Gönderen Konu: Okan Bayülgen  (Okunma sayısı 28036 defa)

Okan Bayülgen
« : 01 Kasım 2008 - 18:46:46 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Okan Bayülgen,  tiryakilerine yine muhteşem bir şov hazırladı.

Dinamik, eğlencesi bol, sürprizi bol, süper bir şov!

Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı”na yine, müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri konuk olacak.

Tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekorun kullanıldığı “Disko Kralı”nda, taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebiliyor. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen'in tek bir konukla başbaşa kaldığı alan oluşturuyor.

Disko Kralı'nda; Hakkı Devrim, Aydın Boysan ve Erol Günaydın'dan oluşan "İhtiyar Heyeti" ile Özgür Çakıt'ın hazırladığı bir bölüm de var.

Konuklara yapılan psikoloji testi "Heboköbe", sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı",  telefon konuklarına yöneltilen "Malumatfüruş" soruları, "Medya Canavarı" ve Hakkı Devrim'in Medya Arkası bölümleri de programın beğeniyle izlenenleri arasında.

Yeni oyuncuları, canlı ve bant skeçleri, orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle “Disko Kralı” cumartesi gece yarısı Kanal D'de. Sakın kaçırmayın!

http://www.kingodisco.com/
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009 - 20:51:41 Gönderen: kanatsız melek »
schhh..

Özlem Tekin

Okan Bayülgen
« : 01 Kasım 2008 - 18:46:46 »

Ynt: Disco Kralı
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2008 - 21:58:56 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
sikeçleri berbat...
..

« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2008 - 09:12:38 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ya dün izleyemedim uyumuşum  :uyku: dün programı izleyen varsa konukları yazabilirmi internette de daha yok  :::::
schhh..

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2008 - 10:06:57 »

Çevrimdışı cigil

• Yepyeni Üye
  • *
öykü berk esra erol tan vrdı

« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2008 - 15:55:54 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
  • Yapma be Azrail, Mario'nun bile 3 canı var ...(=
izlicektimde abimlerle film izledik izleyemedim ondan zaten filmden sonrada uyudum çok yorgundum :D
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2008 - 15:56:41 Gönderen: aslınur »
!...İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı...!

« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2008 - 16:39:02 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ya o okanın fırat aslanla boks maçı sadece bi bölüm içinmiydi 3. bölümde yaptılar 4. de yapmamışlar heralde   

bütün yaz boks boks diye konuşuldu hepsi bi bölüm içinmiydi :D :D
schhh..

« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2008 - 16:40:19 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
BeN berbet buldum bu izlenirmi bea

« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2008 - 18:57:35 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
bir bölümünü izedim ve tamamen iğreçti.konuklara olsun telefonla katılan seyiricilere olsun çok kötü bir konuşma tazrı ile ağırlıyor.zaten okan bayülgen i sevmezdim ama tv makinası biraz idare ederdi ama bu hiç olmamaış

« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2008 - 20:20:49 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
bir bölümünü izedim ve tamamen iğreçti.konuklara olsun telefonla katılan seyiricilere olsun çok kötü bir konuşma tazrı ile ağırlıyor.zaten okan bayülgen i sevmezdim ama tv makinası biraz idare ederdi ama bu hiç olmamaış

ona kötü konuşma tarzı demeyelim. okan alışılmışın dışına çıkyor. mesela ilk programa adını ilk kez duyduum bi şarkıcı geldi. kadının yüzüne senn albümün satmadı heralde dedi. o kadın başka bir programa çıksa ' ay ne kadar güsel bi şarkı, çok güsel bir ses, seni tebrik ediyorum' fln der kadına yalakalık yapardı. okan lütfedip şarkı bile söyletmedi. ayrıca seyircilerlede öyle konuşup telefonu yüzlerine kapatması hep vardı. tabi program değişik formatta. adam bir sene ara verdi. bana da bazı yerleri kötü geliyor ama onlar da zamanla düzelir.

sikeçleri berbat...

ayrıca yukardaki arkadaş skeçleri berbat demiş. yalnız programda skeç yook. bitek özgür çakıtın hazırladığı ''ben bişey merak etmek istiyorum'' var. o da skeç değil günlük hayatta karşılaşılan sorunlara esprili yanıtlar.

izlemeden yorum yapmayalım lütfen, burda sıkı bi okan fanı var  :D  :::::

minik bir parantez, dademin yazmayı unuttum onun için mesajı değiştiriyorum
programın 4. bölümünde yeni bi skeç çıktı.ancak yukardaki arkadaş daha 4. bölüm başlamadan skeçleri berbat dediği için ve ilk 3 bölümde skeç olmadığı için ben de böyle dedim. :D
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2008 - 20:32:35 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2008 - 20:44:56 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
nerde yoktu ya.
İkinci bölümdeydi sanırım. Konu: ''kolçak'' mıydı ne.  hatta harun kolçak üzerinden bi espri yapılmıştı.

sen kendinle çelişmişsin zaten.
..

« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2008 - 20:52:52 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
 arkadaşım (pardon furkii ama cevap vermek zorundayım yoksa çatlarım) sen önce bi izlediğin şeyin adına bak istersen o kolçak yukarda belirttiğim özgür çakıtın hazırladığı 'ben bişey merak etmek istiyorum'  adlı bölümde sinemalardaki kolçak sorununu anlatmak içindi ve espri olsun diye olay harun kolçağa bağlandı.O bölümde 'skeç' değil...
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2008 - 20:55:36 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #11 : 04 Kasım 2008 - 21:36:03 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
yukarıdaki sayın arkadaş mesajının bir kısmını silmiş yani değiştirmiş.
lütfen mesajları anlayarak yorumlayınız. Sonra ortaya komik bir durum çıkıyor öyle değil mi?

Okan'ın sesi yeter...Seslendirme lerini seviyorum
..

« Yanıtla #12 : 04 Kasım 2008 - 21:56:08 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
evet, çok komik durumlar ortaya çıkıyor.. fazla tartışmaya da gerek yok bi yerde.

bu arada soracaım şey daha çok okanla ilgili biras konu dışı olacak ama okanın filmi çekiliodu ''herşeyin bittiği yerden'' ilk programa ışın karaca geldi hatta filmde ışın karacada oynayacaktı filmden hiç bahsetmediler heralde filmin yapımcılarının borcu mu ne varmış önceki yapımlarından dolayı bu film hiç olmicak mı? bilgisi olan yazsın please..
schhh..

« Yanıtla #13 : 05 Kasım 2008 - 00:17:00 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
:P :P tv de izlencek bi şey olmadığında ha bi de konukları güzel olduğu zaman bi alternatif olabilir :D :D ;)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #14 : 05 Kasım 2008 - 18:59:20 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
göz kapaklarımın ve bu senemin dayanabileceği bir zaman diliminde yayınlanmadığı için hala izlememiş bulunuyorum.
neyse seneye =P
Tesadüflerle başlar her şey.