Gönderen Konu: Spartacus  (Okunma sayısı 2670 defa)

Ynt: "Spartacus: Blood and Sand"
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2011 - 19:16:16 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Gods of the Arena dan sonraki sezonu bekliyorum merakla...Bu bir gerçek ki adamlar film kıvamında dizi çekiyorlar.. Oyunculuk olsun, efektler olsun, senaryo olsun gerçeğini aratmıyor..

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 09 Mart 2011 - 19:16:16 »

« Yanıtla #16 : 28 Mart 2011 - 02:57:49 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Gods of the Arena dan sonraki sezonu bekliyorum merakla...Bu bir gerçek ki adamlar film kıvamında dizi çekiyorlar.. Oyunculuk olsun, efektler olsun, senaryo olsun gerçeğini aratmıyor..
kesinlikle çok keyif aldım her iki sezondan da 3. sezon şiddetle beklenmekte:)

« Yanıtla #17 : 17 Aralık 2011 - 21:21:56 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Gerçek Spartacus Kanserden Öldü Ama Dizi Kaldığı Yerden Çakma Spartacus İle 3.Sezonu Ocak 2012 de Devam Edecek.Az Kaldı Sabır.

3.Sezon ''Spartacus Vengeance''Fragman Linkte..

http://www.youtube.com/watch?v=GObQ_VCGu6w
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #18 : 13 Mart 2012 - 00:57:33 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Star TV'de veriyorlar yahu diziyi vaybea gözlerim yaşardı görünce:) TR dublaj nebileyim sesler tam oturmamış.. Spartacus Vengeance hayranlıkla izlemeye devam ediyorum..

« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2012 - 01:22:24 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Kaç ana karakter öldü 2. sezon finalinde sayamadım o.0

Nasıl devam edecek 3. sezon?!

Glaber, bebeyim
:cry2:

Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!

« Yanıtla #20 : 13 Nisan 2013 - 13:34:33 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Başlığı genel olarak Spartacus olarak değiştirebiliriz sanırım, zira dizimiz artık bitti.

Sizden saklayacak halim yok, yarım saat öncesine kadar yaşıma başıma bakmadan hayvanlar gibi ağladım evde. Anca kendime geldim. La biri yanlışlıkla elime kılıç falan verse kesin birilerini doğrardım. Öyle gaza geldim. ahahah :D

Neyse daha bi kafamı topladığımda genel bir izlenim aktaracağım.

Ynt: Spartacus
« Yanıtla #21 : 27 Nisan 2013 - 21:12:58 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Dizi biteli oldu epey ama ben budizi(m) hakkındaki görüşlerimi yansıtmadım.. Şöyle ki buda rahipleri yüzyıllarca kendilerini bir şekilde ifade ettiler lakin buda ne yav.. Gelelim Spartacus'a bir dizinin oyuncuları bu kadar mı kendilerini bağımlı yapar.. Bitmesine üzüldüğüm nadir dizilerden biridir.. Dizi sonunda ağlama safahatına geldim.. Helede Spartacus'un öldüğü sahne.. Adeta gözlerimin hakimiyetini kaybeder gibi oldum.. Ağlayacaktım da ağlamadım bea :) İçimden geçmişe dönüp de yaşanan olayların akıbetini değiştirip.. Şimdiki zamanda bu dizinin bir kaç sezon daha sürmesini sağlamaktı tabi ki düşüncem :) Oyuncu kadrosunun her birine ayrı hayrandım zaten, adamlar cuk diye oturmuş diziye.. Son savaş sahnesi zaten koparttı beni.. Crixus geçmişte Spartacus'ten ayrılmasaydı.. Bence Crassus büyük zayiatlar verir, Spartacus da dağları aşardı..

« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2013 - 17:54:49 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Güzel diziydi. "Six Feet Under"dan sonra bilgisayarda takip ettiğim ikinci yabancı diziydi ayrıca da. Lucy Lawless sayesinde izlemeye başladım ve iyi ki de izlemişim. Karakterler genel olarak iyi düşünülmüştü ama savaşçıya dönüştükten sonraki Naevia kadar itici bir karakter görmemiştir yeryüzü herhalde. Son sezonda hemen hemen çoğu yeni karakter saf "kötü niyetli" olmamasına rağmen bir şekilde kötülük yapmaya itildi. Bu açıdan da Marcus'u seveyim mi, adamdan nefret mi edeyim, bilemedim. Yalnız tüm dizi boyunca en romantik ve gerçekçi sevişme sahneleri kendisi ve hizmetçisi arasındaki sevişme sahneleriydi. Bayıldım!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #23 : 29 Nisan 2013 - 18:31:24 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
dizi bittiği için hiç bu kadar üzüleceğim aklıma gelmezdi... Yani marcus ölür bu kezde pompey le uğraşmaya başlar diye seviniyordum ne yazıkki spartacus öldü.. Ama final bölümü gerçekten mükemmeldi... Ganiccus favorim di onuda çarmıha gerdiler..

Böyle bir efsane dizi tekrar çekilirmi bilmiyorum ama kolay kolay hiç bir şey yerini dolduramayacak gibi...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #24 : 04 Mayıs 2013 - 08:13:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"Legends are but bone and meat of dreams, rotting in the harsh sun of reality!" diziyi özetleyen laftır. Marcus'un ağzından.
Kalbim pusula, sen kuzey!