Gönderen Konu: Nirvana  (Okunma sayısı 12650 defa)

Ynt: NirVanA
« Yanıtla #15 : 05 Ocak 2006 - 20:50:29 »

Çevrimdışı hande06

• Aktif Üye
  • My nAMe İs CAdı------
harikalar ya dinledim bi kaç şarkısını muhteşem :alkıs: :alkıs: :alkıs:
..güzel vücutlar boş suratlar benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var..hem kırıcı hem kırılgan yordun beni gönülçelen..
kill me,love me,feel me,tell me,live me
http://tr2.monstersgame.net/?ac=vid&vid=34006421 SATANİST YiYEN SADİST KEDİ  (yana tıkla gör)

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 05 Ocak 2006 - 20:50:29 »

« Yanıtla #16 : 05 Ocak 2006 - 21:08:13 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ya tapıyorum tek kelimeyle şarkılar tam intiharlık süper şarkılar

:höö: :hööö:     aman deyim arkadaşım eğer şarkılar intihara sürüklüyosa dinlemeyin...şahsen bende dinledim ama hiç intihar hissi gelmedi içimden...
sana intihar hissi uyandırıyorsa sakın dinleme o zaman Nirvana yı... ve senin gibi düsünen diğer arkadaslar için de geçerli(umuyorum baska yoktur senin gibi düsünen..)
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #17 : 09 Ocak 2006 - 16:44:01 »

Çevrimdışı ENL

• Deneyimli Üye
  • rock_soul

en çok bu fotosu yaygın bende sevdim bu foto ekleme işini.....
bu arada yakışıklı abimiss Allah rahmet eylesin
for rock...
                  for peace...
                                       for real...

« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2006 - 00:21:33 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
2006 baharında yada yazında kurt cobeın ın hayatını konu alan belgesel niteliğinde bi film gösterime girecekmiş,üstelik kurt un azından  anlatılıomuş film, şahsen ben sabırsızlıkla bekliorum
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2006 - 01:40:51 »

Çevrimdışı siRonA132

• Üye
  • **
nden öldü? iki  seçenek  var eroinden ya da herşeyi  yaşadığını  düşündüğü için intihar  etti
           doğrusunu bilen var mı  bide çekilen filmi  nerden bulurum sordum bulamadım
(polly harika)

bunlarda benden olsun... :dans:
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2006 - 15:10:58 Gönderen: Q_ZEN »
Dont ask me how i am if you dont care. Be honest with me and i'll be nice to you regardless of what you have to tell me. I have nothing to hide and if you do... sort it out and chase that guilt away! "It takes more energy to love than to hate, so hate wisely." by Me as far as i know, if you heard it elsewhere, please tell me. :)

« Yanıtla #20 : 13 Ocak 2006 - 01:44:23 »

Çevrimdışı ceren

• Deneyimli Üye
  • özgürlüğün çürümüş cesedini gömdük
    • jerenyum başkan
rahmeti  kraldı  (elvis ten soora )    olsun hala dinlenmesi iyi  bişi   * :çiçek:NIRVANA*

Bütün meyvelerin çileklerle aynı zamanda olgunlaştığını hayal eden kişi üzüm konusunda hiçbir şey bilmiyor demektir.

« Yanıtla #21 : 16 Ocak 2006 - 23:05:50 »

Çevrimdışı shafuck

• Aktif Üye
  • görünüş3 aldanma!!!
zamanında devrim yapmış şahıslardan benzeri gelmez 1 daha  :alkıs:
ama belki yaşasaydı kendini tekrar edecekti satacaktı ruhunu  :huh:
gelecegindn korktu kendisini nirvanaya ulaştırdı (b3nc3) :wink:
TH3 FRAG!L3 ART OF 3X!ST3NC3...               
'n3fr3t3 s3vg!d3n daha fazla güv3n!yorum' DED! Ş3YTAN 'çünkü onun saht3s! olmuyor'
'!nsan k3nd!n! kayb3tm3d3n tanrıyı
tanrıyı kayb3tm3d3n k3nd!n! bulamaz'

« Yanıtla #22 : 16 Ocak 2006 - 23:44:40 »

RoM-03

• Ziyaretçi
halen  dinlerim  severek  parçalarını,   şu  an  devamlı  dinnediim  parçasıı   LOVE  BUZZ  süperrr     yawwww ,  ölümsüz  bi  şahısss...

