Gönderen Konu: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz  (Okunma sayısı 16055 defa)

Ynt: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz
« Yanıtla #120 : 22 Temmuz 2010 - 12:54:54 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Tv'de, röportajlarda falan sürekli çok neşeli albüm, yerinizde duramaycaksınız falan diyor da 2 klip de slow :D Albümden o kadar da neşe fışkırmıyo şimdi :D 3. klip hareketli bişey olsun.

konserlerde şarkı sözlerini unutmasın.

he bi de bu var (:

Özlem Tekin

« Yanıtla #120 : 22 Temmuz 2010 - 12:54:54 »

« Yanıtla #121 : 22 Temmuz 2010 - 13:10:16 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Tv'de, röportajlarda falan sürekli çok neşeli albüm, yerinizde duramaycaksınız falan diyor da 2 klip de slow :D Albümden o kadar da neşe fışkırmıyo şimdi :D 3. klip hareketli bişey olsun.

Yoo, 2. klip de slow şarkıya olmasına rağmen gayet enerjik olmuş.. Yani itiraf edeyim ben beklemiyordum bu tarz klip. =) Şu an klip parçalarını en çok istek alana göre seçiyor o açık ama, kliplerini yine kendi kafasına göre çekiyor.. =)

Özlem konusunda canımı sıkan ise, albüm tanıtımının ve konserlerin gecikmesi. =/

Onun dışında Özlem Tekin, Özlem Tekin'dir işte.. Eleştiri mi ?.. Peh !.. =)

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #122 : 18 Ağustos 2010 - 23:49:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
sözlüklerde bi çocuğu olduğunu ve sakladığını söyleyenler var..
saçma saklamazdı eğer olsaydı eminim....
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #123 : 18 Ağustos 2010 - 23:52:48 »

« Yanıtla #124 : 18 Ağustos 2010 - 23:56:19 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
buzayı unuttun
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #125 : 18 Ağustos 2010 - 23:58:38 »

« Yanıtla #126 : 18 Ağustos 2010 - 23:59:20 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
bir türlü albüm promosyonu nasıl yapılır öğrenemedin özlem güzelim şarkılar harcanıp gidiyor sony ye transfer oldun kenan doğulunun ekibiyle çalıştın yine yok yok yok bu işler nasıl dönüyor öğrenemedin 16 yıldır hiçbir tanıdığın yok mu şu medyada bilmiyorum ki sonra bize çemkiriyorsun her röportajda albümü alın sonra bi daha yapmam haa diye olan bize oluyor yine albümlerin çok güzel sesin yerli yerinde duruyor her şey tamam ama ya televizyonlar sana küs ya da birinden çok pis ambargo yiyorsun bilemiyorum tanıtım yine olmadı yani yatağım boşta biraz umutlanmıştım oysa neyse konserleri bekliyoruz diycem ama ondan da emin değilim artık...

« Yanıtla #127 : 19 Ağustos 2010 - 00:00:47 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bir türlü albüm promosyonu nasıl yapılır öğrenemedin özlem güzelim şarkılar harcanıp gidiyor sony ye transfer oldun kenan doğulunun ekibiyle çalıştın yine yok yok yok bu işler nasıl dönüyor öğrenemedin 16 yıldır hiçbir tanıdığın yok mu şu medyada bilmiyorum ki sonra bize çemkiriyorsun her röportajda albümü alın sonra bi daha yapmam haa diye olan bize oluyor yine albümlerin çok güzel sesin yerli yerinde duruyor her şey tamam ama ya televizyonlar sana küs ya da birinden çok pis ambargo yiyorsun bilemiyorum tanıtım yine olmadı yani yatağım boşta biraz umutlanmıştım oysa neyse konserleri bekliyoruz diycem ama ondan da emin değilim artık...
+16387476557867435783674 güzel&sexsi yazı . ....   ....

« Yanıtla #128 : 19 Ağustos 2010 - 00:03:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Albüm tanıtımı ikinci klip dışında Tv açısından sorunsuz gitti ama bu kezde konser olayında tıkanıp kaldık...

