Gönderen Konu: "Maçolar" (2006)  (Okunma sayısı 33807 defa)

"Maçolar" (2006)
« : 28 Kasım 2006 - 15:55:37 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
2006 yılının Aralık ayında Show TV'nin iddialı bir şekilde öne sürdüğü dizilerden olan Maçolar, göz dolduran oyuncu kadrosuna rağmen, reyting kurbanı oldu ve 5. bölümden sonra yayından kaldırıldı... Özlem Tekin'i dizide "Deniz" rolunde izlemiştik.

Yapimci: ANS Production

Yönetmen: Hakan Mumcuoglu

Oyuncular: Burhan Öcal, Umit Olcay, Gokhan Tepe, Kamil Guler, Tolgahan Sayisman ve Tevfik Urgancioglu, Seyyal Taner, Özlem Tekin

Konu: Güney sahillerinde büyük bir tatil köyüne sahip, otoriter tavrıyla etrafına yaka silktirecek bir adamı canlandıracak olan Öçal'ın beş oğlu vardir. Öçal dizi boyunca oğullarına, sahibi olduğu tatil köyünde çalışabilmeleri için bu alanda okumaları için baskı yapacak ve her birinin turizmci, avukat, doktor, muhasebeci ve işletmeci olmasını isteyecek. Çocuklar ise bu duruma karşı çıkmak için her şeyi yapacak! Ortaya da traji-komik hikayeler çıkacak..

1. BÖLÜM

Karaaslan ailesi Antalya ve çevresinde tanınan güçlü bir ailedir.

Haydar Karaaslan beş oğlu ve kız kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Otel, sera, lojistik, inşaat işlerinin başına oğullarını yerleştirmiş ve büyük bir aile şirketi kurmuştur.

Haydar Karaaslan ile İstanbul'daki belalısından kaçarak Antalya'ya gelen ve otele iş başvurusunda bulunan Deniz'in yolları Haydar Karaaslan'nın sahibi olduğu otelde kesişir.

Deniz'in belalısı peşini bırakmayacak ve Haydar Karaslan ile karşı karşıya gelicektir. Birbirine zıt beş kardeşin aile içindeki çatışmaları da eklenince ortaya heyecanlı bir aile hikayesi çıkacaktır.

2. Bölüm

Haydar Karaaslan'ın otelinde çalışmaya başlayan Deniz'in hayatı Demircan'ın Antalya'ya gelmesi ile karışır.

Deniz'i zorla İstanbul'a götürmek isteyen Demircan karşısında Haydar Karaaslan'ı bulur. Haydar Karaaslan'ın otelinde Demircan tarafından tehdit edilmesi oğullarını harekete geçirir. Diğer taraftan Demircan Rasim ile konuşarak Antalya'ya yerleşmeyi planlamaktadır.

Bu arada Deniz'in isteğini kıramayan Natalya otelde çalışmaya başlar ve Efe'nin dikkatini çeker.

Tuncay'ın Nazlı'ya olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Hasat'ın yaşadığı trafik kazası Nazlı'ya ile tanışmasına sebep olur. Hasat tesadüfen Deniz'in Demircan'la olan mücadelesine tanık olunca ortalık iyice karışacaktır

3. Bölüm

Hasat Deniz'i Demircan'ın elinden kurtarır otele bırakır. Bu sırada Efe otelden çıkarken ikisini görür. Deniz'in Demircan'dan yediği darbe sonucu gözü morarmıştır. Bu yüzden Haydar'ın karşısına çıkmamak için direnir. Ama Haydar bütün otelde Deniz'i aratmaktadır. Sonunda Deniz'in kaçacak yeri kalmamıştır ve Efe'nin ofisinde görüşürler. Deniz'in gözündeki gözlük Haydar'ın dikkatini çeker ve ne olduğunu sorar, Deniz kapıya çarptığını söyler ancak bu bahaneye Haydar inanmaz.

Demircan'ın amcası Vakkas İstanbul'dan gelmiştir. Demircan amcasıyla Deniz meselesini konuşur amcası Vakkas Deniz'in peşini bırakmasını söyler. Böyle bir ilişkinin olmayacağını izah etmeye çalışır. Ama Demircan onu bırakamayacağını çünkü Deniz'in hamile olduğunu söyler.

Deniz ve Hasat otelde karşılaşırlar. Deniz, Demircan olayını Haydar'a Hasat'ın anlattığını düşündüğü için Hasat'a tepkilidir. Hasatl’a konuşuşunca Haydar’ın Hasat'tan zorla öğrendiğini öğrenir aralarındaki sorun çözülürr.

