Gönderen Konu: Hülya Avşar  (Okunma sayısı 18875 defa)

Ynt: Hülya Avşar
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2008 - 17:40:50 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bazı şeyleri fazla zorlamamalı sinema onun için en hayırlısı
bi tek sinemaya bağlı kalmak istemiyo anlaşılan onun da özlem gibi birsürü değişik isleri var kendi mesleğinin dışında gayette başarılı akıllı ve zeki kendisi...

TRT'de yayınlanmaya başlayan "Alaturka Solist" yarışmasının jüri üyelerinden Hülya Avşar, "Bu yarışmada jüri üyelerimiz işlerinde gerçekten çok başarılı sanatçılarımız. Gerçek anlamda güzel bir sese sahip Türkiye'nin yeni assolistini bulmaya çalışıyoruz. Bizim programımız da kişisel konulara, özel hayata gereksiz tartışmalara yer olmayacak. Tek bir amacımız var, o da gerçekten kaliteli ve insanların televizyonlarının karşısına geçtikleri zaman gerçek müziğin tadına doyabilecekleri ve huzur bulabilecekleri bir program ortaya çıkarmak. İzleyenleri ilerleyen günlerde çok farklı sürprizlerde beklemiyor değil. Muhteşem düetlerimiz farklı tarz da, yorumlarımız da olacak" şeklinde konuştu.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 23 Mart 2008 - 17:40:50 »

« Yanıtla #16 : 26 Mart 2008 - 21:42:09 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
o yarışma da jüri'nin magazin ayağının oluşturduğuna inanıyorum..

hülya avşar tamam on parmagında on marifet (!) ama sanat müziğiyle ne alakası var jüri olacak, onu anlamadım doğrusu...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #17 : 06 Nisan 2008 - 18:25:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
---Bazı türbanlılardan daha inançlıyım---

Hülya Avşar radyodaki programında türbanlı bayanlarla ilgili açıklamalar yaptı...
Hülya Avşar, önceki gün Pink FM'deki programında, bazı türbanlılardan daha inançlı olduğuna inandığını söyledi.
Yayın sırasında anneliğin kendisine farklı duygular kazandırdığını, kızı Zehra için gözünü bile kırpmadan ölebileceğini anlatan Hülya Avşar, Türkiye gündemindeki türban meselesine de değindi. Kendisinin türbanlı-türbansız ayrımı yapmadığını belirten sanatçı, sözlerine şöyle devam etti: "Herkesin kendine göre bir dini inancı var. Ama şunu söyleyeyim; ben birçok türbanlıdan daha inançlı olduğuma inanıyorum. Sonuçta, para ile imanın kimde olduğu bilinmez. Türban siyasi simge haline geldikten sonra işler karıştı. Daha önce kimsenin böyle bir problemi yoktu. O yüzden türbanlı ya da türbansız diye ayırmıyor, herkese sevgiyle bakıyorum."

Hürriyet

-----------------------------------------------------------
---Çıkıyor, çıkacak, çıktı---

Hülya Avşar'ın yıllardır çıkacak diye beklediğimiz albümü bu kez çıkacak galiba...

Uzun yıllar oldu Hülya Avşar’ı albüm kapağındaki resmiyle görmeyeli…

Hemen hemen her sene heveslendi albüm yapmak için Avşar Kızı ama bir türlü çıkaramadı gitti albümünü…

Ama galiba bu kez oluyor… 104.2 Radyo Pink’deki canlı yayınında Haziran ortasında yeni albümünün çıkacağını belirten Hülya Avşar, “Bu albüm çok farklı olacak, bugüne kadar hiç yapılmamış bir formatta ve repertuarda olacak” dedi…

Herkes yaptığı albümün en iyisi olduğunu söyler ama ben bu kez gerçekten çok farklı bir albümle müzikseverlerin karşısında olacağım bunu da hep birlikte göreceksiniz dedi. Albümde Türkiye’nin ilk ve tek kadın radyosu Radyo PİNK’in genel yayın yönetmeni olan Habil CEYHAN’dan da şarkı alan Hülya AVŞAR, albüm konseptimizi çok gizli bir şekilde yürütüyoruz. Albümde çok sürpriz isimlerden de şarkılar olacak dedi…

« Son Düzenleme: 06 Nisan 2008 - 18:28:08 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #18 : 06 Nisan 2008 - 20:19:04 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
bir hülya avşar bu konuda konuşmamıştı oda oldu

« Yanıtla #19 : 06 Nisan 2008 - 20:30:59 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
ben birçok türbanlıdan daha inançlı olduğuma inanıyorum. Sonuçta, para ile imanın kimde olduğu bilinmez.

bende bu konuda kendisine katılıyorum...bazen insanlar Hülya Avşar'ın demek istediği gibi herkesi şaşırtabiliyor...

albüm haberine ne yalan söyliyim:ço sevindim...

