Gönderen Konu: Binnur Kaya  (Okunma sayısı 6562 defa)

Ynt: Binnur Kaya
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2009 - 22:57:32 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2009 - 22:57:32 »

« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2009 - 23:51:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

ROLÜ GERÇEK OLDU!. AVRUPA YAKASI DİZİSİNİN SAHİKASI BİNNUR KAYA PİDE YEMEKTEN FENALAŞTI

“Avrupa Yakası” dizisinde boğazına oldukça düşkün olan ve bazen çok yemek yemekten dolayı fenalaşan “Şahika”yı canlandıran Binnur Kaya’nın rolü gerçek oldu
Dizideki rol arkadaşı Engin Günaydın’la birlikte “Vavien” isimli bir şirket kuran ve aynı isimle bir de film projesinin çekimlerine başlayan Kaya’nın çok fazla pide yemekten fenalaştığı ortaya çıktı.
Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin Tokat’ta yapılan çekimlerinde Kaya, mide ağrıları içinde kıvranmaya başlayınca apar topar doktora gitti. Muayenesi yapıldıktan sonra serum takılan Kaya, pideyi fazla kaçırdığı için rahatsızlandığını anlattı ve “Sağlık durumum şimdi gayet iyi” dedi.

Böyle durumlarda gülünmez ama kadın her durumda güldürmeyi başarıyor :D

« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2009 - 11:29:52 »

« Yanıtla #18 : 30 Ağustos 2009 - 14:29:52 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Burhan ve Şahika’dan deliler korosu:

Koroda;Binnur Kaya,Engin Günaydın ve Özgür Çevik başrollerde.  .lol.

http://www.habermuzik.com/?i=26284

« Yanıtla #19 : 30 Ağustos 2009 - 15:38:53 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Burhan ve Şahika’dan deliler korosu:

Koroda;Binnur Kaya,Engin Günaydın ve Özgür Çevik başrollerde.  .lol.

http://www.habermuzik.com/?i=26284

Avrupa Yakası'nın bir bölümünde beraber müzikal yapmışlardı zaten ... Ama o diziye bağlıydı.. güzeldi de...

Bu nasıl bi şey olacak merak konusu...
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #20 : 30 Ağustos 2009 - 15:49:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Avrupa Yakası'nın bir bölümünde beraber müzikal yapmışlardı zaten ... Ama o diziye bağlıydı.. güzeldi de...

Bu nasıl bi şey olacak merak konusu...

Verdiğim linkte video bulunmakta umarım merakını giderir :D

« Yanıtla #21 : 30 Ağustos 2009 - 15:56:43 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Evet izledim ben o diğer yazdığını farklı algılamışım :D

hahaha Bu ne bee hayallerim yıkıldı ... Alemsin tekin ali  :p

« Yanıtla #22 : 30 Ağustos 2009 - 15:59:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Evet izledim ben o diğer yazdığını farklı algılamışım :D

hahaha Bu ne bee hayallerim yıkıldı ... Alemsin tekin ali  :p

Adı üstünde bak deliler korosu işin içine Binnur Kaya ve Engin Günaydın'da eklenince tam deli işi olmuş işte :D

« Yanıtla #23 : 31 Ağustos 2009 - 12:14:51 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
''Hayatım korku üzerine kurulu''

Şahika ve Dilber’i başka biri canlandırsaydı; insan görür görmez kurtulmak isterdi. Oysa varlığıyla onları şefkat duyulan, sevilebilir karakterler yapan Binnur Kaya herkesi kendine hayran bıraktı. Onunla yeni filmi Vavien’in setinde buluştuk. Bu güzel, duyarlı, derin, cesur, yetenekli, komik ve zeki kadınla yaptığım söyleşi epeydir beni en mutlu eden şey oldu.

‘Utangaç biri’ diyorlar sizin için...
 İnsan neden utangaç olmasın ki? Ya da neden sosyal, girişken olması gereksin? Girişkenlikten pek hoşlanmıyorum. Rol yaparken farklı; oyun oynamanın bir şekli o. Başka bir hale bürünüyor, başkası oluyor, bir boyuttan bir boyuta geçiyorsunuz. Aynı zamanda benim işim bu. Onun dışında, sıkılgan, yabani biriyim, evet.

Sevmediğiniz bir karakteri canlandırırken kendinizde sizi irkilten şeyler keşfediyor musunuz?
Siyahla beyaz, geceyle gündüz, kötüyle iyi, bütün iyi sıfatların zıttı da var içimizde. Kötülük yapmamamız, içimizde kötülük barındırmıyoruz demek değil. İnsan gün gelir kötülük yapmak zorunda da kalabilir. O an için belki bu sizin tek hayatta kalış biçiminizdir. Ben kötüyü de iyiyi de oynarken kendimden yola çıkıyorum.