« Yanıtla #23 : 18 Ocak 2006 - 15:51:08 »

Çevrimdışı firuze

• Üye
  • **
nirvana hiç bir zaman yok olmıycak gruplardan biri
şarkıları hiç bir zaman eskimiycek
sonsuza kadar öz!

« Yanıtla #24 : 18 Ocak 2006 - 17:15:31 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
NirVanA süpersin :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs:
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

« Yanıtla #25 : 30 Ocak 2006 - 23:17:38 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Gerçekten süperler mükemmeller...
Başlığı açarkende demiştim ya benim müzik ile tanışmamı onlar sağladı...Bu yüzden ;

O'nun arkasından giden bir genç olarak aramızda tarifini yapamadığım bir bağ var...

:ühüh
      ▌▐

« Yanıtla #26 : 31 Ocak 2006 - 00:05:16 »

Çevrimdışı siRonA132

• Üye
  • **
  can you feel my love buzz, can you feel my love buzz :aşk: :D :aşk:
Dont ask me how i am if you dont care. Be honest with me and i'll be nice to you regardless of what you have to tell me. I have nothing to hide and if you do... sort it out and chase that guilt away! "It takes more energy to love than to hate, so hate wisely." by Me as far as i know, if you heard it elsewhere, please tell me. :)

« Yanıtla #27 : 31 Ocak 2006 - 19:23:08 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
nirvana evett, smells like teen spirit, lityum , bir şarkıları daha vardı pek severdim aklıma gelmedi,, iyi grup yalnız kurt cobain,, in öne çıkması, bizim köprü altı çocugu olarak nitelendirdigimiz biriymiş, ne kadar iyi müzik yaparsa yapsın,, aptal insanları ölümlere sürükledi,, kurt cobain, bir defa intihar etmedi,, kişisel problemleri varmış,, arkadaşlar kimse onun yaptıklarına özenmesin,, hiçbirşey ölüme mazeret diil,, yaşamak çok güzel olsaydı zaten sıkılırdık,, bu yüzden boyle,,
  şimdi duman'ada Turkish nirvana diyolarmış,, pek şaşırmadım,,

« Yanıtla #28 : 31 Ocak 2006 - 20:56:27 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
nirvana evett, smells like teen spirit, lityum , bir şarkıları daha vardı pek severdim aklıma gelmedi,, iyi grup yalnız kurt cobain,, in öne çıkması, bizim köprü altı çocugu olarak nitelendirdigimiz biriymiş, ne kadar iyi müzik yaparsa yapsın,, aptal insanları ölümlere sürükledi,, kurt cobain, bir defa intihar etmedi,, kişisel problemleri varmış,, arkadaşlar kimse onun yaptıklarına özenmesin,, hiçbirşey ölüme mazeret diil,, yaşamak çok güzel olsaydı zaten sıkılırdık,, bu yüzden boyle,,
  şimdi duman'ada Turkish nirvana diyolarmış,, pek şaşırmadım,,

Öncelikle ne kadar iyi müzik yaparsa yapsın aptal insanları ölüme sürükledi ( bence sürüklemedi ) diye suçlama yapılamaz. Çünkü millet koyunsa kurt'ün yapabileceği ne olabilirki... Kurt intahar etmiştir; çünkü bu konuyu inceleyen expertlerin raporlarının kayıtlarında ve belgelerinde böyle olduğu belirtiliyor... ( Bende mevcut isteyene cd şeklinde verebilirim ) Kişisel problemleri olduğu doğru, tabiki kimse onun bu davranışını örnek almasın... Zaten aklı olan insan doğruyu yanlışı ayırt edebilir... Benim ve tüm sevenlerinin üzüldüğü noktada bu; neden yanlış yolu tercih ettiği  :ühüh