10 parmağında 10 marifet olan bir kadın daha...

-sinema sanatçısı
-dizi oyuncusu
-şarkıcı
-sunucu
-jüri üyesi
-reklam yıldızı
-köşe yazarı
-dergi çıkartıyo..
-şimdi bir de yapımcılık yapacakmış Helin'le birlikte..Şirket kurucaklarmış...

« Yanıtla #20 : 06 Nisan 2008 - 20:56:48 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
jüri üyeliği bu aralar çok meşhur canım
herkes bi jüri havasında

neyse
severim bende Hülya yı akıllı kadındır
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #21 : 06 Nisan 2008 - 21:59:36 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
seytan nıkahını mesajındaki olaya bir sıfatta ben eklemek istiyorum...

tenisçi... :dill

şimdi on oldu işte onparmagında on marifet için.. :D
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2008 - 22:00:13 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #22 : 06 Nisan 2008 - 22:06:12 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
seytan nıkahını mesajındaki olaya bir sıfatta ben eklemek istiyorum...

tenisçi... :dill

şimdi on oldu işte onparmagında on marifet için.. :D
bravo...B12 almam gerek bu sıralar sanırım..

neyse..kadın Ayvalık'ı su sporları merkezi yapmak için elleri sıvamış bi durumda...kuzicim artık yazları ayvalık'a gelirsin de su kayagı etc.. yaparız..he?

Hülya,sen,ben :D

Ayvalık'ı değerlendirmek istiyormuş.Su Sporları için elverişli oldugu kanısında..eğer öyle bişi olursa spor turizmi için vazgeçilmez arasına girer Ayvalık

« Yanıtla #23 : 07 Nisan 2008 - 20:39:06 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin

-köşe yazarı
köşe yazarlığıdamı var hangi gazete veya dergide

« Yanıtla #24 : 07 Nisan 2008 - 20:41:54 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
-köşe yazarı
köşe yazarlığıdamı var hangi gazete veya dergide
kendi dergisi HULYA

« Yanıtla #25 : 13 Nisan 2008 - 13:41:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Avşar kızı Erdoğan'a seslendi

İşte Avşar'ın yazısı:

AHHHHH AH!

Sayın Tayyip Erdoğan’a bir vatandaşlık görevi olarak yazıyorum.

Hani “Siyasi Simge” meselesi (Türban) var ya, meğer iki tarafın da duygularını ortaya koyamadıklarını ortaya koyuyor. Çok normal, çünkü bu ülkede söylenen iyi-kötü her ne olursa olsun, gerçek anlamında anlaşılması büyük başarı, kimse dinlemeyi bilmiyor; (ki) dinlemek herkesin yapabileceği bir şey değil.

Herkes herkesi kışkırtıyor. Yeter ki konuşmak olsun, vs. vs.

İşte şu simge kelimesi de söylenmiş ama gideceği yerler hesaplanmamış. Anlamın da gittiği yer sadece fiziksel olsa ne ala, işin bir de duygusal yönü var
Geçenlerde birilerinin sözleri beni çok etkiledi, meğer Sayın Başbakanımızı destekleyen, ona oy vermiş hoş mu hoş biri “Kendimi kötü hissediyorum. Ne yapsam bilmiyorum” diyordu.

Acaba yurt dışına gidip okusam ya da evlensem. Şu simge ne demek yahu? Yani türban takıyorsam ben üvey evlat mı oluyorum? Kendimi sanki ailenin üvey evladı gibi hissediyorum, hem de kandırılmış gibi. Şimdi bana “OH OLSUN” diyenlerin yüzüne de bakamıyorum” diyordu.

Asıl bomba olan şuydu!
Acaba Tayyip Erdoğan bu sözleri sarf ettikten sonra hiç düşündü mü? Onu seven türbansızlar da var.

KEŞKE ÖZÜR DİLESE VE BİR İLK OLSA.
SARKOZY GİBİ NATUREL OLSA                                        Kapatılmak değil ama bu oyları dörde katlar işte” dedi. Benden söylemesi.

Anladığım kadarı ile toplumun ikiye bölünme sebeplerinden biri de, AKP’ye oy veren türbansızların kendilerini kazık yemiş gibi görmeleri.

Düşünsenize, kapı aralığında yüzünün yarısı ve tek gözle, sümükleri akmış, gözleri ağlamaklı, diliyle sümüğünü yalayan, yanakları al al olmuş, olan biteni çözmeye çalışan, sokağa bırakılmış çocuklar gibi...

Oysa onlar sıcak, sevgi dolu, hastalandıklarında onlara sahip çıkacak bir ailenin evlatları olarak dünyaya geldiklerini sanıyorlardı. Ama olmamış

İşte, oysa onlar aileleri kim olursa olsun kabul ederlerdi, hatta zor günlerde aileleri için, ailesi hatalı da olsa arkalarında dururlardı. Hem de sonuna kadar. Hem de ailelerinden zaman zaman ZAM da yeseler.

Ama bunlar hiçbir zaman ailelerinden kopmazlar, “başa gelen çekilir” der ve Türklüklerinden vazgeçmezler.

Hal böyleyken şimdi nasıl insanın içi elverip de SİMGE’yi araya sokup, çocuklarını ayırt eder ki?

Hadi Söyleyin Lütfen!

Hürriyet

« Yanıtla #26 : 13 Nisan 2008 - 22:29:55 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
saol haberin doğru olarak katıldıığım ve kendi fikrimce katılmadığım
yönleeride var ama haberdar olmak her zaman iyidir saol

« Yanıtla #27 : 13 Nisan 2008 - 22:34:59 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
saol haberin doğru olarak katıldıığım ve kendi fikrimce katılmadığım
yönleeride var ama haberdar olmak her zaman iyidir saol
ne demek..rica..bir iş yaparsınız ama herkesi memnun edemezsiniz..

« Yanıtla #28 : 13 Nisan 2008 - 22:39:56 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
ne demek..rica..bir iş yaparsınız ama herkesi memnun edemezsiniz..
öyle herkes aynı fikirde olaydı
ortada rekabet ve  yeni fikirler ortaya çıkmazdı  :13: :13:

« Yanıtla #29 : 21 Nisan 2008 - 23:02:50 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
TARİH öğretmeni ve yazar Cezmi Yurtsever, ‘Belgeler 1915’i Aydınlatır’ konulu fotoğraf ve belgeler sergisine, Ermeni mezalimi mağduru olduğunu öne sürdüğü Hülya Avşar’ı da davet etti.

Yurtsever, Adana Büyükşehir Belediyesi önünde Osmanlı arşivinde bulunan Türklerin Toplu Göç Haritası’nı kamuoyuna gösterdi. Haritanın 1916 yılında Osmanlı Aşiretler Muhacirler Umum Müdürlüğü tarafından çizildiğini iddia eden Yurtsever, şöyle konuştu:

“Bu harita 1915 yılı nisan ve mayıs aylarında gelişen Rus ordusunun Van kentini ele geçirip Sivas önlerine kadar geldiği bir zamanda Ermeni silahlı komitacıların baskı ve toplu katliamlarından kurtulmak için Türk yurttaşlarının toplu göç yapmaları hakkında. Anadolu dört bölgeye ayrılarak göç yolu üzerinde konaklama, iaşe merkezleri, muayene yerleri, hastaneler, yetim evleri kuruldu. Haritada 1916 yılı ekim ayı itibariyle Ermeni silahlı komitacıların baskısından kaçan yurttaşların sayısının 700 bini bulduğu, bu rakamların 1916 yılı sonuna kadar 1 milyona ulaştığı bilgisine ulaştım.”

VALİ ATIŞ, YAŞAR KEMAL VE HÜLYA AVŞAR’I DAVET   Yurtsever, Vali İlhan Atış’la özel görüşmelerinde, Ardahan’da yaşayan ailesinin 1918 yılında içinde Ermeni silahlı komitacılarının saldırısına uğradığı ve yakınlarını kaybettiği hakkında tarihi bilgiler verdiğini söyledi. Yurtsever, sinema oyuncusu Hülya Avşar ile yazar Yaşar Kemal’in ailelerinin de aynı durumdan etkinlendiğini ileri sürerek sergiye davet etti. Yurtsever, şunları söyledi:

“Sayın Hülya Avşar’a kökenleri ve yaşanan olaylarla ilgili bilgi vermek isterim. Avşar’ın soyu Türkmen aşiretinden geliyor. Ardahan’da yaşayan ailesi 1918 olaylarında saldırıya uğramıştır. Ayrıca, yaptığım araştırmalarda Yaşar Kemal’in aşiretinin de 1915 olayları sonrası Van’ın Erciş yöresinden ‘muhacir’ olarak Çukurova’ya geldiğini tespit ettim. Babasının Ceyhan nehri kıyısındaki mezar taşında da Osmanlıca ‘Van Muhaciri’ yazdığını gördüm. Sayın Yaşar Kemal’i, Hülya Avşar’ı 1915 olayları mağduru babasının mezarını ziyaret etmeye, tarihi gerçekleri açıklamaya davet ediyorum.”

Yurtsever, serginin 21- 28 Nisan'da gezilebileceğini de belirtti.

Hürriyet