Hep aynı şeyleri söyleyip can sıkmaya gerek yok konserde olur yakında  :D

« Yanıtla #129 : 19 Ağustos 2010 - 00:14:51 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar konserler açısından yılın bu dönemleri pek de verimli zamanlar değil,sadece özlem için değil çoğu müzisyen için bu böyle..albümün üniversite şenliklerinin ardından çıkmış olması tanıtım açısından hoş olmadı ama sonuçta elde olan bir durum değildi..yani artık albüm tanıtımı yapmak için konserler açısından en iyi alternatifler üniversite şenlikleri,büyük festivaller,vs..misal şebnem ferah ve teneke grubu fanta sayesinde çoğu şehri gezdi..kapalı alanlara gelince de kısıtlı mesela biletix sayfasından örnek vereyim..:

http://www.biletix.com/subCategory.htm?p=concert&s=rock

normalde burada 4-5 sayfa boyu etkinlik olurdu,verimsiz dönemin bir kanıtı daha,tek düzenli konser veren isim teoman olarak gözüküyor balansta ki kendisi zaten bildiğim kadarıyla oranın ortaklarından biri,cover partileri zaten geçiyorum..

festival olarak da katılabileceği sanırım bir foça vardı ama burda pek konuşmasak da orda da birçok problem çıkmış ve bazı gruplar sahne almaktan vazgeçmişler,öyle bir sorunla karşılaşmasını hiç istemezdim..

sözün özü ne yazık ki tüm camia açısından verimsiz günler bunlar,vakti ve şartları uygun olduğunda konserler olacaktır..özlem konser vermiyor veya veremiyor diye düşünmeyin,şu dönemi belirttiğim gibi çoğu kişi konsersiz geçiyor..

« Yanıtla #130 : 19 Ağustos 2010 - 00:19:51 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Zaten Özlem konser veremiyor gibi bi düşüncesi olanların olduğunu sanmıyorum ?
Var mı?
Denk gelmedi,şenlikler kaçtı vs. vs.
O yada bu konser bakımından daha herşey bitmiş değil.
Özlem her röportajında demiyo mu konser vermek için sabırsızlanıyorum falan diye.
Umarım güzel konserler verecek Özlem.

« Yanıtla #131 : 19 Ağustos 2010 - 01:07:36 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
bircok arkadasim ozlem neden konser vermiyor diyor...bildigim kadariyla ozlem konser vermek istiyor istemesine de bir yerden davet gelicek ki, kizi cagiracaklar ki o da konser vermeye gitsin grubuyla...e iste burda da is talep meselesine geliyor... Benim en cok takildigim noktaya geleyim... Gecenlerde pcden actim muzik kanalini ve 8saat falan acikti.. bu sure icerisinde 4kez sanirim sebnem ferah klibi dondu ama ozlemi bir kez gostermediler...tr den arkadaslarimla konustugumda ya seboyuda severiz ama neden ozlemin klibi sebnem kadar donmuyor dediler ve hicbir fikrim yok bu konuda Turkiye den uzak oldugum icin.. Simdi klibi gercekten de cok donmuyor mu arkadaslar??
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

« Yanıtla #132 : 19 Ağustos 2010 - 01:12:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
bircok arkadasim ozlem neden konser vermiyor diyor...bildigim kadariyla ozlem konser vermek istiyor istemesine de bir yerden davet gelicek ki, kizi cagiracaklar ki o da konser vermeye gitsin grubuyla...e iste burda da is talep meselesine geliyor... Benim en cok takildigim noktaya geleyim... Gecenlerde pcden actim muzik kanalini ve 8saat falan acikti.. bu sure icerisinde 4kez sanirim sebnem ferah klibi dondu ama ozlemi bir kez gostermediler...tr den arkadaslarimla konustugumda ya seboyuda severiz ama neden ozlemin klibi sebnem kadar donmuyor dediler ve hicbir fikrim yok bu konuda Turkiye den uzak oldugum icin.. Simdi klibi gercekten de cok donmuyor mu arkadaslar??

Kısacası ;

Yatağım Boş gayet iyiydi.
Sık sık dönüyodu kanallarda.
Birçok listeyede girdi.
Ama Kimse Bilmez neredeyse hiiç dönmedi.

« Yanıtla #133 : 19 Ağustos 2010 - 01:15:56 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
ve özlem en çok istek alan parça olduğu için kimse bilmeze klip çekti ama kanallarda dönmüyo ilginç
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #134 : 19 Ağustos 2010 - 01:39:18 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
ve özlem en çok istek alan parça olduğu için kimse bilmeze klip çekti ama kanallarda dönmüyo ilginç

ozlem in laubali klibi ciktiginda sebnemin sigara klibi cikmisti ayni gunlerde...ve acaip kapisiyordu bu iki sarki ve klip..Show radyo gunun sarkisini seciyordu her hafta ve bi gun ozlem kilpayi geciyordu bi gun sebnem.. O klip haricinde Ozlem in klipleri hep geceyarisi cikardi :) gunduz paso teoman sebnem vs.... ne is bilmiyorum ..
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM