Gönderen Konu: 4yüz  (Okunma sayısı 3328 defa)

Ynt: 4yüz
« Yanıtla #15 : 20 Mart 2007 - 10:31:52 »

Çevrimdışı deep_de

• Daimi Üye
  • akıll söyle ne yaptın senelerce
hımmm ilginç
dandini dandini dastana danalar mı girdi yine bostana.....
ii bir modern dans gösterilerine sahipler...
yolları açık olsun
sadece özz için.......

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 20 Mart 2007 - 10:31:52 »

« Yanıtla #16 : 20 Mart 2007 - 17:48:54 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #17 : 20 Mart 2007 - 17:53:08 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
hoptirik laylom kapasitem dolu valla..zaten hepsi grubunu bile seviyorum diye bazen kendimden utanıyorum,bi de bunları saramam başıma.  :D
gördüm klibi tv de ,lambadan cin falan çıkıyo,bunlarda sanki dünyanın en meşhur grubuymus da konser veriyolarmış gibi sahneler de var klip de..r&b danslar var,harem görüntüsü oryantal show var.. ne ararsan var yani,batan geminin klibi bunlar misali...  :D :D
sevmedim-üzgünüm..

« Yanıtla #18 : 21 Mart 2007 - 12:04:28 »

Çevrimdışı aycha

• Yepyeni Üye
  • *
çok önyargılısnız bence.. albüm tanıtımlarını dinleyin ve seslerin ne kadar güzel olduğunu görün. Ben şahsen çok beğendim ve çok özenilmiş bi iş. Takdir lazım. sevip sevmemek değil mesele aşağılamak yakışmaz bize... Sevgiler.

« Yanıtla #19 : 21 Mart 2007 - 13:56:23 »

Çevrimdışı kundalini

• Üye
  • **
  • :-)
ben pek beğenmiyorum...:)

« Yanıtla #20 : 21 Mart 2007 - 15:54:42 »

Çevrimdışı SİYAH__Oje

• Yepyeni Üye
  • *
sabah gördüm bi kanalda kilplerini falan klip güzeldi....Şarkıdan hiç bişi anlamadım klibi izlemekten....

« Yanıtla #21 : 23 Mart 2007 - 17:23:26 »

• Gold Üye
açıkçası diğer şarkıları çok merak ediyorum...

« Yanıtla #22 : 23 Mart 2007 - 18:01:01 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
pek begenmedim
Uyandigimda yer gok SIYAH
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH
Vahset dolu yuzler yine BERBAT bir sabah

« Yanıtla #23 : 23 Mart 2007 - 19:18:03 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
onalrı izlerken hepsi grubu aklıma geliyo dandini dandini dostana danalar girdi bostana hehe hehe  begenmedim
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #24 : 25 Mart 2007 - 13:35:43 »

Çevrimdışı Hipokondryak

• Deneyimli Üye
  • Sayid Jarrah
Beyaaz Showa cıkmıslardı gecen haftalarda ilk o zaman dinLedim,pek begenmedım ben neden bilmem sesleri falan iyide ısınamadım pek..sarkı eğlendiriyor ama bu bir gerçek...GEeen klipLerini gördüm hoş Olmuş..Yeni bir grup oLarak iyiLer bence ama ötesini bilmem
Eğer sende mutLuysan Kapıyı Çek !!!

« Yanıtla #25 : 25 Mart 2007 - 14:26:45 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
ticarete dayalı kurulmuş bi grup olarak görüyorum
şarkıları saçama klibi de bi o kadar...
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #26 : 07 Nisan 2007 - 14:54:52 »

• Gold Üye
Hoca tavsiyesi grup kurdurdu

İlkay Sipahi
1983 doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Hafif Müziği Bölümü mezunu. Müziğe küçük yaşta gitar çalarak başladı. Ardından şan ve piyano eğitimi aldı. Uzun zamandır sahneye çıkıyor, yurtiçi ve yurtdışında birçok konser verdi.

