Gönderen Konu: [Dizi] Modern Family  (Okunma sayısı 1667 defa)

[Dizi] Modern Family
« : 30 Temmuz 2011 - 10:58:47 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Modern Family klişeleşmiş mükemmel Amerikan ailesi prototiplerinden sıkılmış; fakat aile komedilerinden de vazgeçemeyenlerin yeni tutkusu olacak.

Christopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yaratılan yarım saatlik bu komedi dizisinde, “Evli ve Çocuklu”daki Al Bundy karakteri ile tanıdığımız Ed O’Neill, Jay Pritchett olarak karşımıza çıkıyor. Üç aile ve üç farklı yaşamı konu alan dizide ilk ailemiz, Prichett ailesi.

Claire ve Mitchell adında iki çocuğu olan Jay, kendinden daha genç olan Gloria ile evlidir. Gloria’nın ise Manny adlı bir oğlu vardır. Jay bir yandan yaşına göre oldukça olgun olan Manny’ye üvey babalık yapmaya çalışırken bir yandan da genç ve güzel karısını başkalarına kaptırmamaya çalışır.

Dizinin konu aldığı ikinci ailemiz Claire ve Phil Dunphy çiftidir. Jay’in kızı olan Claire, aşırı korumacı bir yapıya sahiptir. 3 çocukları olan Claire ve Phil çiftinin en büyük uğraşı ise çok yaramaz olan ve sürekli sorun yaratan  büyük oğulları Luke, erkeklerle yeni yeni çıkmaya başlayan Haley ve ailenin en küçük ve en zeki kızı olan Alex.

Üçüncü ailemiz, Jay’in eşcinsel oğlu Mitchell, onun 5 yıllık partneri Cameron ve çiftin evlat edindikleri Vietnamlı bebekleri Lily’den oluşuyor.

Kaçıncı tekrarındayım artık sayamadım.Şu ana kadar izlediğim en başarılı dizilerden biri hatta belki de en başarılısı.Vegateryan'a da bir selam çakmak lazım tabii burdan :)
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2011 - 10:59:40 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

[Dizi] Modern Family
« : 30 Temmuz 2011 - 10:58:47 »

Ynt: [Dizi] Modern Family
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2011 - 02:58:10 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
En sevdiğim karakter sıralaması yapamıyorum gibi ama Gloria bi' adım önde gibi de gözüküyor.Luke var, Phil var, Cameron var...

Yapacak bir şey bulamayınca ve yemek yerken izliyorum artık. Yeni bölümler çıksa da onları da ezberlesem. Son zamanlarda en çok güldüğüm 2 diziden biri. Diğeri de 'Leyla ile Mecnun'.
Yaz boyunca kısa kısa sahneler çekip orda burda yayınlasalar keşke. Özlüyor insan.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2011 - 12:12:55 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Emmyde bir sürü adaylıkları var yine.En iyi yardımcı erkek oyuncu adaylarının 6sının 4ü Modern Familyden :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2011 - 15:26:36 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Murat, senin yüzünden başladım diziye. :D

« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2011 - 15:28:45 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Murat, senin yüzünden başladım diziye. :D

Beğenmeme ihtimalin yok :D

« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2011 - 10:35:32 »

Çevrimdışı drown

• Cool

3. sezon tanıtım posteri =)

« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2011 - 10:20:20 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Muhteşem :)

« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2011 - 23:21:21 »

Çevrimdışı drown

• Cool
3. sezon ilk bölüm fragman yayınlandı.1 saatlik özel bir bölüm bizi beklemekte.Son 12 :)

« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2011 - 13:31:32 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bakalım Emmylerde ne yapacaklar :)

« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2011 - 03:33:04 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Şu an Emmylerde bütün ödülleri sömürmekteler nerdeyse ben bile beklemiyodum  :D

« Yanıtla #10 : 13 Aralık 2012 - 22:24:18 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sofia Altın Küre'ye aday ama alamayacak muhtemelen :) Olsun biz yine de bayılıyoruz ona. Ayrıca Julie de aday olmalıydı.

« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2013 - 10:06:39 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Her yayınlanmayan hafta acaba çok mu büyütüyorum diye düşünüyorum. Fakat gelen bölümle az bile yaptığımı düşündürtüyorlar. Son gelen bölüm şahaneydi. Claire'in hastasıyız

« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2013 - 18:34:30 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
En çok güldüğüm Cam oldu. hahaha daha ilk bölümden bunu anlamıştım.
..

« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2013 - 09:47:08 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
dizinin yirmi dakikalık oldugunu öğrendiğimde bilerek başlamamıştım. sezonların birikmesiyle izlenme kıvamına geldiği için geçen ay dört sezon birden indirip başladım. bir aydır en büyük eğlencem bu dizi(: karakterlerin herbiri çok iyi ama özellikle de phil ve luke tabiri caizse yarıyo beni,inanılmaz komik ve keyifli,ayrıca konu olarak son derece basit mevzular üzerinde ilerlemeleri daha da sevmeme neden oluyo,gönül ister 27 sezon falan yapsınlar bu diziyi (((:
I\'m going slightly mad