli?

a) hüülooooğ
b) voooiiiiiiyy
C) g.tününgılıyiğ

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #265 : 06 Temmuz 2013 - 20:10:11 »

ARGo_

• Ziyaretçi
C) g.tününgılıyiğ :))) bence bu oyuncuyu transfer ederse eleman lig boyunca hiç gol atmasa bile gol kralı olabilir :)) hüülooooğ forvette değilde taraftarlar arasında tezaurat etsin diye Fenerbahçe'ye alınabilir.. voooiiiiiiyy babam voooiiiiiiyy çok tehlikeli bir eleman olduğu varsayımı göz önüne alınırsa stadyum dışında maç saatinde herhangi bir pozisyonda kendi çapında bir şeyler yapabilir:))))

bir gün kafan çok kıyak.. 24 saat boyunca aralıksız içmişsin.. o kadar sarhoş olmuşsun ki şuurun yerinde değil.. kazayla başka birinine "seni çok seviyorum" mesajı çekmişsin.. başka birinden kastım senin tanıdığın biri yani telefonunda mevcut olan biri.. sen aslında sevgiline mesaj çektiğini zannediyorsun.. ve karşılık olarak ondan da aynı şekilde mesaj alıyorsun.. şimdi ayıldığında mesajı attığın kişiye, dün gece kazara sana mesaj attım yanlış anlama mı dersin.. yoksa yeni bir heyecan olsun diye hiç bozuntuya vermez misin..     

« Yanıtla #266 : 09 Temmuz 2013 - 15:36:24 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
ayıldığımda herşey işin içinden çıkılmaz bi hal aldıysa yapcak tek şey içmeye devam etmek olacaktır.

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #267 : 09 Temmuz 2013 - 15:56:47 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Edilebilir. Hatta en tehlikelisidir belki de.

Başına gelmesinden tedirgin olduğun bir durum var mı? Kendi kendine ürettiğin felaket senaryoları falan..?

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #268 : 09 Temmuz 2013 - 16:10:57 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Gözüme herhangi surette bir cismin batmasından çok korkardım. Biraz da görsellik anlamında beynim daha iyi çalıştığı için sürekli aklıma öyle bir görüntü gelirdi ve ürperirdim. İki gözüme birden iğne yapıldıktan ve bir gözüme bir kere daha yapılması gündemde olduğundan beridir korkutmaz. Kendim ettim, kendim buldum biraz yani.

Senaryo yazalım biraz: Çok sevdiğin, en sevdiğin arkadaşınla tam anlamıyla etle tırnak gibisin. Ama kimi hareketleri sana çok fena batıyor. Kırmaktan korktuğun için söyleyemiyorsun. Hatta senin hareketlerinin bazılarının ona batıyor olma ihtimalini bile gözlemliyorsun ama o da sana bir şey söylemiyor. En nihayetinde kendini hep eleştiren tarafmış gibi gördüğün için bir süre susmayı tercih ediyorsun. Hareketler batmaya devam ediyor, ne yaparsın?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #269 : 11 Temmuz 2013 - 19:37:57 »

ARGo_

• Ziyaretçi
bir süre görüşmem olur biter..

Bir gün yolda tek başına yürürken aniden bayılıyorsun.. Ayıldığın zaman kendini bağlanmış bir vaziyette kargo uçağından aşağıya atlamak üzere buluyorsun.. Atlayacağın yer bermuda şeytan üçgeni yakınlarında muamma bir ada.. Ve bu adada envai çeşit yaratıklar var.. Ama hepsi otobur.. Adadaki bitkiler radyasyona maruz kalarak kurumuş.. Kurumuş bitkilere yol açan faktör çılgın bir insanın o adada yaptığı antik guntik deneyler.. Bu deneyler sonucu adadaki otobur hayvanlar yaratık olmuşlar.. Şimdi sen halen daha kargo uçağındasın.. Cebinde özel yapım İsviçre çakısı var.. Ve birden bir ufo uçağa saldırıyor.. O esnada 4. dünya savaşı başlıyor Amerika, Rusya'ya.. Rusya İngiltere'ye, İngiltere, Çin'e nükleer bomba atıyor.. Dünya yok olma aşamasına geliyor.. Senin için öyle bir şans doğuyor ki ufo uçağı düşürüyor.. Uçak düşerken sende atlamış oluyorsun ve İsviçre çakısıyla bir şekilde kendini çözüyorsun.. Uçak'ta çok büyük hasarlara yol açacak bir bomba mevcut.. Ve bu uçak adaya düşüyor.. Ada yok oluyor.. Ne hikmetse sende bir paraşüt mevcut.. Ve sen düşerken paraşütü açıp yavaş yavaş aşağıya doğru süzülerek iniyorsun.. Birden telefonunun çaldığını duyuyorsun.. Arayan sevgilin.. Ve telefonu açıyorsun.. Sevgilin sana fırça kaymaya başlıyor.. Niye çağrılarına cevap vermemişsin diye kafanın etini yiyor.. Bu durumda sevgiline karşı tepkin ne olurdu.. :))