Gülnur Gökçe
1982 doğumlu. Hafif Batı Müziği ve müzikal eğitimi aldı. Şu an İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi. 2002 yılında, Estonya'da düzenlenen Eurovision'da Leylaklar Soldu Kalbimde şarkısıyla Türkiye'yi temsil eden grupta yer aldı.

Onur Kırış
1983 doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümü öğrencisi. Müzikal eğitimi de var. Çocukluğundan beri profesyonel seslendirme yapıyor. Yıldızların Altında müzikalinde ve Ayşe Opereti'nde oynadı.

Didem Ergüven
1986 doğumlu. Müziğe 10 yaşında piyano çalarak başladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda fagot ve müzikal eğitimi aldı. Şu an Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat Tasarım Bölümü'nde okuyor.

Son yıllarda dış görünüşleriyle öne çıkan kızlardan ya da erkeklerden oluşan gruplar müzik dünyasına adım atmaya başladı. Müzik dünyasında seslerini duyurmaya çalışan son grup ise 4yüz. Grubun göze çarpan ilk özelliği iki erkek, iki kızdan oluşması. Biz bugüne kadar ya kız ya da erkek gruplarına alışıktık. 'Ortaya karışık' bu durum, hem görsel hem işitsel açıdan sanki insanı daha çok tatmin ediyor. Aynı zamanda her iki cinsten hayrana sahip olabiliyorlar. Her biri, kayda değer müzik geçmişine sahip grup üyelerinin, yaptıkları müzik haricinde fizikleri, kostümleri, dansları ve sahne şovları da iddialı. Jingle Box adlı yapım şirketinin projesi olan 4yüz'ün üyeleri aylarca süren seçmeler sonucunda bulunmuş. Prodüktörler Süleyman Yüksel ve Temel Zümrüt, çeşitli konservatuvarlardak i hocalarla iletişime geçip kendilerine isim tavsiye etmelerini istemişler. Sonuçta, hocalarının tavsiyeleriyle bir araya gelen isimler, daha önce birbirlerini hiç tanımayan Onur Kırış, Didem Ergüven, İlkay Sipahi ve Gülnur Gökçe olmuş. Gülnur Gökçe grup olarak iddialarını şu sözlerle ortaya koyuyor: "Çok sıkı bir vokal örgüsüne ve performansına sahibiz. Dört kişinin vokalinin bu kadar iyi kullanıldığı ilk albüm bizimki oldu. Normalde bir kız, bir erkeğin ses renkleri farklıdır, arada ton farkı vardır. Ama biz birbirimizin vokallerini çok rahat tamamlıyoruz. Çünkü bütün şarkılar özel yapıldı, tonlar özel olarak ayarlandı." 4yüz'ün bu hafta piyasaya çıkan ve grupla aynı adı taşıyan albümünde rock motifi içeren parçadan türkü motifi içerene kadar hemen her türden müziğe rastlamak mümkün. Şarkı sözleri de dikkat çekici. Kızlı erkekli bir grup olduğu için şarkılar daha teatral yazılmış. Yani şarkıları dinlerken kızlar ve erkekler aralarında atışıyorlarmış gibi geliyor.

« Yanıtla #27 : 15 Nisan 2007 - 09:19:33 »

Çevrimdışı melis-a

• Üye
  • **
çok önyargılısnız bence.. albüm tanıtımlarını dinleyin ve seslerin ne kadar güzel olduğunu görün. Ben şahsen çok beğendim ve çok özenilmiş bi iş. Takdir lazım. sevip sevmemek değil mesele aşağılamak yakışmaz bize... Sevgiler.
şahsen bende çok önyargılıyım..ama işte biraz bizlere zamn gerkiyo yani daha sonraları alışılabilir bişey seslerine ve kendilerine bişey denmez zaten bakınca anlaşılıyo nasıl oldukları:):)

« Yanıtla #28 : 06 Mayıs 2007 - 11:41:50 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
heryerde bunların şarkısını duymaktan gına geldi
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #29 : 06 Mayıs 2007 - 11:42:58 »

• Gold Üye
ben bitek acemi cadıda duymuştum hehe hehe hehe