Gönderen Konu: Angelina Jolie  (Okunma sayısı 4178 defa)

Ynt: Angelina Jolie
« Yanıtla #15 : 26 Haziran 2007 - 22:30:58 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
ilahi pyro ne hafıza varmış..
      ▌▐

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 26 Haziran 2007 - 22:30:58 »

« Yanıtla #16 : 26 Haziran 2007 - 22:35:50 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ee öyle ama ..örümcek adam süperman falan denince filmde oynayan kişiden çok çizgi roman imajı şekilleniyo gözümde..ama lara croft un bilgisayar halini değil angelinayı görüyorum hemen...algıda seçicilik olsa gerek.. :D

« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2007 - 22:50:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
bence oyundaki kız angelina'dan daha hoştu,komik gelecek ama..:D..angelina'yı beğenirim ama o kız çok başkaydı fiziksel olarak ama yüzü için demiyorum..:D..ayrıca angelina gerçek lara croft'a benzemiyodu hiç.. :nanik:..onda biraz uzakdoğulu bi hava vardı.. cooL

« Yanıtla #18 : 18 Ocak 2008 - 19:02:13 »

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
Angelina Jolie’ kitabında şok itiraflarda bulundu: Müzisyen kocamın kanını içmek istedim

KENDİMİ HEM KADIN HEM DE ERKEK GİBİ HİSSEDİYORUM:
Gerçeği söylemek gerekirse, erkeksi kadınlardan, kadınsı erkeklerden hoşlanıyorum. Kendimi hem kadın hem de erkek hissediyorum. Bir erkeğin mizacını taşıyorum.

KADIN ROL ARKADAŞIMA 10 YIL BOYUNCA AŞIK OLDUM:
Foxfire filmindeki rol arkadaşım kadın oyuncu Jenny Shimizu’ya aşık oldum. Tam 10 yıl boyunca Shimizu’yu sevdim. İlk kez film çekimlerinin ikinci haftasında öpüştük. Onu öpmek muhteşem bir duygu. Shimuzu’nun dudakları tıpkı iki su yastığı gibi, inanılmaz sıcak ve yumuşaktı. Jenny ile evlenmek istiyordum. Ben sevgiye inanan bir kadınım. Hangi cinsiyetten olursa olsun bir kez seversem tam severim.

MÜZİSYEN KOCAMIN KANINI İÇMEK İSTEDİM:
Müzisyen olan eski eşim Billy Bob ile düğün gecemizde kanımla duvara “sonsuza kadar” diye yazmıştım. Onun kanını içmenin güvenli olduğunu düşünseydim, bunu kesinlikle yapardım.

ACI HİSSETMEK İÇİN ŞAH DAMARIMI KESTİM:
Kızlığımı 14 yaşında yitirdim. O dönemler sadomazo ilişkilere ilgi duyuyordum. Çok tehlikeli olduğunu bile bile acı hissetmek için şah damarımı kestim. Erkek arkadaşımın da canımı acıtmasını istiyordum

« Yanıtla #19 : 10 Mart 2008 - 19:43:16 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bu kadın her seyiyle olagan bi varlık ya..

bu kadar yoksul ülkelere yardım eden bi çift yoktur sanırım...

dudaklarıyla ve Lara Croft karakteriyle tüm dünyada tanınan bi oyuncu..oyuncu demem az mı kalır yoxa...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #20 : 10 Mart 2008 - 21:56:59 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
dudaklarının yarısı kadar dudaklara sahip bir kız arkadaş istememe sebep, devasa bi dudak sahibi, bayan dudak olarak ta çağırdığım :dill , aslında çok hoşnut olmadıgım ama yıne de gördüğüm zaman onu izlemekten de kendimi alamadığım deli yıldız.. :P
(üstteki üyeyi tanıt tadında bi mesaj oldu, idare edin :dill )
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #21 : 23 Mart 2008 - 17:23:52 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hiçççç güzel değil
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #22 : 23 Mart 2008 - 17:26:48 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Paris hilton da Angeline gibi Afrika da kimsesiz çocukları ziyaret ederek bikinili fotolarını dağıtmış onlara...

yeni Angeline olma yolunda ilerliyo..

bugunku gazeteden yazıyodu..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #23 : 23 Mart 2008 - 21:44:39 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Paris hilton da Angeline gibi Afrika da kimsesiz çocukları ziyaret ederek bikinili fotolarını dağıtmış onlara...

yeni Angeline olma yolunda ilerliyo..

bugunku gazeteden yazıyodu..

Ama Angelina Jolie bu konuda samimi bence yani içinden geldiği için yapıyo bu şeyleri göztermelik olsun diye değil Paris acaba öyle mi :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #24 : 25 Mart 2008 - 20:51:17 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
bugün okudum ki kendine güven sorunu varmış angelina'nın...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #25 : 26 Mayıs 2008 - 22:00:49 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hollywood'un iki ünlü yıldızı Fransa'da birbirlerine aşık olmuşlardı. Pitt ve Jolie çifti şimdi bu aşklarını taçlandırmak için Fransa'nın Coted' Azur bölgesinde 44 milyon euroya bir şato satın aldı.

