Gönderen Konu: Bugün Öğrendim Ki..?!  (Okunma sayısı 40350 defa)

Ynt: Bugün Öğrendim Ki..?!
« Yanıtla #585 : 18 Şubat 2013 - 00:32:12 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Bugün öğrendim ki herkese güvenmeyeceksin =)

Özlem Tekin

« Yanıtla #585 : 18 Şubat 2013 - 00:32:12 »

« Yanıtla #586 : 22 Şubat 2013 - 21:05:00 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Bugün öğrendim çünkü argocumuz doğmuş, mutlu yaşlar sana
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #587 : 03 Nisan 2013 - 17:24:49 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
İnsanların konuşma bozuklukları veya şive, ağız, lehçe gibi birazda istemsiz yaptıkları davranışları "komedi" unsuru yapıp, seviyeyi yerlere çeken ve insan aklını basitleştirmeye götüren sözde komedi dizilerinden NEFRET ettiğimi ve iğrendiğimi anladım bugün.
İnsanları salaklaştırıyorlar.

« Yanıtla #588 : 22 Mayıs 2013 - 13:26:21 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Bugün öğrendim ki... o site yeteri kadar korunmuyormuş =)
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #589 : 09 Haziran 2013 - 21:13:56 »

ARGo_

• Ziyaretçi
bu hafta sonu öğrendim ki gaza gelmek gazdan kaçmaktan daha kolaymış.. helede Kızılay gibi bir yerde akrepler eşliğinde ise soluğu Kurtuluş'ta almak anlık bir zaman dilimi.. Tunalı iyidi ya..   

« Yanıtla #590 : 25 Haziran 2013 - 10:25:52 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bugün öğrendimki ondan güleryüzlü bir "günaydın" duymak yaşama sevincini anında 2ye katşamaya yetiyormuş :)
      ▌▐

« Yanıtla #591 : 28 Haziran 2013 - 13:38:29 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bugün öğrendim ki tayinim çıktı hem de evime yakın bir şubeye yuppiii..
hadi hayırlısı
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #592 : 01 Temmuz 2013 - 09:20:06 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
bugün öğrendim ki nöbetim varmış hofff
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #593 : 02 Temmuz 2013 - 12:25:56 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bugün değil de bu aralar öğrendim ki sınav sonucu beklemekten fena şekilde haz alıyorum. Deli miyim, neyim?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #594 : 05 Ağustos 2013 - 13:23:17 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
Öğrenmesi yaşam tecrübesine bağlı şeyler hep bu kadar acı verir mi?
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #595 : 31 Ekim 2013 - 22:30:43 »

Çevrimdışı Arugutur Kazany

• Yepyeni Üye
  • *
1) Ben hoş geldiniz. Ben Rusya'dan geliyorum.şarkısı "Potanin Perileri" ilgileniyorum. Potanin, oldu kim?
2) Burada, Mart 2014 yılında planlanan konser öğrenebilirim? Türkiye'de ve konsere gitmek için aynı zamanda rahatlamak, bir tatil yapmak istedim.
3) Türk dili çok Tatar yakındır. Yurtdışında Özlem Tekin tur planlanıyor eğer öyleyse, Kazan, Tataristan Cumhuriyeti, Rusya kentinde bize geliyorlar. Biz sabırsızlıkla bekler!

« Yanıtla #596 : 31 Ekim 2013 - 23:37:50 »

ARGo_

• Ziyaretçi
1) Ben hoş geldiniz. Ben Rusya'dan geliyorum.şarkısı "Potanin Perileri" ilgileniyorum. Potanin, oldu kim?
2) Burada, Mart 2014 yılında planlanan konser öğrenebilirim? Türkiye'de ve konsere gitmek için aynı zamanda rahatlamak, bir tatil yapmak istedim.
3) Türk dili çok Tatar yakındır. Yurtdışında Özlem Tekin tur planlanıyor eğer öyleyse, Kazan, Tataristan Cumhuriyeti, Rusya kentinde bize geliyorlar. Biz sabırsızlıkla bekler!
Google Translate kullanarak mı yazdın.. Tatar dili ile benzerlikler vardır elbette sonuçta Tatarlar, Kırım Türkleri olarak bilinir.. Onların dilinde daha çok Rusça kelimeler mevcut bildiğim kadarıyla.. Çünkü, Tatarca konuşan birisini hiç anlamıyorum :) o değilde çirkin kadın yoktur az vodka vardır cümlesinin Rusça tabirini yazsana :)) bende Rusya'ya gitmeyi planlıyorum :)) yoksa sen robotmusun otomatik olarak siteye kayıt olup mesaj yazan cinsten.. şayet öyleyse oha diyorum aşmışlar yapay zekada Türkçe konuşuyor deyip dumur olurum :)))

« Yanıtla #597 : 01 Kasım 2013 - 09:57:20 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

1-Anlamadım ama hoş geldiniz.
2-Konser tarihleri belli oldukça sitede yazılır. Şu an için planlanmış konser yok galiba.
3-Hiç dışarıda konser vereceğini sanmıyorum (daha burada ver(e)mezken). İngilizce de konuşabiliriz pek tabii.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #598 : 01 Kasım 2013 - 13:03:22 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Bugün öğrendim ki Özlem Tekin'in twitır hesabı artık sahsi bir hesap degilmis takip edesim gelmiyor açıkçası . Tamamen mi cekildi bilinmez ama durmaz gene gelir bence :)
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #599 : 10 Mayıs 2014 - 17:26:18 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Bugün öğrendim ki Bülent Ersoy esmer erkeklerden hoşlanıyormuş.. :) İnşallah karşılaşmak nasip olmaz şu fani dünyada.. :)