Gönderen Konu: Gülse Birsel  (Okunma sayısı 11697 defa)

Ynt: Gülse Birsel
« Yanıtla #75 : 28 Mayıs 2011 - 18:23:21 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 28 Mayıs 2011 - 18:23:21 »

« Yanıtla #76 : 28 Mayıs 2011 - 18:51:25 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Yazan aynı oynayan aynı fakat karakterler,kurgu aynı mı onu bilmiyoruz ki avrupa yakası 2 yi çekmediklerine göre farklı tarzda bişey yapacaklar gibi duruyo ki buna da sevindim avrupa yakasını çok izlerdim ve gelmiş geçmiş en komik dizi olduğunu düşünürüm hep ama herşeyin bi dozu olmalı .
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #77 : 28 Mayıs 2011 - 20:20:38 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Aynı olmamalı tutmaz.Keza,aynı kadro başka işler de yapsalar,gene tutmaz,örneklerini çok gördük bunun.Ama,Gülse de amatörce bir işe imza atmaz.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #78 : 28 Mayıs 2011 - 20:52:03 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Bence de aynı kadroyla farklı şeyler yapılmaya çalışıldı bugüne kadar çoğu kez, ama genelde hüsranla sonuçlandı.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #79 : 28 Mayıs 2011 - 22:30:38 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Gülse Birsel zeki kadındır, sanmıyorum ki aynı pilavı önümüze koysun. İşin rizikolarını iyi analiz etmiştir. Umarım kaliteli bir dizi geliyordur.

« Yanıtla #80 : 29 Mayıs 2011 - 02:42:01 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
madem oynucak bi dizide

Özlem'in bu kadının dizisinde oynamasını isterdim...keşke
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #81 : 08 Haziran 2011 - 22:58:28 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Tekrarları bile hâlâ çok izlenen 'Avrupa Yakası' dizisinin ekibi şimdi yeni bir yapımda buluşuyor.

Gülse Birsel'in 5 yıl süren "Avrupa Yakası" isimli sit-com'u son yılların en sevilen dizilerinin başında geliyor. Tekrarları bile hâlâ çok izlenen dizinin ekibi şimdi yeni bir yapımda buluşuyor. Dizinin yaratıcısı Gülse Birsel, geçen hafta Tanrıverdi'yi canlandıran Sarp Apak'la görüntülendiği Asmalımescit'te sürprizi açıkladı ve "Yeni yılla beraber eski ekibimizle dizi yapıyoruz" dedi.

Ardından Gülse Birsel kaleme aldığı köşesinde de yeni dizisiyle ilgili "Kast belli değil ama Avrupa Yakası kadrosundan Sarp Apak, Hasibe Eren ve Gönül Ülkü'nün olacağı yüksek ihtimal. Tiyatroda, sinemada, televizyonda, daha hayata yakın hikâyelerin, daha gerçek bir komedinin peşindeyiz. Genç oyuncular, bu konuda büyük umut veriyor. Sinema ve televizyonda da hakiki komedilere yaklaşma hevesim, hatta sabırsızlığım var. O bakımdan benim için tatil bitti! Gösteri başlıyor" cümlelerine yer verdi.

Milliyet'in haberine göre, Gülse Birsel, bu bilgileri vermekle yetinirken dizinin sadece kanalının değil, yayın günü ve saatinin bile belli olduğu ortaya çıktı. TV dünyasının en parlak mizah kalemi olarak görülen Gülse Birsel'in yazdığı dizisi Kanal D şimdiden satın aldı. Üstelik Kanal D, diziyi çarşamba günü "Avrupa Yakası" dizisinin yayın saatinde ekrana getirmeyi planlıyor. Böylece daha şimdiden önümüzdeki yıl da çok izleneceği varsayılan Show Tv'nin "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin karşısına Kanal D, güçlü bir rakip koymuş olacak.

