Gönderen Konu: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz  (Okunma sayısı 16109 defa)

Ynt: Özlem Tekin'e Eleştirileriniz
« Yanıtla #75 : 27 Ekim 2006 - 10:43:51 »

Çevrimdışı gerilla

• Yepyeni Üye
  • *
  • önce kendinle savaş, sonra düşamanınla!
la hakalsiniz sigara içmesin, ayıp yaw çağa çoluk war. kötü örnek olmasın! :)
kawa

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 27 Ekim 2006 - 10:43:51 »

« Yanıtla #76 : 27 Ekim 2006 - 11:14:52 »

Çevrimdışı CarteR

• Deneyimli Üye
    • http://www.turkclans.com
özlem tmm hokkabaz fln da vizyona girdi iyi hoş ama anlamıyorum niye uzun zamandır konser vermiyosun ki..:s
+1 :S
bANA hAvA atMk içN kéNdini kAsMa damaRındaKi kaNıN biLe bAnA hAStA..;)

« Yanıtla #77 : 27 Ekim 2006 - 11:53:23 »

Çevrimdışı alkadraz

• Yepyeni Üye
  • *
slm arkadaşlar mesajım ÖZLEM e.....yav özlem hal hal şarkısını  niçin kasetinde yorumlamıyor Barış Maço da dahil özlem kadar mükemmel yorumlayanın dinlemedimmm. şişştttt de haydi bekliyozzzzzzzz.... ....

« Yanıtla #78 : 23 Kasım 2007 - 21:19:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bizi neden duymuyor albüm istiyoruz ya
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2007 - 22:21:11 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #79 : 23 Kasım 2007 - 21:24:24 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
bizi ndn duymuo album istios ya

öz albümlerini haydi albüm zamanı geldi yapayım tarzı değilde, anlatmak istediği bir şeyler
olduğunda yapıyor.  Yani yapmak için değil , hissettiklerini ,yaşadıklarını ve duygularının ifade
etmeye geldiği anı bulduğunda oluşturuyor. Bizim istememiz boş yani..O anı beklemek BİZ'imki..
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2007 - 22:00:44 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #80 : 23 Kasım 2007 - 21:50:14 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Söylicek cok şeyim oldu artık öze eleştiriler konusunda...

Ani kararlar vermesinin zaman zaman karıyerınde kayıplar yarattıgını bılıyoruz.ve artık bu ozellıgını kontrol altına alması gerek.
Bugune kdr  konser  perfonmans havasını albume yansıtmamam benım dangalaklıgımdı,bu elemanlarla(ozz)uzun sureden berı calısıyorduk aslında  gıbı bır beyanda  bulunup gercekten basarılı bır album(109876543210)yaptıktan sonra bu gruptan vazgecıpte senfonı orkestrasına sarması  hıc dogru bır karar degıldı.Hele ıyıce ısınmadan amatorce rock'n coke sahnesınde  boy gostermelerıde durumu gozler onune serıyordu.

Bir diğerıne gelırsek sankı para kazanma,yüzünü aşina hale getırme derdı tasıyan yenı jenerasyon oyuncular gıbı nerdeyse  her sezon farklı bır dızıde boy gostermesı hem onun muzık karıyerını gerılere ıtıyor  hem de  oyunculuk alanında  derınsel bır gelısme,karıyer olusturmasınıda  engellıyor tam anlamıyla!tiyatro ve sınema fılmlerınde oynamasına sozum olmamakla  bırlıkte  oynamasından duydugum zevkı her yerde  dıle getırebılırım ama  vasat dızılerde  kendını ve zamanını harcayıp konser,album,oyunculuk perfonmanslarını elle tutulur bır fılmde/oyunda gostermesını gerıde ıttıgının ayırdına varmalı.

Gereklı gereksız cogu dergı ve gazetelere gereksız bıcımde  zaman zaman  populer soylemde  roportaj vermesini yakıstıramıyorum.(örneğin rockcular bırbırıyle kavga etmez kolllarlar gıbı bır soylemın ne gereği vardı ki?..)

Ve artık yaşının ılerledıgının fızyolojık olarakta yasıyla sesının ter orantıda  oldugunun bılıncıne varıp,ozz grubuyla son albumundekı bazı eksıklıklerı gıdererek kıyak bır albumle raflarda yerını almasını istiyorum...

« Yanıtla #81 : 25 Kasım 2007 - 21:37:38 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
zaman geçtikçe sahnede daha ağır başlı davranıyo ağır başlı olmasın çılgın hareketli deli asi olsun
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #82 : 25 Kasım 2007 - 21:41:47 »

Çevrimdışı behram

• Yepyeni Üye
  • *
aslında az ve öz kadın az çıkar ama kendini beğendirir
beğenilmicek gbi deilki.

« Yanıtla #83 : 26 Kasım 2007 - 11:12:03 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bazı dergilere çok açık pozlar vermese olmazmı
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #84 : 29 Kasım 2007 - 19:21:32 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bazı dergilere çok açık pozlar vermese olmazmı
öyle olunca kıskanıyorum ben arkadaşlarım aa bak özlem acık poz vermiş dergiye deyince bozuluorum
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #85 : 30 Kasım 2007 - 17:43:29 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Yapacağını söyleyip yapmadığı iki projesini de gerçekleştirsin lütfen (Ozz ve İstanbul Symphony Project'le albüm). Tiyatro, dizi vb.yle geniş kitlelere yayılabildiğini düşünmüyorum. Bu sevdadan vazgeçmesini istiyorum :(
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #86 : 30 Kasım 2007 - 17:54:05 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
Yapacağını söyleyip yapmadığı iki projesini de gerçekleştirsin lütfen (Ozz ve İstanbul Symphony Project'le albüm). Tiyatro, dizi vb.yle geniş kitlelere yayılabildiğini düşünmüyorum. Bu sevdadan vazgeçmesini istiyorum :(
bende senin gibi düşünüyorum ama inş duyarda bizi yapar albümü

« Yanıtla #87 : 30 Kasım 2007 - 17:59:43 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bence özlem tekinin kafası biraz kırık albüm çıkartısın artık karizması elden gidiyo okulda kimi dinlersin diye soruyolar özlem tekin diyorum o oyuncu değilmiydi diyolar
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #88 : 30 Kasım 2007 - 18:02:59 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
öyle olunca kıskanıyorum ben arkadaşlarım aa bak özlem acık poz vermiş dergiye deyince bozuluorum
bende arkadaşlarımla hep özlemden bahsediyorum öv öv bitiremiyorum.sonra bana diyolar geçen gün pozlarını gördük dergide açık açık diye bende susuyorum ve bozuluyorum yani :(

« Yanıtla #89 : 30 Kasım 2007 - 18:04:09 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ben de "Özlem Tekin dinliyorum." dediğimde "O müziği bırakmış ya, saçma sapan dizilerde oynuyor artık!" diyorlar:S :( =( :'( ='(
Kalbim pusula, sen kuzey!