Gönderen Konu: Paranormal Activity (Yalnız Gitmemeniz Tavsiye Edilen Film)  (Okunma sayısı 2665 defa)

Ynt: Paranormal Activity (Yalnız Gitmemeniz Tavsiye Edilen Film)
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2010 - 21:45:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
seytan_nikahı farkındaysan ilk yazdığım yorumu filmi izlemeden önce yazmışım...Diğer yorumu ise filmi izledikten sonra...

Filmin çok iyi hasılat yapması ve fazla övgü almasından dolayı izlemeden önce korku sever olarak iyi olduğunu düşünmüştüm..Ama filmi izledikten sonra fikrim tamamen değişti...

Bunu anlamayacak biri olduğunu düşünmüyorum...Fazla boş zamanın var galiba oturup benim yazdığım yorumları inceliyorsun tek tek...

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2010 - 21:45:35 »

« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2010 - 22:03:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Hayır gözlemlerim iyi diyelim.Ben filmin el kamerasıyla çekilmiş olduğunu belirttim ve sen,tam benlik dedin buna rağmen,diğer kıstasları yok saydığımızda ve daa sonra izledikten sonra,bu el kamerasıyla çekilmiş filmler bana göre değil demişsin,ben de onu belirttim,harlamana gerek yok,tamam :p
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2010 - 22:19:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ben daha önce amatör çekim korku filmi izlememiştim.Bu filme "süper tam benlik" dememin sebebi diğer mesajdada belirttiğim gibi filmin çok fazla övgü almasıydı...

Filmi izleyip beğenmemiş birinin "Gerçekten bu amatör çekim filmler bana göre değil.." demiş olmasında anormal birşey göremedim ben..

((Bu arada ilk yolladığın mesajda filmin el kamerası ile çekildiği belirtilmemiş sadece kamera sistemi kurulup çekildiği belirtilmiş))

Neyse daha fazla yazıp gereksiz tartışmalara yol açmamak için susuyorum..

« Yanıtla #18 : 11 Nisan 2011 - 00:40:04 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sonuna kadar "Aha, şimdi korkutacaklar!" diye beklediğim ve sonunda insanların gerçekten boş yere abartmaya endekslendiğini bana göstermiş olan filmimsi. Daha kötüsü yapılamazdı ki ikincisini yapmışlar. İzlemedim onu korku filmlerinden daha fazla uzaklaşmayayım diye.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #19 : 11 Nisan 2011 - 01:02:24 »

ARGo_

• Ziyaretçi
çizgi filmler bile daha korkunç bu filmin yanında:))

« Yanıtla #20 : 23 Aralık 2012 - 21:59:20 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Sonuna kadar "Aha, şimdi korkutacaklar!" diye beklediğim ve sonunda insanların gerçekten boş yere abartmaya endekslendiğini bana göstermiş olan filmimsi. Daha kötüsü yapılamazdı ki ikincisini yapmışlar. İzlemedim onu korku filmlerinden daha fazla uzaklaşmayayım diye.
+4
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,