Gönderen Konu: Hülya Avşar  (Okunma sayısı 18878 defa)

Ynt: Hülya Avşar
« Yanıtla #30 : 26 Nisan 2008 - 18:57:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Hülya Avşar’ın ‘Vergi verenler armut gibi dizilmiş’ sözleri Cem Yılmaz’ı kızdırdı: Bunlar yakışıksız sözler. Geçen senenin armudu da Hülya Avşar mıymış?

Cem Yılmaz’ın 2001 yılından bu yana sahnelediği oyunlarından derlenen DVD piyasaya çıktı. Önceki gün Cevahir Alışveriş Merkezi’ndeki imza gününe katılan Yılmaz, basın mensuplarıyla da sohbet etti.

Ünlü komedyen, Hülya Avşar’ın “A.R.O.G.’un fragmanlarını yeterli bulmadım” yorumuyla ilgili “Olabilir ama ben onun açıklamalarıyla ilgilenmiyorum. Kendisini takip de etmiyorum. Hülya Avşar’la ilgili tek kelime sarf etmememe rağmen birkaç gündür sürekli benim filmimin kötü olduğuna dair açıklamalarını duyuyorum. Bunu gerektirecek bir ilişkimiz yok ki” dedi.

Yılmaz, bu yılın vergi rekortmenlerinin katıldığı ödül törenin ardından Hülya Avşar’ın “Vergi verenler armut gibi dizilmiş” sözlerine de sert bir karşılık vererek, “Bunlar yakışıksız sözler. Geçen senenin dizilmiş armudu da o muymuş?” dedi.

Bugün
___________________ ___________________ ___________________ __

Hülya Avşar, kızının doktor olmasına izin vermeyeceğini belirterek "Ona da izin vermem. Tıp okumasına neden izin vermem, çünkü Allah başımızdan eksik etmesin doktorlarımızı. Nasıl zor bir iş yapıyorlar. Hayat boyu okuyacaklar. Hiçbir sosyal hayatları yok. Onun için zaten doktor olmak farklı bir şey. Ben anne olarak onun bu şeyin altına girmesini istemem. Doktor olmak başka bir şey. Allah onlara kolaylık versin. Bir tek onda ’hööt’ derim yani. Ama gerisinde ne istiyorsa olsun yani." dedi.

Hürriyet

...
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2008 - 19:19:28 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 26 Nisan 2008 - 18:57:06 »

« Yanıtla #31 : 26 Nisan 2008 - 22:12:45 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
saolsun doktor olmasında ne olursa olsun demiş secenek sunmus kızına :D

ne kadar saçma bir konuşma... böle insanlara sanatcı denilmiyo mu sinir oluyorum..

sevenleri lütfen kusura bakmayın.. laf sölemek istemem ama bu konu da susamam. hasas oldugum bişe..

çocugunu düşünen sayın anne bırak kızını istediği meslei yapsın.. belki senin gibi her gece gezmek yerine insanlık adına bişe yapcak.. belki senin gibi boş olmaktansa tarihe adını yazdırcak biri olcak.. sen mi olcaksın doktor? kızın olcak sayın avşar endişelenme onun sosyal hayatı senin deil.. hem tıp okuyup sosyal olan insanlarda var..

içimi boşalttım resmen.. napıyım cok sacma geldi.. neyse öle işte.. :) :)
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

« Yanıtla #32 : 26 Nisan 2008 - 22:31:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
ne kadar saçma bir konuşma... böle insanlara sanatcı denilmiyo mu sinir oluyorum.
Orda "dur" demek durumunda hissettim kendimi meLankOLiA'cım..
Sen de kusura bakma ama şunu belirtmeden  geçemem ne yazık ki..
Hülya Avşar her yaptığı işle adından söz ettiren bir "sanatçı"
Evet..Kendimi tırnak açarak bu konunun altını çizmek istiyorum.
Nice sanatçılar var ki,gece hayatı olsun,yaşadığı polemeikler,sansasyonel durumlar olsun bu gibi olaylarla isimlerini duymaktayız.Ama sonuçitibariyle onlar "sanatçı"lar..
Iıı..Her sanatçı bir diğerine benzemez(kişilik açısından)..
Birine bakın medyada işi dışında gözükmez ama bir diğerine bakın işini de yapar gezmekten de geri kalmaz.

Senin kasdettiğin olayın sanatçılıkla maalesef ki alakası yok.
Bahsettiğin olayın kişilikle alakası var.
Hülya,çocuğuna böyle bir konuda fikrini ortaya koyuyorsa eğer,burdan bu konuyu "bu gibi tiplere sanatçı demeyelim" gibi bir düşünce yoktur ya..
O da zaten kendini,kariyerini,sanatını riske atmak uğruna böyle saçma bişeye kalkışmaz,girişmezdi.
Bu konuları büyütenlerin tek sorumlusubasın mensupları.
Gözünüzü seveyim kuzum,sanata ve sanatçıya saygılarınızı esirgemeyin,hak ettiği değerde onları mahrum bırakmayın.
Hülya!nın böyle bir haberle gündeme düşmesine ihtiyacı yok.Dediğim üzere basın şişirmesi.
Hülya Avşar,(şöyle diyeyim ki)boş bir insan değil.Sesi olsun,kariyeri olsun,sinema santçılığı olsun(erotik dye adlandırılan filmler boş filmler değildir Türkiye'de..Dikkatli izlerseniz içlerinde hep bir mesaj,Türkiye'nin içler acısı durumu vardır.Müjde Ar'ın filmlri de öyledir."aha..açık sahne bi bakyım değil.Biz öyle bir toplumuz işte.İindeki mesajı algılayamıyoruz.),köşe yazarlığı,reklam oyunculuğu,dizi oyunculuğu,insanları spora teşviki olsun,bunlar boş iş değil.
Lütfen tek bir habere veya haberin içinden "cımbız"lama yapmazsak ilerleyebiliriz.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #33 : 26 Nisan 2008 - 22:44:19 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
ben sadece bu haberle hülya avsarı degerlendirmedim.. hülya avsarın yaptığı seyleri begenmiyorum.. begenmek zorundada deilim.. benim sanat anlayısım seninkiyle cok farklı, inan sanata ve sanatcıya gereken degeri veriyorum.

hülya avsar ii işler yaptı ama para kazanmak için.. hülya gündeme gelmek için polemikler yarattı.. amaç daa cok para kazanmak.. bence sanat para kazanmak amaclı ortaya cıkmaz.. neyse bu benim düşüncem..

fikrini belirttiin için saol. düşüncelerin hoş güzel. saygı duyuyorum..
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2008 - 22:45:51 Gönderen: _meLankOLiA_ »

« Yanıtla #34 : 26 Nisan 2008 - 23:01:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hülya'yı savunuyorum veya saygı duyuyorum diye sen şöyle düşünüyorsun "senle benim sanat anlayışımız çok farklı" ..

Aklına hemen sansasyonlar,polemikler gelmekte..Haklısın da ama burası beni ilgilendirmez ama takip de etmem değil hani..

Sen anladığım kadarıyla daa çok "sanatıyla öne çıkanlardan yanasın"..Ben de öyleyim,ben de aksi değilimdir.Ama istisnai durumlar da var.
Hülya'nın ayrı bir yeri var her zaman..Türkiye yatsın kalksın Hülya'ya dua etsin deyim yerindeyse tapsın.(putperestlik baabında değil yanlış anlamayın,cımbızlamayın)
Hülya,kimselerin cesaret edipte söyleyemeiği çok sözler söyledi..
Belki herkese cesaret depoladı.Şimdi diyeceksin bunun santla ne alaksı var ya?
Hülya'nın farklı bir yeri var derken bunu kastediyordum..
Benim de sevmediğim ama saygı duyduğum çok kişilik var emin ol..

« Yanıtla #35 : 26 Nisan 2008 - 23:15:57 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
bende yanlıs anlasıldım sanırım..

ben sanat anlayısımız farklı derken hülyayı savundun die deil.. benim sanat anlayısım hülyaya sanatcı demez.. ama sen diosun.. 

aklıma ilk polemikler gelmekte cünkü hep bunlarla ön planda.. coğu cesur sözlerinide bana göre boş konularda yaptı.. bu yazdıklarımın hepsi bana göre...

bende cou insanların magazin yönünü bi kenara cekip yaptıkları işi sewiorum dinliorum izliyorum falan.. yaptıkları beni ilgilendirir derim ama onlara sanatcı demem. şarkıcı oyuncu tiyatrocu  demek daha doğru gelio bana. çünkü bu insanlar para kazanmak amaclı yapıolar bu işi.. bu işler onların mesleği.. onlar ortama ayak uyduruolar.. insanların sevcei seyler yapmaya calısıyolar.. reklam yapıyolar, insanlara begendirmek için ellerinden geleni yapıyolar.. bunlar bana sacma geliyo.. cünkü gercek bi sanatcı sanatını yapar begendirmeye calısmaz.. sanatcı reklam yapmaz. eger bu sekilde bi eser seviliosa deger görüyorsa bu sanattır. yapanda sanatcıdır.

düşücelerin hoş, daha öncede dediğim gibi saygım sonsuz ama beni ikna etmedi..

neyse bu konu buraya ait deil (hülya avşardan cıktık gibi geldi bana) ve bence cok uzadı. cünkü göreceli bişei tartısıoruz.

sevgiler, saygılar..  :)

« Yanıtla #36 : 06 Mayıs 2008 - 17:56:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Sanal ortamda yazarlığa başlayan Hülya Avşar'dan yine çok konuşulacak bir yazı.

İşte Helin Avşar'ın internet sitesi olan www.guardianturk.co m'da yazan Avşar'ın yazısının tamamı:

Tek Rakibim Kara Çarşaflılar!
Bir kadın olarak yazmaya niyetlendiğim bu yazıda bazı merak ettiklerimi dile getirmek istiyorum.

Son günlerde beni çok şaşırtan durumlar yaşıyorum. Hem şaşırıyorum, hem de biraz seviniyorum, çünkü inanın alışveriş merkezlerinde bu günlere kadar hiç bu kadar rahat yürümemiştim. Daha önceleri her on adımımda birileriyle resim çektirmekten, iki saatte bitecek işim tüm günümü alıyordu. Bu durum hem hoşuma gidiyor, hem de gitmiyordu. Çünkü Halkımız, sevseler de sevmeseler de her ünlüyle fotoğraf çektirmek istiyor bunu bildiğimden zamanımın boşa gittiğini düşünüyordum. (her neyse arada bu rahtsızlığımı da bildirmeden edemedim.)

Gelelim asıl konuya…

Söylediğim gibi bu aralar daha rahatım. Tabii ki bunun da nedeni benden daha çok dikkat çeken şeyler ve ben şaşkınlıklar içindeyim.

Benden daha çok dikkat çeken şeylerin işi benden de zor. Ağzı bir karış açık bakanlar mı dersiniz, birbirlerini dürtenler mi, laf atanlar mı dersiniz, gizli gizli resimlerini çekenler mi dersiniz… Ben şaşırmayayım da kimler şaşırsın.

Yanarım, yanarım 25 yıllık sanat hayatımda hiç bu kadar dikkat çekmemiştim. Vah benim boşa giden zamanıma. Ama yapacak bir şey yok, önümüze bakmalıyız.

Bir şey daha itiraf ediyorum; inanın bu bahsettiğim şeyler, yıllardır hani şu şaçma sanatçı dedikodusu olan birbirini geçme, taklit etme furyasına girmiş birçok kişiyi de alt etmiş oldular. Çünkü onların başaramadığını şu dilimin ucundaki kara çarşaflılar yaptı.

Onların olduğu yerlerde ben de kim oluyorum. Aradaki tek fark halk onlarla resim çektirmeye korkuyor. Özellikle çocuklar onları görünce “öcüüüü” diye ağlıyorlar. Halbuki bilse yavrucaklar onlarda insan.

Nerde kalmıştık, işte kara çarşaflılar sayesinde her yerde rahat geziyorum. İnsanlar onlarla ilgilenirken ben işlerimi görüyorum.

Tabii ben de rakiplerimi yakından incelemeye başladım. “Bunlar ne yaptılar da bu güne kadar yapılmayanı yaptılar. Yani bana rakip oldular” diye asla kötü bir niyetim yok derken fark ettim ki tamam İMAJJJJJJJJJJJJJJJ değişikliği…

Şimdi ben de kara çarşafa bürünsem ne olurdu? Türkiye sarsılırdı…

Hatta neden bu güne kadar düşünemedim ki! Diye de yedim kendimi. Tabii artık olan olmuş.