Dizinin kadrosunda Gülse Birsel'in adlarını verdiği oyuncuların yanı sıra Binnur Kaya ve Olgun Şimşek'in bulunduğu, Engin Günaydın'la da görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Üç bölüm senaryosunun hazır olduğu belirtilen dizinin yapımcısının bu kez Sinan Çetin'in şirketi Plato Film olmaması ise dikkat çekti.

« Yanıtla #82 : 09 Haziran 2011 - 12:37:11 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Merakla bekliyeceğiz o zaman..

« Yanıtla #83 : 12 Haziran 2011 - 13:42:46 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

'Dudak dolgunlaştırma kadında bin espriye bedel'

Gülse Birsel, HT PAZAR'dan Gülenay Börekçi'ye konuştu...

http://www.haberturk.com/medya/haber/639086-dudak-dolgunlastirma-kadinda-bin-espriye-bedel
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011 - 13:44:06 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #84 : 01 Temmuz 2011 - 13:31:40 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Başrollerde Gülse ve Beyaz

“Avrupa Yakası”nın mimarı Gülse Birsel, yeni sit-com için geri sayıma başladı. Birsel, bu sürpriz projede başrolü Beyazıt Öztürk’le paylaşacak.

Çarşamba eğlencesi   

Yıllarca devam eden ve her bölümüyle reyting rekorları kıran “Avrupa Yakası”nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yeni sit-com’un hazırlıklarına hız verdi. Kanal D’de yayınlanacak ve “Avrupa Yakası” gibi çarşamba akşamları ekrana gelecek dizide, Birsel’e bu kez başrolde ünlü şovmen Beyazıt Öztürk eşlik edecek.

Çekimler ekimde başlıyor

Nişantaşı sayfasını kapatan, yeni dizisinde Cihangir tayfasını ekrana taşıyacağı konuşulan Gülse Birsel, proje hakkında ser verip sır vermiyor. “Seyirci ‘Avrupa Yakası’nı özlüyor, ama o konuda yapacak bir şey yok. Yeni işe de ısınacaklardır” diyen Birsel, çekimlere ekim ayında başlayacak.

Bodrum’da yorgunluk atıyor

Beyazıt Öztürk, “Beyaz Show”un sezon finali yapmasının ardından soluğu Bodrum’da aldı. Önceki gün Plan B adlı tekneyle koyları gezen ünlü şovmen, hem dizi hem de şov programı yüzünden hayli yorucu geçecek yeni sezon öncesi enerji depoluyor.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18144024.asp?gid=383

« Yanıtla #85 : 01 Temmuz 2011 - 14:43:37 »

ARGo_

• Ziyaretçi

« Yanıtla #86 : 04 Eylül 2011 - 23:50:21 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Yeni diziye muhteşem kadro

Gülse Birsel'in merakla beklenen yeni dizisi "Yalan Dünya"nın yayın tarihi belli oldu

Avrupa Yakası'nın senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ‘Yalan Dünya’ Ocak 2012'de Kanal D'de başlıyor. Cihangir’deki oyunculuk piyasasını anlatacak olan komedi dizisinin kadrosunda Gülse Birsel'in yanı sıra Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Beyazıt Öztürk, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Bartu Küçükçağlayan yer alacak.

http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Yeni_diziye_muhtesem_kadro.htm?ArticleID=86673

« Yanıtla #87 : 12 Kasım 2011 - 02:49:09 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
ben bunu yeni gördüm, gerçekten de kadroya bak be!
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #88 : 12 Kasım 2011 - 08:59:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Olgun Şimşek ve Nihal Yalçın olayı bitirir bence. Beyaz'ın oyunculuğu kötü, Sarp Apak'ta aynı şekilde...

« Yanıtla #89 : 12 Kasım 2011 - 09:15:18 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Olgun Şimşek ve Nihal Yalçın olayı bitirir bence. Beyaz'ın oyunculuğu kötü, Sarp Apak'ta aynı şekilde...

Beyaz'ın yine kurtarır bir tarafı var da Sarp gerçekten umutsuz bir vak'a.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.