DİL YARASININ TELAFİSİ YOK
 “Ben böyle biri de olabilirmişim meğer” dediniz mi hiç?
Demişimdir. Kötü yanlarımı kendime itiraf etmeye çalışıyorum zaten. Mesela bir sinirim vardır, bilirim. Sabrımı hep muhafaza ederim ama bir noktadan sonra sabra ayıp etmek, onu boşa harcamak istemem.

Kendinizle çok uğraşıyorsunuz...
Kendiyle uğraşsın insan zaten. Bu eğer, ilgilenmek biçimindeyse, iyi bir şey. Didişmek ve savaşmak ise gerzeklik. Kiminle savaşıyorsun; sanki iki tane sen varsın. Biri doğruyu biliyor, öteki yanlıştan yana. Biri doğruyu istiyor, ötekine yanlış cazip geliyor... Yok ki öyle şey! Fakat yaptığım iyi şeyleri de aklımda tutuyorum. Diyorum ki, bunu unutma, muhafaza et. Kriz anlarında zamanı durdurmaya, öfkemi bastırıp susmaya çalışıyorum. Dil yarası ilişkileri telafisi
olmayan bir şekilde zedeliyor çünkü.

Dil yarası açtınız mı?
Çok. Şimdi bastırmayı deniyorum. Kendimi zapt edeyim, dilim yanlış bir şey söylemesin diye... Ama saygısız biri karşısında susmam, onu bile isteye kırabilirim. Bazı zaaflara yenik düşmeye sırf sevdiklerimin hakkı var.
Katılır mısınız: Erkeğin alanı sayılan mizah kadının seksapelini azaltıyormuş gibi algılanıyor...
Komedi kadın yapınca basitlik addedilebiliyor. Oysa bizde de dünyada da kadın olmak, trajediye varacak kadar zor. Bu yüzden de aslında kadınların hayatında mizah malzemesi çok daha fazla. Bir de şu var ama, kadın hep güzel görünmek istiyor. Oysa öyle haller var ki hayatta, insan tüm zaaflarını gözler önüne serip baş zavallı olabilir. Nasıl göründüğünüze takılırsanız,
karakterin bu halini gösteremezsiniz.

Nasıl oluyor buna takılmamak?
Hayatta nasıl oluyorsa... Oynarken zavallı durumlarını hatırlıyorsun; yüzündeki ifadenin, gözündeki bakışın zavallılığını, elini kolunu nereye koyacağını bilemeyişini. Komedi zor iştir, içinde çok fazla zaaf, defo, kendini ele verme hali vardır.

Zevk almaz mısınız gözlerin üstünüzde olmasından?
İnsan zevk almasa yapabilir mi bu işi? Ama her zaman beğenilmeyebilir,
arzulanmayabilirsin iz. N’apalım, dünyanın yarısından çoğu böyle. Hem birini beğenmek, onu tanıdıkça oluşan bir şey. Önceden beğenmeyeceğiniz birini çok arzular hale gelebilirsiniz.

Neyi beğenirsiniz başkasında?
İnsanın en erotik yeri beyni bence, biz onunla varız veya yokuz.

NASILSA AYRILIRIZ DİYE...
 Ayrılmaktan korktuğunuz için ilişki yaşamıyorsunuz. Korktuğunuz için başka neleri yapmıyorsunuz?
Bir sürü şey... Tüm zamanımı hayatımdaki insanlara ayırabilmek için yeni insanları almıyorum içeri. Öte yandan yalnızlığımı baş tacı etsem de, yalnız kalmayı istemiyorum. Hayatım korku üzerine kurulu, beni yaşamak da, ölmek de korkutuyor...
 Ayrılmamak için terk ettiniz mi?
‘Nasılsa ayrılırız, şimdiden gideyim’ gibi korkakça şeyler yaptım.
 Kızmıyor musunuz kendinize?
Kızmaz mıyım? Bu nasıl bir korkaklık ve haddini bilmezlik ki, yarının kararını tek başına verip bir de arsızca plan yapıyorsun. Ama bununla savaşacak donanıma sahip değilim, o gücüm yok.
 Bu yüzden sevdiklerinizi çok yaralıyorsunuz ama...
Bunu düşünüp daha da acı çektiriyorum kendime.
 Aşka dair hayalleriniz var mı?
Hayalleri gerçekleşsin diye kurarım ama aşkta durum değişik. Aşkta, hayallerimin gerçekleşme kapısını bizzat kendim kapatıyorum. Bir hayalde bile insanın ruhunu başkasına emanet etmesi zor. Cemal Süreya bir şiirinde der ya; “Daha nen olayım senin, onursuzunum.” Aşk, onurunla beraber onursuzluğunu da emanet ettiğin kişiyle yaşadığın şeydir. Öyle biriyle birlikteysen, bu ilişki çok kıymetli bir şey olur, ölümden bile korkmazsın artık.