Ayrıca benzetilecek en son grubuda bulmuşlar ne diyim
      ▌▐

« Yanıtla #29 : 31 Ocak 2006 - 21:14:22 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Ölemden önceki yazdığı notu ( Türkçesi )

"Daha cocukca sikayetleri olan , tukenmis , deneyimli bir ahmaginn agzindan konusuyor olmak.
bu baya kolay anlasilabilir bir not olmali. yillar boyunca , diyelim ki , cemiyetimizin serbestligi ve benimsemesi ile ilgili ahlak punk rock 101 derslerinden alinan sikayetlerin ne kadar dogru oldugu kanitlanmaktadir. cok uzun zamandir okuyup , yazmakla brisket dinlemekten , yaratmaktan da oldugu gibi heyecan almadim. bunlar icin kelimelerle anlatilamayacak bir sucluluk duyuyorum.

Mesela sahne arkasindayken ve isiklar sonup kalabaligin cilgin tezahurati basladiginda,beni hayran oldugum ve kiskandigim freddy mercury'ye oldugu gibi etkilemedi.gercek su ki sizi aptal yerine koyamam.hicbirinizi .aklima gelen en kotu suc,insanlara karsi sahtekarlik yapipi%100 egleniyormusum gibi gorunerek dolap cevirmektir.bazen sahneye cikmadan once mesai makinesine kart zimbalayacak gibi oluyorum.gucumun yettigince buna deger vermerk icin herseyi denedim ve deniyorum.tanrim,inana bana deniyorum ama bu yeterli olmuyor.benim ve bizim bircok insani etkiledigimiz ve eglendirdigimiz gercegine saygi duyuyorum.elden kaybolduktan sonra kiymet veren biri o narsisistlerden biri olur.ben cok hassasim.bir zamanlar bir cocukken sahip oldugum hevesi yeniden kazanmak icin biraz uyusmaya ihtiyacim var.son 3 turumuzda sahsen tanidiklarima ve muzigimin hayrani olan tum insanlara cok deger verdim,ama hala herkes icin besledigim
ofke,sucluluk ve anlayisi asamadim.
hepimizin icinde iyiylik var ve sanirim insanlari cok fazla seviyorum.oyle cokki bu beni mutsuz hissetiriyor.uzgun,kucuk,hassas deger vermeyen bir balik burcu,isa oglum!ihtiras ve anlayis yemini eden cazibeli bir karim var ve bana eski halimi cok fazla hatirlatan bir kizim.sevgi nese dolu her gordugu insani opuyor cunku herkes cok iyidirve ona zarar vermez!frances in uzgun kendine zarar veren olu bir rocker oldugumu dusunecek oolmasina dayanamiyorum.
iyi yapiyorum,cok iyi.ve minnettarim,ama yedi yasindan beri insanlara karsi genel bir nefret duydum.sirf insanlarla iyi gecinmek icin ve anlayis sahibi olmak kolay gorunuyor diye.anlayis!sanirim sadece insanlarin cok sevdigim ve onlara cok uzuldugum icin.gecen yillar boyunca mektuplariniz ve ilgileriniz icin hepinize tesekkur ediyorum.ben cok kararsiz,umitsizim.artik eski tutkum yok ve sunu hatirla,sonup gitmektense yanmak daha iyidir.
baris
sevgi
anlayis
frances ve courtney sunaginizda olacagim.

lutfen devam et courtney
frances icin
hayati cok daha mutlu olacak bensiz..
sizi seviyorum sizi seviyorum "
      ▌▐