Gönderen Konu: Türk Müzik Eleştirmenlerinde "Özlem Tekin Anlaşılmıyor" Klişesi!  (Okunma sayısı 12642 defa)

Özlem Tekin

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Gizem'e "bacaksız" gibi seviyesizce laf çarpan, bir kaçımıza ergen diyip kendince eğlenen kendini bilmez ve söylediği küçültücü hitaplarla asıl ergen olan bir adam bu GEE. Çokta takmamak lazım.

Gülmedim değil ama.. =)

Takındığı tavırdan her şey açıkça görülüyor işte, öyle verebilmiş cevabını.

Valla kime ne derse desin, ergen de desin, kendisini yansıtıyor. Bana geçenler de ibne de demişti kendisi. Tam dava açmalık kelime. Olay, üzerine alıp almamakla alakalı.

Nokta.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
BedriSenyil‏@PyRoX__
@rokerr biz Ergen değil Askeriz..yukarıdaki screen shotta paylastıgınız 3 kişi de özlemin fanı değil arkadaşı..belirteyim!

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
özlemle konustum yazının yayınlanmasını istemiyo..güvenle de ugrasmayın dio..bırakın görmezden gelin dedi..ama Sercanın yazıyı çok begenmiş"gözlerim doldu "okurken dedi.şimdi konustuk  ;)

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
biz özlemi karıştırmadan özlememin maruz kaldıgı engelleri kaldıramayız demi.. :( onu engelleyenleri tvlerde izleyip özlemi görerememek ve bişey yapamak acı veriyo
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
özlemle konustum yazının yayınlanmasını istemiyo..güvenle de ugrasmayın dio..bırakın görmezden gelin dedi..ama Sercanın yazıyı çok begenmiş"gözlerim doldu "okurken dedi.şimdi konustuk  ;)

tamda özlemden beklediğim bir cevap... Bu asillik başka kimde var şu piyasada... on numara insan.. eşi benzeeri yok
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
gerizekalı...çok gıcık oldum..

Çevrimdışı drown

• Cool
Başkası olsa şu ana kadar binlerce kez olay çıkarmıştı magazinlerde falan. Her şeyin en güzelini, en iyisini hak ediyor bu kadın.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yaaa adamlar saibe yapıyolar ve oturup susmak zorunda kalıyoruz..sinir oldum..en son ne zaman böyle atarlanıp çaresiz kaldım taaa lisede hoca peyami safanın 5 eserini say demiştl bende saydım ama bu kez de en önemlisini saymadın diye 4 düsürmüstü..üf saçmalamaya basladım sinirden  :ö: :ö:  vur de vuralım kır de kıralım özzzzzzzz
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Bence yazı daha fazla yayılmamalı.Basına falan ulaşsa muhtemelen Özlem'in Şebnem'i kıskanması olarak yansıtılır.Aman diyeyim.

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bence yazı daha fazla yayılmamalı.Basına falan ulaşsa muhtemelen Özlem'in Şebnem'i kıskanması olarak yansıtılır.Aman diyeyim.
Özlem mi kaleme aldı yazıyı?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Özlem mi kaleme aldı yazıyı?
  Magazin her zaman kalemi eline alanı mı fail sayıyor?

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
  Magazin her zaman kalemi eline alanı mı fail sayıyor?
Neyse ne,yazıda da o yönde bi' çıkarım yok zaten.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
olum ben böyle yaşayamam lan..biz tv de özlem görmek için can atacaz ama o türlü oyunlarla engellenecek sezen şebnem falan izlicez öylemi..isyan ediyorum..ne sinir bozucu..özlem zarar görecek olmasa üffff...niran ünsal haklıydı ama mahvettiler kadını

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ulan bir gün mesai yapayım dedim kıyamet kopmuş. :p
Ah engelim olmayacaktı ki saydıracaktım şu herife...