Gönderen Konu: 4yüz  (Okunma sayısı 3324 defa)

4yüz
« : 19 Mart 2007 - 15:09:44 »

Çevrimdışı melis-a

• Üye
  • **
şahsen pekte beğendiğim bi grup değil bana saçma geliyolar hele şu "dandini"şarkıları yokmu her dinlediğimde kopmaya başlıyorum..hayır yani bunu bebeğe fln dinletsen korkup ağlar!
söylediğim gibi bu grubu sewmiyorum!peki siz bu grubu nasıl buluyosunuz?

Özlem Tekin

4yüz
« : 19 Mart 2007 - 15:09:44 »

Ynt: 4yüz
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2007 - 15:11:04 »

Çevrimdışı küflüplak

• Yepyeni Üye
  • *
hiiçç hoşuma gitmedi walla saçma sapan bi gruplar böö

« Yanıtla #2 : 19 Mart 2007 - 15:12:54 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
bu da güzel..ilk defa "ay ben bunu hiç sevmiyorum" şeklinde bi başlık açılmıs oldu,hayırlı olsun :D
vallahi ben hiç duymadım,o yüzden bi yorum yapamam..ama erkek grupsa yüzde 80 hatta 90 sevmem diyebilirim..erkek sesi dinlemem çünkü :D

« Yanıtla #3 : 19 Mart 2007 - 15:19:49 »

Çevrimdışı melis-a

• Üye
  • **
iki erkek iki kadından oluşuyo bide dans ediyolar acayip garip bence!

« Yanıtla #4 : 19 Mart 2007 - 15:49:36 »

Çevrimdışı maminov

• Üye
  • **
  • İnsanda hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa
igrenç :s :s :s

« Yanıtla #5 : 19 Mart 2007 - 15:50:34 »

Çevrimdışı pegasus_rock

• Deneyimli Üye
  • Ne hak edersen onu yaşarsın
    • metallica.com
böle bi grup mu var??

« Yanıtla #6 : 19 Mart 2007 - 16:06:18 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
böle bi grup mu var??

bu nası bi saçmalıktır.. olmasa konu açılır mı ? msj yazmış olmak için forumu şişirmeyiniz ...

grupla ilgili bilgi:

Alıntı
Birçok reklam cingılı ve dizi müziklerinden tanıdığımız JINGLE BOX Müzik Yapım, kendi bünyesinde bir ilki gerçekleştiriyor…

Genç ve yetenekli dört sesten oluşan 4yüz grubunun prodüktörlüğünü Süleyman Yüksel ve Temel Zümrüt üstleniyor.

Bu genç albümdeki söz ve bestelerin neredeyse tamamı Süleyman Yüksel’e ait. Yapımcılığın yanı sıra tüm düzenlemeler ise Temel Zümrüt imzası taşıyor. Bir yıllık çalışmanın sonunda uzun soluklu bir iş çıkartan 4yüz grubunun en büyük hedefi, albümdeki vokal performanslarını sahneye taşımak.

Didem

Müziğe 10 yaşında İsveç’te piyano çalarak başlayan Didem Ergüven, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda fagot eğitimi aldı. Kısa süre sonra okul orkestrasındaki solistlik deneyimlerinin ardından aynı okulun müzikal bölümüne geçiş yaptı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü ikinci sınıf öğrencisi olan, İsveççe başta olmak üzere İtalyanca ve İngilizce dillerini konuşabilen Didem, sesiyle olduğu kadar zarafeti ve neşesiyle de grubun prensesi.

Onur

Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümü son sınıf öğrencisi olan Onur Kırış, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde eğitim aldı. Özellikle çocukların sesine aşina olduğu Onur, Flipper’ dan Dallas’a bir çok dizi ve çizgi filmle yıllardır evlerimize sesiyle konuk oluyor. Reklam oyunculuğu da yapmış olan Onur, “Ayşe Opereti”, “Yılında Altında” gibi ünlü müzikallerde rol aldı. Sesinin yanı sıra yakışıklılığıyla da genç kızların gönlünde taht kurmaya aday.

Gülnur

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi olan Gülnur Gökçe, daha önce aynı konservatuarın müzikal bölümünde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Batı Müziği Bölümü’nde eğitim aldı Okul hayatı boyunca solistlik yapan Gülnur, temsil ettiği şarkı yarışmalarında okuluna birincilikler kazandırdı.2002 yılı Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden grupta yer alan Gülnur’ un güçlü sesine bir çok jingle ve jenerik müziğinden aşinayız.