Fransa'da bir yıldır ev arayışında olan ünlü çiftin şatosunda 35 oda bulunuyor. Şato da ayrıca zeytin ağaçları ve bir şarap bağı bulunuyor. Şatonun bahçesinde ayrıca at yetiştirmek için bir de ahır var.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre şato kanal ve ormanla çevrili olduğu için paparazilerin ünlü oyuncu ve çocuklarının fotoğraflarını çekmesinin zor olduğunu yazdı.

Gazete Pitt ve Jolie çiftinin bu evi buldukları için çok mutlu olduğunu, üç ay içinde taşınmayı planladıklarını söyledi.

« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2008 - 13:52:54 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
güzellik vardır..güzellik vardır..bir de "maksi güzellik" vardır..İşte bu kadın onlardan birisi..
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008 - 14:21:24 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #27 : 09 Haziran 2008 - 12:46:39 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
bnm yorumlar silinmiş.. neyse ben bida yazıorum.. Angelina Jolie; Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış insan, sadece güzelliğiyle diil yaptığı iyiliklerle de adından bahsettiren insan, parasını saçmasapan şeylere diil mültecilere kimsesiz çocuklara savaş madurlarına harcayan iyi insan,ayrıca bm'nin iyi niyet elçisi olan,brad pitt'in yanına çookk yakışan, bnm kendisini melek diye adlandırdığım insan.. :) başarılı oyuncu...
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2008 - 13:30:55 »

Çevrimdışı zamansız

• Yepyeni Üye
  • *
hoş hatun
Siisss

« Yanıtla #29 : 18 Haziran 2008 - 12:40:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Dünyanın en güzel kadını... Gözünü bile kırpmadan dünyanın sorunlu bölgelerine gidip oradaki insanlara yardım elini uzatan bir hümanist. İyi bir anne, iyi bir eş... Görünüşe göre Angelina Jolie, bütün bu niteliklerine bir yenisini daha ekledi: Aksiyon filmlerinin kraliçesi... Jolie'nin başrollerini James McAvoy ve Morgan Freeman ile paylaştığı Wanted soluk kesici sahneleriyle dikkat çekiyor. Film bu hafta sonu Türkiye'de gösterime giriyor.

Mark Millar ve J.G. Jones’ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan Wanted'ın yönetmenliğini Kazak sinemasının önemli isimlerinden Timur Bekmambetov üstleniyor. Bu usta yönetmenin ilk İngilizce filmi.

Filmde Jolie, babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun intikamını almak isteyen bir gence adam öldürmenin inceliklerini öğreten deneyimli bir tetikçiyi canlandırıyor. Güzel yıldız film boyunca arabaların camından sarkarak peşindekilere ateş etmek de dahil bir çok tehlikeli sahnede rol alıyor.

FİLMİN KONUSU
Wesley Gibson, zayıf ruhlu ve tembel bir gençtir. Hayattan nefret etmektedir; çünkü yaptığı her işte başarısız olmuştur. İş yerinde patronu tarafından sürekli olarak aşağılanmakta, özel yaşamında ise kız arkadaşıyla sorunlar yaşamaktadır. Cinsellikten başka bir şey istemeyen kız arkadaşı, Wesley dışında tüm erkekleri kendine çekmektedir. Tüm bunlardan büyük sıkıntı duyan Wesley, yüksek dozda panik atak ilaçları kullanmaya başlar. Onu yaşadığı ümitsiz hayattan kurtaracak bir şeylere ihtiyacı vardır.

Ama günün birinde hayatı tamamen değişir. Silahların konuştuğu bir çatışmadan dönen Fox, arabasıyla Wesley’e çarpar. Gelişen olaylar neticesinde, Wesley’nin uzun zamandır kayıp olan babasının, Fraternity adlı bir gizli örgüt için çalışırken öldürüldüğü ortaya çıkar. Yüzyıllık bir geçmişi olan örgüt, eğitimli suikastçilerden oluşmaktadır ve ana ilkesi “Binlerce insanı kurtarmak için bir kişiyi öldüreceksin” sözünde yatmaktadır.

Kaybedenler kulübü üyesi olmak yüzünden içinde büyük bir öfkeyle yaşayan Wesley, kanındaki öldürme arzusunu keşfeder ve Fox’tan suikast eğitimi almaya başlar. Bu arada Fraternty’nin lideri Sloan’la da tanışır ve kısa sürede örgütün altın çocuğu haline gelir.

Wesley, sıradışı ve hareketli hayatının tanıdını çıkarsa da, bir süre sonra Fraternity’nin amacının hiç de masum olmadığını farkeder. İçinde keşfettiği kahramanlık ruhu ile geçmişindeki insanlara beslediği intikam hisleri arasında bocalayan Wesley, ne babasının ne de örgüt suikastçilerinin öğretemeyeceği bir şeyi kendi başına keşfeder: Kaderinin kontrolünü ele almak…