Peki şimdi ne olacak? Ve ben anladım ki, yine itiraf ediyorum; ben den daha çok dikkat çekmelerine daha fazla dayanamayacağım.

Saçımın sarısı bile boşa gitti diye hüngür şakırt ağlarken aklıma cin bir fikir geldi.

Öyle mi? Siz siyah çarşaf mı? Tamam Lan!

Ben de çiçeklilerinden giyeceğim. Üstelik çeşit çeşit… Çiçeklisi var, barbie’lisi var, kalplisi var… Nasılsa sizinkiler hep siyah, siyah sıkar insanı. Modayı da takip edemezsiniz hem de…

İmajsa imaj! Ama tabi artık şöyle bir durumda olmayacak maalesef; artık modacılar dendiğinde Cengiz Abazoğlu, Yıldırım Mayruk değil de çarşaf markaları yazılacak. Yanında perdeliklerde hediye…

Size bir tüyo da benden; aslında koltuk kumaşları da fena değil, mesela geçen gün Güngör Mobilyanın önünden geçiyordum. Nefis kumaşlar vardı, giyilmelik çarşaf olarak…

İşte böyle… Söz konusu kariyerim olunca her yol mubah…

___________________ ___________________ ___________________ ___

Özel üretiliyor, ağrıyı ve horlamayı önlüyor...Hülya Avşar ve Sadettin Saran evlendikten sonra birlikte oturmak için Kemerburgaz’da ev yaptırıyor.İşlerinden kalan bütün zamanı evin dekorasyonu için harcayan Hülya Avşar, 25 bin euro’luk yatak siparişi verdi.

« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2008 - 18:28:37 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #37 : 06 Mayıs 2008 - 21:22:04 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
şimdi gelde halk sanatcısı de sanane insan ne giyinir giyinir
artık bırakalım bu dar kalıplaşmış beyinleri o öyle rahat oluyorsa
öyle giyer kimse çıkıpta diyormu hülya neden bikini veya afedersiniz
çıkmış geziyor  sadece biraz saygı herkes aynı düşünce ve fikirde olamaz
ama karşı taraflada dalga geçmenin bir manası yok yazık yazık

« Yanıtla #38 : 09 Mayıs 2008 - 21:05:57 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hülya Avşar Banu Alkan'a beraber Talk Show yapmayı teklif etti.

Alkan, 'Tabii ki seninle talk show yaparım' diyerek Avşar'ın teklifine olumlu yanıt verdi. Avşar kızı, program çekiminin ardından Banu Alkan ile talk-show konusunu detaylı olarak görüştü.

Hülya Avşar, sık sık kendisine laf atan Banu Alkan'ı programına konuk etti ve ikili arasında 'Türkiye'nin en güzel kadını benim' tartışması yaşandı.

Banu Alkan, vücudunda en beğendiği yerin göğüsleri olduğunu ve birlikte olduğu kişilerin dokunmasına pek izin vermediğini ifade etti. Televizyon gazetesinin haberinde, Türkmax kanalındaki programda "Ben kendimi kullandırtmam" diyerek oldukça iddialı konuşan Banu Alkan, '90-60-90' ölçülerinde olduğu şeklindeki ifadelerini ise filmlerindeki görüntülerine bakarak söylediğini anlattı.

İkili arasında en dikkat çekici konuşma ise 'Türkiye'nin en güzel kadını benim' tartışması oldu.

Hülya Avşar, Türkiye'nin en güzel kadınının kendisi olduğunu belirtip "En güzel ben değil miyim?" diye sordu ve "Banu Alkan'dan sonra evet" yanıtını aldı. İkili arasındaki 'Ben senden güzelim' tartışması uzunca bir süre devam etti.

İkili arasındaki güzellik atışmasında Avşar pes etti ama programı kapatırken yine aynı iddiasını tekrarladı. İşte Avşar ve Alkan arasında yaşanan atışmadan bazı diyaloglar:

Banu Alkan: Banu Alkan'dan asla güzel değilsin.

Hülya Avşar: Ama bunu kabul edemeyeceğim.

Banu Alkan: Ben de edemeyeceğim çünkü Türk halkı bunu zaten değerlendirdi. Buna inan.