İlkay

Küçük yaşta gitar çalarak müzikle tanışan grubun “harika çocuğu” İlkay Sipahi, yine o dönemlerde Steve Wonder’ın etkisinde kalarak şarkı söylemeye başladı. Okul yıllarında solistlik deneyimlerinin yanı sıra Ülkerspor, Fenerbahçe, Galatasaray gibi önemli takımlarda profesyonel olarak basketbol oynayan İlkay, solistlik tarafının ağır basması sonucunda basketboldan uzaklaşarak kariyerini müzikle sürdürmeye karar verdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Bölümü’nden mezun olan İlkay, geniş ses aralığı ve sempatik tavırlarıyla akıllarda kalan bir isim olacak.
Müzik piyasasına yeni bir grup geliyor.Pek denenmeyen bir yolla üstelik.2 erkek 2 bayandan oluşan grubun çıkış parçaları ve klipleri “Dandini” ile Müzik Sokağında sizleri buluşturuyoruz…

« Yanıtla #7 : 19 Mart 2007 - 16:23:42 »

furkiii

• Ziyaretçi
klip şarkılarını görmüştüm ve direkt geçmiştim,sevmemiştim..

ama dikkatimi çekti..hepsi işinde eğitimli insanlar..belki daha iyi işler yapabilirler gelecekte ya da çıkış şarkılarına has bi durumdur bu..

« Yanıtla #8 : 19 Mart 2007 - 17:23:58 »

Çevrimdışı pegasus_rock

• Deneyimli Üye
  • Ne hak edersen onu yaşarsın
    • metallica.com
bu nası bi saçmalıktır.. olmasa konu açılır mı ? msj yazmış olmak için forumu şişirmeyiniz ...

grupla ilgili bilgi:

ben yani böle bir gruptan haberimin olmadığını belirtmeye çalışmıştım
demekki iiyikide yazmışım ki grup hakkında ayrıntılı açıklama yapmış oldun
sizde başlık açmadan önce o konu hakkında bilgi verin
direk grup hakkında ''saçma'' diyerek değil....
eminim benden başka bu grubu bilmeyen çok kişi vardır..

« Yanıtla #9 : 19 Mart 2007 - 17:36:11 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
gruptan haberin warmı diye sana soran olmadı ki haberinin olmadığını neden belirtiyosun .. ayrıca kimin nasıl konu açtığı ne yazdığı seni hiç ilgilendirmez ...

Ya ben sana bu forumda nasıl cümle kurulur onu öğretirim yada sen zorla msjlarını sildirirsin.. kendini ispatlamk için pek uygun biyer değil bu forum ..

Tatsızlık için özür dilerim arkadaşlar .. Konuya dewam ..
« Son Düzenleme: 19 Mart 2007 - 17:53:19 Gönderen: ßurçin »

« Yanıtla #10 : 19 Mart 2007 - 18:27:11 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
bugün radyoda rastlamıştım..
şimdi indirdim şarkılarını...
şarkının girişinde ki kız kimse onun sesi güzel..=)
evet şarkı pek hoş değil...
ama sanıyorum ki farklı şeyler deneyip başlatabilirler...
sanırım tarzlarına r&b diyebiliriz...
aslında r&b severim..=)
neyse umudum var diyim..ama şarkı çok kötü gerçekten..:D
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #11 : 19 Mart 2007 - 19:45:55 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
kendilerini dinleme ve de izleme şanssızlığına muvaffak oldum...burçin kızma cümlem için..  :D
ne böyle bir gruba ne de böyle bir şarkıya gerek yoktu bence
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #12 : 19 Mart 2007 - 20:01:01 »

• Gold Üye
klipleri çok şeker olmuş bence..=)
« Son Düzenleme: 19 Mart 2007 - 20:54:45 Gönderen: kanatsız melek ;) »

« Yanıtla #13 : 19 Mart 2007 - 22:48:33 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
bende ızledım klıplerınını okulun kantınınde cok uzaktan gordugume gore iyi dans edıyorlardı ama
sesleri bana gelmıyordu bile o yuzden sarkı hakkında bisey dıyemıyecegım
ama boyle kılıktan kılıga gırıp dans ettıklerıne gore bıseylerı kapatmaya baska yere baktırmaya calısıolar gıbı geldi bana
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #14 : 20 Mart 2007 - 09:44:39 »

• Gold Üye
ben okudum hepsinin eğitimi iyi...hatta çok iyi..
bişeyler yaparlar yaa...
bu arada esmer olan kız 2002 de bizi temsil eden grubun solistiymiş...

taktım sanki dimi bende...:dill