ENGİN İNSANI İYİ AĞIRLAR

Senaryo Engin Günaydın’a ait. Sizce iyi bir yazar mı?
Kesinlikle, müthiş. En güzeli de, bir hayali vardı ve onu kağıda dökebildi. Bir insan hayalini gerçekleştirmek için yola çıktığında sizi de davet ediyorsa eğer, yapacağınız tek şey bunun kıymetini bilmek olmalı. Kolay sıkılan biriyim ben, sürekliliği beceremiyorum. Şaşırmayı seviyorum. Şaşırmam için de hayran kalmam gerekiyor. Engin’de bir sürü şeye hayranlıkla şaşırabiliyorum.

Nesine hayransınız?
İşini ciddiye alıyor ve çok disiplinli. Hem kendini, hem setteki öteki çalışanları yüksek tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Onunla oynarken yorulmuyorsunuz. Dramda da, komedide de bu mesleğe çok yakışıyor.
Zekasına, yeteneklerine, insan ilişkilerine, iş disiplinine, samimiyetine, zaaflarına yenik düşmemek için çaba göstermesine saygı duyuyorum. En çok da cömertliğine... Paraya dair bir şey değil bu. Engin insanı her yerde, her zaman, her şekilde iyi ağırlar.

Hiç mi olumsuz yanı yok?
Çevresindekilere karşı bu kadar anlayışlı olması beni endişelendiriyor. Kendini korumayı öğrensin isterim. Kendini koruyamazsa dilerim hayat onu koruyup kollar.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2009 - 12:21:10 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2009 - 23:17:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dilber Hala aya çıktı   .lol.

D-Smart'ın Dilber Hala'lı reklam filmlerine yenileri eklendi. Binnur Kaya'nın canlandırdığı Dilber Hala, yeni filmlerde aya çıkıyor!

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/12774853.asp?gid=222

« Yanıtla #25 : 27 Ekim 2009 - 10:20:03 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Dilber Hala aya çıktı   .lol.

D-Smart'ın Dilber Hala'lı reklam filmlerine yenileri eklendi. Binnur Kaya'nın canlandırdığı Dilber Hala, yeni filmlerde aya çıkıyor!

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/12774853.asp?gid=222

Reklam filmlerinin hepsi de çirkin ve gereksiz bence..Son rekalm filmi yani aya çıkmış olan reklamınıda beğenmedim...Sinema filmlerini tercih ederim :)

« Yanıtla #26 : 27 Ekim 2009 - 21:48:52 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Reklam filmlerinin hepsi de çirkin ve gereksiz bence..Son rekalm filmi yani aya çıkmış olan reklamınıda beğenmedim...Sinema filmlerini tercih ederim :)

Aynen..

Mali durumunu düşünüyor heralde.. :P

« Yanıtla #27 : 28 Ekim 2009 - 11:10:04 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
seviyorum bu kadını,reklamda da olsa hakkını veriyo yaptığı işin ama dizi yada sinemada izlemek ayrı zevk,dilber hala tiplemesi avrupa yakasının son dönemine gelmesi büyük şanssızlık,yoksa o tipleme uzun yıllar götürürdü diziyi(tabi burhan abiyle birlikte)
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #28 : 05 Aralık 2009 - 20:06:43 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Binnur Kaya’nın yeni imajı

Önceki gece 'Adını Sen Koy' adlı sinema filminin galasına gelen Avrupa Yakası'nın Şahika'sı Binnur Kaya, yeni imajıyla dikkat çekti. Daha önce hep uzun saçlarıyla tanınan ünlü oyuncu saçlarını kısacık kestirince, farklı bir görünüme kavuştu. Kaya " saçlarımı kestirince çok rahatladım" dedi.

sen rahatladın da ben pek rahatlayamadım :D
schhh..

« Yanıtla #29 : 05 Aralık 2009 - 20:28:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Dış görünüşü iyi mi kötü mü bilmem ama oyunculuğu tartışmasız çok iyi bence  :)