Hülya Avşar: Ne dediler?

Banu Alkan: Herkes ne dedi, ne dedi diye bir şey var mı? Filmler gişe rekorları kırdı. 10 senedir reyting kraliçesiyim, her çıktığım programda. Bunlar olmazsa olmaz. Aptal da olsam güzelliğe duruyorlar demek ki, hani neden duruyorlar diyorsun ya...

Hülya Avşar: Güzelliğinizi kabul ediyorum.

Banu Alkan: Ben de seninkini ediyorum. Ama benden güzel olduğunu kabul etmiyorum.

Hülya Avşar: Peki onu da kabul ediyorum, siz benden daha güzelsiniz gerçekten.

Banu Alkan: 'Ben de kabul ediyorum', diyecek kadar akıllıyım ama yıllardır bunu söylediğin için ve de diğer starları hep unuttuğun için, bir Türkan Şoray'ı unuttuğun için, bir Banu Alkan'ı unuttuğun için sana cevap verdim.

Hülya Avşar: Kıskandım belki ne bileyim...

Programın sonlarında ise ikili arasında 'en güzel kim' atışması tekrar yaşandı ve Avşar kızı bu sefer son noktayı "Ama yine en güzel benim" diyerek koydu. Banu Alkan ise, en güzelin kim olduğunu halka sormayı önerdi.

___________________ ___________________ ___________________ ___________________

TRT1 'de canlı olarak yayınlanan 'Alaturka Solist' yarışmasında bu hafta gergin dakikalar yaşandı. Jüri üyesi Hülya Avşar ile yarışmacılardan Murat'ın annesi arasındaki anlaşmazlık, gözyaşlarına varan sinir bozukluğuna neden oldu. Gerginlik, Hülya Avşar'ın özür dilemesiyle tatlıya bağlandı

Yarışmacılardan Murat'ın performansıyla ilgili yorum yapmak üzere mikrofonu alan Hülya Avşar, "Senin iznin olmadan, senin hakkında öğrendiğim bir bilgiyi izleyicilerimizle paylaşmak istiyorum. Ama bunu tüm insanlara umut olacağını düşündüğüm için yapıyorum. Başka bir art niyetim yok" dedikten sonra Murat'ın geçmişte kanser hastalığına yakalandığını ve bu hastalığı yenmiş birisi olduğunu söyledi. Murat bu açıklama karşısında şaşkınlık yaşarken, izleyiciler arasında bulunan Murat'ın annesi, Hülya Avşar'a "Böyle birşeye hakkınız yok. Bunu nasıl söylersiniz" diyerek çıkıştı. Stüdyoda bir anda hava buz keserken, Hülya Avşar, böyle bir şeyi art niyetli olarak değil, bu tür hastalara umut olabileceğini düşündüğü için söylediğini, kimseyi kırmak amacında olmadığını belirtti. Bu arada annesi ile Hülya Avşar arasındaki anlaşmazlık karaşısında ne yapacağını bilemeyen Murat da gözyaşlarına hakim olamadı.

Herkesin gerildiği bu anda bir diğer jüri üyesi Ahmet Özhan, Hülya Avşar' a destek olarak, böyle bir olayın gizlenmesini gerektirecek bir durum olmadığını, tam aksine örnek olması için herkese söylenmesi gerektiğini vurguladı.

Hülya Avşar'ın "Benim annem de böyle bir olay yaşadı ve o da iyileşti. Bunu yaşadığım ve ne kadar zor bir dönem olduğunu bildiğim için Murat'ın da örnek olabileceğini düşündüm. Ancak böyle bir tepki hiç beklemiyordum. Murat'ın tepkisinden sonra çok utandım. Ben çok özür diliyorum. Sizi kırmak istemedim. Beni affettiğinizi söyleyin lütfen, çok zor durumda kaldım" dedi. Bu sözler üzerine Murat'ın annesi de, oğlunun böyle bir şeyden dolayı prim yapıyormuş izlenimi vermek istemediklerini söyleyerek sert tepkisinin nedenini açıkladı.

Milliyet
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2008 - 19:44:58 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #39 : 12 Mayıs 2008 - 11:16:26 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Sadettin Saran'la "evlendi, evleniyor" haberleriyle aylardır gündemde olan Hülya Avşar'ın Sarıyer'deki evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı kına gecesi düzenlendi.

Uzun zamandır işadamı Sadettin Saran'la birlikte olan Hülya Avşar, önceki akşam Sarıyer'deki evinde bekarlığa veda etti. Evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte kına gecesi düzenleyen Avşar'ın ellerine, "Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar" türküsüyle kına yakıldı. Saran'la birlikte Kemerburgaz'daki villaya taşınacak olan Avşar'ın, yeni evine götüreceği eşyalarının da yine türküler eşliğinde çeyiz bohçası yapılır gibi toparlandı.

Kız kardeşi Helin Avşar, en yakın dostu Dilara Endican, kızı Zehra'nın da hazır bulunduğu kına gecesinin organizasyonunu Helin Avşar yaptı. Geleneklere uygun olarak yapılan gecede Hülya Avşar'ın başına kırmızı eşarp
örtüldü. Ünlü sanatçının avucuna altın konulup kına yakıldıktan sonra şarkılar, türküler söylendi. Avşar'ın, oldukça duygusal anlar yaşadığı gelen bilgiler arasında. Bu arada ünlü çiftin nikah için gün aldığı, evlilik tarihini herkesten gizledikleri öğrenildi.

Hürriyet

« Yanıtla #40 : 15 Mayıs 2008 - 18:18:23 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
nedense bu kadına çok gıcık oluyorum çok sinir birisi havaya bakmaktan yeri göremiyo kendini bişey sanıyo
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #41 : 21 Mayıs 2008 - 16:16:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Tiyatro sanatçısı Nurseli İdiz'i programında konuk eden Hülya Avşar, yıllar önce karanlıktan ne kadar çok korktuğu itirafında bulundu.

Avşar, 'Epey bir zaman oldu. Hava karardığı an sanki her şey kötü olacak, birilerine zarar gelecek, sevdiklerime zarar gelecek korkusu içerisinde yaşıyordum bir dönem' diye konuştu.

Avşar kızı bu tip zor dönemlerde insanların profesyonel destek almasının da düşünülmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

___________________ ___________________ ___________________

’Bunu Konuşalım’ programına konuk olan Hülya Avşar, yeni programının kendisini çok geliştirdiğini söyledi.

Türkmax’ta ’Hülya Avşar Stüdyosu’ programıyla ilginç konuklar ağırlayan ve gündem yaratan Hülya Avşar, programdan sonra hayata bakışının değiştiğini söyleyerek ’Aslında ben hiç bir şey bilmiyormuşum’ itirafında bulundu.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ’Bunu Konuşalım’ programına konuk olan Hülya Avşar, yeni programının kendisini çok geliştirdiğini söyledi.

10 yıldır televizyonda talk-show yaptığını ve sürekli kendisini tekrarlayan formatlardan sıkıldığını söyleyen Hülya Avşar, "Bizde üreten sanatçı çok az. O programlara siyasetten insanları da alamıyorsunuz. Çünkü tercih etmiyorlar. Sanatçıların da çok üreten tarafı kalmadığından bir gün orda bir gün burda, bir gün bende durumu yaşanıyor... Bu beni çok sıkmaya başladı ve kendimi tekrarladığımı düşündüm. Bütün bilgilerimi ortaya koyarak ki, hiç bir bilgim yokmuş benim. Bu programdan sonra anladım ki, sıfır bilgiymiş, her konuyla ilgili. Çok çok değişti her şey. Düşüncelerim, hayata bakışım... Farklı konuklar beni çok farklılaştırdı. Dolayısıyla da iyi ki bu programı yapmışım diyorum. Her şeyi ortaya kurarak bu programı ortaya çıkardık" diye konuştu.

« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2008 - 12:46:19 Gönderen: seytan_nikahı »

« Yanıtla #42 : 26 Mayıs 2008 - 14:51:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Türkiye'nin en güzel kadınlarından Hülya Avşar, Hülya dergisinin yeni sayısında mutluluk ve mutlu olma yolları üzerine yazdı. Sarıya boyattığı, kısacık saçlarıyla objektiflerin karşısına geçen ve bu haliyle Sharon Stone'a benzetilen Avşar Kızı, yazısında "Tüm canlıların ortak amacı mutlu olmak, peki sürekli mutlu olmak mümkün mü?" diye sordu. Herkesin para ile mutlu olacağını düşündüğünü ama bunun yanlış olduğunu ifade eden Avşar, mutlu olma yolunun bir başkasını mutlu etmekten geçtiğini belirtti.

OLAĞANÜSTÜ!
Avşar, yazısına şöyle devam etti: "Ne sahip olduğun para, ne de güzellik, hiçbir şey seni mutlu etmez. Üstelik bu saydıklarım huzur da kaçıran şeylerdir. Siz hiç birilerini mutlu ederek mutlu olmayı denediniz mi? Olağanüstü bir şey... İşte o zaman yıkılmaz evlilikler, arkadaşlıklar oluşur. İş bile bundan nasibini alır..."

« Yanıtla #43 : 14 Haziran 2008 - 12:53:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hülya Avşar, İsrail'de kendisi gibi ünlü bir isim olan Pnina Rosenblum'a röportaj verdi. Avşar, İsrail Devlet Televizyonu'nun hazırladığı Türkiye belgeselinde 'Türkiye'nin Modern Yüzü' sıfatıyla konuştu.

Günaydın'ın haberine göre; 2006 yılının ekim ayında Türkiye'ye gelerek ünlü sanatçı Hülya Avşar hakkında 'Türkiye'nin Modern Yüzü' adında bir belgesel hazırlayan Fransız Devlet televizyonu France 2'den sonra, İsrail Devlet Televizyonu TV 2'de Türkiye hakkında hazırladığı belgeselin 'Türkiye'nin Modern Yüzü' adlı bölümünde Avşar'a yer verdi. Belgesel için İsrail'in en ünlü gazetecilerinden biri olan Pnina Rosenblum İstanbul'a geldi ve Avşar Kızı'nın evine konuk olarak, onunla özel bir röportaj yaptı.

ORTAK NOKTALARI FAZLA
Sürekli gündemde kalmanın ve birçok işi bir arada yürütmenin sırları hakkında konuşan iki ünlü, röportaj sırasında aralarında birçok ortak nokta olduğunu keşfetti. Bu noktalardan ilki; her iki yıldızın da kariyerlerine girdikleri güzellik yarışmalarında kraliçe seçilerek başlamış olmaları. Rosenblum tacını taktıktan sonra; önce bir süre modellik yaptı, ardından da gazeteciliğe başladı. Avşar Kızı ise oyunculukta kariyer yaptıktan sonra kendi adına bir dergi çıkartarak basın sektörüne adım attı. Şu anda her iki ünlü de TV'de program yapıyor. Tıpkı Avşar Kızı gibi siyasi ve toplumsal konulardaki söylemleriyle hep gündem yaratan Rosenblum, İsrail'in özel hayatı en çok merak edilen ünlüleri arasında yer alıyor.

TEKLİFİ DÜŞÜNECEĞİM
Hülya Avşar ile Pnina Rosenblum'ın bir diğer ortak özelliği; her ikisinin de ticaretle ilgileniyor olmaları. Avşar Kızı tişört, Rosenblum ise kozmetik ürünleri üretiyor. Aralarındaki benzerliklerden çok etkilenen Rosenblum, röportaj sırasında Hülya Avşar'a yakında Türkiye'de satışa çıkarmaya hazırlandığı kozmetik ürünlerinden de bahsetti ve bu ürünlere onun adını vermeyi teklif etti. Avşar Kızı'na, "Ürünlerime 'Hülya Avşar' adını koymama ne dersiniz acaba?" diye soran güzel gazetecinin ünlü sanatçıdan aldığı yanıt; "Sizinle, bu konu hakkında konuşabiliriz" oldu. İkilinin bir sonraki buluşması Rosenblum'ın yakında çıkacağı Arjantin seyahatinden sonra gerçekleşecek. Bu süreçte ünlü gazetecinin kozmetik şirketinde görev yapan müdürlerden biri İstanbul'a gelerek, Hülya Avşar'a ürettikleri kozmetik ürünler hakkında bilgiler verecek.

« Yanıtla #44 : 03 Temmuz 2008 - 10:29:32 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
bence albüm yapmasın artık sinemaya yada dizilere geri dönsün