4. Bölüm

Deniz İstifa Mektubunu Yazar

Haydar Karaaslan tarafınan kovulan Deniz istifa mektubunu yazar, oteli terk eder ve başka bir otele yerleşir. Haydar eve geldiğinde Deniz’in otelden kovulduğunu duyan Dilan abisine üzülmemesini söyler. Bu arada Haydar Deniz’in nerde olduğu merak etmektedir. Bunu Natalya ya çeşitli bahanelerle sormaktadır. Natalya Deniz’i kaldığı otele ziyaret etmek için gittiğinde onu takip etmekte olan Rasim Deniz’in yerini Demircan’a bildirir. Diğer taraftan Haydar Deniz’i kovmanın üzüntüsüyle çiftlikte İkdam’la dertleşmeye gider.

Efe babasıyla dertleşmek için babasının yanına gider. Babası ile eski günlerden çocukluğundan ve annesi ile olan ilişkilerinden bahsederler.

Hasat’ın borç karşılığı imzaladığı senetler Seyfi’nin eline geçmiştir. Seyfi ilerde bu senetleri Karaaslanların aleyhine kullanmak için saklar. Haydar Seyfi’nin ofisini basar. Seyfi’yi ailesinden uzak durması için uyarır. Tuncay Nazlı’yı çiftlikte ziyaret eder. Yemek için sözleşirler. Tuncay Nazlı’nın yanından ayrılırken Hasat Nazlı’yı görmeye gelir. O anda Tuncay’la Hasatın arabası birbirine teğet geçmektedir. Hasat Nazlı konuşmaya başlarlar ve Hasat Nazlı’yı gün batımında serasına çağırır. Nazlı kabul eder. Nazlı seradan döndükten sonra Tuncay’la yemek yemeğe geçer. Tuncay’la yemek yerken Tuncay Nazlı’ya boş bir adam olmadığını göstermek için barına davet eder. Nazlı kabul eder .Tuncay Hasat’ı arayıp abi bütün kardeşlerini toplayıp bara gelmesini ister.

Yiğit çocuğunun olmama nedeninin bir türlü kendisinin olma ihtimalini kabullenmemektedir. Ama kendi kendine düşünüp öyle bir ihtimal olabilir mi diye içten içe şüphelenmektedir Bunun için kimsenin haberi olmadan gizli gizli araştırma yapmaktadır.

NOT: Bilgiler forumex.net'ten alınmıştır..
SeZzZ

arkadaslar bilmiyorum diğer formlarda bu haber war mı ama özlem tekin macolar adlı bir dizi-film de basrolu kapmıs

« Son Düzenleme: 20 Kasım 2007 - 23:38:00 Gönderen: SeZzZ »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

"Maçolar" (2006)
« : 28 Kasım 2006 - 15:55:37 »

Ynt: macolar
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2006 - 17:07:09 »

Çevrimdışı aynur

• Deneyimli Üye
  • pek yabaniyim ben...
hadi yaa ben bilmem..peki hangi kanalda çikiyo bu dizi????
Bildiğim gibi kal sen.. .Her geçen saniye daha da zorlaşmasın... Ve gülümse şimdi .......

« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2006 - 19:04:28 »

furkiii

• Ziyaretçi
özlemin bi röportajı var sitede..burhan öçalla beraber sabah gazetesi röportajı..orda bu haber vardı..ancak ne zmn bşlıyo dizi onu bilen var mı tam olarak..

« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2006 - 19:12:15 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...

ANS’nin yapımcılığını üstlendiği ”Maçolar” adlı dizinin çekimlerine önümüzdeki hafta Antalya’da başlanıyor. Burhan Öçal’ın başrolünü oynadığı dizide, Kadirizm’in maçoluğunu rafa kaldırma iddiasında olan maçoseksüel bir baba ve beş oğlunun maceraları anlatılıyor.
Genel yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı, Hakan Mumcuoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Maçolar" dizisinin çekimleri önümüzdeki hafta Antalya'da başlıyor. Burhan Öçal, Ümit Olcay, Gökhan Tepe, Kamil Güler, Tolgahan Sayışman ve Tevfik Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide, erkeklerin dünyası tüm yönleriyle ele alınacak.
Kendilerini maçoseksüel ilan eden bir baba ve beş oğlunun maceralarını konu alan dizide Özlem Tekin ve Seyyal Taner de rol alacak. Seyyal Taner Burhan Öçal'ın kız kardeşi Dilan Hala, Özlem Tekin ise otelin direktörü Deniz karakterini canlandıracak.

Burhan Öçal, dizideki maçoluk kavramıyla ilgili tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu: "Bizim dizide Kadirizm benzeri bir maçoluğa yer yok. Zaten çağımızda da çok farklı bir maçoluk oluşmakta. Daha çağdaş, daha çıtası yüksek bir maçoluk. Ben bunu maçoseksüel olarak adlandırıyorum. Bu tür maçoların kadınlara olan zaafları ve tutkuları daha yaşanası ve saygılı. İşte dizimizde bu maçoluğu öne çıkarıyoruz. Kadınların sempati duyacağı maçoluğu.

(özdry'ın mesajlarından alıntıdır)

Ynt: Özlem Tekin'in yeni dizisi:Maçolar
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2006 - 19:39:35 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
başrolde değildir öslem yaa bu kadar maçonun arasında.... :dill 5 erkekk ooooo uzak dursun cool takılsın ÖZ'üm bu dizide.. acaba hangi maçoyla aşk yaşıcak merak etiimm :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2006 - 19:40:59 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
reklamlarını gördüm sadce her ne kadar özlem de olsa saçma bişi die düşünüorum inş öle olmaz
.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2006 - 20:08:38 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yakında die reklamını görmüştüm ben acaba tam tarih belli oldumuu... varmı duyan....
hehe bu arada tıfıl gökhan tepeyle yaşıyomuş aşkı ÖZlem.. :dill :dill ne yani o güselliikle ÖZ aşk yaşamıcakta kim yaşıcak senaryoda seyyal taner miii :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2006 - 20:11:19 »

furkiii

• Ziyaretçi
ya yalnız aşk yaşamak zorunda mı anlamıyorum ki..keşke yaşatmasalardı.. :cry1: :cry1: :dill..hem de gökhan tepe gibilerle.. :nanik: :nanik:..bu ülkede ne cevherler var.. :pala :pala
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2006 - 20:14:44 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2006 - 20:17:10 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
işte bu güzel oldu yeni dizi özlemi görmek için yeni şans... Arkadaşlar dizi maço Gökhan Tepenin ne işi var :dill Maçolara yazık hehe :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2006 - 20:21:10 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ya yalnız aşk yaşamak zorunda mı anlamıyorum ki..keşke yaşatmasalardı.. :cry1: :cry1: :dill..hem de gökhan tepe gibilerle.. :nanik: :nanik:..bu ülkede ne cevherler var.. :pala :pala

Bu tür maçoların kadınlara olan zaafları ve tutkuları daha yaşanası ve saygılı. İşte dizimizde bu maçoluğu öne çıkarıyoruz. Kadınların sempati duyacağı maçoluğu.

kaçış yok yaniii :cry1: dua edelim gökhan olmasın :pışık: :pışık: nesee daha uzatmayımm..dizi başlasın yorumlara devam ederimm :dill
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2006 - 22:07:57 »

Çevrimdışı mrt_presly

• Aktif Üye
  • warsa yoksa ÖZGÜRLÜK..\\m//
ya işin ilginç tarafı bu hanım hanımcık hali özü hiç açmamış be abi..yani bana göre yakışmamış..bilmiyorum belkide o hep benim kafamda ucuk kaçık kostümler giyen,çılgın,marjinal vs..biri olaarak kafama kazıdığım için belkide yakıştıramadım..  :ehmm:
Bu hayat benim
Benimse eğer
Kimse karışmazsa yaşamaya değer...

BUGÜN GÜNLERDEN İSYANNNNNNNNNNNN........\m/ \m/ \m/

« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2006 - 00:37:44 »

Çevrimdışı ticooomurat

• Üye
  • **
Yaşasın Özzlü dakiklar bizi bekliyor.
Reklamları izlediğimde şaşırdım açıkçası dizi bomba gibi süpriz oldu  da.............
Macolar gibi bir dizide rol alması tuaf bakalım nasıl bi rol sergileyecek ÖZZümüz.....
Sil baştan diziside töreler falan bu dizide de macolar.
Sabırsızlıkla bekliyorum. Kayıda devam.

« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2006 - 12:43:27 »

Çevrimdışı ally_84

• Üye
  • **
özlemin oyunculuğu çok ii aslında.. büyük ihtimalle ii bi dizi olur.sabırsızlıkla bekliorm  :D :D
.........))))Şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuşş :):)............

« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2006 - 13:04:36 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
fhm de diziyle ilgili açıklamalar da var..
özlem demişki dallas gibi bi dizi...ben de 7 erkeğin içineyim.daha ne isterim demiş.dizide burhan öcal ın sevgilisi olucakmış...değişik bi durum olacak benim için demiş...çünkü sevgilileri 25 in üstünde olmamıs hiç yaş olarak...sıkıcı buluyomus 25 üstündeki erkekleri.çok ciddi bakıyolarmış onlar hayata...

« Yanıtla #14 : 29 Kasım 2006 - 14:15:12 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
ben sil başatan dizisini hiç sewmiodum ama özlemi ağzım açık izliodum
umarım güzel bi dizi olurda sadece özlemin olduğu sahneleri beklemek zorunda kalmayız
ballim benim ya :alkıs: :alkıs:
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....